ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46202
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Δευ Μαρ 21, 2011 5:31 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 7:16 pm

σε πεντε μερες ενημερωτικα.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42895
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 7:17 pm

Εννοειται οτι θα ειμαι μεσα στην πρεμιερα!Ελα ρε Σπαροου παλαβιαρη!Μας ελειψες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 7:26 pm

Eleni7 έγραψε:
Εννοειται οτι θα ειμαι μεσα στην πρεμιερα!Ελα ρε Σπαροου παλαβιαρη!Μας ελειψες!

εεεεεετσι.....απ οτι εχω δει τα reviews ειναι σχετικα καλα και Ντεπ, Κρουζ εχουν πολυ καλη χημεια! cheers

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 7:29 pm

Όντως έχουν. Στο Blow μ'άρεσαν.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 7:33 pm

mkostas έγραψε:
Όντως έχουν. Στο Blow μ'άρεσαν.

to pisteueis oti den to xw dei akoma? Ntroph mou kai eimai kai kammenh Johnny Depp fan! Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 7:38 pm

Αντε να δουμε,γιατι οι απωλειες σε αυτο ειναι αρκετα βαρβατες σε σχεση με τις προηγουμενες ταινιες.Πλεον ο Ντεπ περα απο πρωταγωνιστης,θα πρεπει να πρωτοστατησει κ στην βασικη ερωτικη ιστορια της σειρας (αν μαντευουμε σωστα)
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 7:42 pm

Παράθεση :
to pisteueis oti den to xw dei akoma? Ntroph mou kai eimai kai kammenh Johnny Depp fan!

Έχω δει εγώ αμερικάνικη ταινία που δεν έχεις δει εσύ;;;;; lmao lmao lmao

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 11:34 pm

Eleni7 έγραψε:
Αντε να δουμε,γιατι οι απωλειες σε αυτο ειναι αρκετα βαρβατες σε σχεση με τις προηγουμενες ταινιες.Πλεον ο Ντεπ περα απο πρωταγωνιστης,θα πρεπει να πρωτοστατησει κ στην βασικη ερωτικη ιστορια της σειρας (αν μαντευουμε σωστα)

Αν απωλειες εννοεις το ζευγαρακι της Αγιας Παρασκευης-γιατι ετσι τους ειχαν καταντησει- Ελιζαμπεθ και Γουιλ,εγω προσωπικα χαιρομαι.Στην αρχη μια χαρα ηταν,αλλά στην τελευταια ταινια ειδικα νομιζω οτι το κουρασαν πααρα πολυ με τον καρμικο τους ερωτα με αποτελεσμα να με κουρασουν και μενα.Ασε που τωρα να μου βαζουν σε 'ανταγωνισμο' εστω και χαλαρο τον τρελο-Τζακ με το συμπαθη κατα τα αλλα Γουιλακο για τα ματια της μοιραιας πρωην δεσποσυνης νυν αρχιπειρατινας και να χανει κιολας...ηταν καπως.Ας εβρισκαν κατι αλλο.
Βεβαια η αληθεια ειναι οτι παντα οταν φευγουν αρχικοι βασικοι χαρακτηρες το αποτελεσμα μπορει να δειξει πολυ πειραγμενο.Συν οτι οσο να 'ναι την εχουν τραβηξει λιγο την ιστορια,αμα ακουω για ζομπι...
Παντως για υποστηρικτικη ερωτικη ιστορια παιζει να 'χουν αυτο το νεαρουλη που χτυπιεται οτι 'you are killing her' (τη γοργονα?)και του λεει ο αλλος 'i'm a bad man' gelio

Παντως οπως και να 'χει ενας ειναι ο Τζακ Σπαροου...δεν τον χανεις afro

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides   Σαβ Μαϊος 14, 2011 11:42 pm

Και εγω τους μισησα απο ενα σημειο κ μετα (βασικα απο την δευτερη ταινια κ κατω).Μας επρηξαν τα συκωτια.Απλα,σαν ονοματα ειναι πιασαρικα κ ισως η ταινια χασει κατι απο την λαμψη της.Οχι οτι το συγκεκριμενο διδυμο ηταν ζωτικης σημασιας για τις εξελιξεις,απλα κουβεντα να γινεται...

Οι γοργονα κ ο νεαρουλης δεν μου γεμισαν το ματι απο τα τρειλερς

Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Pirates of the Caribbean 4 : On stranger tides

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: