ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46032
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:44 pm

Παράθεση :
Μηπως ειμαστε το ιδιο προσωπο και εχουμε 2 accounts? Laughing

Σςςςς σταματα καρφωνομαστε! Laughing

Παράθεση :
Δεν είμαι φαν των βιβλίων.

affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Μην τα λες ετσι αποτομα αυτα! Razz

You've got to lose to know how to win.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:44 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Δεν εχει την κλασσικη ομορφια.Αλλα εχει κατι το ιδιαιτερο.Δεν τον θεωρω ασχημο.Σε αντιθεση με τον Ντανιελ.Μην κρινετε απο τις ταινιες.Εκει υποτιθεται οτι ειναι ολοι ταλαιπωρημενοι κτλ.

ακριβως αυτο!Σου χω πει ποσο μα ποσο με καλυπτεις ετσι?? Laughing Laughing Laughing

Και χαίρεσαι που υπάρχει άνθρωπος που σε καλυπτει..Σε τί κόσμο ζούμε δηλαδή αν υπάρχει κι αλλη σαν εσένα?? affraid affraid affraid
Btw μπράβο μου όχι μπράβο μου γιατί εχω κλείσει την tv και δεν βλέπω χεζεμ αλλά βλέπω παλι το 6 γιατί δεν πρόλαβα να το τελειωσω και να το θυμηθώ χθες και πήγα με κενά στο 7 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:45 pm

Eτσι ακριβως!Σαν τα βιβλια τιποτα.Πχ το τεταρτο βιβλιο ειναι το αγαπημενο μου,σε αντιθεση με την ταινια που ειναι η χειροτερη απο ολες.
8rasos

Αριθμός μηνυμάτων : 571
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:45 pm

δεν το έχω δει, θέλω να πιστεύω ότι θα τα καταφέρω κάααποια στιγμή.......

αλλά σε μια φωτογραφία παραπάνω, λέει για φιλί με την Emma, "I'd probabbly be more comfortable kissing Dan" affraid affraid affraid
dorinaki
Πορνίδιο

xezoulina έγραψε:

Παράθεση :
Δεν είμαι φαν των βιβλίων.

affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Μην τα λες ετσι αποτομα αυτα! Razz

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:46 pm

8rasos έγραψε:
δεν το έχω δει, θέλω να πιστεύω ότι θα τα καταφέρω κάααποια στιγμή.......

αλλά σε μια φωτογραφία παραπάνω, λέει για φιλί με την Emma, "I'd probabbly be more comfortable kissing Dan" affraid affraid affraid

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ναι μωρε ο γλυκουλης μου, ειναι μονιμως τοσο ντροπαλος, πλακα κανει! Laughing

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5138
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:49 pm

dorinaki έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Και το φιδι και το σπαθι.Δορινακι διαβασε τα βιβλια λεμε!

Δεν είμαι φαν των βιβλίων..Το έχετε καταλαβει νομίζω Laughing Laughing ..Εξαλλου θα σποιλεριαστω και δεν το θελω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..και αυτό το έχετε καταλάβει νομίζω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σοβαρα υπαρχουν ανθρωποι που θελουν να βλεπουν τις ταινιες και δεν εχουν διαβασει τα βιβλια? affraid Surprised
Μου φαινεται πολυ περιεργο να καταφερουν να σε κρατησουν 7-προσεχως 8-ταινιες αν δεν εχεις το υποβαθρο του βιβλιου να σε ενθουσιασει.Ειδικα οι συγκεκριμενες ταινιες,που οι μισες τουλαχιστον δεν ηταν και τιποτα το εξαιρετικο.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:52 pm

Γενικα,πολλα ειναι αυτα που δεν τα λενε στις ταινιες.Ειπαν σε αυτη οτι το ονομα Βολντεμορτ ειναι ταμπου?Το λενε 2 φορες,μια η Ερμιονη και την αλλη ο Λαβγκουντ,και εμφανιζονται θανατοφαγοι.Δεν επρεπε να το αναφερουν?
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:53 pm

εεεεεεεεετσι...ουτως ή αλλως ολη η μαγεια του Χαρι Ποτερ ειναι οι λεπτομερειες του κοσμου που εφτιαξε η Ροουλινγκ,απο τους νομους του Υπουργειου μαγειας, τα γλυκα, τα ζωα, καθε τι ειναι αψογα μελετημενο κι εχει λογικη υπαρξη...

ακομα και τα ονοματα δεν ειναι τυχαια

Kreatcher-αναγραμματισμος του creature

Lord Voldemort-O θεος του Θανατου στα λατινικα νομιζω, εδω εχει γραψει η τυπισσα εγκυκλοπεδια τι να λεμε τωρα..

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 7:54 pm

filareti έγραψε:
dorinaki έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Και το φιδι και το σπαθι.Δορινακι διαβασε τα βιβλια λεμε!

Δεν είμαι φαν των βιβλίων..Το έχετε καταλαβει νομίζω Laughing Laughing ..Εξαλλου θα σποιλεριαστω και δεν το θελω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..και αυτό το έχετε καταλάβει νομίζω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σοβαρα υπαρχουν ανθρωποι που θελουν να βλεπουν τις ταινιες και δεν εχουν διαβασει τα βιβλια? affraid Surprised
Μου φαινεται πολυ περιεργο να καταφερουν να σε κρατησουν 7-προσεχως 8-ταινιες αν δεν εχεις το υποβαθρο του βιβλιου να σε ενθουσιασει.Ειδικα οι συγκεκριμενες ταινιες,που οι μισες τουλαχιστον δεν ηταν και τιποτα το εξαιρετικο.

Είδες είμαι μοναδικό άτομο Laughing Laughing Laughing Laughing ..Έχω κολλήσει με 7 διαδοχικες ταινιες χωρίς τίποτα αλλο τί να κανουμε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1
» Εντυπώσεις από το Deathly Hallows: Part 2
» Edward Cullen VS Harry Potter
» The Harry Potter Facts
» Ποιός ήρωας από το Harry Potter είστε - Personality Test

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: