ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Σκηνές Ανθολογίας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46211
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 1:27 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

τουλαχιστον την αποκατεστησε την κινεζα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

συνηθως αυτα τα περισταστικα ακουγονται πιο εντυπωσιακα απ οτι ειναι στην πραγματικοτητα....μπορει να ναι ετσι,μπορει χειροτερα αλλα μπορει και καλυτερα...δεν μπορω να φανταστω πως ενας ανθρωπος ,τελειως χωμενος στη σοουμπιζ με χιλιαδες ταινιες στο ενεργητικο του να καθεται να "νταντευει" τα παιδια της γυναικας του....και γενικα οι ανθρωποι του γυαλιου δεν ασχολουνται και πολυ με το θεμα του τι θυσιες θελει η ανατροφη ενος παιδιου.....

μπορει να την εβλεπε εκει 1-2 φορες τη βδομαδα, μη φανταστεις καμια ανατροφη με στοργη και προδερμ,να της λεει παραμυθακια κλπ Laughing

οχι οτι ειναι φυσιολογικο και παλι, αλλα τετοια περιστατικα γινονται πλεον τοσο συχνα που δεν μου κανει εντυπωση..

επισης και η κινεζα καλη π@υτανιτσα κι αυτη.....εφοσον τον παντρευτηκε δεν νομιζω να την "κακοποιουσε" και πολυ, αρα το θελανε αυτο και τα 2 τα πουλακια μου...

καημενη μανα και ηταν τοσο ομορφη γυναικα... Neutral

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 1:41 am

xezoulina έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

τουλαχιστον την αποκατεστησε την κινεζα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

συνηθως αυτα τα περισταστικα ακουγονται πιο εντυπωσιακα απ οτι ειναι στην πραγματικοτητα....μπορει να ναι ετσι,μπορει χειροτερα αλλα μπορει και καλυτερα...δεν μπορω να φανταστω πως ενας ανθρωπος ,τελειως χωμενος στη σοουμπιζ με χιλιαδες ταινιες στο ενεργητικο του να καθεται να "νταντευει" τα παιδια της γυναικας του....και γενικα οι ανθρωποι του γυαλιου δεν ασχολουνται και πολυ με το θεμα του τι θυσιες θελει η ανατροφη ενος παιδιου.....

μπορει να την εβλεπε εκει 1-2 φορες τη βδομαδα, μη φανταστεις καμια ανατροφη με στοργη και προδερμ,να της λεει παραμυθακια κλπ Laughing

οχι οτι ειναι φυσιολογικο και παλι, αλλα τετοια περιστατικα γινονται πλεον τοσο συχνα που δεν μου κανει εντυπωση..

επισης και η κινεζα καλη π@υτανιτσα κι αυτη.....εφοσον τον παντρευτηκε δεν νομιζω να την "κακοποιουσε" και πολυ, αρα το θελανε αυτο και τα 2 τα πουλακια μου...

καημενη μανα και ηταν τοσο ομορφη γυναικα... Neutral

Συμφωνώ για την κινέζα, σχέση είχαν δεν την βίαζε είναι προφανές. Αχάριστη κινέζα και κακάσχημη. Για του λόγου το αληθές:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και έχουν υιοθετήσει κιόλας! Δεν φοβάται μήπως πιάσει το πουρό σε κανένα κρεβάτι με καμιά κόρη του πάλι?

Ο Woody όμως είναι αισχρός! Ένα παιδί έχει βιολογικό σ'αυτή τη ζωή και δεν έχει μιλήσει μαζί του ποτέ. Φυσικό είναι ο γιός του να τον σιχαίνεται και εκείνος έχει δηλώσει ότι αφου δεν καταλαβαίνει τι θέλει ο πατέρας του, δεν τον ενδιαφέρει ο γιός του. Τραγικός! Και μιλάμε ο γιός του είναι και ιδιοφυία και όμορφο παλικάρι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
"Farrow himself first came to prominence as a child prodigy[8] when at age 11 he became the youngest student to attend Bard College at Simon's Rock in Great Barrington, Massachusetts. Although Simon's Rock specializes in teaching "younger scholars", most of its incoming first-year students are age 16. After receiving his A.A. degree, Farrow transferred to Bard College in Annandale-on-Hudson, New York, where he moderated in the biology department and ultimately completed his senior thesis project in political science and philosophy. He went on to become the college's youngest ever graduate at age 15.[9]

At age 16, Farrow was accepted into law school at Yale University in New Haven, Connecticut. He deferred his admission until the fall of 2006 to work as Special Assistant to Richard Holbrooke, former United States Ambassador to the United Nations, and for additional work with the United Nations Children's Fund (UNICEF)"

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46211
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 11:53 am

pssssss μπραβο στον γιο....αλλα δυστυχως δυσκολα γεμιζει κανεις το κενο ενος πατερα...παντα αφηνει ψυχικα καταλοιπα και οσο κι αν το παιζουν και οι 2 ανετοι, δεν σημαινει πως κατι τετοιο δεν ποναει... No

θυμαμαι προσφατα εβλεπε ο πατερας μου μια ταινια του γουντι αλεν οπου επαιζε ο τελευταιος και στην ταινια ηταν αποτυχημενος σκηνοθετης με ψυχωσεις και ειχε κι εναν γιο απο την πρωην γυναικα του με τον οποιον ηταν τσακωμενοι και δεν ειχαν καθολου καλες σχεσεις...

θυμαμαι τον γιο του τον ειχε παρουσιασει τελειως φρικουλο, με πρασινα μαλλια κλπ...δηλαδη οτι συμβαινει στην πραγματικοτητα τα ψιλοδιαστρεβλωσε και τα παρουσιασε στο γυαλι, μονο που τοτε που το βλεπα δεν το ξερα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 4:14 pm

xezoulina έγραψε:
pssssss μπραβο στον γιο....αλλα δυστυχως δυσκολα γεμιζει κανεις το κενο ενος πατερα...παντα αφηνει ψυχικα καταλοιπα και οσο κι αν το παιζουν και οι 2 ανετοι, δεν σημαινει πως κατι τετοιο δεν ποναει... No

θυμαμαι προσφατα εβλεπε ο πατερας μου μια ταινια του γουντι αλεν οπου επαιζε ο τελευταιος και στην ταινια ηταν αποτυχημενος σκηνοθετης με ψυχωσεις και ειχε κι εναν γιο απο την πρωην γυναικα του με τον οποιον ηταν τσακωμενοι και δεν ειχαν καθολου καλες σχεσεις...

θυμαμαι τον γιο του τον ειχε παρουσιασει τελειως φρικουλο, με πρασινα μαλλια κλπ...δηλαδη οτι συμβαινει στην πραγματικοτητα τα ψιλοδιαστρεβλωσε και τα παρουσιασε στο γυαλι, μονο που τοτε που το βλεπα δεν το ξερα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δεν την έχω δει, αλλά όντως ακούγεται σαν να εμπνεύστηκε από την ζωή του. Πάντως θεωρώ απαράδεκτο να είναι συμβιβασμένος με το γεγονός πως το παιδί του τον θεωρεί ανήθικο και να μην επιδιώκει επαφές μαζί του παρά λέει ότι αφου δεν τον καταλαβαίνει τι να κάνουμε. Τι να καταλάβει μωρέ? Ότι η κοπέλα που μεγάλωσε ως αδελφή του είναι πλέον και μητριά του? Ο Woody την κοπελίτσα την γνώρισε στα 7 της! Δεν είναι άρρωστο να ξέρεις κάποιον από τα 7, να τον μεγαλώνεις και στα 17 να του την πέφτεις?? emetos

Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7225
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 5:46 pm

Ω Θεέ μου... Δεν είχα ιδέα γι'αυτό... Αλλά πραγματικά μόλις έχασα πάσα ιδέα... livan

Όχι, φίλε, είναι απλά ανώμαλο να μεγαλώνεις ένα παιδί και στα 17 του να το γουστάρεις... Δεν υπάρχουν δικαιολογίες... Απαπα... Απαίσιος.. emetos emetos emetos

Έτσι μου έρχεται να βγάλω το Match Point τώρα από την υπογραφή μου.. Evil or Very Mad

Ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση και ανταποδίδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 8:37 pm

Poutsilv έγραψε:
Ω Θεέ μου... Δεν είχα ιδέα γι'αυτό... Αλλά πραγματικά μόλις έχασα πάσα ιδέα... livan

Όχι, φίλε, είναι απλά ανώμαλο να μεγαλώνεις ένα παιδί και στα 17 του να το γουστάρεις... Δεν υπάρχουν δικαιολογίες... Απαπα... Απαίσιος.. emetos emetos emetos

Έτσι μου έρχεται να βγάλω το Match Point τώρα από την υπογραφή μου.. Evil or Very Mad
Αν το έμαθες τώρα φυσικό να σου ήρθε κάπως. Όταν το είχα πρωτομάθει εγώ είχα πάθει τρομερό σοκ. Γιατί ό,τι κι αν λέει για έρωτες και κολοκύθια εμένα θα μου φαίνεται πάντα άρρωστο!

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 9:51 pm

Τέρψη έγραψε:
Poutsilv έγραψε:

Αν το έμαθες τώρα φυσικό να σου ήρθε κάπως. Όταν το είχα πρωτομάθει εγώ είχα πάθει τρομερό σοκ. Γιατί ό,τι κι αν λέει για έρωτες και κολοκύθια εμένα θα μου φαίνεται πάντα άρρωστο!

Δεν σου φαίνεται απλά.. ΕΙΝΑΙ άρρωστο...

Ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση και ανταποδίδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 9:58 pm

Εντάξει ρε σεις... Δεν ξέρετε και πως έγινε.

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 10:11 pm

Ε, τώρα μην ακούω μ@λ@κίες...

Σου λέει το κοριτσάκι το ήξερε από τα 7, το νορμάλ θα ήταν να τα ένιωθε και να τα μεγάλωνε σαν πατέρας τους... Αλλά και πάλι.. Ακόμα κι αν δεν τον ενδιέφερε να τα δει σαν πατέρας του και τα είχε γραμμένα (που κι αυτό δεν είναι προς τιμή του).. Πόσο νορμάλ είναι να αρχίζεις να βλέπεις ερωτικά ένα παιδί που απλά μεγαλώνει, είναι παιδί της συντρόφου σου και συν τοις άλλοις το ανατρέφεις ως πατριός του???
Όχι φίλε, πέρα από ανήθικο, είναι και άρρωστο απλά..

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκηνές Ανθολογίας   Τρι Μαρ 01, 2011 10:17 pm

Καλά έτσι όπως ακούγεται σίγουρα. Αλλά για μένα κυρίως γιατί υπάρχει η υποψία ότι μπορεί να την έβλεπε ερωτικά από πολύ νωρίτερα. Μετά δεν ξέρω... Δεν ξέρουμε τι σχέσεις είχαν, πως ήταν οι συνθήκες και γενικά πως έγινε.

Σκηνές Ανθολογίας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: