ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Bing Bang

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
hara31

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Bing Bang   Τετ Απρ 14, 2010 4:25 pm

Παιδιά, υπάρχει μία σειρά στο Σταρ, που παίζει μετάτα φιλαράκια, αλλά δεν θυμάμαι αν παίζει μόνο Σάββατο ή Κυριακή, η οποία πέρα ότι έχει πολύ γέλιο, έχει χαρακτήρες εντελώς διαφορετικούς από αυτούς που έχουμε συνηθίσει στις αμερικάνικες σειρές. Τύπους έξυπνους αλλά με πολλα κόμπλεξ και παραξενιές, ψυχαναγκαστικές συμπεριφορές, α-σεξουλικούς και διάφορα τέτοια....

Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2523

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Τετ Απρ 14, 2010 5:39 pm

Κυριακήηηη, γαμάτο είναι το Big Bang, αλλά το ξεχνάω συνέχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
elina

Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Πεμ Απρ 15, 2010 12:10 am

Kάθε Κυριακή μετά τα φιλαράκια το έχει..... Γαμάτη σειρά λατρεύω τον Σέλντον, αλλά το έβαλαν πάλι από την αρχή γιατί έφτασαν μέχρι και 3 κύκλο και δεν ξέρω αν θα προβάλλουν και άλλο.... Μακάρι πάντως γιατί είναι πολύ αστεία σειρά....!

Sunflower
Blooming in your finest hour
You have come into your power
And you spill it over me
hara31

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Πεμ Απρ 15, 2010 6:52 am

elina έγραψε:
Kάθε Κυριακή μετά τα φιλαράκια το έχει..... Γαμάτη σειρά λατρεύω τον Σέλντον, αλλά το έβαλαν πάλι από την αρχή γιατί έφτασαν μέχρι και 3 κύκλο και δεν ξέρω αν θα προβάλλουν και άλλο.... Μακάρι πάντως γιατί είναι πολύ αστεία σειρά....!

Αυτο είναι πράγματι πολύ εκνευριστικό στην ελληνική τηλεόραση. Ξεκινάνε μια σειρά, τη φτάνουν μέχρι κάποιο κύκλο που είναι πιο οικονομικός και μετά ή την κόβουν ή ξανά μανά απ την αρχή μέχρι να πέσουν οι τιμές.....Χρρρρρ tsk

Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Πεμ Απρ 15, 2010 7:49 am

Και στην Αμερική στην 3η σαιζόν δεν είναι? Επειδή και στη μαλακία τον Τσακ, την 3η σαιζόν έχει κι εδώ και στην Ελλάδα. Ίσως να έφτασαν το αμερικάνικο και να μην έχουν καινούργια επεισόδια... Αν και τον House τον έκοψαν όταν είδαν ότι δε θα τους έφταναν με τα 67352564235264 κωλοhiatus του. Ελπίζω. Γιατί αλλιώς τον έκοψαν σκέτο. Κι εγώ θέλω να τον βλέπω και στην τηλεόραση! tsk
hara31

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Παρ Απρ 16, 2010 9:50 am

Δεν ξέρω σε πιο κύκλο βρίσκεται η συγκεκριμένη σειρά στην Αμερική....Αλλά είναι γεγογός ότι αυό το σύστημα που ακολουθούν τα ελληνικά κανάλια με τις συνεχείς επαναλήψεις κύκλων ή το κόψιμο σειρών (οι περισσότερες εκ των οποίων είναι καλές και έχουν τηλεθέση) είναι ΑΚΡΩΣ εκνευριστικό tsk Γι αυτό δεν βλέπω και τις περισσότερες. Στη συγκεκριμένη, ωστόσο, δεν μπορώ να αντισταθώ... Very Happy

elina

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Σαβ Απρ 17, 2010 6:58 pm

καλά αυτό είναι απόλυτα εκνευριστικό και για αυτό να είναι καλά το dvd player!!!
Η εν λόγω σειρά είναι διαφορετική, νομίζω ότι στηρίζεται πάνω στα φιλαράκια αν ήταν πτυχιούχοι αστροφυσικής και ιδιοφυίες... Εμένα μου αρέσει γιατί γελάω αβίαστα παρ΄όλο που όταν μιλάει ο Σέλντον έχω την έκφραση της Πένι. Και επειδή ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ να βλέπω την 222222000000000000000000004499999999999999 επανάληψη στα φιλαράκια... ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ..... Και το συγκεκριμμένο κανάλι ενώ έχει προβάλει για αυτή τη σεζόν πολλές ξένες σειρές δεν έδειξε καμιά, ή έδειξε μια μαλακία τον Τσακ.

Sunflower
And you spill it over me
Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Σαβ Απρ 17, 2010 7:13 pm

Πωπω, ναι, έχουν πάρει πολύ άκυρες σειρές φέτος. Οι περισσότερες που βάζει κόπηκαν απ'την 1η σαιζόν. Φαίνεται θα τις πούλαγαν με το κιλό...
dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Σαβ Απρ 17, 2010 7:18 pm

Εμένα μου αρέσει το chuck ooxi Ο μόνος λόγος που το έβλεπα ήταν ο Matthew Bommer και πήγαν και τον σκότωσαν ..... angry Συνεχίζω να το βλέπω με πολύλιγότερο ενδιαφέρον φυσικά!!

Όσον αφορά το bing bang είναι απίθανο!!Δεν ξέρω αν έχω γελάσει πιο πολυ στη ζωή μου!!ΜΕ τις θεωρίες του Σέλντον, αυτόν που έχει κόμπλεξ και δεν μιλάει μπροστά σε γυναίκες,τον άλλον που η μάνα του φωνάζει σαν νταλικέρης ή όταν ο Σέλντον πάει στο σπίτι της Πέννυ και χτυπάει 3 φορές με το Πέννυ Πέννυ Πέννυ dunato gelio dunato gelio
Ίσως έχω γελάσει πιο πολύ στα φιλαράκια αλλά μετα απο 8056923821049 φορές καταντάει εκνευριστικό!
Περιμένω πως και πως να γίνουν ζευγάρι Πέννυ και Σέλντον για να πέσει ΤΟ γέλιο αλλά δεν νομίζω... No
elina

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bing Bang   Κυρ Απρ 18, 2010 1:26 am

Το ξέρετε ότι έχουν αγοράσει στο σταρ τα δικαιώματα του vampire diaries? αλλά μάλλον θα το δείξουν κατά το 2100!!!!!! tsk
Το Τσακ, απορώ που δείξανε και καινούργιους κύκλους.... scratch
Θέλω και εγώ Πένι και Σέλντον ζευγάρι, μόνο και μόνο γιατί θα πέφτει ΤΟ γέλιο αλλά δεν το βλέπω να γίνεται... ooxi

Sunflower
And you spill it over me

Bing Bang
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Big Bang Theory
» Bang, Bang, You're Dead

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: