ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

The Vampire Diaries

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 39 ... 73  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33057
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 1:44 am

Previews για το dangerous liaisons !!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 1:57 am

felia έγραψε:

μα ηταν θεος (σκοτωνε, αποκεφαλιζε, εβγαζε καρδιες, δεν νοιαζοταν για τιποτα και για κανεναν, ηταν ο χαρος βγηκε παγανια και τωρα μονο τσαι και συμπαθεια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) και μου τον ισοπεδωσαν ...ποσα χτυπηματα να αντεξω η αμοιρη η τηλεθεατρια και εγω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πώς τα λες έτσι μαζεμένα pale
Αυτό που στεναχωριόμαστε που ο ντειμον έχασε τα παραπάνω "θετικά" στοιχεία του χαρακτήρα του, να το κοιτάξουμε dunato gelio dunato gelio
Πάντως εκτός απο τα παραπάνω ο τύπος ήταν και χορευταράς (τότε που τρεφόταν απο τη Βυκι lol! )

Παράθεση :
μα με προκαλεις!
Δε το πιστεύω... θα μ'ακούσουν οι γείτονες... gelio gelio gelio gelio gelio gelio
Που τα βρίσκεις????? Shocked Shocked Shocked
(Είναι όλα απόλαυση όμως Very Happy )

Παράθεση :
το παρακατω εχει πολυ γελιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Όντως dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
ρε συ ειλικρινα!

3 λεξεις ειπε μονο! ΜΟΝΟ 3! οταν βαλει πολυσυλλαβες ολοκληρωμενες προτασεις τι θα κανω?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

gelio gelio gelio gelio
Στους μονολόγους να σε δώ... lol!

Παράθεση :
Παράθεση :
Α μπα, αν θες να ξέρεις μαυτό το ερωτικό τρίγωνο ξεκίνησε η σειρά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Το προσπερνώ ooxi
Αν και πέρα απο την πλάκα καλό θα ήταν να ξεμπλέξουν λίγο αυτό το τριγωνάκι, να ξέρουμε και εμείς οι τηλεθεατές που βαδίζουμε Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :

Τι την μελετάς καλέ την κάθριν Shocked

η γυναικα ειναι ΘΕΑ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κακά τα ψέματα... αν και προσωπικά μόνο για λίγο τη συμπάθησα ooxi τότε με τον μαικλ... lol!

Παράθεση :
Παράθεση :

Παράθεση :
διαστροφικα ατομα που υπαρχουν ομως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Σκέψου να ήταν σ'αυτές τις εικόνες η καρολαιν μαζί με τον κλαους και τον κολ... πώς θα αντιδρούσες...??? Twisted Evil

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Πειράζει που για μερικά λεπτά κόλλησα στο ντειμον?? enamor

Παράθεση :
Παράθεση :

Κάποια αναστατώθηκε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν εννοω τι εννοεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Δε μπορώωω.... gelio gelio gelio gelio
θέλω ΤΩΡΑ κλαους-καρολαιν-κολ..... gelio

Παράθεση :
ειναι...μου αρεσει και παρα πολυ σαν ηθοποιος! δεν ειναι τυχαιο που απο 4 επεισοδια που αρχικα του ειχαν προταθει εγινε μονιμος στην σειρα με τεραστιο fanbase![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ετσι... Cool

Παράθεση :
υ.γ...σε λιγο θα σου χω μια μικρη εκπληξουμε αφου δεν περνανε οι ωρες lol!
flower flower
Τα είδα τα σποιλεράκια......
Τι ώρα είπαμε θα μπορούμε να δούμε το επεισόδιο???? Rolling Eyes Rolling Eyes bounce bounce bounce bounce

Ο κλαους κάπως κοίταξε την καρολαιν ή είναι ιδέα μου?? enamor

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 2:21 am

seaside έγραψε:
felia έγραψε:

μα ηταν θεος (σκοτωνε, αποκεφαλιζε, εβγαζε καρδιες, δεν νοιαζοταν για τιποτα και για κανεναν, ηταν ο χαρος βγηκε παγανια και τωρα μονο τσαι και συμπαθεια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) και μου τον ισοπεδωσαν ...ποσα χτυπηματα να αντεξω η αμοιρη η τηλεθεατρια και εγω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πώς τα λες έτσι μαζεμένα pale
Αυτό που στεναχωριόμαστε που ο ντειμον έχασε τα παραπάνω "θετικά" στοιχεία του χαρακτήρα του, να το κοιτάξουμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πάντως εκτός απο τα παραπάνω ο τύπος ήταν και χορευταράς (τότε που τρεφόταν απο τη Βυκι lol! )

μα συγνωμη μιλαμε για αξιες Twisted Evil εδω εχουμε να κανουμε με vampires (κατι που βολικα το ξεχνας απο οτι βλεπω Laughing ) οχι με το κατηχιτικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τι σκηνη και εκεινη με τον damon να χορευει![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλλα και το αντιβαρο με την καθριν μου αρεσε παρα πολυυυυ! (ωρες ωρες η καθριν δεν μοιαζει σαν την θηλυκη εκδοση του ντειμον? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

θεα λεμεεε![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

κανεις ομως κατι ερωτησεις ...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
(Είναι όλα απόλαυση όμως Very Happy )

εννοειται !Twisted Evil

Παράθεση :

Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :
Α μπα, αν θες να ξέρεις μαυτό το ερωτικό τρίγωνο ξεκίνησε η σειρά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Το προσπερνώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αν και πέρα απο την πλάκα καλό θα ήταν να ξεμπλέξουν λίγο αυτό το τριγωνάκι, να ξέρουμε και εμείς οι τηλεθεατές που βαδίζουμε Laughing

κατι ειπες τωρα!

το τριγωνο αυτο θα λυθει οταν τελειωσει η σειρα...μην το περιμενεις νωριτερα Laughing

για να δουμε μικρη τηλεθεατρια που βαδιζεις!Laughing

Παράθεση :

Τι την μελετάς καλέ την κάθριν Shocked

η γυναικα ειναι ΘΕΑ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/quote]
Κακά τα ψέματα... αν και προσωπικά μόνο για λίγο τη συμπάθησα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τότε με τον μαικλ... lol! [quote]

α μονοοοο Rolling Eyes

μονο με τον μαικλ ειπες lol!

Παράθεση :

Πειράζει που για μερικά λεπτά κόλλησα στο ντειμον?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν νομιζω πως η καρδουλα ειναι το σωστο εμοτικον lol!

Παράθεση :
Δε μπορώωω.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
θέλω ΤΩΡΑ κλαους-καρολαιν-κολ..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

you and me both! lol!

Παράθεση :

Τι ώρα είπαμε θα μπορούμε να δούμε το επεισόδιο???? Rolling Eyes Rolling Eyes bounce bounce bounce bounce

υπομονηηηηηη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Ο κλαους κάπως κοίταξε την καρολαιν ή είναι ιδέα μου

δεν περναει η ωρα λεμεεε!

seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 2:59 am

felia έγραψε:
μα συγνωμη μιλαμε για αξιες Twisted Evil εδω εχουμε να κανουμε με vampires (κατι που βολικα το ξεχνας απο οτι βλεπω Laughing ) οχι με το κατηχιτικο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Σωστά... μα ακόμα να συνηθίσω τον κόσμο των vampires?? lol!

Παράθεση :
τι σκηνη και εκεινη με τον damon να χορευει![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Είναι θεόοοος το αγόρι μου!!!!!!!!!!! cheers cheers

Παράθεση :
αλλα και το αντιβαρο με την καθριν μου αρεσε παρα πολυυυυ! (ωρες ωρες η καθριν δεν μοιαζει σαν την θηλυκη εκδοση του ντειμον? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

θεα λεμεεε![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Πράγματι, πετάει και κάτι ατάκες.. είναι και ετοιμόλογη.... dunato gelio

Παράθεση :
Παράθεση :

κανεις ομως κατι ερωτησεις ...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σωστά. τι λέω?? Ειδικότης σου.... Cool

Παράθεση :
Παράθεση :

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

Παράθεση :
κατι ειπες τωρα!

το τριγωνο αυτο θα λυθει οταν τελειωσει η σειρα...μην το περιμενεις νωριτερα Laughing
Ωχ Neutral αρχίζω να ευγνωμονώ τους originals που υπάρχουν... lol!

Παράθεση :
για να δουμε μικρη τηλεθεατρια που βαδιζεις!Laughing

Γιατί μου το κάνεις τώρα αυτό?? lloradera lloradera lloradera
Αφού ξέρεις οτι η γεύση του πρώτου φιλιού μένει για πάντα... enamor (και εγώ πρώτα με στέφαν και έλενα κόλλησα και μέσα μου κάτι μου έμεινε, πες το και κουσούρι dunato gelio )
Όχι οτι το φιλί της με τον ντειμον πήγαινε πίσω....!!! enamor

Γενικά αστα να πάνε, διχασμένη προσωπικότητα με έχουν κάνει dunato gelio

Παράθεση :
α μονοοοο Rolling Eyes

μονο με τον μαικλ ειπες lol!

Όχι ε??
Ε λοιπόν ΟΧΙ μόνο με τον μαικλ.. dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Καλά ειδικά η σκηνή με την γέννα και εκεί που ζητούσε να δεί το μωρό της... Sad Sad Sad
Και με τους γονείς της μετά... Sad Sad
Ρε σε λίγο θα αρχίσει να λείπει και σε μένα lol!

Παράθεση :
Παράθεση :
Πειράζει που για μερικά λεπτά κόλλησα στο ντειμον?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν νομιζω πως η καρδουλα ειναι το σωστο εμοτικον lol!
Είναι που κόλλησα "συγκέντρωση" απο σένα... lol!

Παράθεση :
Παράθεση :

υπομονηηηηηη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
You too..... Crying or Very sad

Παράθεση :
Παράθεση :

Και την αγγίζει και τρυφερά την ώρα που χορεύουν.. I love you
Ποιός?? ο original killer... ο απόλυτα κακός που συμπαθεί τους ripper του τρέχουν τα σάλια για την απόλυτα καλή Laughing
Θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές...

Genuine Beauty (και ο τρόπος που το λέει... αααχ)
Δύο ολόκληρα επεισόδια έχουν περάσει απο αυτή τη σκηνή...!!! Καιρός ήταν να δείξουν κλαους και καρολαιν...!!!

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 3:28 am

seaside έγραψε:
felia έγραψε:
Σωστά... μα ακόμα να συνηθίσω τον κόσμο των vampires?? lol!

και να λεγε κανεις πως δεν εχεις δει αρκετα Laughing

Παράθεση :

Πράγματι, πετάει και κάτι ατάκες.. είναι και ετοιμόλογη.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η γυναικα ειναι badass[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δεν ειναι σαν κατι αλλες μελαχροινουλες βαρετουλες και ας ειναι ολοιδιες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Παράθεση :
κατι ειπες τωρα!

Ωχ Neutral αρχίζω να ευγνωμονώ τους originals που υπάρχουν... lol!

ηταν η καλυτερη κινηση που μπορουσαν να κανουν!

η σειρα θα ειχε παρει τελειως την κατω βολτα αν δεν ειχαν εισαγει αυτο το θεμα...

και η εμπνευση για τους originals ξερεις ποια ηταν;...

ο ηθοποιος που παιζει τον elijah!

αρχικα υποτιθεται πως απλα θα ηταν το δεξι χερι - μπραβος του κλαους..ομως απο το παιξιμο του και την απηχηση που ειχε στο κοινο τον εκαναν αδερφο του κλαους...απο την αλλη το στορι υποτιθεται πως θα εληγε στο τελος του 2 κυκλου και στο μοργκαν ειχαν πει ..σε παιρνουμε για 4 επεισοδια..αν εισαι καλος ισως και να μεινεις! ομοιως και ο μοργκαν εκανε καταπληκτικη δουλεια και ετσι γεννηθηκε η ιστορια των Originals οπου σημειωτεον δεν ανηκει στα βιβλια απο τα οποια ειναι εμπνευσμενη η σειρα.

και η σειρα κακα τα ψεμματα ειχε αρχισει να εχει θεματακια και το story με τους originals και ολη την μυθολογια εφερε ξανα την σειρα στα πανω της!

το τριγωνο στεφαν-ντειμον-ελενα ειναι καθαρα επαναλαμβανομενο και κουραζει αρκετα..ειδικα μιας και η ελενα ειναι τελειως μονοδιαστατη...σε αντιθεση με την καθριν..ομως το τριγωνο δεν περιλαμβανει την καθριν...οχι ουσιαστικα τουλαχιστον...

οποτε η σειρα χρειαζοταν σιγουρα ανανεωση...

και τωρα...κολλησα και εγω Laughing

Παράθεση :

Γιατί μου το κάνεις τώρα αυτό?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αφού ξέρεις οτι η γεύση του πρώτου φιλιού μένει για πάντα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (και εγώ πρώτα με στέφαν και έλενα κόλλησα και μέσα μου κάτι μου έμεινε, πες το και κουσούρι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
Όχι οτι το φιλί της με τον ντειμον πήγαινε πίσω....!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το χουμε καταλαβει....ρομαντικες αγαπες και τα μυαλα στα καγκελα!Laughing κρατα λοιπον το στεφαν με την ελενα ...ας μου φερουν εμενα πισω τον παλιο ντειμον και να ασχοληθω με κλαους καρολαιν και με την original οικογενεια...τσα! ολοι ικανοποιημενοι lol!

Παράθεση :
Γενικά αστα να πάνε, διχασμένη προσωπικότητα με έχουν κάνει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα να πω το προφανες...οτι αυτο το στοιχειο πρεπει να το εχει ο χαρακτηρας σου αλλιως δεν βγαινει? lol!

Παράθεση :
Όχι ε??
Ε λοιπόν ΟΧΙ μόνο με τον μαικλ.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλά ειδικά η σκηνή με την γέννα και εκεί που ζητούσε να δεί το μωρό της... Sad Sad Sad
Και με τους γονείς της μετά... Sad Sad
Ρε σε λίγο θα αρχίσει να λείπει και σε μένα lol!

καταβαθος και εσυ την πας με χιλια απλα δεν το εχεις καταλαβει ακομα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα ειναι δυνατον να προτιμας την....λανα ?..ελενα ηθελα να πω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Παράθεση :
Παράθεση :

Και την αγγίζει και τρυφερά την ώρα που χορεύουν.. I love you
Ποιός?? ο original killer... ο απόλυτα κακός που συμπαθεί τους ripper του τρέχουν τα σάλια για την απόλυτα καλή Laughing
Θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές...

δεν αισθανομαι καλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...ο πυρετος θα φταιει ειμαι σιγουρη lol! αλλα μην γελιεσαι η καρολαιν δεν ειναι η απολυτα καλη...vampire ειναι και αυτη...(αυτο ολο να το ξεχνας ομως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

Παράθεση :

Δύο ολόκληρα επεισόδια έχουν περάσει απο αυτή τη σκηνή...!!! Καιρός ήταν να δείξουν κλαους και καρολαιν...!!

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ???????????????...ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΨΕ...ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ...ΠΟΣΕς ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΔΩ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ...

Υ.Γ...δυο επεισοδια και ενα hiatus μιας εβδομαδας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ενας μηνας δηλαδη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

seaside

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 4:04 am

felia έγραψε:
και να λεγε κανεις πως δεν εχεις δει αρκετα Laughing
Μου φαίνεται θα το αρχίσω πάλι απο την αρχή να το εμπεδώσω καλά... lol!

Παράθεση :
η γυναικα ειναι badass[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] δεν ειναι σαν κατι αλλες μελαχροινουλες βαρετουλες και ας ειναι ολοιδιες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Δεν καταλαβαίνω για ποια μιλάς... εγώ δεν ξέρω καμία μελαχρινούλα βαρετούλα εκεί μέσα ooxi dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :

η σειρα θα ειχε παρει τελειως την κατω βολτα αν δεν ειχαν εισαγει αυτο το θεμα...
Δε ξέρω αν θα είχε πάρει την κάτω βόλτα η σειρά αλλά σίγουρα ήταν πολύ έξυπνο εκ μέρους τους να βγάλουν στην "πιάτσα" τους οriginals...

Παράθεση :
και η εμπνευση για τους originals ξερεις ποια ηταν;...

ο ηθοποιος που παιζει τον elijah!

αρχικα υποτιθεται πως απλα θα ηταν το δεξι χερι - μπραβος του κλαους..ομως απο το παιξιμο του και την απηχηση που ειχε στο κοινο τον εκαναν αδερφο του κλαους...απο την αλλη το στορι υποτιθεται πως θα εληγε στο τελος του 2 κυκλου και στο μοργκαν ειχαν πει ..σε παιρνουμε για 4 επεισοδια..αν εισαι καλος ισως και να μεινεις! ομοιως και ο μοργκαν εκανε καταπληκτικη δουλεια και ετσι γεννηθηκε η ιστορια των Originals οπου σημειωτεον δεν ανηκει στα βιβλια απο τα οποια ειναι εμπνευσμενη η σειρα.
Αυτό για τον elijah δε το ήξερα.. πολύ ενδιαφέρον...
Και το πιο ενδιαφέρον ξέρεις ποιο ειναι?? οτι οι originals έκαναν τόση εντύπωση και απέκτησαν τόσους fans μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα... για να φτάσουμε σήμερα να βλέπουμε όλη την οικογένεια μαζί, σημαίνει οτι οι originals είναι όντως "δυνατό χαρτί" για την σειρά...

Παράθεση :
και η σειρα κακα τα ψεμματα ειχε αρχισει να εχει θεματακια και το story με τους originals και ολη την μυθολογια εφερε ξανα την σειρα στα πανω της!

το τριγωνο στεφαν-ντειμον-ελενα ειναι καθαρα επαναλαμβανομενο και κουραζει αρκετα..ειδικα μιας και η ελενα ειναι τελειως μονοδιαστατη...σε αντιθεση με την καθριν..ομως το τριγωνο δεν περιλαμβανει την καθριν...οχι ουσιαστικα τουλαχιστον...

οποτε η σειρα χρειαζοταν σιγουρα ανανεωση...
Τέτοια ανανέωση πάντα ευπρόσδεκτη Very Happy

Παράθεση :
και τωρα...κολλησα και εγω Laughing
Αναμενόμενο....!!! και προφανές Laughing

Παράθεση :
το χουμε καταλαβει....ρομαντικες αγαπες και τα μυαλα στα καγκελα!Laughing κρατα λοιπον το στεφαν με την ελενα ...ας μου φερουν εμενα πισω τον παλιο ντειμον και να ασχοληθω με κλαους καρολαιν και με την original οικογενεια...τσα! ολοι ικανοποιημενοι lol!
Τι ωραία που τα λες... Laughing
Μα παλι να κερδίζει ο στεφαν?? και στην περιπτωση της καθριν και στην περιπτωση της ελενας?? και μετά λέμε γιατί ο ντειμον ειναι κακο βαμπιρακι Laughing γινε αγορι μου ο παλιος σου εαυτός να δούνε μαύρη μέρα Twisted Evil Twisted Evil

Παράθεση :
Παράθεση :
Γενικά αστα να πάνε, διχασμένη προσωπικότητα με έχουν κάνει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα να πω το προφανες...οτι αυτο το στοιχειο πρεπει να το εχει ο χαρακτηρας σου αλλιως δεν βγαινει? lol!
Να μην ανησυχώ τότε dunato gelio

Παράθεση :
καταβαθος και εσυ την πας με χιλια απλα δεν το εχεις καταλαβει ακομα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μα ειναι δυνατον να προτιμας την....λανα ?..ελενα ηθελα να πω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Λες να την συμπαθώ...??? Shocked

Μη μου λες λανα, κάνω συνειρμούς angry
Ρε συ μήπως εννοείς οτι μοιάζουν στο παρουσιαστικό?? γιατι αν είναι έτσι να το δεχτώ dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
δεν αισθανομαι καλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...ο πυρετος θα φταιει ειμαι σιγουρη lol! αλλα μην γελιεσαι η καρολαιν δεν ειναι η απολυτα καλη...vampire ειναι και αυτη...(αυτο ολο να το ξεχνας ομως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )
Ο πυρετός είναι λες ε?? ups
Όσο για την καρολαιν, σε σχέση με τους υπόλοιπους vampires μια αγία είναι Laughing αλλά άμα θέλει μπορεί να γίνει κακιά mpoxoxo για πρόσφατο βαμπιράκι μια χαρά δύναμεις έχει... mpoxoxo

Παράθεση :
Παράθεση :

Δύο ολόκληρα επεισόδια έχουν περάσει απο αυτή τη σκηνή...!!! Καιρός ήταν να δείξουν κλαους και καρολαιν...!!

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ???????????????...ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΨΕ...ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ...ΠΟΣΕς ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΔΩ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ...
OMG χτύπησα φλέβα....
Ο πόνος σου είναι και δικός μου Laughing

Παράθεση :
Υ.Γ...δυο επεισοδια και ενα hiatus μιας εβδομαδας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ενας μηνας δηλαδη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πές ταααααα, αν είναι δυνατόν...

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 9:09 pm

seaside έγραψε:

Δεν καταλαβαίνω για ποια μιλάς... εγώ δεν ξέρω καμία μελαχρινούλα βαρετούλα εκεί μέσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αν κοιταξεις πιο προσεχτικα θα την δεις..ετσι κι αλλιως μια ειναι μονο Laughing ξερεις μια που παιζει σε καθε επεισοδιο και ολο κλαιγεται Laughing ελενα την λενε βρε Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :

Δε ξέρω αν θα είχε πάρει την κάτω βόλτα η σειρά αλλά σίγουρα ήταν πολύ έξυπνο εκ μέρους τους να βγάλουν στην "πιάτσα" τους οriginals...

η σειρα ειχε ηδη αρχισει καπως να πεφτει απο πλευρα ενθουσιασμου του κοινου...ειχαν πεσει και τα νουμερα αρκετα σε σχεση με την πρωτη σεζον...

Παράθεση :
και μετά λέμε γιατί ο ντειμον ειναι κακο βαμπιρακι Laughing γινε αγορι μου ο παλιος σου εαυτός να δούνε μαύρη μέρα Twisted Evil Twisted Evil

εχεις παρατηρησει πως δεν του αλλαζουν καν το προσωπο ? Evil or Very Mad που ειναι εκεινα τα ματωμενα μαυρα ματακια Laughing

Παράθεση :

Παράθεση :

Λες να την συμπαθώ...??? Shocked

Μη μου λες λανα, κάνω συνειρμούς [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ρε συ μήπως εννοείς οτι μοιάζουν στο παρουσιαστικό?? γιατι αν είναι έτσι να το δεχτώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ολοιδιες ειναι στον χαρακτηρα ρε συ! ακριβως κοπια ομως Laughing

Παράθεση :

Όσο για την καρολαιν, σε σχέση με τους υπόλοιπους vampires μια αγία είναι Laughing αλλά άμα θέλει μπορεί να γίνει κακιά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] για πρόσφατο βαμπιράκι μια χαρά δύναμεις έχει... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν ειναι ακριβως ετσι...η καρολαιν ακομα κραταει επαφη με την ανθρωπινη πλευρα της...με τους φιλους της με τη μητερα της ..συνεχιζει να πηγαινει σχολειο να κανει σχεδια..ειναι vampire μολις για εναν χρονο...δεν το εχει συνειδητοποιησει ακομα ..τι σημαινει αυτο...ολοι οι υπολοιποι ειναι απο 100 χρονων και πανω...αν η καρολαιν μπορεσει να διατηρησει αυτον τον χαρακτηρα και με την παροδο των δεκαετιων (κατι που εμφανως χρονικα στην σειρα δεν θα δουμε) τοτε θα μπορουσαμε να πουμε οτι οντως ισχυει αυτο...υπαρχουν και πιο ισορροπημενα vampires οπως ηταν η λεξι και ακομα και η ροουζ αλλα ειναι κατι που θελει προσπαθεια και η καρολαιν εχει πολυ δρομο ακομα μπροστα της...αυτο ομως δεν αλλαζει πως πλεον το φονικο ενστικτο ειναι κομματι του χαρακτηρα της...παει πακετακι με τις δυναμεις που λες...οπως ειπε και η ρεμπεκα στο ordinary people : "the predatory species was born" και η καρολαιν ανηκει πια σε αυτο το ειδος..και οντως για την ηλικια της εχει δειξει μεγαλες αντοχες...

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 9:54 pm

το επεισοδιο το εχω συνεχεια στο repeat cheers

μεχρι να μου φυγει η τρελα δεν θα κανω σχολιασμο γιατι φοβαμαι πως θα παρασυρθω Laughing

μεχρι τον σχολιασμο ομως lol!

ΣΠΟΙΛΕΡΣ ! (οσοι δεν εχουν δει το επεισοδιο μακρια!)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] (ποσο μου αρεσει αυτο το τραγουδι ομως! και το εβαλαν! cheers )

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οκ αυτο ηταν...πρεπει πλεον να αποδεχτω πως δεν υπαρχει σωτηρια για μενα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υ.γ _ και φυσικα το clue του επεισοδιου!Cool

kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι

Αριθμός μηνυμάτων : 1083
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Σαβ Φεβ 11, 2012 11:32 am

Το προχτεσίνο επεισόδειο ήταν πολύ ώραιο ο Κόλ σαν σκανταλιάρης Ορίντζιναλ αδερφός είναι πολύ κάλος ,νομίζω η ίστορια του Κλάους είναι στα βιβλία αλλά όχι στην έκταση που έχει στην σειρά επείσης αγάπω το ζευγάρι Κλάους Κραολάιν η Vampire barbie θα του βάλει τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι του κυρίου Κλάους αλήθεια στο κέντρικο μπάνερ γιατί δεν υπάρχει εικονήδιο με το Vampire diaries εστώ κλάους με καρολάιν θα επρέπε να υπήρχε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λοιπόν εγώ έχω μια απορία σε αυτή την πόλη είναι μαζεμένοι λυκάνθρωποι (δεν είναι μόνο η οικογένεια του Tyler) βαμπίρ (Σαλβατόρε ,ορίντζιναλ , Καρολάιν) είναι οι μαγήσσες (Μπόνυ ,μαμά Μπόνυς ,ορίντζιναλ μάμα ) αυτός ο Μάτ πως σκατά τα έχει καταφέρει να μείνει ζωντανός 3 season τώρα;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://vampirediaries.do-forum.com/forum.htm
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Σαβ Φεβ 11, 2012 5:24 pm

kalymera_george έγραψε:
Το προχτεσίνο επεισόδειο ήταν πολύ ώραιο ο Κόλ σαν σκανταλιάρης Ορίντζιναλ αδερφός είναι πολύ κάλος ,νομίζω η ίστορια του Κλάους είναι στα βιβλία αλλά όχι στην έκταση που έχει στην σειρά

ο κλαους ειναι σαν χαρακτηρας στα βιβλια αλλα καμια σχεση οπως ειναι στην σειρα! ο κλαους στα βιβλια ειναι και πολυ πιο αρχαιος...ηταν μεχρι και στον τρωικο πολεμο...ο κλαους της σειρας ειναι αρνακι συγκριτικα με τον κλαους των βιβλιων που ειναι απολυτα σαδιστης και ψυχασθενης και ειναι και αυτος που αλλαζει την καθριν σε σαδιστικη ψυχασθενικη μορφη.

για τον κολ αν και στη πρωτη του εμφανιση μου αρεσε τρελα τωρα δεν ξερω...που εβγαλε κατι πολυ παιδικο ...αναμενω και επομενα επεισοδια για να βγαλω πορισμα lol!

Παράθεση :
επείσης αγάπω το ζευγάρι Κλάους Κραολάιν η Vampire barbie θα του βάλει τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι του κυρίου Κλάους αλήθεια στο κέντρικο μπάνερ γιατί δεν υπάρχει εικονήδιο με το Vampire diaries εστώ κλάους με καρολάιν θα επρέπε να υπήρχε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ...α μπα ο κλαους δεν αλλαζει το καλο μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (αντε λιγο μονο με την καρολαιν lol! )

Παράθεση :
Λοιπόν εγώ έχω μια απορία σε αυτή την πόλη είναι μαζεμένοι λυκάνθρωποι (δεν είναι μόνο η οικογένεια του Tyler) βαμπίρ (Σαλβατόρε ,ορίντζιναλ , Καρολάιν) είναι οι μαγήσσες (Μπόνυ ,μαμά Μπόνυς ,ορίντζιναλ μάμα ) αυτός ο Μάτ πως σκατά τα έχει καταφέρει να μείνει ζωντανός 3 season τώρα;

ναι ρε συ αυτη την απορια την εχω και εγω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

The Vampire Diaries
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 73Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 39 ... 73  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Vampire Diaries World
» The Vampire Diaries : News
» Vampire Diaries - TV Series
» The Vampire Diaries
» Which Vampire Diaries Character Are You ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: