ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42582
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Κυρ Νοε 21, 2010 10:36 pm

Καλα ειχε και μερικες ατακες-θανατος!Καλο ηταν αυτο,γιατι αν πηγαιναν στο ιδιο μοτιβο με το βιβλιο,θα αυτοκτονουσαμε απο την μαυριλα.Φαινεται μας το φυλανε για το δευτερο μερος.

Μαλλον με τα δοντια το εκανε η λατρευτη Μπελλα.Ετσι λεω.Και η αλλη απο σκουξιμο αλλο τιποτα!

dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Κυρ Νοε 21, 2010 10:44 pm

Nαιιιιιιιιιι θυμήθηκα κι αλλη μια.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Εκεί που τους μετέφερε ο Ντομπυ και του είπε η Λούνα κύριε..Και λεει ο Ντόμπυ..Την συμπαθησα αυτην [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εεεεεεε ναι...Μάλλον με τα δόντια..Η σιχαμενηηηη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εντωμεταξυ...Τον καημενο τον Ντρακο τί τον τρέχουνε εκεί περα??Αφού δεν του βγαίνει η κακια..Έτοιμος να βαλει τα κλαματα ήτανε..Αφήστε το να παει σπίτι να παίξει pro [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Κυρ Νοε 21, 2010 10:47 pm

Ειναι καλουλης μωρε ο Ντρακο,ή αλλιως,οχι τοσο κακουλης.Απλα εχει μπλεξει η οικογενεια του.Στο 2,θα ξεκαθαρισει καπως η κατασταση (δεν κανω αλλα spoilers!).

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Κυρ Νοε 21, 2010 10:50 pm

Mα το ξέρωωωωω Ανέκαθεν ήταν η αδυναμια μου cheers ..Ο πατέρας του που εχει κανει την ισιωτικη τρίτο χερι φταίει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Βασικά διαβασα λίγο τί συμβαινει στο βιβλιο..Αλλά δεν ξέρω αν θα γίνει έτσι..Έχει να κάνει πιο πολύ με τον Σνειπππ και τον Νταμπλντορ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46008
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 1:33 am

Θελω κι εγω το part 2 και θελω επισης να βρω το 1 μαιμου και να το λιωσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

καλα στη σημερινη προβολη ψοφισα στο γελιο...το κοινο δεν ειχε καμια σχεση με το κοινο της πρεμιερας, που ολοι ηταν καμμενοι και ηξεραν καθε λεπτομερεια του βιβλιου..

σημερα καθοταν μια οικογενεια απο πισω μας και περασαν τον προστατη ελαφινα του- σποιλερ- Σνεηπ με λυκο!!!!!Μα πως γινεται να τον μπερδεψεις με λυκο ρε φιλε ημαρτοοοοοοοον!!

Να μην παραπονιεστε για το τελος,μια χαρα τελειωσε εκει που τελειωσε...ξερετε που ελεγαν στην αρχη να το κοψουν?

Εκει που βλεπουν τον παραμορφωμενο (απ το ξορκι της ερμονης για να τον προστατευσει) χαρι και καταλαβαινουν οτι ειναι αυτος!Δηλαδη λιγο πριν απο το Malfoy Manor! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 12:44 pm

Καλα ετσι και το τελειωναν ετσι,ουτε και εγω ξερω τι θα γινοταν bang head Το θεμα ειναι οτι το δευτερο μερος δεν θα εχει και πολλα κεφαλαια.Ειναι η Γκρινκοτς και μετα πανε στο Χογκουαρτς.Φοβαμαι μη το κανουν βαρετο.Και ακομη πιο πολυ φοβαμαι τα 2 κεφαλαια Prince's Tale και Κing's Cross που πρεπει να δουμε το Ντανιελ στα καλυτερα του.Ελπιζω να μην μας απογοητευσει.Ανυπομονω για το φλας μπακ της ζωης του Νταμπλντορ.Ειδικα μετα απο το animation στο πρωτο μερος με τους 2 αδερφους,περιμενω και εδω καποια ευχαριστη εκλπηξη.

Και εγω θα παω καποια στιγμη για δευτερο γυρο.Εδω ειχα παει να δω δευτερη φορα τον Ημιαιμο που ηταν ετσι και ετσι.Απλα περιμενω να ηρεμησουν καπως τα πραγματα γιατι στο σινεμα γινεται της π*&@#ας.

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 3:30 pm

Mην με βρίσετε..Αλλά όταν λετε malfoy manor τί ενοείτε?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Σνειππππππππ???Σνειππππππππππππ?? Shocked Shocked Shocked Το 'ξερα οτι το wiki δεν θα έλεγε αρλουμπεςςςςςςςς cheers cheers cheers cheers
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 4:52 pm

ΣΠΟΙΛΕΡ (Αν και σιγα που δεν θα τα διαβασεις πορνοδορινακι Laughing )

Δεν παιζει να ναι βαρετο...πρωτα θα χουμε σκηνες στο Shell Cottage που θα δουμε Μπιλ ,Φλερ, Ολιβαντερ, ξωτικο κλπ κλπ

μετα θα ναι το σκηνικο με την τραπεζα και τον δρακο (εχει να γινει της π@ρνης ανυπομονω να δω την Μπελατριξ να μιμειται Ερμιονη-ή το αντιθετο? Laughing )

μετα θα χουμε Χογκσμιτ και κυνηγητο με θανατοφαγους, τη συναντιση με τον αδερφο του Νταμπλντορ και ολη τη φλασ μπακ ιστορια, που γι αυτην εχω κι εγω υψηλες προσδοκιες! Υστερα ερχεται το Χογκουαρτς- Εκει κι αν θα γινει χαμος!-

Τι να πρωτοπω εδω? Η Γουατσον ειπε σε συνεντευξη οτι στα γυρισματα ηταν τοσες πολλες οι εκρηξεις τα χαλασματα και οι κασκαντερ που νομιζες οτι γινοταν πολεμος στην πραγματικοτητα!

Εχουμε το Χαρι να ψαχνει για τον πρωτελευταιο πεμπτουσιωτη, ενω παραλληλα Ρον Ερμιονη θα πανε στη Καμαρα με τα μυστικα και θα καταστρεψουν το κυπελο! Μετα εχουμε σκηνη στο Room of Requirement με τη καταραμενη φλογα, τον Μαλφοι και Κραμπ Γκοιλ...Μετα ειναι ο θανατος του Φρεντ, μετα αρχιζει ολη η ιστορια του Σνεηπ ολακερο κεφαλαιο,κλπ κλπ κλπ κλπ

το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα βαρεθουμε!

Αν και για μενα ενα ονειρο θα γινει πραγματικοτητα οταν θα χω στα χερια μου ενοποιημενο το πρωτο και δευτερο μερος! Ενα 5 ωρακι σκετη απολαυση! Cool

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 5:08 pm

Ax κατρουλω καλα που μου το θυμισες...Δεν έχω καταλαβει αυτό με τους πεμπτουσιωτές...Λοιπόν είναι εφτα και ειχε βρει ηδη 2 και όταν πεθανε ο Νταμπλντορ είπε οτι θα ψαξει για τους άλλους 5..Και όταν ο Ρον κατέστρεψε το μενταγιον είπε ότι ήταν ο πρότελευταίος και μένει αλλος ένας ή αλλοι 2 δεν θυμαμαι..Λοιπόν..αφου σ'όλη την ταινια το μενταγιον εψαχνε πως να το ανοιξει που βρηκε τους άλλους 2 και έγινε προτελευταίος??Βασικά θέλω όλο αυτό με τους πεμπτουσιωτές να μου το εξηγήσεις..
Ξέρω ότι ο ένας είναι το ημερολογιο από την καμαρα με τα μυστικά..Οι υπολοιποι??Ελα στρουμφοκαταπληκτικη κατρουλω..εξηγησε μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έχει επεξεργασθεί από τον/την dorinaki στις Δευ Νοε 22, 2010 7:17 pm, 1 φορά
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1   Δευ Νοε 22, 2010 6:12 pm

Οι πεμπτουσιωτες ειναι

1)Το ημερολογιο του Τομ Ριντλ

2)Το δαχτυλιδι που εδειξε στο 6 - το χε καταστρεψει ο Νταμπλντορ, γι αυτο και το χερι του ηταν μαυρο επειδη το χε φορεσει.

3)Η αλυσιδα που κατεστρεψε ο Ρον

4) ΣΠΟΙΛΕΡ το κυπελο (θα δεις στο δευτερο μερος)

5)Η τιαρα (θα δεις στο δευτερο μερος)

6)Η Ναγκινι

7) Ο ιδιος ο Βολτεμορτ (οσο σκατοψυχος κι αν ειναι ,ενα κομματι ψυχης παραμενει στο σωμα του) Laughing

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1
» Εντυπώσεις από το Deathly Hallows: Part 2
» Edward Cullen VS Harry Potter
» The Harry Potter Facts
» Ποιός ήρωας από το Harry Potter είστε - Personality Test

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema-
Μετάβαση σε: