ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Bing Bang

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42788
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Σαβ Ιαν 21, 2012 8:54 pm

Παρουσα!Ε φυσικα και το βλεπω,δεν εχω αφησει και καμια σειρα λεφτερη Laughing .Ειμαι σε συγχρονισμο με Αμερικη (στο 5x12)

Στον 5ο κυκλο ο Σελυ μας τα εχει με κοπελα (επισημα και με ατακα "do you want to be my girlfriend")!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5179
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Σαβ Ιαν 21, 2012 9:20 pm

Χαχαχα για αυτο σε ρωτησα κι εγω.
Το ξερω ρε,δεν ειδες που λεω για την Εμυ.Αληθεια αυτοι το εχουν κανει ποτε? Γιατι για μια αγκαλια το εκανε ολοκληρο θεμα ο Σελντον.Αλλα θα ειχε γελιο κατι με την Πενυ.Σεναριακα και σοβαρα δεν πολυστεκει,αλλα θα ηθελα να το δω στη μορφη που ειπα τουλαχιστον.Η σειρα παντως εχει κανει μια στροφη προς την ενασχοληση με αισθηματικα που μου φαινεται καπως υπερβολικη για το ειδος της,η πλειονοτητα ζευγαρωμενη(με βαση και τις τελευταιες εξελιξεις που τις ξερω αν και δεν εχω δει).
Αλλα λεω να τo δω.Η αυτη θα πιασω συστηματικα η το Community.Η το Once upon a time.Αμα το δει η Κατ την εβαψα dunato gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Σαβ Ιαν 21, 2012 11:15 pm

Η αληθεια ειναι οτι απο περισυ (μολις ανακοινωθηκε οτι παει για 3 ακομα χρονια) εχει κανει μια κοιλια.Και ο βασικος λογος ειναι αυτος που λες.Οτι το γυρισανε στα γκομενικα.Αυτο ειναι κοντρα ρολος για ολους.Ειπωτιθεται οτι ειναι τρελα nerds και δεν εχουν καν ξαναμιλησει με κοπελα.Παλι καλα που ο Ραζ δεν εχει ακομα αισθηματικα (αλλα εδω υπαρχει "τεχνικο" προβλημα,στην μουγκα δεν γινεται) Laughing

Για τον Σελντον πιο κοντρα δεν γινεται να τα εχει με την Πενι.Γενικα ειναι κοντρα να τα εχει με οποιαδηποτε αλλα εχε χαρη που συμπαθω πολυ την Ειμι Φαρα Φαουλερ (το λεω και εγω ολο οπως ο Σελυ χαχαχαχαχα).Παντως ειναι σειρα που βλεπεται ΑΝΕΤΑ.Σιγα τι ειναι 20λεπτα επεισοδια.Ειναι και ευχαριστη,αρα 3-4 επεισοδιακια την ημερα τα βγαζεις,ακομα και σε εξεταστικη να εισαι
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Σαβ Ιαν 21, 2012 11:33 pm

Βιντεακια!

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Πεμ Σεπ 06, 2012 11:43 pm

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Η μανα του Howard ακουγεται στο διαστημα!ΚΛΑΙΩ dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Bing Bang
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» The Big Bang Theory
» Bang, Bang, You're Dead

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: