ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

7x02 Selfish

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2633
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: 7x02 Selfish   Τετ Σεπ 29, 2010 3:36 pm

Καλό ήτααααν! Το φοβόμουν γιατί φοβόμουν τον σεναριογράφο, αλλά καλό ήταν!

Μου άρεσε μέχρι και η ασθενής. Πέρσι ειδικά ήταν σαν να μην υπάρχουν. Δεν τους πρόσεχα καθόλου. Και χθες τους πρόσεξα. Πωπω, απαίσια έκβαση είχε όμως η υπόθεση... Πώς επιλέγεις να αφαιρέσεις την μισή ζωή από το παιδί σου που του μένουν μόνο 7 χρόνια; Και όχι μόνο αυτό, φαντάζομαι ότι αν δεν μπορεί να μπει σε ventilator θα υποφέρει περισσότερο στο τέλος... pale

Με έκανε έξαλλη ο Τάουμπ. Όχι επειδή ήταν αντι-Χάντι ( tsk ), επειδή πέταξε εκείνη την μαλακία ότι ζούσε την ζωή του αδερφού της επειδή έκανε σκέιτ και της άρεσαν τα μαθηματικά. Και ποιο κορίτσι θα ενδιαφερόταν γι'αυτά; Και το χειρότερο είναι ότι ουσιαστικά το προώθησε και το επεισόδιο, δεν ήταν μόνο ότι είναι γουρούνι, μισογύνης ο Τάουμπ. tourtastamoutra

Πωπωπωπω, ο Χάουζ χαμογελάει! WHAT? Μου άρεσε που μετά από τόσα χρόνια που ξέρουν ο ένας τον άλλον, τώρα που τα έφτιαξαν είναι σαν καινούργιο ζευγάρι και κάνουν τέτοιες μαλακίες. Razz Αχαχαχαχα και πλήρωσε την νταντά με τα λεφτά που πήρε από τον παππού για να πει ψέμματα, ο αλήτης! Ο οποίος παππούς, ο παππούς sr, "she has nice cans" lol! Και η σκηνή στο γραφείο του Γουΐλσον και του HR ήταν TDTRDTRDTRSRDSD.

Πωπω, μακάρι να συνεχίσει έτσι! bounce

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x02 Selfish   Τετ Σεπ 29, 2010 8:14 pm

Μόλις το είδα και μ'άρεσε πολυ!!! cheers

Ο τρόπος που δόθηκε η αλλαγή του Χάουζ ήταν ωραίος και η κατάληξη στο τέλος του επεισοδίου να μπουν σε μια σειρά για να ξαναβρούν τους ρυθμούς τους.Κάποιες σκηνές είχαν τρομερό γέλιο,όπως στο γραφείου του Γουίλσον,όταν μπήκε να ανακοινώσει τα αποτελέσματα του παππού και είχε ένα φάκελο με κακογραμμένα τεράστια γράμματα "TEST RESULTS" dunato gelio

Η ιστορία ήταν επίσης πολύ καλή αν και όντως στο τέλος πλάνταξα.Δεν ξέρω ούτε γω τι θα έκανα ως γονέας σε μια τέτοια περίπτωση.Η σκηνή που ο μικρός προσπαθέι να πείσει την αδελφή του να πάρει τον πνεύμονά του είναι πολύ συγκινητική.Εγώ έκλαψα το ομολογώ lloradera

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x02 Selfish   Πεμ Σεπ 30, 2010 12:30 am

Μου αρεσε πολυ!
Νομιζω οτι βρισκει τους ρυθμους του...
Το Χαντι κομματι μου αρεσε και οι σκηνες που ηταν οι δυο τους(απο οπου τσιμπησα κι υπογραφη Cool ) και στο γραφειο του Γουιλσον gelio και γενικως.
Και το πως εδειξαν να προσπαθουν να το χειριστουν...σιγα μην εβρισκαν αλλον υπευθυνο για το Χαουζ βεβαια.Μονο η Καντι τον ανεχεται κι εχει τους λογους της to kapelo tou gianni
Τα λεφτα που πηρε απο τους παππουδες gelio
κι ο τροπος που τα αξιοποιησε gelio
Μου εκανε εντυπωση που απο την ομαδα ηταν ο Ταουμπ αυτος που φρικαρε με τη σχεση του Χαουζ με την Καντι,κυριως γιατι εχω την εντυπωση οτι περσι ειχε πει στον House 'I think she loves you' kai kati tetoia. Suspect
Επισης μου εκανε εντυπωση που κανεις δεν παραξενευτηκε και δε σχολιασε δεδομενου οτι δυο μερες πριν τα ειχε με τον Λουκας η Καντι-οχι πως με χαλαει να τον ξεχασω κιολας. Razz

Η υποθεση ηταν συγκινητικη,αλλα σπανια συμπασχω με τους ασθενεις οποτε δεν μπορω να πω οτι εδωσα και τοσο μεγαλη σημασια.Αλλα περισσοτερη απο ο,τι συνηθως. Αυτο με το ρατσισμο για το σκέιτ και τα μαθηματικα δεν το σκεφτηκα,αλλα πλακα πλακα σωστη παρατηρηση tsk

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

7x02 Selfish
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: House MD-
Μετάβαση σε: