ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

The Vampire Diaries

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39 ... 73  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Πεμ Φεβ 09, 2012 11:57 pm

Απο τις αγαπημένες ή μάλλον Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ μου σειρά....!!!
Εκτός απο τα 3 τελευταία επεισόδια, τα υπόλοιπα τα έχω δεί μαζεμένα και δεν θυμάμαι να βαρέθηκα στιγμή... Αλλά τώρα είναι σκέτο μαρτύριο να περιμένεις να περάσει μια ολόκληρη βδομάδα για να το δεις.... No

Αγαπημένος μου ανέκαθεν ήταν ο στέφαν ( enamor ) βέβαια δεν εγκρίνω που έτρωγε τα κουνελάκια αλλά βαμπιράκι είναι και αυτός και έπρεπε κάπως να ζήσει το καμάρι μου.. Laughing
Βέβαια τεράστια αδυναμία έχω και στον Damon, είναι τυπάκι και τον αγαπώ...
Καλά για τον κλαους τι να πώ?? ΜΟΡΦΗ cheers
Γενικά δεν ξέρω τι θέλω σ'αυτή τη σειρά... Laughing

(Περιττό να πώ οτι η σειρά είναι σκέτο οφθαλμόλουτρο όπως λέει και μια ψυχή enamor )

Τώρα για τα ζευγάρια, η Έλενα (για μένα δεν είναι βαρετή αγαπητή felia ooxi σιγά δηλαδή, λίγο λάνα έγινε η κοπέλα αμέσως να τη φάμε... Razz ) στην αρχή μου άρεσε με τον στέφαν, μετά με τον ντειμον και κάτι μου λέει οτι στο σημερινό επεισόδιο θα την θέλω πάλι με τον στέφαν... Laughing όλοι οι πιθανοί συνδυασμοί δεκτοί... Razz
Για το μόνο ζευγάρι για το οποίο είμαι σίγουρη οτι θέλω διακαώς μαζί είναι ο κλαους και η καρολαιν enamor enamor enamor enamor

κατρουλίνα έλιωσα με το "the **** diaries" Laughing dunato gelio dunato gelio dunato gelio αλλά εμένα μ'αρέσει αυτό που βλέπω Embarassed lol!

Φέλια οι σχολιασμοί και τα gifakia σου είναι σκέτη θεραπεία dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Όσο για το τραγούδι που πόσταρες "plumb-cut" απο τα καλύτερα Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi

Ορίστε ένα άλλο αγαπημένο....
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
enamor enamor enamor

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33142
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Πεμ Φεβ 09, 2012 11:58 pm

οχι το επεισοδιο του 1920 το εχουν δειξει...ηταν το τριτο επεισοδιο του 3 κυκλου και ειχαν πετυχει πολυ τα στυλιστικα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το σημερινο αφορα εναν επισημο χορο που αναφερεται στην επανενωση μια οικογενειας 1000 χρονων ...Cool

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 12:11 am

seaside έγραψε:
Απο τις αγαπημένες ή μάλλον Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ μου σειρά....!!!
Εκτός απο τα 3 τελευταία επεισόδια, τα υπόλοιπα τα έχω δεί μαζεμένα και δεν θυμάμαι να βαρέθηκα στιγμή... Αλλά τώρα είναι σκέτο μαρτύριο να περιμένεις να περάσει μια ολόκληρη βδομάδα για να το δεις.... No

ποιος να σε κολλησε ετσι αποτομα? Laughing

Παράθεση :
Αγαπημένος μου ανέκαθεν ήταν ο στέφαν ( [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) βέβαια δεν εγκρίνω που έτρωγε τα κουνελάκια αλλά βαμπιράκι είναι και αυτός και έπρεπε κάπως να ζήσει το καμάρι μου.. Laughing
Βέβαια τεράστια αδυναμία έχω και στον Damon, είναι τυπάκι και τον αγαπώ...

δεν βαριεσαι ..παλιοτερα ο στεφαν ηταν κουνελοφαγος τωρα ο ντειμον χαλακι welcome...αλλαζουν οι καιροι Cool ελπιζω ομως το τρελο τυπακι να επιστρεψει δριμυτερα!!Twisted Evil

σου αρεσουν τα αδερφακια σαλβατορακια ε?

ολο δικο σου τοτε!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

lol! lol! lol!

Παράθεση :

τωρα τι περιμενεις να πω? Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

το τριτο απο τα αγαπημενα μου!

οι αδυναμιες δεν κρυβονται? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

οχιιι εγω ξερω τι θελωωω Cool

το ειπα πως οι αδυναμιες δεν κρυβονται? Twisted Evil

βεβαια τωρα με τον κολ το βλεπω το στουκας να ρχετεεε Laughing διλημμαααααTwisted Evil

Παράθεση :

(Περιττό να πώ οτι η σειρά είναι σκέτο οφθαλμόλουτρο όπως λέει και μια ψυχή [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

ειναι ναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (συγκεντρωνομαι τωρα lol! )

Παράθεση :
Τώρα για τα ζευγάρια, η Έλενα (για μένα δεν είναι βαρετή αγαπητή felia [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σιγά δηλαδή, λίγο λάνα έγινε η κοπέλα αμέσως να τη φάμε... Razz ) στην αρχή μου άρεσε με τον στέφαν, μετά με τον ντειμον και κάτι μου λέει οτι στο σημερινό επεισόδιο θα την θέλω πάλι με τον στέφαν... Laughing όλοι οι πιθανοί συνδυασμοί δεκτοί... Razz

για μενα παλι αν ειχα μονο αυτο να περιμενω απο τη σειρα απλα δεν θα εβλεπα τη σειρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καθριν...come backkkk!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Για το μόνο ζευγάρι για το οποίο είμαι σίγουρη οτι θέλω διακαώς μαζί είναι ο κλαους και η καρολαιν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βαλτη εισαι δεν εξηγειται!!! την εχω λιωσει ρε συ την σκηνη...πρωι μεσημερι βραδυ σαν αντιβιωση ενα πραγμα!Laughing καρε καρε την εχω αποστηθισει!

αργουν τα λεπτα δεν περνανε αποψε λεμεεε Embarassed

τελικα ειναι να μην καω εγω δεν παιζειLaughing ...δεν υπαρχει σωτηρια...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

κατρουλίνα έλιωσα με το "the **** diaries" Laughing [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] αλλά εμένα μ'αρέσει αυτό που βλέπω Embarassed lol!

διαστροφικα ατομα που υπαρχουν ομως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Φέλια οι σχολιασμοί και τα gifakia σου είναι σκέτη θεραπεία [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

lol!

Παράθεση :

το λατρευω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46070
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 12:21 am

ο Κλαους ειναι ο πιο ωραιος, οι αλλοι μου βγαζουν μια φλωρια, Εντουαρντιζουν επικυνδινα.....

ο Κλαους φαινεται πιο badass, οποτε ψηφιζω αυτον.. afro

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 12:24 am

xezoulina έγραψε:
ο Κλαους ειναι ο πιο ωραιος, οι αλλοι μου βγαζουν μια φλωρια, Εντουαρντιζουν επικυνδινα.....

ηρθε η ωρα...σημειωσε την...ιστορικη στιγμη!

ΣΕ ΑΓΑΠΩΩΩΩ!cheers

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 12:45 am

σποιλερ που αφορουν το θεματακι κλαους - καρολαιν Very Happy

(αυριο θα το λιωσω το επεισοδιο στο repeat ειναι το μονο σιγουρο Laughing )

μια εκ των σεναριογραφων της σειρας λεει...

Julie Plec quote from EW— Like a certain Ms. Mystic Falls? Unfortunately for Klaus, tonight’s episode proves that the formerly spineless vampire Barbie isn’t so easy anymore. “We love watching Caroline, who at the beginning of the series was just desperate to be chosen by anyone,” Plec explained. “Now the king of all evil vampires has plucked her from obscurity and said, ‘I bestow upon you my affection, and my gifts, and my flirtation.’ Our girl, who has come so far, is sort of like, ‘Talk to the hand, buddy.’ To see her take that stance against him, and also in defense of Tyler, is a really big deal for her.” (http://insidetv.ew.com/2012/02/09/the-vampire-diaries-dangerous-liaisons-spoilers-klaus-damon-elena/)

ετσι καρολαιν...κρατα γερα!

θα γελασουμε παλι! Laughing

και μια πολυ ενδιαφερουσα συνεντευξη του joseph morgan...

υ.γ 1 _ λατρευω την προφορα του!

υ.γ 2 _ ειναι ψυχοπαθης λεει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τη μια στιγμη μπορει να ειναι ο καλυτερος σου φιλος και την επομενη στιγμη σκεφτεται πως θα σου φαει το λαρυγγι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ελα ρε συ ο κλαους τετοιο πραγμα????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ποτεεεεεεεεεεεεεεεεεε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα εμενα που ο χαρακτηρας του ψυχοπαθη δολοφονου που αφηνει πτωματα παντου και εκμεταλλευται ολες τις καταστασεις γιατι μου αρεσει τοσο? να το κοιταξω? ειναι σοβαρο? Laughing

seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 12:50 am

felia έγραψε:

Μία δε τη ξέρεις.... έχει έναν τρόπο να πείθει Laughing βέβαια παράπονο δεν έχω, ίσα ίσα είμαι ευγνώμον.. άνοιξε το μάτι μου enamor dunato gelio

Παράθεση :
δεν βαριεσαι ..παλιοτερα ο στεφαν ηταν κουνελοφαγος τωρα ο ντειμον χαλακι welcome...αλλαζουν οι καιροι Cool ελπιζω ομως το τρελο τυπακι να επιστρεψει δριμυτερα!!Twisted Evil
Αυτό το χαλάκι welcome κάθε φορά dunato gelio dunato gelio βέβαια ομολογώ πως ο στέφαν έτσι badass που είναι μ'αρέσει Twisted Evil να δούμε για πόσο θα αντέξει χωρίς κουνελάκια... lol!

Και ΦΥΣΙΚΑ και εγώ θέλω πίσω το τρελό τυπάκι bounce

Παράθεση :
σου αρεσουν τα αδερφακια σαλβατορακια ε?
Για να το λες εσύ enamor enamor enamor

Παράθεση :
ολο δικο σου τοτε!

Μάλιστα *βενταλιά ΤΩΡΑ* enamor
Τώρα νιώθω κάπως καλύτερα... lol!

Παράθεση :
Παράθεση :

τωρα τι περιμενεις να πω? Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Περίμενα να ποστάρεις τουλάχιστον 9 βιντεάκια για πάρτυ του... Laughing με 3 τη γλυτώσαμε....

Παράθεση :

το τριτο απο τα αγαπημενα μου!
Ένα δίκιο το'χεις.... enamor enamor enamor

Παράθεση :
οι αδυναμιες δεν κρυβονται? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αμε, ούτε που κατάλαβα ποιός σ'αρέσει απο την σειρά Laughing

Παράθεση :
Παράθεση :

Βιάστηκα να πώ οτι τη γλυτώσαμε με 3 βιντεάκια Laughing

Παράθεση :

βεβαια τωρα με τον κολ το βλεπω το στουκας να ρχετεεε Laughing διλημμαααααTwisted Evil
Καλά είμαι σίγουρη για τον κολ dunato gelio εδώ ο άνθρωπος (λέμε τώρα άνθρωπος) είπε 3 λέξεις και έχεις δίλημμα... φαντάσου να πεί παραπάνω.... αμφιβάλλω αν θα μείνει δίλημμα dunato gelio

Παράθεση :
ειναι ναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (συγκεντρωνομαι τωρα lol! )
Είμαι σίγουρη οτι εσύ τώρα συγκεντρώθηκες... dunato gelio

Παράθεση :
για μενα παλι αν ειχα μονο αυτο να περιμενω απο τη σειρα απλα δεν θα εβλεπα τη σειρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
καθριν...come backkkk!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Α μπα, αν θες να ξέρεις μαυτό το ερωτικό τρίγωνο ξεκίνησε η σειρά ooxi
Τι την μελετάς καλέ την κάθριν Shocked

Παράθεση :
βαλτη εισαι δεν εξηγειται!!! την εχω λιωσει ρε συ την σκηνη...πρωι μεσημερι βραδυ σαν αντιβιωση ενα πραγμα!Laughing καρε καρε την εχω αποστηθισει!

αργουν τα λεπτα δεν περνανε αποψε λεμεεε Embarassed

τελικα ειναι να μην καω εγω δεν παιζειLaughing ...δεν υπαρχει σωτηρια...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Λογικό εντάξει.... σκηνάρα είναι και αξίζει να την βλέπει κανείς και να την ξαναβλέπει....
Ξαφνικά άρχισα και εγώ να ανυπομονώ.... bounce

Παράθεση :
διαστροφικα ατομα που υπαρχουν ομως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Σκέψου να ήταν σ'αυτές τις εικόνες η καρολαιν μαζί με τον κλαους και τον κολ... πώς θα αντιδρούσες...??? Twisted Evil
Κάποια αναστατώθηκε sfirizi dunato gelio

Φέλια ειδικά μετά το σποιλεράκι δεν περνάνε οι ώρες...
Φοβερός ο Morgan... flower

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46070
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 12:57 am

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:

ΣΕ ΑΓΑΠΩΩΩΩ!cheers

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε περα απ τη πλακα, εριξα και μια ματια στη συνεντευξη του για να τον τσεκαρω.....

πολυ καλο μανουλι,οχι στο αναγνωριζω φιλτατη... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

σε σχεση με τον δικο μου τον αλλοιθωρο θα πεις τωρα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 1:03 am

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:

ΣΕ ΑΓΑΠΩΩΩΩ!cheers

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

στο χω πει αυτη η σειρα με εχει καταστρεψει Laughing

Παράθεση :
ρε περα απ τη πλακα, εριξα και μια ματια στη συνεντευξη του για να τον τσεκαρω.....

πολυ καλο μανουλι,οχι στο αναγνωριζω φιλτατη... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ειναι το μαναρι μου ειναι lol! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

σε σχεση με τον δικο μου τον αλλοιθωρο θα πεις τωρα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Vampire Diaries   Παρ Φεβ 10, 2012 1:28 am

seaside έγραψε:
felia έγραψε:

Μία δε τη ξέρεις.... έχει έναν τρόπο να πείθει Laughing βέβαια παράπονο δεν έχω, ίσα ίσα είμαι ευγνώμον.. άνοιξε το μάτι μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειπαμε...οφθαλμολουτρο!

Παράθεση :
Παράθεση :
Αυτό το χαλάκι welcome κάθε φορά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] βέβαια ομολογώ πως ο στέφαν έτσι badass που είναι μ'αρέσει Twisted Evil να δούμε για πόσο θα αντέξει χωρίς κουνελάκια... lol!

Και ΦΥΣΙΚΑ και εγώ θέλω πίσω το τρελό τυπάκι bounce

μα ηταν θεος (σκοτωνε, αποκεφαλιζε, εβγαζε καρδιες, δεν νοιαζοταν για τιποτα και για κανεναν, ηταν ο χαρος βγηκε παγανια και τωρα μονο τσαι και συμπαθεια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ) και μου τον ισοπεδωσαν ...ποσα χτυπηματα να αντεξω η αμοιρη η τηλεθεατρια και εγω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Παράθεση :
Παράθεση :

Περίμενα να ποστάρεις τουλάχιστον 9 βιντεάκια για πάρτυ του... Laughing με 3 τη γλυτώσαμε....

μα με προκαλεις!

το παρακατω εχει πολυ γελιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Παράθεση :
Αμε, ούτε που κατάλαβα ποιός σ'αρέσει απο την σειρά Laughing

lol! lol! lol!

Παράθεση :

Παράθεση :
Παράθεση :

Βιάστηκα να πώ οτι τη γλυτώσαμε με 3 βιντεάκια Laughing

ειπες κατι? lol!

Παράθεση :

Παράθεση :

Καλά είμαι σίγουρη για τον κολ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] εδώ ο άνθρωπος (λέμε τώρα άνθρωπος) είπε 3 λέξεις και έχεις δίλημμα... φαντάσου να πεί παραπάνω.... αμφιβάλλω αν θα μείνει δίλημμα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ρε συ ειλικρινα!

3 λεξεις ειπε μονο! ΜΟΝΟ 3! οταν βαλει πολυσυλλαβες ολοκληρωμενες προτασεις τι θα κανω?

Παράθεση :

Παράθεση :
Είμαι σίγουρη οτι εσύ τώρα συγκεντρώθηκες... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παντα ειμαι συγκεντρωμενη [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] lol!

Παράθεση :
Α μπα, αν θες να ξέρεις μαυτό το ερωτικό τρίγωνο ξεκίνησε η σειρά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Τι την μελετάς καλέ την κάθριν Shocked

η γυναικα ειναι ΘΕΑ![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Παράθεση :
Σκέψου να ήταν σ'αυτές τις εικόνες η καρολαιν μαζί με τον κλαους και τον κολ... πώς θα αντιδρούσες...??? Twisted Evil

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Κάποια αναστατώθηκε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν εννοω τι εννοεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

Φέλια ειδικά μετά το σποιλεράκι δεν περνάνε οι ώρες...
Φοβερός ο Morgan... flower

ειναι...μου αρεσει και παρα πολυ σαν ηθοποιος! δεν ειναι τυχαιο που απο 4 επεισοδια που αρχικα του ειχαν προταθει εγινε μονιμος στην σειρα με τεραστιο fanbase![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

υ.γ...σε λιγο θα σου χω μια μικρη εκπληξουμε αφου δεν περνανε οι ωρες lol!

The Vampire Diaries
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 73Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 39 ... 73  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Vampire Diaries World
» The Vampire Diaries : News
» Vampire Diaries - TV Series
» The Vampire Diaries
» Which Vampire Diaries Character Are You ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: The Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: