ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

House

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 35  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2602
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Κυρ Ιουλ 25, 2010 6:51 pm

Αν με ρώταγες πέρσι τον χειμώνα, δεν θα χρειαζόταν να μπεις σε wiki. Ήμουν συνέχεια κλεισμένη στο σπίτι και έβλεπα σκηνές ξανά... και ξανά... και ξανά... και ξανά... μέχρι που τις σιχάθηκα. Razz Αν ακόμα θυμάμαι ποια σκηνή ήταν πού, δεν θέλω να ξέρω τι θυμόμουν τότε! dunato gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τρι Ιουλ 27, 2010 10:44 pm

ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ? ΓΙΑΤΙ? Μία πήγε και έγραψε fic με τον Χάουζ και τον Γουίλσον να φοράνε πάνες και να συμπεριφέρονται ο ένας στον άλλο σαν μωρά. What has been seen, pass me the brainbleach, etc. Sad
Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τρι Αυγ 03, 2010 2:13 pm

Το πρώτο επεισόδιο της 7ης σαιζόν θα αρχίσει 20 λεπτά μετά το τέλος του τελευταίου επεισοδίου της 6ης. YUSSSSSSSSSSSSSS! Θα καθαρίσουν το γαμόγυαλο από τον γαμοκαθρέφτη που έσπασε ο γαμοΧάουζ! grrrrr grrrrr grrrrr

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τρι Αυγ 03, 2010 8:00 pm

Είσαι Θεά!!!Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!! Very Happy

dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τρι Αυγ 03, 2010 8:17 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Τί ωραίαααααααααααααααααααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5177
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τρι Αυγ 03, 2010 10:08 pm

'generally without any clothes on' και 'redecorated your bathroom' gelio
Nice,nice.
Βασικα διαφωνω με οσους εχουν αρχισει να καταστροφολογουν οτι ο Χαουζ θα ειναι μες στα μελια με την Καντι και θα γινει νορμαλ,πολιτισμενος και βαρετος.Δλδ ας χαλαρωσουν λιγο,για τον Χαουζ μιλαμε.Kαι να προσπαθησει δλδ,δε νομιζω να χαλασει το φυζικ του τοσο ευκολα.

Αρχισα να αναπληρωνω επεισοδια
to kapelo tou gianni

Ειδα μερικα της 4ης και 5ης και εχω ολα της 6ης τα οποια κοντευω να τελειωσω.Εχω αρχισει να ψιλοκαιγομαι gelio
Αλλα μαλλον πρεπει να δω και μερικα παλιοτερα,γιατι νιωθω οτι εχω χασει ή/και ξεχασει σκηνικα.

@Η Καμερον ηταν παντα τοσο τραγικα ξυνη και αδιαφορη?Τοοτε που ειχα δει,δεν τη βαριομουν τοσο πολυ.
Βασικα και τον Τσεης βαριεμαι,αν και με το κοντο μαλλακι σοβαρεψε καπως. Βασικα μου καναν στο τελειο αμερικανικο,υγιες και ανεγκεφαλο ζευγαρι ετσι οπως τους εβλεπα.Δεν ξερω,τους σκυλοβαρεθηκα oσο τους ειδα μαζι,πολυ barbie-ish.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τετ Αυγ 04, 2010 8:42 pm

Πού είδες να καταστροφολογούν? Για να σου πω ποιοι είναι. dunato gelio Εννοείται πως θα συνεχίσουν να είναι ο Χάουζ και η Κάντι. Μέχρι στιγμής έχουν πει ότι σε ένα επεισόδιο θα κρατήσει την μικρή ο Χάουζ και θα τα βρει σκούρα και ότι θα έχουν πρόβλημα στο νοσοκομείο επειδή δεν θα φέρονται όπως συνήθως γιατί θα φοβούνται μην επηρεάσει την σχέση του. Αυτά μέχρι το 5ο επεισόδιο. Δεν ξέρω, εμένα μου ακούγεται καλό... Αρκεί να μην είναι η σχέση τους στο προσκήνιο όλη τη σαιζόν και να μην χωρίσουν αμέσως. Θα μου φαινόταν άκυρο αν αρχίσουν να χωρίζουν και να τα ξαναφτιάξουν...

Αυτό που βλέπετε επεισόδια σειρών μπερδεμένα δεν το καταλαβαίνω... Ούτε και το πώς ψιλοκάηκες με την 6η σαιζόν.

Η Κάμερον πάντα άθλια ήταν. Ειδικά στην 1η σαιζόν ήθελα να την σπάσω στο ξύλο όποτε την έβλεπα. ^$$@#$%^&%&%%$%#$@#$@%$#%$@#$@ Ο Τσέις ήταν η αγαπημένη μου παράγκα μέχρι που έκανε φόνο και αποφάσισα ότι έφυγε στην 3η σαιζόν. Και ναι σαν ζευγάρι κι εμένα δεν με ενδιέφεραν...
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τετ Αυγ 04, 2010 10:53 pm

Maria έγραψε:
Πού είδες να καταστροφολογούν? Για να σου πω ποιοι είναι. dunato gelio Εννοείται πως θα συνεχίσουν να είναι ο Χάουζ και η Κάντι. Μέχρι στιγμής έχουν πει ότι σε ένα επεισόδιο θα κρατήσει την μικρή ο Χάουζ και θα τα βρει σκούρα και ότι θα έχουν πρόβλημα στο νοσοκομείο επειδή δεν θα φέρονται όπως συνήθως γιατί θα φοβούνται μην επηρεάσει την σχέση του. Αυτά μέχρι το 5ο επεισόδιο. Δεν ξέρω, εμένα μου ακούγεται καλό... Αρκεί να μην είναι η σχέση τους στο προσκήνιο όλη τη σαιζόν και να μην χωρίσουν αμέσως. Θα μου φαινόταν άκυρο αν αρχίσουν να χωρίζουν και να τα ξαναφτιάξουν...

Αυτό που βλέπετε επεισόδια σειρών μπερδεμένα δεν το καταλαβαίνω... Ούτε και το πώς ψιλοκάηκες με την 6η σαιζόν.

Η Κάμερον πάντα άθλια ήταν. Ειδικά στην 1η σαιζόν ήθελα να την σπάσω στο ξύλο όποτε την έβλεπα. ^$$@#$%^&%&%%$%#$@#$@%$#%$@#$@ Ο Τσέις ήταν η αγαπημένη μου παράγκα μέχρι που έκανε φόνο και αποφάσισα ότι έφυγε στην 3η σαιζόν. Και ναι σαν ζευγάρι κι εμένα δεν με ενδιέφεραν...

Σε διαφορα μερη gelio

Ε και μενα καλα μου ακουγονται.

Ποιος τα ειδε μπερδεμενα? sfirizi Απλως παρελειψα μερικα εκει χαμω...και θα δω και μερικα προγενεστερα με χρονοκαθυστερηση.Λεπτομερειες ooxi

Δεν ψιλοκαηκα με την 6η σεζον συγκεκριμενα.Εχω ψιλοκαει με το να βλεπω ακαταπαυστα επεισοδια Χαουζ γενικα τις τελευταιες μερες.

@Και οπως ξαναεβλεπα το τοπικ,διαβασα και το φαν φικ που ειχες ποσταρει το λινκ παλιοτερα.Με συγκινησε η ατιμη η τυπισσα(κοπελα νομιζω ειναι) που τα 'γραψε klaps ooxi

Maria
Slasher

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τετ Αυγ 04, 2010 11:42 pm

Άμα μπήκες στο φάντομ του Χάουζ, ΒΓΕΣ! Είναι σχεδόν τόσο τρελοί όσο οι του Χάρι Πότερ. Μία κοπέλα τους είπε wankier από το φάντομ του SPN. Είναι ΤΡΕΛΟΙ. Γαμώ τα ships τους, γαμώ! Ειλικρινά οι πιο φυσιολογικοί αυτή την περίοδο είναι οι non-shippers που είναι ελάχιστοι και οι Huddies επειδή παίρνουν αυτό που θέλουν. Οι φανς της προκοπής έχουν εκλείψει. Περιορίστηκαν στα lj τους πριν χρόνια και σιγά-σιγά εξαφανίζονται. Ούτε fic δεν βρίσκω. Sad Οι Χίλσονς και οι Χαμερονς (όσοι έχουν απομείνει) δε, οργανώνονται στον Twitter και κάνουν εξορμήσεις. Την έχουν πέσει σε περιοδικά, φόρα, fb, twitter και γράφουν ξανά και ξανά με κλώνους. Σου λέω είναι καμμένοι. Οι Χίλσονς έκαναν petition μέχρι και για να την πουν στο TWoP που δεν έβαλε τον Χάουζ και τον Γουΐλσον στα ζευγάρια. bang head

Εγώ τώρα έχω καιρό να δω Χάουζ... Λέω καμιά φορά να βάλω επεισόδιο γιατί είχα συνηθίσει να βλέπω κάθε μέρα, αλλά βαριέμαι πλέον...

Από fic έχω αρκετά άμα διαβάζεις. Αυτή που έβαλα έχει γράψει αρκετά και είναι ΘΕΑ. Αν θες δες και τα άλλα. Κυρίως γράφει καλή Κάντι. Έχει γράψει 2 ή 3 στα οποία η Κάντι έκανε κόρη και πέθανε. Νομίζω είχα κλάψει. Είναι όλα έτσι καταθλιπτικά όμως...
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: House   Τρι Αυγ 10, 2010 5:14 pm

Εμ οχι.Βασικα τι ειναι το φαντομ του Χαουζ? Suspect gelio
Γενικα δεν πολυπαρακολουθω κατι τετοια...ουτε fan fiction διαβαζω γενικως.Αφενος γιατι θελει ψαξιμο να βρεις (κατι καλο) αφετερου γιατι αμα βρεις, συνηθως ειναι τοσο καλυτερο απο αυτο που σου δινουν στην πραγματικη σειρα που μετα σου μενουν ανεκπληρωτες προσδοκιες gelio
Αλλα κατι συστημενο θα το διαβαζα. Η κοπελια που εγραψε τα συγκεκριμενα ας πουμε σιγουρα το 'χει αν και θα απεφευγα να διαβασω παρα πολλα δικα της.Νομιζω την προσωρινη καταθλιψη την ειχα στο τσεπακι.
Πωω ειδα και το τελευταιο επεισοδιο της 6ης σεζον.
Αχ πηρα μια χαρα με την τελευταια σκηνη.Αντε καιρος ηταν.
Γενικα με αυτους τους δυο νευριαζα απο ενα σημειο και μετα μια με τον ενα μια με τον αλλο για την εξελιξη η μαλλον τη μη εξελιξη της σχεσης τους.Eχοντας μια ιδεα και απο τα επεισοδια που ετρεχε απο δω κι απο κει με τον Λουκας αυτη livan Παροτι μετα τον Χαουζ η Καντι ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας(και οχι ο Γουιλσον ο οποιος ωρες ωρες με νευριαζει για αδιευκρινιστους λογους.Δεν ειν΄κακος,αλλα δεν μπορω να καταλαβω και γιατι ειναι τοσο δημοφιλης).

Τωρα μιας και μ'αυτη τη γ###ζεστη εχω αδρανοποιηθει τελειως καλυπτω τα παλιοτερα κενα μου.

House
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 35Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 35  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» House of Night - Cast
» House M.D. (Ιατρικές Υποθέσεις)
» Προτεινόμενα Βαμπιροβιβλία
» Magic Quotes: HarryWorld Edition Vol.1
» House MD ή Grey's Anatomy;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: House MD-
Μετάβαση σε: