ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

7x03 - The Queen's Justice

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6877
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 12:24 am

Μολις τελειωσα το επεισόδιο, δεν είμαο στο σωστό state of mind για να σχολιάσω dunato gelio dunato gelio dunato gelio ΑΛΛΑ
Πολύ ωραίο επεισόδιο, επιτέλους προχωράει λίγο το θέμα.
Ειδα θίξατε το θέμα χημείας θειας ανηψιού....Μόνο εγώ δεν είδα ΤΙΠΟΤΑ? Και παλι καλα δηλαδη, έλεος Rolling Eyes
Είναι τόσο κουκλιά και τσ δυο αλλά ποτέ δεν μπόρεσα να το κάνω εικόνα.
ΟΛΕΝΑΑΑΑ πηρες την καλύτερη εκδίκηση μανα μου μπράβο σου!!! Καλό.....παραδεισο??? Δεν ξέρω θα δείξει Laughing Laughing Laughing ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΧΑΡΗΚΑ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΤΟΥ ΤΖΕΙΜΙ
Ελαρια klaps
Οι μαλακίες πληρώνονται βέβαια αλλα....σφίχτηκε η καρδιά μου, δεν μπορώ να το αρνηθώ.

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 34006
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 12:56 am

MariaS έγραψε:

Πολύ ωραίο επεισόδιο, επιτέλους προχωράει λίγο το θέμα.

++++++++++++++++

Παράθεση :
Ειδα θίξατε το θέμα χημείας θειας ανηψιού....Μόνο εγώ δεν είδα ΤΙΠΟΤΑ? Και παλι καλα δηλαδη, έλεος Rolling Eyes

Δεν ειδα ιδιαιτερη χημεια. Υπαρχει κατι αλλα οχι κατι που να πει ...πω πω τι βλεπω τωρα Laughing

Αλλα βαλε λιγο την ιστορια τους και το προς τα που παει η ιστορια και κατι παιζει ενδιαφερον.

Περα απο αυτο ανεξαρτητα απο γουστα κτλ...βαζω στοιχημα οτι θελετε πως προς τα εκει το πανε. Κατι τετοια τα πιανω στον αερα απο την πρωτη σκηνη που δινουν Laughing
Κανει μπαμ πως κατι θα παιξει μεταξυ τους. dunato gelio dunato gelio

Και θα γινει της $%$#@#$@
Οι μισοι ηδη τους σιπαρουν και οι αλλοι μισοι αηδιαζουν μεχρι εκει που δεν παει αλλο. Ηδη αρχισαν τα οργανα Laughing

Αλλα περα απο το οτιδηποτε αλλο δεν καταλαβαινει ο κοσμος πως το GoT δεν ειναι σειρα για shipping; Laughing

Ουτε εγω που ειμαι και κατα συρροη τραγικη φιγουρα στο σιπαρισμα δεν θα εκανα αυτο το λαθος dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :

Οι μαλακίες πληρώνονται βέβαια αλλα....σφίχτηκε η καρδιά μου, δεν μπορώ να το αρνηθώ.

Ηταν πολυ δυνατη σκηνη γι αυτο. Και σαν ιστορια. Και σαν θεμα. Και σαν τραγωδια. Και σαν καθαρση ακομα. Απο οπου και να το παρεις.

Και η ηθοποιος που επαιζε την Ελαρια το ειχε πολυ στο δραματικο. Και εδω δεν μπορουσε καν να μιλησει αλλα τα ματια της και οι εκφρασεις του προσωπου της εδωσαν αψογα αυτο που επρεπε να δωσουν στην σκηνη.

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 1:16 am

felia έγραψε:
Παράθεση :
"Sir Barriston: Rhaegar never like killing.

Jon doesn't enjoy killing either, that's called a solid reference."

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 43056
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 1:18 am

Συμφωνω σε αυτα που γραφει η Φελ σαν απαντηση στην Ελενα.

Μερικα εξτρα.

- Αρεσει, δεν αρεσει, πιστευω οτι ενα ζευγαρι Τζον-Καλισι ειναι ψιλοστανταρακι οτι θα το δουμε. Ειναι κατι που ο Οικος των Ταργκαριαν το εκανε συστηματικα. Δεν εχω διαβασει τα βιβλια, αλλα εχω την εντυπωση και οτι η Ντανι ειναι παιδι απο δυο αδερφια.

- Θεωρητικα ο νομιμος διαδοχος του θρονου (εστω αρχοντας του οικου) ειναι ο Τζον. Αν επιβεβαιωθει η φημη οτι ο Ρειγκαρ ειχε νομιμη σχεση με την (δεν θυμαμαι ονομα, την μανα του Τζον τελοσπαντων), τοτε ειναι πιο πανω στη διαδοχη απο την Ντενερυς. Οποτε θα εχει πλακα αν μαθευτουν λεπτομερειες. Θα γαμουσε αν στα επομενα βλεπαμε καποια περιεργη αντιδραση των δρακων προς το προσωπο του Τζον.

- Οσο σκληρο και αν ηταν αυτο που εκανε η Σερσι, δεν παυει να ηταν εξισου σκληρο αυτο που ειχαν κανει στην Μυρσελα. Ειναι απο τις λιγες λογικες-ανθρωπινες αντιδρασεις της Σερσι εδω και 5-6 σεζον. Οκ, ο τροπος δειχνει μια παρανοια (εχει δειξει τετοια δειγματα αλλωστε), αλλα νομιζω οτι η Ελαρια δεν ειναι αμοιρη ευθυνων. Πρωτα και κυρια απεναντι στον δικο της λαο και στις αρχες του οικου της.

Εννοειται κορυφαια ερμηνεια απο την συγκεκρμενη ηθοποιο σε αυτη τη σκηνη.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 1:37 am

Eleni7 έγραψε:

- Αρεσει, δεν αρεσει, πιστευω οτι ενα ζευγαρι Τζον-Καλισι ειναι ψιλοστανταρακι οτι θα το δουμε. Ειναι κατι που ο Οικος των Ταργκαριαν το εκανε συστηματικα. Δεν εχω διαβασει τα βιβλια, αλλα εχω την εντυπωση και οτι η Ντανι ειναι παιδι απο δυο αδερφια.

Eιναι ναι.

Kαι σημειωτεον αν ειχε γεννηθει κοντα ηλικιακα με τον Rhaegar θα τους ειχαν παντρεψει.

Και βασικα πανω σε αυτο εχω να πω πως εφοσον ειναι οντως ψιλοστανταρακι οτι θα το δουμε τουλαχιστον ας το δωσουν οπως πρεπει να το δωσουν. Κλισε με τους οικους και με μυθικη υποσταση και το destiny και το mythology και το παρελθον και οι ηθοποιοι ας εχουν καλη η εστω νορμαλ χημεια μεταξυ τους και ας ειναι ανεκτοι στην οθονη.

Παράθεση :
- Θεωρητικα ο νομιμος διαδοχος του θρονου (εστω αρχοντας του οικου) ειναι ο Τζον. Αν επιβεβαιωθει η φημη οτι ο Ρειγκαρ ειχε νομιμη σχεση με την (δεν θυμαμαι ονομα, την μανα του Τζον τελοσπαντων), τοτε ειναι πιο πανω στη διαδοχη απο την Ντενερυς. Οποτε θα εχει πλακα αν μαθευτουν λεπτομερειες. Θα γαμουσε αν στα επομενα βλεπαμε καποια περιεργη αντιδραση των δρακων προς το προσωπο του Τζον.

+++++++++++++++++++++

Λυαννα την ελεγαν.

Σπόιλερ:

Παράθεση :

- Οσο σκληρο και αν ηταν αυτο που εκανε η Σερσι, δεν παυει να ηταν εξισου σκληρο αυτο που ειχαν κανει στην Μυρσελα. Ειναι απο τις λιγες λογικες-ανθρωπινες αντιδρασεις της Σερσι εδω και 5-6 σεζον. Οκ, ο τροπος δειχνει μια παρανοια (εχει δειξει τετοια δειγματα αλλωστε), αλλα νομιζω οτι η Ελαρια δεν ειναι αμοιρη ευθυνων. Πρωτα και κυρια απεναντι στον δικο της λαο και στις αρχες του οικου της.

Εννοειται κορυφαια ερμηνεια απο την συγκεκρμενη ηθοποιο σε αυτη τη σκηνη.

+++++++++++++++++++++++++

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 1:43 am

Παντως να πω και αυτο που μου αρεσει σε αυτη την σειρα. Foreshadowing, Hype and pay off.

Πραγματα που εχουν δειξει ακομα και σε ακυρες στιγμες σε ολους τους κυκλους και ερχονται και κουμπωνουν τωρα με καθε χαρακτηρα. Σε σκηνες, σε πλοκη, σε διαλογους. Απο την πρωτη σεζον μεχρι τωρα. Και εμφανη πραγματα και γενικευμενα. Λιγες σειρες μπορουν και το κανουν αυτο.

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5212
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 2:35 am

Silv έγραψε:

1) Από την (επιτηδευμένη θα έλεγα) αλαζονεία της Daenerys απέναντι στον Τζονάκο στην αρχή;;; Ήθελα να μπουκάρω στη σκηνή και να την αρχίσω στα απανωτά χαστούκια. Γενικά, έχω κουραστεί εδώ και πολλές σεζόν με την αλαζονεία της Daenerys, αν και ναι, έως ένα βαθμό, την δικαιολογώ. Αλλά πρώτον, ως γνωστόν, ο Τζονάκος είναι η αδυναμία μου. Και δεύτερον, έχω αρχίσει να την βρίσκω κολλημένη. Το θετικό της είναι ότι ξέρει να ακούει. Τον Τύριον ευτυχώς. Laughing

2) Από τον pathetic πια Τζέιμι, που μου προκαλεί λύπη με το πόσο μ!#%νόδουλος είναι και το πόσο η Σέρσεϊ τον έχει στο βρακί της; Κάποτε, μου είχε δώσει ελπίδες ότι θα ανακάμψει. Αλλά, ώχου, με κούρασε κι αυτός. Είναι άξιος της μοίρας του.

3) Από τον creepy Λιτλφίνγκερ που δεν αφήνει σε ησυχία τη Σάνσα κι όλο ψουψουψου και ψουψουψου;

4) Από την εκνευριστική απάθεια του Μπραντ; Ok, μάλλον αυτό είναι το κόσνεπτ, αλλά πειράζει που με εκνευρίζει ο τρόπος που μιλάει, κοιτάει, αναπνέει, κλπ;

5) Από το τέλος της γιαγιάς Ολένα; Crying or Very sad Ε, όχι. Μετά και τη Margaery (την οποία παραδόξως συμπαθούσα), αυτό ήταν μαχαιριά στην καρδιά.

6) Από την Σέρσεϊ που υπάρχει ακόμη στη σειρά και αρκεί μόνο ένα πλάνο με αυτό το χαιρέκακο βλέμμα της για να αφηνιάσω;;; Που κ@υλωσε με το που πήρε την εκδίκησή της; dunato gelio emetos

filareti έγραψε:

Η φαση με τη θεια και τον ανηψιο σαν ιδεα δεν ειναι κακη.

Δεν είναι κακή. Είναι φρικτή.

filareti έγραψε:

Αλλα πρωτον ειναι φοβερα κλισε αυτο με τη φωτια και τον παγο και το ''ηταν μοιραιο''Rolling Eyes και δευτερον αυτοι οι δυο ηθοποιοι σαν ζευγαρι ,που φαινεται για εκει τους προοριζουν,δε μου κολλανε.

Ναι, είναι φοβερά κλισέ, φοβερά προβλέψιμο στην προκειμένη και δεν με πείθει και για μοιραίο. Άσε που παραείναι εύκολη λύση σεναριακά. Παρ' όλα αυτά, στα δικά μου μάτια μοιάζει κάπως αλλόκοτο. Οι ηθοποιοί μου ταιριάζουν, δεν με χαλάει αυτό. Αλλά ως χαρακτήρες στη σειρά θα ήθελα να είναι απλά σύμμαχοι, με διαφορετική πορεία ο καθένας. Επίσης, όχι άλλη αιμομίξια, ίου δηλαδή. Και δεδομένου ότι ο Τζονάκος είναι η αδυναμία μου, περιμένω κάτι καλύτερο από το να του τα φτιάξουν με τη θεία του. Rolling Eyes

filareti έγραψε:
Ναι ρε Σερσει,την πηρες την εκδικηση για τη Μυρσελα! Ηταν πολυ σκληρη σκηνη,αλλά οταν το εκαναν οι αλλες ηταν καλα ε? Δεν μπορει να πει κανεις οτι δεν ειναι δικαιη τιμωρια.

Μπορώ να το πω εγώ; Κρίμα για τη Μυρσέλα, δεν έφταιγε σε τίποτα η κοπέλα. Αλλά μιλάμε για τη Σέρσεϊ. Που όσο κι αν θαυμάζουμε το ότι είναι μία δυναμική, πανέξυπνη και πολύ ανθεκτική γυναίκα, δεν παύει να είναι ένας αδίστακτος και μαυρόψυχος άνθρωπος. Η Σέρσεϊ αξίζει να απονείμει δικαιοσύνη; Σ' αυτήν πότε θα απονεμηθεί δικαιοσύνη, να ησυχάσουμε; Laughing

filareti έγραψε:

Γενικα η Σερσει εχει αγριεψει to kapelo tou gianni

Γενικά, ας πάει στα τσακίδια επιτέλους Laughing

filareti έγραψε:

Κι ο Τζορα θεραπευτηκε! cheers cheers cheers

Ω, ναι. Η μόνη στιγμή του επεισοδίου που ένιωσα ένα ψήγμα χαράς και ικανοποίησης.

Τι γιγαντιαιος σχολιασμος ειναι αυτος ρε Σιλβ? Μας κακομαθαινεις Laughing
Καποτε στα τοσα χρονια καπου θα διαφωνουσαμε και μεις. Laughing Το λοιπον:

2. Με βαση τα της προφητειας εγω πιστευω οτι ο Τζειμι θα αποτιναξει αυτο το δεσιμο τελικα και μαλιστα βιαιως. παντως δε με ανατριχιαζουν πια μαζι. Μη σου πω μ'αρεσουν κιολας. Το ποσο τρομαζω και που το γραφω αυτο μην το κανουμε θεμα. Ριχνω το φταιξιμο στους ηθοποιους. gelio

3. Ο Λιτλφινγκερ εμενα παλι με κουραζει που καθεται τοσο ησυχος. Ειχα μεγαλες προσδοκιες απο το ατομο του κι αυτος εχει γινει Τζορα νο2,ετσι που κοιταει τη Σανσα(οσο κι αν συμπαθω τον Τζορακο,ελπιζω να κανει και τιποτα αλλο φετος απο το να κοιταει στα ματια την Καλισι). Πού ειναι οι δολοπλοκιες οεο?

5. Η γιαγια Ολενα ηταν απολαυστικη,αλλά ρε παιδια μονο εμενα μου την εδωσε αγρια που κοιτουσε υπεροπτικα τον Τζειμι τη στιγμη που αυτος προσπαθησε να κανει το τελος της ανωδυνο?

6. Η Σερσει ζει,αυτη μας οδηγει! Τε-λος. Θα πουλησει πολυ ακριβα το τομαρι της και θα σας σπασει τα νευρα ολωνων πριν αποσυρθει απο το προσκηνιο Laughing
Παράθεση :
Μπορώ να το πω εγώ; Κρίμα για τη Μυρσέλα, δεν έφταιγε σε τίποτα η κοπέλα. Αλλά μιλάμε για τη Σέρσεϊ. Που όσο κι αν θαυμάζουμε το ότι είναι μία δυναμική, πανέξυπνη και πολύ ανθεκτική γυναίκα, δεν παύει να είναι ένας αδίστακτος και μαυρόψυχος άνθρωπος. Η Σέρσεϊ αξίζει να απονείμει δικαιοσύνη; Σ' αυτήν πότε θα απονεμηθεί δικαιοσύνη, να ησυχάσουμε; Laughing
Οχι Laughing  . Διοτι
Παράθεση :
Η Ελαρια δεν σκοτωσε μονο την Μυρσελα που ηταν αθωα. Ξεκληρισε ολο το Βασιλειο της Ντορν. Δεν ηθελε ειρηνη. Ηθελε εξουσια και πολεμο. Σκοτωσε τους ηγετες μιας χωρας που ηθελαν το καλο του Βασιλειου της για να παρει την εξουσια και μαζι με αυτους σκοτωσε και οποιον θεωρησε εμποδιο απο εμμονη για εκδικηση ηταν μιλαμε για αθωους η οχι. Οποτε δεν βλεπω και μεγαλες διαφορες απο την Σερσει. Απλα οσο ζουσε ο Ομπεριν της εβαζε χαλιναρι που με το που πεθανε του ξεφτιλισε ακομα και την μνημη με το να καταπατησει τις αξιες του (we don't hurt little girls in Dorne) και με το να του σκοτωσει την οικογενεια του παρολο που στην ουσια αυτος πεθανε για φερει δικαιοσυνη για την αδερφη του και την οικογενεια του.

Αυτο.

Στο 1. και στο 4. συμφωνουμε Laughing  Στην αντιπαραθεση Τζον-Ντανι εγω ειμαι με τον Τζον. Ποιος να μου το 'λεγε καποτε. Παντως στανταρ θα πανε σε κατι γκομενικο,μου τη δωσανε και μενα αυτην την εντυπωση.

Επισης ρε Φελια
Παράθεση :
Εχω ελπιδες Laughing
τοσο αγωνα εκανα να μη διαβασω τα λινκς που ποσταρες και θα μου τον αχρηστεψεις? Σουτ! lol!

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble

Έχει επεξεργασθεί από τον/την filareti στις Τρι Αυγ 01, 2017 2:47 am, 2 φορές συνολικά
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5212
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 2:41 am

Επισης αυτα που λεγαμε με τη Φελια στο προηγουμενο ηρθαν κι εδεσαν εδω. Δυο καστρα-μυθοι,σπιτια των πλουσιοτερων οικων,τα βλεπουμε πρωτη φορα μετα απο τοσες σεζον και τα ξεπετανε σε πλανα των δυο λεπτων. Rolling Eyes Κι αυτα και τις μαχες για την κατακητηση τους. Ειπαμε να τρεξουν λιγο οι εξελιξεις,αλλά το παραχ@σανε.
Και γενικα τρωνε κοσμο για την πλακα τους χωρις να δινουν βαρυτητα σ'αυτο και το βρισκω λιγο ξενερωτικο.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 3:08 am

filareti έγραψε:

3. Ο Λιτλφινγκερ εμενα παλι με κουραζει που καθεται τοσο ησυχος. Ειχα μεγαλες προσδοκιες απο το ατομο του κι αυτος εχει γινει Τζορα νο2,ετσι που κοιταει τη Σανσα(οσο κι αν συμπαθω τον Τζορακο,ελπιζω να κανει και τιποτα αλλο φετος απο το να κοιταει στα ματια την Καλισι). Πού ειναι οι δολοπλοκιες οεο?

Συμφωνω απολυτα. Απλα διακοσμητικος ειναι πλεον και αντε και να δωσει και κανεναν διαλογο με στομφο. Στην ουσια τον παρκαρανε μεχρι να τον σκοτωσουν κι αυτον Laughing

Παράθεση :
5. Η γιαγια Ολενα ηταν απολαυστικη,αλλά ρε παιδια μονο εμενα μου την εδωσε αγρια που κοιτουσε υπεροπτικα τον Τζειμι τη στιγμη που αυτος προσπαθησε να κανει το τελος της ανωδυνο?

Ενταξει να την σκοτωσει πηγε και αυτος παλι με τουπε και παιζοντας το και ελεημων Laughing
Σιγα μην τον αφηνε. Και ειναι και Λανιστερ που για την Ολενα αυτο τα ελεγε ολα Laughing

Επισης...μην ξεχναμε πως το παρατσουκλι της ηταν Queen of Thorns. Υπεροψια ΟΛΕ λεμε...αλλιως τα καρφια δεν βρισκουν στοχο lol!

Παράθεση :

Παράθεση :
Εχω ελπιδες Laughing
τοσο αγωνα εκανα να μη διαβασω τα λινκς που ποσταρες και θα μου τον αχρηστεψεις? Σουτ! lol!

Μα εγω φταιω που εχω ελπιδες; Laughing

Και δεν φτανει που βαζω ταγκ και δεν σας σποιλεραρω ασυστολα ακομα και σε πραγματα που γραφετε και ξερω τι θα παιξει και δεν κανω καν υπαινιγμους dunato gelio dunato gelio

Ι could you know to kapelo tou gianni

filareti έγραψε:
Επισης αυτα που λεγαμε με τη Φελια στο προηγουμενο ηρθαν κι εδεσαν εδω. Δυο καστρα-μυθοι,σπιτια των πλουσιοτερων οικων,τα βλεπουμε πρωτη φορα μετα απο τοσες σεζον και τα ξεπετανε σε πλανα των δυο λεπτων. Rolling Eyes Κι αυτα και τις μαχες για την κατακητηση τους. Ειπαμε να τρεξουν λιγο οι εξελιξεις,αλλά το παραχ@σανε.

+++++++++++++++++

Ασε που απο το ελαχιστο που το εδειξαν το Highgarden το παρουσιασαν και ασχημο!
Που ειναι οι κηποι της Βαβυλωνας που ειχαν αναφερει στην 3η σεζον οεο; dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :

Και γενικα τρωνε κοσμο για την πλακα τους χωρις να δινουν βαρυτητα σ'αυτο και το βρισκω λιγο ξενερωτικο.

Αληθευει αλλα τουλαχιστον παρολο που πλεον δυσκολα να δωσεις σοκ και σασπενς και βαρυτητα στο θανατικο (πανε οι εποχες του Ned και του Red Wedding dunato gelio ) δινουν τουλαχιστον δυνατες ερμηνευτικα σκηνες και ακομα σαν ουσια. Βλ. Ελαρια και Ολενα που στην ουσια δεν εδειξαν κανεναν θανατο αλλα ειχε την ιδια δυναμη. Κατι ειναι και αυτο Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 7x03 - The Queen's Justice   Τρι Αυγ 01, 2017 4:14 am

7x03 - The Queen's Justice
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: