ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

LOST SEASON 2- EPISODE 10

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GIOTA

Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: LOST SEASON 2- EPISODE 10   Σαβ Ιουλ 03, 2010 9:01 pm

Oποτε βλεπω το πως ζουν στην Αφρικη με πιανει η καρδια μου..Περα απο τα προφανη που ειναι η μαχη για την επιβιωση χωρις νερο,φαγητο και περθαλψη να εχουν και αυτο το φοβο απο τα καθε λογης μουτρα που εκμαιταλλευονται την κατασταση..

Η ιστορια του Εκο συγκινητικη..Δεν σκοτωσε τον γερο επειδη εχει καρδια δολοφονου αλλα για να σωσει το μικροτερο αδερφο του..Εξελιχθηκε σε φοβο και τρομο και μετα απο την ημερα που εχασε τον παπα αδερφο του και το λαθος του στρατου αποφασσισε να παρει τη θεση του και να μεταννοησει..Σκηναρα αυτη που βρισκει τον νεκρο αδερφο του και τον αγκαλιαζει κλαιγοντας..Ειπαμε αυτη η σειρα δεν εχει ταβανι!!

Τι περιποιηση ειναι αυτη μωρε..Κουρεματακι απο τα χερακια της Κεητ..Και ακομα δεν ειναι και μαθημενος σε αυτο το κυμα αγαπης απο τους υπολοιπους χαμενους!!

Ο Τσαρλυ αντε να μαζεψει τα ασυμμαζευτα..Ειναι και γκρινιαρα η Κλερ!!

Ο Εκο τρομαξε τον καπνο που σκοτωνει ανθρωπους.. livan livan Ειναι θηριακι ο ατιμος!! gelio gelio

Ο Μαικλ κανει φαινομενικα βλακειες αλλα ειμαι σιγουρη οτι ολοι το ιδιο θα καναμε ,να μην πω οτι ουτε στην καρεκλιτσα δεν θα καθομασταν αλλα θα τρεχαμε να σωσουμε το μικρο οπως εκανε αυτος στην αρχη..

Ο γιατρος εκει να χαλασει την ωραια στιγμη του ζευγαριου..Δωστο αργοτερα το φαρμακο καλε...Δεν θα πεθανουμε κιολας.... grrrrr grrrrr

Ο Χερλι sfirizi sfirizi sfirizi

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46292
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 10   Κυρ Ιουλ 04, 2010 2:22 pm

Πολυ ωραιο το οριτζιν του Εκο...η πρωτη σκηνη με την τρομοκρατια στην Αφρικη οπου καροτσες ερχονται για να παρουν μικρα παιδια και να τους κανουν "Γενιτσαρους"........τα λιγα δευτερολεπτα οπου το μικρο παιδακι κραταγε το οπλο μη ξεροντας τι να κανει ηταν ανατριχιαστικο.....

και ποσα αλλα τετοια και χειροτερα γινονται που δεν βλεπουμε και δεν μαθαινουμε ποτε...

η σκηνη οπου ο Εκο κοιτουσε δεξια κι αριστερα και ξαφνικα ακουγεται ενα ΜΠΑΜ και ξεριζωνονται τα δεντρα απ τον καπνο.......χεστηκα πανω μου!!Αφου ειχα χαζεψει στην οθονη και ηταν τοσο δυνατο το μπαμ που χτυπησα το γονατο μου με τα ανταναγκλαστικα μετα...

πρεπει να βρουν ΠΟΛΥ ΓΕΡΗ δικιολογια με τον καπνο....μα παρα πολυ....το θεαμα ειναι αστειο...να δω πως θα το εξισορροπησουν με την εξελιξη του εργου...

dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 10   Κυρ Ιουλ 04, 2010 2:25 pm

Εμένα μου άρεσε το πως δικαιολογήθηκε ο καπνός παντως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 10   Κυρ Ιουλ 04, 2010 2:37 pm

για να δουμεεε.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

που εχεις μεινει? εγω παω στο 12.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 10   Κυρ Ιουλ 04, 2010 2:39 pm

Φοράδα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Εγώ είμαι στο 6 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 10   Κυρ Ιουλ 04, 2010 2:40 pm

Πάντως σήμερα θα το παω σερί για νας φτάσω..Θέλω να δούμε το 20 όλες μαζί [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 10   Κυρ Ιουλ 04, 2010 2:40 pm

run Πορνιδιο ruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 2- EPISODE 10   Κυρ Ιουλ 04, 2010 11:25 pm

Πω τέλειο το επεισόδιο του Έκο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Εγω για να πώ την αλήθεια νόμιζα ότι ο Αδερφός του Έκο ήταν ο πρώτος με τα χρυσά τα δόντια.....

Το είχα ρωτήσει και σε σπόιλερ όταν ανακάλυψε το πτώμα του ο Λοκ αν είναι αυτός γιατί θυμόμουν ότι ήταν ιερέας αλλά δεν θυμόμουν με την καμία ότι θα το ανακαλύψει ο Έκο και γενικώς δεν θυμόμουν το φλασμπακ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αν αυτό συνέβαινε στην πραγματικότητα θα ήταν πραγματική ειρωνεία...Να ανακαλύπτεις τον νεκρό αδερφό σου στο μέρος που έπεσε το αεροπλάνο σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Όντως ανατριχιαστική η σκηνή με το μικρό παιδί να κρατάει το όπλο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πάντως ο Έκο είναι ψυχούλα...φάνηκε και από αυτό το επεισόδιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σιχαμένη δεν μπορείς να πεις το πλέκω και με το παραπάνω το εγκωμιο του αγαπημένου σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Μέχρι και ο Καπνός φοβήθηκε τον Έκο..Αυτά είναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σπόιλερ:

'

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Τελείως αψυχολόγητος χαρακτήρας ο Τσάρλι...Τι τα ήθελε τόσα πολλά αγαλματίδια???Για να έχει μέχρι και τα γεράματα?? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σπόιλερ:

Το κούρεμα ήταν όλα τα λεφτά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Μου άρεσε που στο τέλος ο Σώγιερ της έκανε παράπονα της Κέιτ ότι του άφησε κάτι μυτούλες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η σκηνή Χέρλι-Λίμπυ αν και παρα πολύ σύντομη ήταν πολύ γλυκιά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πάλι δεν έδειξε ΚΑΘΟΛΟΥ Τζακ ή είναι ιδέα μου???Α όσο πάνε και καλυτερεύουν τα πράγματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

LOST SEASON 2- EPISODE 10
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Lost-
Μετάβαση σε: