ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
melania

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 10:53 pm

είχα κανονίσει να δω τον Κυνόδοντα με μια παρέα, τελικά δεν κατάφερα να πάω και την επόμενη μέρα μου είπαν ευτυχώς ήταν τόσο σκληρή και ωμή που δεν άντεχαν να τη δουν έως το τέλος. Για να τη δω θα πρέπει να είμαι σε πολύ καλή φάση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42902
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 10:54 pm

Ασε,μαζι δεν τα λεγαμε την προηγουμενη φορα για τα Οσκαρ?Λιγες φορες βραβευεται η ποιοτητα.Ολο σε μπλοκμπαστεριες και προπαγανδιστικα εργα δινουν το αγαλαματακι.Γι' αυτο τον φοβαμαι φετος τον Firth.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42902
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 10:56 pm

melania,εγω ουτε το τρειλερ δεν αντεξα να δω!Φαντασου!Παντως,το Χολιγουντ δεν δινει σε τετοιες ταινιες Οσκαρ...
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46203
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 10:58 pm

melania έγραψε:
είχα κανονίσει να δω τον Κυνόδοντα με μια παρέα, τελικά δεν κατάφερα να πάω και την επόμενη μέρα μου είπαν ευτυχώς ήταν τόσο σκληρή και ωμή που δεν άντεχαν να τη δουν έως το τέλος. Για να τη δω θα πρέπει να είμαι σε πολύ καλή φάση!

οποιος εχει αντεξει κι εχει δει το hunger (2008)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τοτε ολα του φαινονται ορεκτικα.

Η πιο σκληρη ταινια που εχω δει ποτε μου.

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 10:59 pm

Ρε παιδιά δεν βλέπεται ούτε το trailer... και η ωμότητα έχει τα όριά της...

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 11:00 pm

Την έχω κατεβάσει καιρό τώρα και θέλω πολύ να την δω....τόσο σκληρή είναι?
Μ'αρέσει τρελά ο Fassbender!

melania

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 11:07 pm

Eleni7 έγραψε:
Ασε,μαζι δεν τα λεγαμε την προηγουμενη φορα για τα Οσκαρ?Λιγες φορες βραβευεται η ποιοτητα.Ολο σε μπλοκμπαστεριες και προπαγανδιστικα εργα δινουν το αγαλαματακι.Γι' αυτο τον φοβαμαι φετος τον Firth.

κοίτα αν δεν το πάρει φέτος δεν θα το πάρει ποτέ!! Να πω την αλήθεια δεν έχω δει τις άλλες ταινίες που είναι υποψήφιοι για Α ανδρικό αλλά αν χάσει πάλι από τον Jeff Bridges δεν θα το αντέξω! Ότι πολλές φορές βραβεύονται προπαγανδίστικες ή μπλοκμαστεριές είναι γεγονός με πρόσφατο παράδειγμα το hurt locker
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 11:08 pm

Τέρψη έγραψε:
Την έχω κατεβάσει καιρό τώρα και θέλω πολύ να την δω....τόσο σκληρή είναι?
Μ'αρέσει τρελά ο Fassbender!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θεος ειναι!!Και ηθοπιαρα!!!!! Αλλα αν σε ξενερωσε ο αλλος που εχασε 25 κιλα τωρα θα παθεις σοκ!!

Ο Fassbender δεν υπαρχει στο τελος του εργου,παρα μονο ενα απομειναρι......ενας σκελετος κυριολεκτικα....

Πολιτικη ταινια,μαθαινεις την Ιστορια της Ιρλανδιας, τις αντιπαλες πολιτικες παραταξεις κλπ κλπ αλλα ειναι ΜΟΝΟ για ατομα που την ξεκινανε ξεροντας τι θα δουν.

Ηξερα οτι ειναι σκληρη και ημουν συνηδειτοποιημενη. Παρ ολα αυτα υπηρχαν τετοιες σκηνες μεσα, που σου σηκωνοταν η τριχα..δεν μπορω να το περιγραψω...

αν το δεις..ειμαι σιγουρη πως θα σου μεινει η σκηνη με αυτον στο κρεββατι και τις φωνες απ τα κορακια που ακουγονταν απ το παραθυρο..ισως η καλυτερη σκηνη του εργου για μενα.

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 11:12 pm

Ναι είναι θεός ισχύει και έχω ακούσει ότι ο άνθρωπος είχε μείνει σκελετός, αλλά αυτός επανήλθε! Ο Bale δεν επανήλθε γι'αυτό με ξενερώνει.
Ο Fassbender είναι θεός ακόμη και περιμένω εναγωνίως να βγεί η καινούργια του ταινία, μια ακόμη εκδοχή της Jane Eyre cheers

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)   Τρι Ιαν 25, 2011 11:17 pm

ποιον θα κανει?Τον θεουμενο ή τον τυφλο?

OΣΚΑΡ 2011 (με μια ελληνική υποψηφιότητα!)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» People's Choice Awards 2011
» Διαγωνισμός φαν φικ Απρίλιος 2011- Ψηφοφορία
» The Uglies Series
» Peter Facinelli
» The Runaways

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: