ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Bing Bang

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2523
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Κυρ Απρ 18, 2010 1:59 am

Χαχαχαχα, η Εβραία Μάνα τα σπάει! Κι εμένα μ'αρέσει! Και μου φαίνεται ότι η Εβραία, η Ιταλίδα και η Ελληνίδα μάνα είναι ίδιες...

Ποιος είναι ο Matthew Bommer? Εγώ θέλω να την κόψει φέτος αυτή τη μαλακία το NBC (αυτό δεν το βάζει?) γιατί το μισώ, επειδή το'βαλαν απέναντι από τον House και του κάνουν πόλεμο 3 κριτικοί που είναι κολλητοί μεταξύ τους και υποστηρίζουν την αηδία. Άσε που έχουν ξεφτιλιστεί για να μείνουν στον αέρα.

Η Πένι και ο Σέλντον πώς να τα φτιάξουν καλέ? Ο Σέλντον με γκόμενα? Πώς θα γίνει αυτό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Κυρ Απρ 18, 2010 9:53 am

Matthew Bommer είναι ο Μπράις από το Chuck!!Aυτός που στέλνει τον Ιντερσεκτ στον Chuck Μέσω e-mail!!O γκόμενος της Σάρα emetos Έλεος και αυτή προτιμάει τον Μr IQ -150 αντί τον κούκλο που όμωε το φάγανε το μανάρι μου :llanto: !!Φτου τους και πάλι φτου τους!! ooxi
elina

Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Τρι Απρ 20, 2010 1:51 am

Ο Σέλντον με γκόμενα... Γιατί όχι? Αφού βρήκε ο Τσακ γκόμενα????? gelio

Sunflower
Blooming in your finest hour
You have come into your power
And you spill it over me
LadyOscar

Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Τετ Απρ 28, 2010 1:01 am

Πάρα πολύ καλή σειρά. Το χιούμορ είναι έτη φωτός εξυπνότερο απ' ό,τι στα φιλαράκια και οι χαρακτήρες ένας κι ένας. Ειδικά ο Sheldon είναι μεγάλη συγγραφική έμνευση: καθαρόαιμος θεωρητικός επιστήμονας από την αμερικάνική επαρχία (και μάλιστα το Texas!) με θρησκόληπτη μητέρα. Τα επεισόδια που έχει εμφανιστεί η μητέρα του και κάθε τρεις και λίγο αναφέρεται στον Jesus είναι αυτά στα οποία έχω ρίξει το περισσότερο γέλιο.
Στην Αμερική είναι στο 3.19, εδώ πού βρίσκεται;

Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2523

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Τετ Απρ 28, 2010 1:07 am

Μάλλον έφτασε εκεί και ξανάρχισε.

Τη μάνα του Sheldon την έχω πετύχει σε 2 επεισόδια. Την πρώτη φορά που την είδα ήταν όταν είχε πάει σπίτι της και είχα μείνει λίγο μαλάκας αρχικά και μετά ψόφησα στο γέλιο. Και μ'άρεσε πολύ και η μάνα του Leonard και η σχέση της με τον Sheldon.
LadyOscar

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Πεμ Απρ 29, 2010 1:12 am

Μόλις ξαναείδα το 3.13 κι εχώ δακρύσει από τα γέλια με την αρχική σεκάνς όπου ο Sheldon ζητά από τον αστυνόμο που ήρθε να ερευνήσει τη διάρρηξη του διαμερίσματός του να έχει το νου του στις επιστημονικές δημοσιεύσεις για την περίπτωση που εμφανιστεί το άρθρο που είχε μέσα στον υπολογιστή του που εκλάπη κι έτσι οδηγηθούν στον διαρρήκτη.
Μα πόσοι άνθρωποι δουλεύουν αυτό το σενάριο και βγαίνει τόσο καλο;;

Σίγουρα μέσα στο προσωπικό μου top 5 των επεισοδίων της σειράς.

Αριθμός μηνυμάτων : 3067

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Πεμ Απρ 29, 2010 9:35 am

εμένα το αγαπημένο μου είναι όταν είχε κολλήσει με μια επιστημονική εξήγηση που προσπάθησε να αλλάξει δουλειά και δούλευε στο εστιατόριο της Πένι..... Προσωπικά ο Σέλντον είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας.....

Sunflower
Blooming in your finest hour
You have come into your power
And you spill it over me
LadyOscar

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Πεμ Απρ 29, 2010 10:00 pm

Αυτό είναι το επόμενο επεισόδιο, το 3.14. Πολύ καλό, ειδικά όταν ο Σέλντον ξεμπλοκάρεται και βρίσκει τη λύση ενώ σερβίρει (αν θυμάμαι καλά). Και για μένα είναι ο αγαπημένος χαρακτήρας, ακολουθεί δε ο Κουθραπάλι που, παρά το ότι είναι γραφικά ντροπαλός, ώρες ώρες πετάει απίστευτες ατάκες.

Αριθμός μηνυμάτων : 1154
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Κυρ Μαρ 06, 2011 12:42 pm

Παράθεση :
Το χιούμορ είναι έτη φωτός εξυπνότερο απ' ό,τι στα φιλαράκια και οι χαρακτήρες ένας κι ένας.
Tha sumfwnhsw apoluta mazi sou. Einai apo tis kaluteres amerikanikes seires pou exw dei. Kai tis kwmwdies tous egw tis lew xazoamerikanies gia na katalabete.
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5133
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Σαβ Ιαν 21, 2012 7:57 pm

Ρε αυτο το βλεπει κανεις τωρα? Ελενηη? lol!
Δεν πορωνομαι,αλλα εχει πολλη πλακα και σκεφτομαι να δω τις πρωτες δυο σεζον που δεν εχω δει καθολου.

dorinaki έγραψε:
Περιμένω πως και πως να γίνουν ζευγάρι Πέννυ και Σέλντον για να πέσει ΤΟ γέλιο αλλά δεν νομίζω... No

Ρε γμτ,αυτο πολυ θα ηθελα να το δω αν και δεν παιζει gelio Ενταξει,αντικειμενικα με τον Λεοναρντ υπαρχει κατι κι ο Σελντον δεν ειναι για γυναικοδουλειες -εκτος αν μετρησεις τη relationship of the mind με την Εμυ- αλλα θα ειχε τοοοσο γελιο.Αλλα επειδη δεν ειμαι φανατικη και δεν εχει αφησει σχετικα υποννοουμενα το σεναριο για να ειμαστε δικαιοι,δεν επιμενω κι ελπιζω απλα να το δειξουν σε μορφη ονειρου-η εφιαλτη gelio -καποια στιγμη.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble

Bing Bang
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Big Bang Theory
» Bang, Bang, You're Dead

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: