ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Teen Choice Awards 2010

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τρι Αυγ 10, 2010 10:10 pm

Είσαι μια κακόγουστη κουρούνα, γι'αυτό ooxi

Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τρι Αυγ 10, 2010 10:11 pm

Όντως...Ακόμα και τώρα που μετά από 3 σεζόνς φαίνεται ξεκάθαρα το πόσο προωθούν τη Lively ...Και μόνο από τα ρούχα που φοραει η κάθεμια το βλέπεις αυτό..Δηλαδή εγώ τώρα που βλέπω την επαναληψη στο σταρ παρατηρω τα ρούχα τους και συγχίζομαι...
Η Lively αντικειμενικά είναι πανέμορφη αλλά μόνο αυτό..Κατα τ'άλλα παγομαρα..Ενώ η Μeester μπορεί να μην έχει αυτή την χτυπητή ομορφια.Δεν παυει όμως να είναι ακρως γοητευτική..Και με ένα βλέμμα σε μαγνητίζει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6705

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τρι Αυγ 10, 2010 10:18 pm

Εσείς δεν ξέρετε να εκτιμήσετε μια πρωτοπωριακή σειρά επιστημονικής φαντασίας. Ντροπή. Ο Κρις Καρτερ, ο Τζος Γουεντον και ο Ερικ Κρίπκε κλαίνε για σας. mpoxoxo
Δορινάκι, ίσα ίσα, εγώ την Lively ποτέ δεν την θεωρούσα όμορφη. confused
Ισως φταίει αυτό που λές, αλλα...
Είναι κάπως σαν την περίπτωση Παπά- Ξυλά. Εγώ πάντα την 1η προτιμούσα, και εμφανισιακά ακόμα. Μπορεί να είναι και θέμα χρωμάτων, ποτέ δεν ήμουν φαν του ξανθού, αλλά.... lol! Παντως όσο και να την προωθούν, οι Αμερικάνοι δεν είναι Ελληνες, βλέπουν ποια είναι καλύτερη, πιστεύω. Μόνο εμείς τρώμε αμάσητο ότι μας σερβίρουν...(ρε που καταντήσαμε..να λέμε τα Αμερικανάκια πιο έξυπνα affraid )

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τρι Αυγ 10, 2010 10:23 pm

Kοίτα κι εγώ δεν τρελαίνομαι..Αλλά εγώ νομίζω πως είναι αρκετά όμορφη
Το ελπίζω να ισχυεί αυτό που λες για τους Αμερικανούς γιατί η κοπέλα το ΄χει...
LadyOscar

Αριθμός μηνυμάτων : 1426
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τρι Αυγ 10, 2010 11:51 pm

Τα μάζεψε τα βραβειάκια του το GG!! Για τον Crawford δεν το περίμενα – μόνο όταν ο Νέιτ είναι με την Τζένι δεν βγαίνει φλώρος ο ηθοποιός. Βασικά ίσως είναι λάθος να του το προσάπτω αυτό, μπορεί να είναι μέρος της ψυχοσύνθεσης του ρόλου του.. Η Meester πολύ καλή ηθοποιός, ο ρόλος με εκνευρίζει πλέον.
Από κωμωδίες θα προτιμούσα με τα 1000 το The big bang theory αλλά αφού έχασε από το εξαιρετικά πρωτότυπο Glee δεν πειραζει. Ε όχι και βραβείο οι Jonas ρε παιδιά – είπαμε teen awards αλλά πόσων ετών είναι πια αυτοί που ψηφίζουν;; 12;; Και ήταν και υποψήφιος ο Parsons.
Βλέπω εκεί στις υποψηφιότητες των reality shows το The hills. Ευτυχώς που δεν βραβεύτηκε. Μα δεν είναι η μεγαλύτερη ανοησία ever;;;;;
Όχι ότι έχω παρακολουθήσει τα συνυποψήφια competition shows για να εκφέρω γνώμη αλλά το ANTM είναι κορυφή. Κρίμα..!

Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6705

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 12:02 am

LadyOscar έγραψε:
Ε όχι και βραβείο οι Jonas ρε παιδιά – είπαμε teen awards αλλά πόσων ετών είναι πια αυτοί που ψηφίζουν;; 12;; Και ήταν και υποψήφιος ο Parsons.
Βλέπω εκεί στις υποψηφιότητες των reality shows το The hills. Ευτυχώς που δεν βραβεύτηκε. Μα δεν είναι η μεγαλύτερη ανοησία ever;;;;;
Χαχαχα, συμφωνώ με τα 1000. Ασε που απο έναν υποψήφιο, τον Shane Dawson, που φτιαχνει βιντεακια στο youtube, άκουσα ΤΟ κουφο. Ολοι οσοι ανέβαιναν έλεγαν ''Είστε ενθουσιασμένοι που θα τραγουδήσει ο Justin Bieber?'' ( emetos )
Kαι περίμενε, λέει, να τον δει (γιατί δεν ξέρω... dunato gelio ) και τελικά ήταν μαγνητοσκοπημένη η εμφάνιση του. emetos ugly looser moutza bang head livan Την ψώνισε το μόμολο . Τώρα τον μισώ ακόμα πιο πολυ. angry

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 12:04 am

Μόλις τώρα συνειδητοποίησα αυτό που λες για την Τζενι(Η οποία παρεπιπτόντως είδα στο σταρ είναι μοντέλο των ρουχων της Μαντόνα!!!!! )Πολύ μου αρέσανε μαζί..Αν δεν ήταν αυτή η παλιοκατίνα η Βανέσσα ... Τώρα που την βλέπω στις επαναλήψεις στο σταρ μου έρχεται να την τσουρομαδίσω αλλά ομολογώ στον 3ο κύκλο μου είναι συμπαθής και μου αρεσε το στορυ με τον Νταν
Βασικά ο ρόλος της Blair στο μεγαλύτερο μερος του 3ου κύκλου ήταν κάπως υποτονικός..Ο ρόλος όχι η ηθοποιός..Ίσως φταίει ότι δείχνει τη ζωή των πρωταγωνιστών στο πανεπιστημιο και τώρα πια δεν υπάρχει το προσονίμιο της queen bee με το οποίο την γνωρίσαμε και λατρεύαμε να την μισούμε..Και φέτος το επικεντρο όσον αφορά την Blair ήταν να προσαρμόστει στον κόσμο των ''φυσιολογικών'' παιδιών (ή και ότι το επίκεντρο του 3ου κύκλου ήταν οι αλλαξοκωλιές της Serina )..Παρ'όλα αυτά προς το τέλος που έχασε η Μάνα το παιδί και το παιδί τη Μανα ηταν η παλιά καλή Blair..
LadyOscar

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 12:13 am

Ε όχι ρε συ ... μαγνητοσκοπημένη εμφάνιση στα teen awards;; Και να φανταστείς ότι ουσιαστικά σε αυτό το κοινό απευθύνεται!!
Γενικά από αυτή τη φουρνιά των μικρών (Cyrus, Jonas κλπ κλπ) οι μόνοι με τους οποίους έχω ρίξει απίστευτο γέλιο είναι οι αδερφοί Sprouse στο The suite life of Zack & Cody το οποίο το έβλεπα από την εξαιρετική μεταγλώττιση της ΕΡΤ κάτι μεσημέρια που ήμουν κατάκοπη και έπεφτα κάτω από τα γέλια. Αστέρια τα μικρά.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 12:19 am

Το Νέιτ - Τζένι είχε εξαιρετική χημεία - μου άρεζε πάρα πολύ. Το άλλο ζευγάρι που με εξίταρε από άποψη ιστορίας αλλά δεν του έδωσαν ουσιαστικά ευκαιρία ήταν το Βανέσσα - Τσάκ. Νομίζω ότι οι διαφορές τους θα έδιναν φοβερό love story με καραμπινάτες συγκρούσεις.
H Σερένα, μου είναι από την αρχή του σίριαλ παντελώς αδιάφορη. Απορώ γιατί είναι αυτός ο χαρακτήρας της μετανοημένης bitch που όμως συνεχίζουν να την ταλαιπωρούν οι άντρες τόσο ενδιαφέρων ώστε να τον κάνουν πρωταγωνιστικό. Και δεν βοηθάει και η ηθοποιός η οποία μου είναι επίσης παντελώς αδιάφορη και φαίνεται και πολύ μεγαλύτερη από τον ρόλο της.

Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Teen Choice Awards 2010   Τετ Αυγ 11, 2010 12:20 am

Ax αμα δεις τί κουκλια έχουν γίνει αυτά τα διδυμα...Και έχουν ψιλώσει τα άτιμα..Απο εκεί που ήταν ένα με το χώμα γίνανε ολόκληροι άντρες.Πάντως πολύ πετυχημένο..Ξεραίνομαι στα γέλια κάθε φορά..Μακράν καλύτερο από την Hana Montana...Το ξέρατε ότι αυτός που κάνει τον Cody είναι αυτός που έκανε και τον μικρό Μπεν, γιο του Ρος από τα φιλαράκια??

Teen Choice Awards 2010
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» People's choice awards
» People's Choice Awards 2011
» Ελληνικές σειρές 2010-2011
» Το φόρουμ μας στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη!!!
» Breaking Dawn Cast

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: