ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Γενικό τόπικ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 51 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42700
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Κυρ Οκτ 23, 2016 8:43 am

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Το εχω δει. Και δεν καταλαβα τιποτα χαχαχα

μαλακα ΠΩς ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ 4.5/5 ΑΣΤΕΡΙΑ

ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ

το σεναριο ηταν ενας αχταρμας...προφανως και ηταν σατιρικο και περνουσε νοηματα αλλα και παλι πολυ προχειροφτιαγμενο κατ εμε

σε καμια περιπτωση 4 αστερια 2.5/3 με το ζορι

τουλαχιστον να πω οτι γαμηθηκαμε στο γελιο με τη παρεα μου....μονο με τον γιο της δεν παρτουζιαστηκε η πρωταγωνιστρια dunato gelio dunato gelio dunato gelio

μα ναι ρε μαλακα. γαμω την κουλτουρα τους και γαμω τους Λανθιμους του σινεμα δηλαδη χαχαχαχα

Περισσοτερο μαυρη κωμωδια ηταν βασικα (ενω το τρειλερ σε προιδεαζε για αλλα). Ομως δεν εβγαζες ακρη σεναριακα. Δεν καταλαβα τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46082
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Κυρ Οκτ 23, 2016 11:37 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Το εχω δει. Και δεν καταλαβα τιποτα χαχαχα

μαλακα ΠΩς ΣΤΟ ΠΟΥΤΣΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ 4.5/5 ΑΣΤΕΡΙΑ

ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ

το σεναριο ηταν ενας αχταρμας...προφανως και ηταν σατιρικο και περνουσε νοηματα αλλα και παλι πολυ προχειροφτιαγμενο κατ εμε

σε καμια περιπτωση 4 αστερια 2.5/3 με το ζορι

τουλαχιστον να πω οτι γαμηθηκαμε στο γελιο με τη παρεα μου....μονο με τον γιο της δεν παρτουζιαστηκε η πρωταγωνιστρια dunato gelio dunato gelio dunato gelio

μα ναι ρε μαλακα. γαμω την κουλτουρα τους και γαμω τους Λανθιμους του σινεμα δηλαδη χαχαχαχα

Περισσοτερο μαυρη κωμωδια ηταν βασικα (ενω το τρειλερ σε προιδεαζε για αλλα). Ομως δεν εβγαζες ακρη σεναριακα. Δεν καταλαβα τιποτα.

αυτο ακριβως....τελειως αλλιως το τρειλερ....

απλα ηθελε να δειξει πως αυτη καταντησε να ειναι τοσο μονη της και τοσο μισητη απο ολους που  με τον μονο που συνδεθηκε ηταν με τον βιαστη της...επισης θεωρω οτι η υπερχρηση του σεξ και το οτι σχεδον ολοι πηδιοντουσαν με ολους ισως ηταν μια νυξη του εκφυλισμου των ηθων? Οτι ολα εχουν φτασει να εινια ψευτικα και πλασματικα?

και κει που της ειπε η φιλη της στο τελος "δεν πιστευα οτι θα σε βρω εδω" και εκεινη απαντησε "σωματικα μονο" σου δειχνει οτι εινια dead inside..και γενικα ολη η συμπεριφορα της εδειχνε αυτοτιμωρια..προκαλουσε τον βιαστη γιατι αποζητουσε το θανατο αφου σε ολους τους τομεις της ζωης της ειχε αποτυχει...συντροφος, κορη και μανα.Ετσι το εξελαβα εγω...

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Κυρ Οκτ 23, 2016 12:51 pm

Παράθεση :
απλα ηθελε να δειξει πως αυτη καταντησε να ειναι τοσο μονη της και τοσο μισητη απο ολους που με τον μονο που συνδεθηκε ηταν με τον βιαστη της...επισης θεωρω οτι η υπερχρηση του σεξ και το οτι σχεδον ολοι πηδιοντουσαν με ολους ισως ηταν μια νυξη του εκφυλισμου των ηθων? Οτι ολα εχουν φτασει να εινια ψευτικα και πλασματικα?

και κει που της ειπε η φιλη της στο τελος "δεν πιστευα οτι θα σε βρω εδω" και εκεινη απαντησε "σωματικα μονο" σου δειχνει οτι εινια dead inside..και γενικα ολη η συμπεριφορα της εδειχνε αυτοτιμωρια..προκαλουσε τον βιαστη γιατι αποζητουσε το θανατο αφου σε ολους τους τομεις της ζωης της ειχε αποτυχει...συντροφος, κορη και μανα.Ετσι το εξελαβα εγω...

Εγω εξελαβα οτι εγινε ενας βιασμος. Και μετα πηγαιναν ολοι με ολους Laughing
Πραγματικα με πιανει πονοκεφαλος οταν σε τετοιες ταινιες πρεπει να καθεσαι να σκεφτεσαι 35 διαφορετικα πραγματα μπας και βρεις νοημα. Και δεν βρισκεις κιολλας, αυτο ειναι το θεμα. Σωστη προσεγγιση πας να κανεις παντως, αλλα θα επρεπε να ειχαμε και κατι πιο χειροπιαστο πιστευω. Οχι τιποτε αλλο αλλα εχει παρει τρελες κριτικες η ταινια ενω και στις Καννες ειχε διαπρεψει. Δεν ξερω τι γινεται dunato gelio

Α, και το ακυρο στο τελος που η γυναικα του τα ηξερε ολα και την ευχαριστησε κιολλας την αλλη. Πραγματικα wtf dunato gelio
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Κυρ Οκτ 23, 2016 1:53 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
απλα ηθελε να δειξει πως αυτη καταντησε να ειναι τοσο μονη της και τοσο μισητη απο ολους που  με τον μονο που συνδεθηκε ηταν με τον βιαστη της...επισης θεωρω οτι η υπερχρηση του σεξ και το οτι σχεδον ολοι πηδιοντουσαν με ολους ισως ηταν μια νυξη του εκφυλισμου των ηθων? Οτι ολα εχουν φτασει να εινια ψευτικα και πλασματικα?

Εγω εξελαβα οτι εγινε ενας βιασμος. Και μετα πηγαιναν ολοι με ολους  Laughing
Πραγματικα με πιανει πονοκεφαλος οταν σε τετοιες ταινιες πρεπει να καθεσαι να σκεφτεσαι 35 διαφορετικα πραγματα μπας και βρεις νοημα. Και δεν βρισκεις κιολλας, αυτο ειναι το θεμα. Σωστη προσεγγιση πας να κανεις παντως, αλλα θα επρεπε να ειχαμε και κατι πιο χειροπιαστο πιστευω. Οχι τιποτε αλλο αλλα εχει παρει τρελες κριτικες η ταινια ενω και στις Καννες ειχε διαπρεψει. Δεν ξερω τι γινεται  dunato gelio

Α, και το ακυρο στο τελος που η γυναικα του τα ηξερε ολα και την ευχαριστησε κιολλας την αλλη. Πραγματικα wtf  dunato gelio

xaxaxaxaxaxaxa ναι ηταν κουλη τελειως και σε καμια περιπτωση για 4.5 αστερια αλλα σου λεω νομιζω πως απλα δεν θελανε να παρουνε τον εαυτο τους στα σοβαρα dunato gelio

για τη θρησκα γκομενα του βαιστη λες ε? dunato gelio

ΕΠΙΚΗ ΣΚΗΝΗ σου λεω δεν εχω ξαναγελασει ετσι ουτε σε κωμωδια dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Κυρ Οκτ 23, 2016 2:05 pm

Παράθεση :
για τη θρησκα γκομενα του βαιστη λες ε?

ΕΠΙΚΗ ΣΚΗΝΗ σου λεω δεν εχω ξαναγελασει ετσι ουτε σε κωμωδια

ναι, η ολη φαση "Ευχαριστω που σε βιασε" χαχαχαχαχαχα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Κυρ Οκτ 23, 2016 2:51 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
για τη θρησκα γκομενα του βαιστη λες ε?  

ΕΠΙΚΗ ΣΚΗΝΗ σου λεω δεν εχω ξαναγελασει ετσι ουτε σε κωμωδια

ναι, η ολη φαση "Ευχαριστω που σε βιασε" χαχαχαχαχαχα

και ο αλλος επικος διαλογος με τη κολλητη

-Γιατι πηγες με τον γκομενο/αντρα/δεν ξερω τι ηταν, μου?

-Απλα ηθελα να πηδηχτω

-'kay

HAHAHAHAHhahAHAHAHH

o καραφλας εντωμεταξυ ηταν τελειως σεξομανης χαχχΧΑχαχαχααχ η αλλη βιασμενη και της ελεγε "ποτε θα σου ριξω εναν" και μετα που επεσε και κουτσαθηκε παλι τα ιδια χαχαχαχαχαχα

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Κυρ Οκτ 23, 2016 2:57 pm

Αστα να πανε. Οχι στην κουλτουρα! Μετα ειμαι ρηχη οταν σας λεω για Σεφερλη dunato gelio
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33182
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Δευ Νοε 14, 2016 9:28 pm

Γιατι μου εβαλαν την αταλαντη να παιξει την Μπελ; Γιατι; lloradera

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Δευ Νοε 14, 2016 9:52 pm

Την Emma λες; Δεν την εχω δει αλλου περα απο τις ταινιες HP. Και εκει οντως σε πολλες σκηνες δεν ηταν και στα καλυτερα της. Σε καποιες αλλες ηταν καλη. Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι γιατι εχουν περασει και 5 χρονια απο την τελευταια ταινια.

btw, μιας και ειπαμε για Χαρι Ποτερ, οι χαριποτεροβαρεμενοι του φορουμ καλουνται να εκφερουν αποψη παρακαλω:

Θα παμε να το δουμε μονο και μονο για την μουσικουλα στο 2:15 του βιντεο; Laughing

Επισης, για την 2η ταινια εχουν κλεισει τον Τζονι Ντεπ και συμφωνα με τις φημες θα κανει τον

Σπόιλερ:

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33182
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ   Δευ Νοε 14, 2016 10:04 pm

Φαινεται απο το  τρειλερ πως δεν ειναι καλη ρε αχαχαχα

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.

Γενικό τόπικ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 99 από 103Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 51 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: