ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elina

Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 11:46 pm

Μπορούν να τραβήξουν το στόρι όσο θέλουν από τα μαλλιά, μπορούν να βάλουν του κόσμου τα εφέ και να πονέσουν τα ματάκια μου στο τέλος, ΑΛΛΑ μετά που είδα την ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ και έζησα αυτή την τραυματική εμπειρία χρειάζομαι ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ τον Τζακ Σπάροου να έλθω στα ίσια μου....!
Όσο δε για το ζευγάρι Κρουζ-Ντεπ, δεν νομίζω ότι θα είναι και Η αποκάλυψη αλλά οκ!Χλιαρό το κόβω το αποτέλεσμα.....

Sunflower
Blooming in your finest hour
You have come into your power
And you spill it over me
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42680
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 11:56 pm

Τοσο χαλι η Κοκκινοσκουφιτσα?Κ ειχα σκοπο να το δω μεσα στην βδομαδα.Να μην το δωσω το 8ευρο ε?
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5153
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Κυρ Μαϊος 15, 2011 12:00 am

Eleni7 έγραψε:

Οι γοργονα κ ο νεαρουλης δεν μου γεμισαν το ματι απο τα τρειλερς

Α ουτε εμενα,καθολου κιολας.Απλως φαινεται μια πιθανοτητα.

Ενω η Κρουζ δε με τρελαινει γενικα-ουτε με ενοχλει ομως-νομιζω οτι θα κανουν ωραιο διδυμο με τον Ντεπ κι ο ρολος της παει αρκετα.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Κυρ Μαϊος 15, 2011 3:49 pm

Eleni7 έγραψε:
Τοσο χαλι η Κοκκινοσκουφιτσα?Κ ειχα σκοπο να το δω μεσα στην βδομαδα.Να μην το δωσω το 8ευρο ε?
Για κανένα λόγο!

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46070
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Κυρ Μαϊος 15, 2011 7:57 pm

ελα ρε ψηνομουνα απειρα να εβλεπα κοκκινοσκουφιτσα για να γελασω με την αθλιοσινη της! Ακομα θυμαμαι στο τρειλερ τον επικο διαλογο που ειχε με τον γερο-λυκο-κατα τ'αλλα-αντρα--->

-"πωπω τι μεγαλα ματια που εχεις!" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μονο εμενα μου περναγαν διαφορες πονηρες ιδεες για την συνεχεια του διαλογου?

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Κυρ Μαϊος 15, 2011 8:01 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

καλη βαθμολογια απο imdb, τελειως μετρια απο rotten tomatoes.... oψομεθα..

elina

Αριθμός μηνυμάτων : 3067

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Κυρ Μαϊος 15, 2011 10:37 pm

xezoulina έγραψε:
ελα ρε ψηνομουνα απειρα να εβλεπα κοκκινοσκουφιτσα για να γελασω με την αθλιοσινη της! Ακομα θυμαμαι στο τρειλερ τον επικο διαλογο που ειχε με τον γερο-λυκο-κατα τ'αλλα-αντρα--->

-"πωπω τι μεγαλα ματια που εχεις!" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μονο εμενα μου περναγαν διαφορες πονηρες ιδεες για την συνεχεια του διαλογου?

Εσύ και να μη σου πέρναγανε ιδέες?????????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Χάλια το σασπένς, χάλια το λαβ στόρι, χάλια το σενάριο, καλά ο πρωταγωνιστής είναι βέβαια πιο ταλαντούχος από τον Έντουαρντ του Twillight, αλλά τι να το κάνεις; Νύσταξα στα πρώτα λεπτά.....
Οπότε τα λεφτά στις τσέπες για κανένα άλλο εργάκι.....!!!!!!!

Sunflower
Blooming in your finest hour
You have come into your power
And you spill it over me
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33147
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Πεμ Μαϊος 19, 2011 11:02 pm

θα εγραφα αποψε αν η ταινια ηταν καλη η οχι...
αλλα εκανα ενα μεγαλο λαθος...
εδωσα στην κολλητη μου την ελαφροισκιωτη να κρατησει τα εισητηρια μεχρι να παρω ποπ κορν...
μια που της τα εδωσα μια που τα πεταξε κατα λαθος Razz

οποτε η ταινια αναβαλλεται για αυριο αν και να πω την αληθεια πως περα απο τον τζακ σπαροου απο το τρειλερ δεν ενθουσιαστηκα..εχω την αισθηση πως θα το τραβηξουν κιολας...και μιλαμε εγω που ειμαι τρελη και παλαβη για αυτη την ταινια..
ισως βεβαια οφειλεται και στην πηνελοπι κρουζ που δεν την παω καθολου....που στην ταινια ηταν και εγκυος και τα πλανα της θα ειναι απο κεφαλι και πανω και για το σωμα χρησιμοποιουσαν την αδερφη της...
αλλα ας οψετε ο τζονι ντεπ που δεν μπορω να αντισταθω... Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Πεμ Μαϊος 19, 2011 11:11 pm

felia έγραψε:
εδωσα στην κολλητη μου την ελαφροισκιωτη να κρατησει τα εισητηρια μεχρι να παρω ποπ κορν...

οποτε η ταινια αναβαλλεται για αυριο αν και να πω την αληθεια πως περα απο τον τζακ σπαροου απο το τρειλερ δεν ενθουσιαστηκα..εχω την αισθηση πως θα το τραβηξουν κιολας...και μιλαμε εγω που ειμαι τρελη και παλαβη για αυτη την ταινια..
ισως βεβαια οφειλεται και στην πηνελοπι κρουζ που δεν την παω καθολου....που στην ταινια ηταν και εγκυος και τα πλανα της θα ειναι απο κεφαλι και πανω και για το σωμα χρησιμοποιουσαν την αδερφη της...
Πόση γκαντεμιά!
Και γω θα πάω προσεχώς να το δω, αλλά έχω ακριβώς την ίδια άποψη. Η Penelope είναι μεγάλη μου ξενέρα και αυτό με τα πλάνα είναι ένα ακόμα σπαστικό γεγονός... μα γιατί να παίξει αφου ήταν με την κοιλιά τούρλα?!?!! grrrrr

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Πεμ Μαϊος 19, 2011 11:26 pm

felia έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα καλα ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να χασατε τα εισητηρια??????? Ειναι ΔΥΝΑΤΟΝ???????? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πωπωπω να μουν απο μια μερια να βλεπα την εκφραση σου!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
οποτε η ταινια αναβαλλεται για αυριο αν και να πω την αληθεια πως περα
απο τον τζακ σπαροου απο το τρειλερ δεν ενθουσιαστηκα..εχω την αισθηση
πως θα το τραβηξουν κιολας...και μιλαμε εγω που ειμαι τρελη και παλαβη
για αυτη την ταινια..
ισως βεβαια οφειλεται και στην πηνελοπι κρουζ
που δεν την παω καθολου....που στην ταινια ηταν και εγκυος και τα πλανα
της θα ειναι απο κεφαλι και πανω και για το σωμα χρησιμοποιουσαν την
αδερφη της...

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ηξερα οτι ειναι εγκυος αλλα οχι οτι της ντουμπλαρανε το σωμα!!! Συνειρμικα σκεφτηκα το τερας του Φρανκεσταιν που ειχε ακρα απο αλλα σωματα! Laughing

κι αυτη η καημενη αδερφη ποσο πιο φαντασμα πλεον? Να δειχνει το σωμα της σε ολοκληρη μπλοκμπαστερια και να μην τη ξερει και κανεις!

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: