ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Teen Choice Awards 2010

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 1:22 am

Όχι δεν είναι η Ερμιόνη είναι αυτή από το 4 με το κύπελλο της φωτιάς...Αυτή που λαμβάνει μέρος στο τριάθλο από τη σχολή αυτής της γιγαντιας πουρόγριας..

Είναι από σποιλερ...Η καλύτερη όμως είναι μια που η Μπλαιρ σπρώχνει την Σερίνα και πέφτει σε ένα συντριβάνι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
LadyOscar

Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 1:33 am

Δεν το πιστεύω - τόσα χρόνια μετά τους βλέπω να φιλιούνται!!
Ήταν πολύ καλογυρισμένη σειρά και σίγουρα από τις πρώτες που ανταγωνίστηκαν σε επίπεδο παραγωγής τις ταινίες του Χόλλιγουντ. Ακόμα θυμάμαι τον Μόλντερ να κολλάει χαρτοταινία στο παράθυρο για να καλέσει τον Χ!

Καλούλα είναι αλλά μάλλον συνηθισμένη: λεπτή και ξανθιά. Καλά κυκλοφορεί φωτογραφία με την Μπλαιρ να σμπρώχνει την Σερένα και δεν την βάζεις;;;!!;; Απ' ό,τι διάβασα στις προηγούμενες σελίδες δεν υπάρχει εδώ κανένας φαν της!

Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 10:06 am

Δικές σου

LadyOscar

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 9:03 pm

gelio gelio gelio Πολύ καλο!! Η Σερένα με κορμάκι κυκλοφορεί στο δρόμο;!

Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 9:08 pm

Nαι το τσόλι ..Μιας και είναι στο Παρίσι λέει ας τα βγάλω όλα φάτσα φόρα μηπως τυλίξω κανά γαλλάκι γιατί με τους Αμερικάνους δεν είδα προκοπή
LadyOscar

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 9:16 pm

Ας μείνει στο Παρίσι, δεν θα πάθουμε τίποτα. Ελπίζω η τέταρτη σαιζόν να είναι πιο ιντριγκαδόρικη από την τρίτη που ήταν κάπως υποτονική. Θα είναι η τελευταία;;

Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 9:29 pm

Δεν ξέρω αν θα συνεχιστεί..Λογικά ναι...Και μόλις ανάκαλυψα ότι θα κάνουν remake του gossip girl στην Τουρκία με τίτλο Küçük Sırlar..Τστσ πόσο μπροστά είναι οι Τουρκοι...
Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2602

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Πεμ Αυγ 12, 2010 2:19 am

Ωχ μία φίλη μου έχει πορωθεί μ'αυτή την μαλακία. Το σώζει μόνο το Gossip Girl που μ'αρέσει, αλλά έπρεπε και να την δείχνει! Sad Επίσης αν είναι όντως φάση παρωδία όπως μου φάνηκε από όσο έχω δει, καλούτσικο είναι. Είχα δει τότε που πέθανε ο πατέρας του Τσακ και έχω ρίξει απίστευτο γελιο!

Αυτήν η καστανή γυρίζει ταινία με τον Χιου Λώρι κι έχει κάνει και γκεστ στον Χάουζ. Έπαιζε ένα ξανθό τσουλί που του την έπεφτε, αλλά τελικά απλώς ήταν άρρωστη. Κι αυτήν η σκύλα που λέτε έχει κάνει γκεστ, ήταν ασθενής στην 2η σαιζόν και δεν την χωνεύω. Με τρομάζει που τα θυμάμαι αυτά. Sad
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Πεμ Αυγ 12, 2010 9:34 am

Xαχα ναι..Τ'ωρα που το δείχνει επανάληψη το στατ σε λίγα επεισόδια θα τον δείξει πάλι το θάνατο του Τσακ....Η κηδεία το ομολογώ είχε πολύ γέλιο..
Εγώ την ''καστανή'' την θυμάμαι ως γκεστ στην Βερόνικα Μαρς(Που δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει αλλά αυτή είναι το ''gossip girl'',τουλάχιστον η φωνή της)Για την Τζωρτζίνα κάτι ψιλοθυμάμαι..
GIOTA

Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Παρ Αυγ 13, 2010 1:45 am

Gossip girl δεν εχω δει..Ειναι στυλ beverly hills???? confused

Το Vampire diaries καλουλι ειναι ,το βλεπω ευχαριστα αλλα δεν απευθυνεται στο ιδιο κοινο που απευθυνονται το lost , το fridge και αλλα που βλεπω στην κατηγορια ..λογικο ειναι να κερδισει..Μιλαει για εφηβους και απευθυνεται και περισσοτερο σε αυτους..
Teen choice awards λεγονται τα βραβεια !!

Το true blood Κωστα το εχεις δει;;;Καθησα και το ειδα στον αντ1 και δεν βλεποταν..Το θεωρουν καλο επειδη και καλα θιγει καποια θεματα ρατσισμου,τις συμπεριφορες σε μια μικρη κοινωνια κλπ κλπ Αλλα δεν βλεπεται..Εχει την πιο απαισια,εκνευριστικη πρωταγωνιστρια που εχω δει και την οποια μολις την δειχνει εκνευριζομαι και θελω να το αλλαξω..Ο πρωταγωνιστης βρικολακας το ιδιο..Οι ιστοριες τους δεν με συγκινουν καθολου και φαιρονται και λιγο παλαβα κατα τη γνωμη μου..Πχ δολοφονουν τη γιαγια(που ειναι σαν μανα της) της Σουκι και δεν ριχνει ουτε δακρυ..Μετα απο λιγες μερες νομιζει οτι πεθανε ο βρικολακας που γνωριζει ισα με δυο μερονυχτα και πεφτει να αυτοκτονησει η ηλιθια..
Τεσπα συμπαθω μονο τον ηλιθιο αλλα τεκνο αδερφο της και ενα μαυρακο που το παιζει γκευ..Επισης ειναι και ενα ξανθο βρικολακακι 2 μετρα παιδαρος!! enamor
Δεν εχει παντως μονο σεξ και τετοια που λετε..Κυριως στο πρωτο επεισοδειο για να σοκαρουν πιστευω αλλα σιγα τα αυγα..Δοκιμαστε να δειτε το Spartacus που στο μισο επεισοδειο οι ηθοποιοι ειναι ξεβρακωτοι και ο ενας παει με τον αλλο.. dunato gelio

Λεω να αρχισω Supernatural και Ηouse γιατι με βαλατε στο τρυπακι με ολα τα σχολια εδω μεσα..Τουλαχιστον απ'οτι βλεπω τα βλεπετε φανατικα και δεν θα με αφησετε να σχολιαζω μονη μου οπως μου καναν μερικες μερικες.. bang head

Teen Choice Awards 2010
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» People's choice awards
» People's Choice Awards 2011
» Ελληνικές σειρές 2010-2011
» Το φόρουμ μας στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη!!!
» Breaking Dawn Cast

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: