ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marion

Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Δευ Απρ 12, 2010 6:36 pm

Ο 39χρονος πρωταγωνιστής του Lost περιμένει το πρώτο παιδί από το γάμο του με τη Γιέσικα Κουμάλα. Ταυτόχρονα πρωταγωνιστεί στη νέα διαφημιστική καμπάνια της Davidoff για να καλύψει τα έξτρα έξοδα της γέννας!

Παντρεμένοι από το 2004, ο Τζος και η Γιέσικα είχαν κανονίσει εξαρχής να μην αποκτήσουν παιδιά μέχρι πριν από λίγο καιρό που δήλωσαν πως είναι ανοιχτοί στο ενδεχόμενο. «Έχουμε αλλάξει γνώμη τώρα τελευταία. Βασικά, αυτό είναι θέμα της φύσης. Αν είσαι σε μία αγαπημένη σχέση με κάποιον τότε το να αποκτήσεις παιδιά είναι ένα φυσιολογικό επακόλουθο. Δεν ξέρω ακριβώς πώς και πότε αλλά και οι δύο είμαστε πλέον πολύ ανοιχτοί στην απόκτηση παιδιών με φυσιολογικό τρόπο ή με υιοθεσία».
Αυτή τη στιγμή ο μελλοντικός μπαμπάς βρίσκεται στη Χαβάη για τα γυρίσματα του 5ου κύκλου του Lost, αφού το σίριαλ επιστρέφει στην τηλεόραση στις 21 Ιανουαρίου.

Aπο yupi.gr

Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Δευ Απρ 12, 2010 10:40 pm

Ελπίζω να κάνει αγοράκι και να μην πάρει τίποτα απο την μάνα του!Να γίνει ίδιος αυτός!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Δευ Απρ 12, 2010 11:03 pm

Josh υπάρχει ακόμα καιρόςenamorenamor !!!!!!!!!!!!!!!!!!Άσε την Γιαπωνέζα και έλα σε εμένα!!!!
Με εμένα τουλάχιστον θα είσαι 100% σίγουρος ότι θα έχεις παιδί πάνω απο 1.50 υψος και όχι με σχιστά μάτια!!Έλα όσο υπάρχει καιρός γιατί με καραδωκούν όλα τα μανούλια του gossip girl (Μεχρι και ο Penn είναι έτοιμος να αφήσει την Blake για μένα!!Φαντάσου.. sfirizi ) και του grey's anatomy!!!!Aλλά εγώ σου είμαι πιστή όχι όμως για πολύ ακόμα να το ξέρεις!! tsk
elina

Αριθμός μηνυμάτων : 3067
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Τρι Απρ 13, 2010 12:38 am

είδα φωτο της γυναίκας του... Για όνομα... τι πίνεις και δεν μας δίνεις που λέει και η Έλλη... Και πόσο ήπιες πριν το γάμο για να την πάρεις?????

Sunflower
Blooming in your finest hour
You have come into your power
And you spill it over me
marion

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Τρι Απρ 13, 2010 2:36 pm

Ρε παιδια οντως...η γυναικα του ειναι πολυ μετρια εμφανισιακα...αλλα οπως λενε,περι ορεξεως...

@Dorinaki τι θα γινει με σενα;Αφησε και κανενα για μας καλε! dunato gelio

Αριθμός μηνυμάτων : 1

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Τετ Απρ 14, 2010 6:02 pm

Δεν την έχω δει.....
Τόσο χάλια, είναι; Αν χαθούν τα γονίδια του Josh αλίμονό της tsk tsk
Μα τι έχουν αυτές οι Ασιάτισσες και παίρνουν όλους τους ωραίους;
Αυτοί οι αγγλοσάξονες πολύ τις προτιμούν σας το λέω εκ πειρας.... (emoticon που κλαίει....*)

* μεσιέ admn πρέπει να εμπλουτίσετε την σχετική κατηγορία..... ooxi
GIOTA

Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Πεμ Απρ 15, 2010 4:27 am

Ιδου!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Πεμ Απρ 15, 2010 4:33 am

Να και το μωρο..

τα ματακια ειναι λιγο σκιστα ή μου φαινεται;;

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Πεμ Απρ 15, 2010 3:24 pm

Δεν σου φαινεται,ειναι σχιστα...

Να τους ζησει το μωρακι!!!

Ειναι γεγονος παντως οτι οι ασιατισσες εχουν μεγαλη περαση,το γιατι δεν το γνωριζω...επειδη αποπνεουν εξωτισμο και μυστηριο ισως....

Αριθμός μηνυμάτων : 45

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!   Παρ Απρ 16, 2010 9:53 am

Εγώ ένα έχω να δηλώσω...."Περί ορέξεως...κολοκυθόπιτα" Laughing

Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο Josh Holloway(Sawyer) ετοιμαζεται να γινει μπαμπας!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: