ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

lost!!!!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7253
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 7:56 pm

Ααααχχχχ....

klaps

Με συγκίνησες τώρα με την καλοσύνη σου..... klaps

Αμάν πια, κι εγώ τώρα με τι μούτρα θα σε βρίζω μωρέ;;; grrrrr

Τέλοσπαντων, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ που προσφέρεσαι... Very Happy

Αλλά αυτή τη στιγμή βαριέμαι να κάθομαι να τα ψάχνω και να διαλέγω... Laughing Laughing Laughing

Κάποια στιγμή θα διαλέξω κάποια και θα σου τα συγκεντρώσω, κι αν κι όταν έχεις χρόνο μου τα κάνεις...

Ok γλυκιά μου γλιτσούλα;;;; enamor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 8:01 pm

Έχε χάρη που δεν έχω διάβασμα γιατί όλοι μας δίνουν ύλη και επειδή σαν αστέρι που είμαι[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δεν χρειάζεται να προετοιμαστώ για τις εξετάσεις γιατί έχω περάσει από τώρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..να την θυμάσαι την καλή μου πράξη ...όμως μην ξημερώσεις κιόλας να διαλέγεις γιατί είπαμε δεν έχω διάβασμα αλλά δεν είμαι και σε χειμερία νάρκη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 8:06 pm

Άσε με μαρή πια!!! Αμάν!!! grrrrr

Δέχομαι πιέσεις από παντού, δέχομαι κι από σένα τώρα;;; klaps

Μιλάς κι εσύ για διάβασμα;;;

Τι να πω κι εγώ...Σήμερα έδωσα Proficiency (ναι, το θυμήθηκα μετά από κάτι χρόνια gelio ) κι από αύριο πρέπει να αρχίσω διάβασμα για μια πολύ δύσκολη επικείμενη εξεταστική... No

Δεν έχω δηλαδή το δικαίωμα να ξεκουραστώ λίγο σήμερα;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 8:13 pm

Αλήθεια??Εγώ το Σάββατο και την Κυριακή θα δώσω Camridge lower [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Άντε άντε σε αφήνω να ξεκουραστείς!!(Μέχρι τις δέκα να έχεις διαλέξει!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 8:31 pm

Που παω έτσι ρε?????;AΚου campridge [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cambridge ενοούσα..
Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 9:06 pm

: tsk tsk tsk

Πρόσεχε κακομοίρα μου...

Έχω μεγάλες αξιώσεις από εσένα..... tsk

(Εγώ το είχα πάρει με A φυσικά Laughing Laughing Laughing Τραγικήηηη.... gelio gelio gelio )
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 9:11 pm

Tί λες ρε??Τόσο καιρό ξεπατόνομαι κάθε σάββατο στο φροντιστήριο να κάνω εξάσκηση για να έχεις εσύ υπόνοιες ότι δεν θα περάσω???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ααααα θα τα πάρω....θα αρχίσω να γράφω μια λίστα από εδώ μέχρι απέναντι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Διάλεξες bannerakia??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 9:22 pm

dorinaki έγραψε:
Tί λες ρε??Τόσο καιρό ξεπατόνομαι κάθε σάββατο στο φροντιστήριο να κάνω εξάσκηση για να έχεις εσύ υπόνοιες ότι δεν θα περάσω???? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ααααα θα τα πάρω....θα αρχίσω να γράφω μια λίστα από εδώ μέχρι απέναντι... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Διάλεξες bannerakia??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ooxi ooxi

Δεν έχω όρεξη...

Άστο τώρα.... Άλλη φορά... Όπότε έχεις χρόνο...
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 9:24 pm

Πως και δεν με έκραξες που άλλαξα την υπογραφή μου??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Περίεργα πράγματα...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: lost!!!!   Κυρ Μάης 09, 2010 9:27 pm

Αφενός ξέρω πόσο γουστάρεις τον νεαρούλη... Laughing

Κι αφετέρου δεν ξέρω, κάτι μου συνέβη ξαφνικά και μου έχει έφυγε κάθε όρεξη...

Μέχρι και να σε κράξω.... affraid affraid affraid Φαντάσου!!!

Μάλλον αρρώστησα.... No

lost!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Lost-
Μετάβαση σε: