ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Πεμ Μαϊος 19, 2011 11:32 pm

felia έγραψε:
εδωσα στην κολλητη μου την ελαφροισκιωτη

Δειξε μου το φιλο σου... sfirizi sfirizi sfirizi

dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Σορι Φελια,απλα δεν μπορουσα να αντισταθω Laughing

Α δεν το ηξερα αυτο για την Κρουζ.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42912
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Πεμ Μαϊος 19, 2011 11:36 pm

Φελια, δεν θα γελασω,δεν θα γελασω,δεν θα γελασω!

Αλλα τελικα,δεν μπορω να κρατηθω gelio gelio gelio gelio gelio

Και τι δεν θα 'δινα να δω την αντιδραση σου gelio

Εγω μαλλον θα παω με παρεακι απο Δευτερα.Οχι αγαπη μου,δεν θα τους παω Σαββατο που περιμενουν κ κερασμα για την γιορτη μου.Οικονομικη κριση λεμεεε (δεν ειμαι φοβερη φιλη,ε?)

gelio
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46210
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Πεμ Μαϊος 19, 2011 11:40 pm

θεα θεα!!!!! Laughing Laughing Εγω για Κυριακη με κοβω να αξιωνομαι!

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33745
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Πεμ Μαϊος 19, 2011 11:48 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οτι και να πειτε δεν μπορειτε να φανταστειτε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλλα ψυχραιμιαααα...βγηκε απο τα χερακια μου αναιμακτα Laughing

εγω θα παω αυριο τελικα...
και ΠΡΟΦΑΝΩΣ θα βγαλω εγω τα εισητηρια και εγω θα τα κρατησω μεχρι να μπουμε στην αιθουσα Laughing

υ.γ...φιλαρετη τωρα να πω πως εχεις αδικο? Laughing

---

παντως οπως ειπε και η κολλητη μου και εκει συμφωνω απολυτα δεν εφταιγε εκεινη που τα πεταξε αλλα εγω που της τα εδωσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Πεμ Μαϊος 19, 2011 11:59 pm

Τέρψη έγραψε:

Πόση γκαντεμιά!
Και γω θα πάω προσεχώς να το δω, αλλά έχω ακριβώς την ίδια άποψη. Η Penelope είναι μεγάλη μου ξενέρα και αυτό με τα πλάνα είναι ένα ακόμα σπαστικό γεγονός... μα γιατί να παίξει αφου ήταν με την κοιλιά τούρλα?!?!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν ειναι γκαντεμια...η φιλη μου ειναι που παιζει να ειναι ενα και το αυτο Laughing

και εγω ξενερωσα παρα πολυ με την κρουζ ποσο μαλλον με αυτο με την εγκυμοσυνη...αφου δεν συνεπεφταν χρονικα γιατι σωνει και καλα να βαλουν την κρουζ...ας μην την εβαζαν καθολου που προσωπικα δεν θα με χαλαγε μιας και προσωπικα με εκνευριζει ..δεν ξερω το γιατι Razz

xezoulina έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα καλα ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να χασατε τα εισητηρια??????? Ειναι ΔΥΝΑΤΟΝ???????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πωπωπω να μουν απο μια μερια να βλεπα την εκφραση σου!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ημουν ψυχραιμη σε πληροφορω[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
πραγμα περιεργο και ομως αληθινο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
σκεφτηκα που να την σκοτωσω τωρα με τοσους μαρτυρες τριγυρω.. και οχι τιποτα αλλο αλλα περιμενα και εκατο ωρες στην ουρα για τα ποπ κορν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
τα ποπ κορν τελικα τα πεταξα... αλλα την φιλη μου που να την πεταξω? Laughing

Παράθεση :
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ηξερα οτι ειναι εγκυος αλλα οχι οτι της ντουμπλαρανε το σωμα!!! Συνειρμικα σκεφτηκα το τερας του Φρανκεσταιν που ειχε ακρα απο αλλα σωματα! Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δεν απορω με τους συνειρμους που κανεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
κι αυτη η καημενη αδερφη ποσο πιο φαντασμα πλεον? Να δειχνει το σωμα της σε ολοκληρη μπλοκμπαστερια και να μην τη ξερει και κανεις!

Laughing

ενταξει ετσι κι αλλιως θα εχουν και αλλους που θα κανουν ντουμπλαρισματα αλλα σε μια ταινια δρασης καθαρη μπλοκμπαστερια αυτο ειναι το κερασακι στην τουρτα Laughing
και οχι τιποτα αλλα αλλο θα ειμαι κολλημενη και στις λεπτομερειες σε ολη την ταινια για να δω αν φαινεται κατι η οχι και αν ειναι πετυχημενα τα πλανα Laughing

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Παρ Μαϊος 20, 2011 12:04 am

Παράθεση :
και οχι τιποτα αλλα αλλο θα ειμαι κολλημενη
και στις λεπτομερειες σε ολη την ταινια για να δω αν φαινεται κατι η οχι
και αν ειναι πετυχημενα τα πλανα Laughing

κι εγω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42912
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Παρ Μαϊος 20, 2011 12:16 am

Εγω γενικα δεν εχω προβλημα με την Κρουζ.Ουτε κρυο, ουτε ζεστη.Σε καποιες ταινιες της μου αρεσε.Απλα, δεν πιστευω οτι της παει ο ρολος με την καμια.Θελω να της δωσω μια ευκαιρια παντως,μπας κ το χει αλλα απο την στιγμη που θα κανει την πειρατινα,πραγμα που σημαινει μαχες με ξιφη κτλ,το γεγονος οτι τις πιο πολλες φορες θα την ντουμπλαρει αλλη λογω εγκυμοσυνης,δεν νομιζω οτι με βοηθαει στο να την συμπαθησω στο συγκεκριμενο ρολο.Δηλαδη την πηρανε να κανει τι?Να την τραβανε κεφαλι?Ουτως ή αλλως,δεν κοιτας τις ερμηνιες σε τετοιες ταινιες-μπλοκμπαστεριες.Αν προσεξεις καποιον,αυτος θα ειναι ο Ντεπ.Απο εκει κ μετα οι αλλοι υποτιθεται οτι θα σου μεινουν για αλλα πραγματα (εδω την Κειρα στο 3 την κανανε badass).Τεσπα,το προβλημα ειναι οτι ποτε δεν απολαμβανω τις ταινιες οταν πηγαινω να τις δω με προκαταληψη....Ελπιζω να με διαψευσουν παντως με την επιλογη τους
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Παρ Μαϊος 20, 2011 12:31 am

καλο θα ειναι να ειστε λιγο προετοιμασμενοι βεβαια.. No No No

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Παρ Μαϊος 20, 2011 12:38 am

Eleni7 έγραψε:
Εγω γενικα δεν εχω προβλημα με την Κρουζ.

γενικα σε μερικες της ταινιες μου αρεσει αρκετα αλλα γενικοτερα εχει κατι εκνευριστικο που δεν μπορω να εντοπισω ακριβως Laughing απλα με εκνευριζει Laughing
σε πολλες περιπτωσεις παλι την θεωρω αχρωμη...

Παράθεση :

Απλα, δεν πιστευω οτι της παει ο ρολος με την καμια.Θελω να της δωσω μια ευκαιρια παντως,μπας κ το χει αλλα απο την στιγμη που θα κανει την πειρατινα,πραγμα που σημαινει μαχες με ξιφη κτλ,το γεγονος οτι τις πιο πολλες φορες θα την ντουμπλαρει αλλη λογω εγκυμοσυνης,δεν νομιζω οτι με βοηθαει στο να την συμπαθησω στο συγκεκριμενο ρολο.Δηλαδη την πηρανε να κανει τι?Να την τραβανε κεφαλι?Ουτως ή αλλως,δεν κοιτας τις ερμηνιες σε τετοιες ταινιες-μπλοκμπαστεριες.Αν προσεξεις καποιον,αυτος θα ειναι ο Ντεπ.Απο εκει κ μετα οι αλλοι υποτιθεται οτι θα σου μεινουν για αλλα πραγματα (εδω την Κειρα στο 3 την κανανε badass).

ακριβως ...

Παράθεση :

Τεσπα,το προβλημα ειναι οτι ποτε δεν απολαμβανω τις ταινιες καλα οταν πηγαινω να τις δω με προκαταληψη....Ελπιζω να με διαψευσουν παντως με την επιλογη τους

και εγω μια απο τα ιδια..
απο την αλλη ελπιζω πραγματικα βγαινοντας απο την αιθουσα να πω πως εκανα λαθος και η ταινια ειναι φοβερη...
βεβαια ειναι και ρισκο μιας και μιλαμε για τεταρτη συνεχεια και μπορει να το τραβηξουν απο τα μαλλια..ειναι και το θεμα με την κρουζ...
αλλα τουλαχιστον θα ειναι ο τζονι οποτε τελειως χαμενη η ταινια (ακομα και στην περιπτωση που δεν θα ειναι καλη) αποκλειεται να ειναι Laughing
αν και η ταινια τελικα μπορει να ειναι πολυ καλη! και ελπιζω να ειναι δηλαδη...

_
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Παρ Μαϊος 20, 2011 12:46 am

xezoulina έγραψε:
καλο θα ειναι να ειστε λιγο προετοιμασμενοι βεβαια.. No No No

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

θα δειξει ...

αλλα η αληθεια ειναι πως παιζει να ειμαι καθαρα προκατειλημενη αλλα ετσι κι αλλιως κραταω μικρο καλαθι οσο αφορα το τεταρτο μερος...για πολλους λογους αλλα και το τρειλερ δεν με ενθουσιασε...θα δειξει αυριο..
θα εδειχνε σημερα αλλα ας οψετε Laughing

_

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: