ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Shadowhunters (2016)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6630
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 1:53 am

Μια βαρεμάρα και μισή ήταν, όπως και τα βιβλία. Δεν ξέρω γιατί παραπονιούνται οι στανς.
Στο πα και στο tumblr, στο 4ο επεισόδιο δεν το φτάνεις dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Η σειρά δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ του στυλ σου και απορώ που το προσπαθείς χααχαχαχαχα
Αλλά γι αυτό σε αγαπώ enamor enamor enamor
Η σειρά έχει (ειδικά στην αρχή) ΑΘΛΙΑ οπτικά εφέ και σκηνικά (το μεγαλύτερο αρνητικό της, για μένα) σκηνοθετικές αποτυχίες και πολύ κακό διάλογο. Και φυσικά κάποιες υποκριτικές στιγμές που δεν είναι και τοπ silent
Εσύ τώρα ψάχνεις άλλα πράγματα Laughing Laughing Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 2:09 am

Kαταρχας προσπαθω για να κανουμε κατασταση εδω μεσα Laughing 
Αν καταφερα να βγαλω σχεδον 6 σεζον απο το Castle και 4 σερι επειδη και καλα η σιχαμενη υποσχεθηκε να δει Smallville (εδω γελαμε αχαχαχα) μπορω και εδω ρε φιλε dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 
Και ενταξει εχω δει και TVD και αλλα κουλα και ειναι και sci fi που ειναι το στοιχειο μου οποτε παει και ερχεται.

Αλλα βγαζοντας στην ακρη τα εφε (εδω ακομα δειχνουν τα Dalek στο DW χαχαχαχα) αλλα και την σκηνοθεσια....υπαρχουν αλλα θεματα.

Καταρχας ο διαλογος. OMITZI δηλαδη Laughing
Και μιλαμε για Cheesy σειρα οχι αστεια  gelio gelio gelio gelio
Tρελο σαπουνι!

Και μετα παμε στους ηθοποιους. Μιλαμε για τρελη αταλαντοσυνη ρε Ρια. Ειδικα σε μερικες φασεις πονανε και τα ματια μου και τα μυαλα μου  Laughing 

Η Μακναμαρα εν το μεταξυ. Ενταξει η κοπελιτσα ειναι γλυκουλα και κουκλιτσα (πραγματικα σαν πορσελανινη κουκλα ειναι) αλλα απλα δεν το εχει αλλα ΚΑΘΟΛΟΥ. Σαν την Τονκιν δεν ειναι οπως ειχε γραψει εκεινο το αρθρο (φαντασου δηλαδη αχαχαχαχαχα) αλλα αν δεν πιανει το χρυσο για το αργυρο το πολεμαει  Laughing
Δεν ειναι απλα πως δεν ξερει να παιζει. Δεν ειναι απλα πως δεν μπορει να βγαλει συναισθημα και να δωσει σωστα τις ατακες. Δεν ειναι απλα πως ο ρολος της απλα ειναι Mary Sue territory και δηλαδη το ship που της εχουν δωσει ειναι μεσα στο σακχαρο αλλα ρε δεν μπορει να περπατησει σωστα. Πως τρεχει ετσι; Και πως κουναει τα χερια της;
Δηλαδη τι ειναι αυτο τωρα με τις πρωταγωνιστριες στις sci fi genre σειρες που και απο ταλεντο κορμαρα;

Αλλα δεν ειναι μονο αυτη. Και αυτος που παιζει τον Αλεκ δεν το εχει. Αυτος που παιζει τον Jace δεν μου αρεσει καθολου ουτε σαν ρολος ουτε σαν εμφανιση ουτε σαν χημεια. Καλα το Jace-Clary μην το σχολιασω καλυτερα.

Απο την αλλη βλεπω τον Valentine και ξεκαρδιζομαι οπως προειπα αχαχαχα

ΟΜΩΣ

μου αρεσουν ο Σιμον και ο αστυνομικος και φυσικα....

ο MAGNUS!!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool cheers cheers cheers cheers to kapelo tou gianni to kapelo tou gianni to kapelo tou gianni

Οποτε περιμενω να δω τι θα παιξει με το Μalec και ειμαι περιεργη να δω και αυτη  που παιζει την Λυδια.

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
MariaS
Κουρούνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 3:12 am

Παράθεση :
Αν καταφερα να βγαλω σχεδον 6 σεζον απο το Castle και 4 σερι επειδη και καλα η σιχαμενη υποσχεθηκε να δει Smallville (εδω γελαμε αχαχαχα) μπορω και εδω ρε φιλε
Μα κι εσύ απο την Κατρουλίνα περιμένεις να κρατήσει υπόσχεση???  gelio  gelio  gelio
Καλά θα είναι να κάνουμε κατάσταση....Κάνε υπομονή ρεεε στα επόμενα επεισόδια απο 6 και μετά στρώνει η κατάσταση χαχαχα  gelio  gelio  gelio

Παράθεση :

Καταρχας ο διαλογος. OMITZI δηλαδη  Laughing
Και μιλαμε για Cheesy σειρα οχι αστεια   gelio  gelio  gelio
Tρελο σαπουνι!
Ναιιι ρε στο είπα, γι αυτό δεν πίστευα πως θα σε τραβούσε καθόλου! Είναι λίγο ειδική περίπτωση λολ

Παράθεση :
Και μετα παμε στους ηθοποιους. Μιλαμε για τρελη αταλαντοσυνη ρε Ρια. Ειδικα σε μερικες φασεις πονανε και τα ματια μου και τα μυαλα μου  Laughing

Η Μακναμαρα εν το μεταξυ. Ενταξει η κοπελιτσα ειναι γλυκουλα και κουκλιτσα (πραγματικα σαν πορσελανινη κουκλα ειναι) αλλα απλα δεν το εχει αλλα ΚΑΘΟΛΟΥ. Σαν την Τονκιν δεν ειναι οπως ειχε γραψει εκεινο το αρθρο (φαντασου δηλαδη αχαχαχαχαχα) αλλα αν δεν πιανει το χρυσο για το αργυρο το πολεμαει  Laughing
Δεν ειναι απλα πως δεν ξερει να παιζει. Δεν ειναι απλα πως δεν μπορει να βγαλει συναισθημα και να δωσει σωστα τις ατακες. Δεν ειναι απλα πως ο ρολος της απλα ειναι Mary Sue territory και δηλαδη το ship που της εχουν δωσει ειναι μεσα στο σακχαρο αλλα ρε δεν μπορει να περπατησει σωστα. Πως τρεχει ετσι; Και πως κουναει τα χερια της;
Δηλαδη τι ειναι αυτο τωρα με τις πρωταγωνιστριες στις sci fi genre σειρες που και απο ταλεντο κορμαρα;
Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω με αυτή την ατάκα χαχαχαχα
Κοίτα, και αυτή βελτιώνεται. Φυσικά δεν γίνεται και Μερυλ Στριπ  Razz αλλά όσο πάει τα λέει καλύτερα γιατί της δίνεται κάπως καλύτερο υλικό στην πορεία. Ειδικά στο φινάλε είχε μια σκηνή που την έπαιξε αρκετά καλά. Και δίνει εναν δυναμισμό και μια γλύκα στην Κλαιρη που γουστάρω. Εντάξει για ιστορία βασισμένη σε YA βιβλία μιλάμε, φυσικά η Κλαίρη είναι αυτή που θα ~ενώσει Καταχθόνιους και Κυνηγους Σκιών~ και θα έχει μια ~σπεσιαλ δύναμη~ και θα είναι ~Η Εκλεκτή~, αλλά θεωρώ πως Mary Sue δεν είναι. Την βλέπεις στην πορεία να τα σκατώνει αρκετές φορές και να τρώει και τα μούτρα της και να απολογείται, κι αυτό είναι που με έκανε να της έχω τόση αδυναμία (ενώ ξεκινώντας την σειρά δεν την χώνευα καν λολ)

Παράθεση :
Αλλα δεν ειναι μονο αυτη. Και αυτος που παιζει τον Αλεκ δεν το εχει.

Ο Ματ είναι...ιδιάζουσα περίπτωση. Δεν μπορώ να αποφασίσω αν τον πάω σαν ηθοποιό η όχι. Έχει ορισμένα καλά και ορισμένα κακά.
Τα καλά είναι πως παίζει πολύ καλά στην λεπτομέρεια. Στα βλέμματα, τα χαμόγελα (οοοοταν χαμογελάει, και αργει ακόμα, λολ) και τις κινήσεις του σώματος. Παίζει πολύ καλά με τους συνεργάτες του (Ειδικά με Μαγκνους, Τζεις και Ιζαμπελ) σε σημείο που κάνει πιστευτή την σχέση. Επίσης είναι πολύ καλός στο deadpan.
ΑΛΛΑ. Και είναι ΜΕΓΑ το αλλά. Ο χαρακτήρας του Αλεκ πρέπει να είναι σαρκαστικός, στωικός κλπ κλπ, ΟΚ. Αλλά ο Ματ τον παρακάνει ξύλινο και άνευρο ώρες ώρες. Σε σημείο που θέλω να τον ταρακουνήσω
Bέβαια οι προηγούμενοι σκηνοθέτες του έλεγαν πχ να μη χαμογελάει μέχρι να συναντήσει τον Μαγκνους γιατι ήθελαν τότε να είναι η πρώτη φορά.  Rolling Eyes  Μαλακίες δηλαδη. Καταλαβαίνεις δηλαδή πως και με την Κατ και με αυτόν εφταιγαν σε τεράστιο βαθμό. Γι αυτό έχω ελπίδα με τους καινούριους, οτι θα βγάλουν τον καλύτερο εαυτό όλου του καστ γιατί ΟΛΟΙ σχολιαζαμε χθες πως απ΄τα τρειλερ δεν είδαμε ουτε μια σκηνη που να μη μας άρεσε υποκριτικά.

Παράθεση :
Αυτος που παιζει τον Jace δεν μου αρεσει καθολου ουτε σαν ρολος ουτε σαν εμφανιση ουτε σαν χημεια. Καλα το Jace-Clary μην το σχολιασω καλυτερα.
Λολ.....κι εγώ κάποτε τα ίδια έλεγα.  Laughing  Laughing  Laughing
Τυπικός emo χαρακτήρας με προβλήματα, father issues κλπ κλπ. Δεν τον γούσταρα στο ελάχιστο.
Αλλά σιγά σιγά άρχισε να μου αρέσει γιατί άρχισε να λέει την ιστορία του. Άρχιζε να υποστηρίζει την Κλαιρη και φάνηκε το πόσο νοιάζεται για τους Λαιτγουντ. Και ο Ντομινικ εβγαλε ΤΟΣΗ τρυφερότητα με όλους...δεν ξέρω αν είναι απλά επειδή η σειρά με έχει πιάσει στα δίχτυα της η επειδή αντικειμενικά έγινε τόσο γλυκός και ζεστός αλλά....απλά....έλιωνα με μερικές σκηνές  enamor  enamor  enamor  enamor Και του έχω αδυναμία απο το καστ οπότε σίγουρα μετράει κι αυτό.
Kαι μετά ήρθε το επεισόδιο 10 και με αποτελείωσε απλά. Δεν μιλάω καν για 11/13, εκεί απλά πέθανα λολ.  Neutral  Neutral  Neutral
Και ο Ντομ, και τεχνικά μιλώντας, έχει βγάλει πολύ δύσκολες σκηνές σε αρκετά καλό επίπεδο. Τον θεωρώ απ'τους καλύτερους εκεί μαζί με Χαρρυ (Μαγκνους) και Αλμπέρτο (Σαιμον)

Παράθεση :
ΟΜΩΣ

μου αρεσουν ο Σιμον και ο αστυνομικος και φυσικα....

ο MAGNUS!!!!
Οποτε περιμενω να δω τι θα παιξει με το Μalec και ειμαι περιεργη να δω και αυτη  που παιζει την Λυδια.
Αναμενόμενο baby Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Τον Μαγκς μέχρι και η μάνα μου τον πάει dunato gelio dunato gelio
Ενώ ο χαρακτήρας, με όλο το γκλίτερ και το μακιγιάζ και τις φανφάρες θα μπορούσε να βγει καρικατούρα, έχει κάτι που σου τραβάει το ενδιαφέρον και σε μαγνητίζει.
Αλλά όσο θυμάμαι την σκηνή με την Ντοτ στο κλαμπ και εκείνη την απαίσια πύλη εδνηθεδφφεββξκφκβξεφ
Ο Σαιμον προσωπικά είναι ίσως ο λιγότερο αγαπημένος μου. Aξιολάτρευτος και πολύ καλοπαιγμένος (Τον Αλμπερτο τον παρομοιάζω ώρες ώρες με τον Ντυλαν Ο'Μπραιαν υποκριτικά, δεν ξέρω γιατί) αλλά πιο κάτω απ'ολους στην λίστα lol! lol! lol!
Αλλά στο επεισόδιο 8 ο Σαιμον έχει μια σκηνή που δίνει ρέστα. Και πολλές σκηνές που απλά δεν μπορώ να ΜΗ σκάσω χαμόγελο.
Τώρα για τον Λουκ....ένα θα σου πω. Η σκηνή που με έκανε να πω ''ΟΚ, εδώ είμαστε'' ήταν η σκηνή που έκανε τον σκύλο να κλαψουρίζει Cool Cool Cool Cool
Ο Μουστάφα φυσικά είναι...εχμ...ναι. Είναι. Λολ

Πολύ γοητευτικός άντρας και ο Λουκ είναι τόσο...μπαμπας χαχαχαχαχα
Έχει μια πολύ γλυκιά σχέση με την Κλαιρη και τον Σαιμον καθώς και με την Τζοσελυν (μια σκηνή στο φινάλε με έκανε και...ναι...το μάντεψες...ΕΛΙΩΣΑ, λολ)

Η Λύντια εμφανίζεται αργότερα...στο επεισόδιο....7 νομιζω? Η 8, κάπου εκεί. Και είμαι ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ που θα επιστρέψει για την 2η σεζόν klaps
Την λατρεύω πραγματικά.

Και το Μαλεκ αρχίζει με την συνάντηση στο επεισόδιο 4. Οπότε έχεις μέλλον..αν αντέξεις dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 6:19 am

MariaS έγραψε:
Παράθεση :
Αν καταφερα να βγαλω σχεδον 6 σεζον απο το Castle και 4 σερι επειδη και καλα η σιχαμενη υποσχεθηκε να δει Smallville (εδω γελαμε αχαχαχα) μπορω και εδω ρε φιλε
Μα κι εσύ απο την Κατρουλίνα περιμένεις να κρατήσει υπόσχεση???  gelio  gelio  gelio

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
Καλά θα είναι να κάνουμε κατάσταση....Κάνε υπομονή ρεεε στα επόμενα επεισόδια απο 6 και μετά στρώνει η κατάσταση χαχαχα  gelio  gelio  gelio

Και καπου στο background ακουγεται και η φωνη της Βουγιουκλακη να τραγουδαει υπομονη και ο ουρανος θα γινει πιο γαλανος dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :

Ναιιι ρε στο είπα, γι αυτό δεν πίστευα πως θα σε τραβούσε καθόλου! Είναι λίγο ειδική περίπτωση λολ

Θα παθουμε ζαχαρο ρε dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω με αυτή την ατάκα χαχαχαχα
Κοίτα, και αυτή βελτιώνεται. Φυσικά δεν γίνεται και Μερυλ Στριπ  Razz

Καλα και να μου ελεγες πως γινοταν δεν θα σε πιστευα Laughing

Παράθεση :
αλλά όσο πάει τα λέει καλύτερα γιατί της δίνεται κάπως καλύτερο υλικό στην πορεία. Ειδικά στο φινάλε είχε μια σκηνή που την έπαιξε αρκετά καλά. Και δίνει εναν δυναμισμό και μια γλύκα στην Κλαιρη που γουστάρω. Εντάξει για ιστορία βασισμένη σε YA βιβλία μιλάμε, φυσικά η Κλαίρη είναι αυτή που θα ~ενώσει Καταχθόνιους και Κυνηγους Σκιών~ και θα έχει μια ~σπεσιαλ δύναμη~ και θα είναι ~Η Εκλεκτή~, αλλά θεωρώ πως Mary Sue δεν είναι. Την βλέπεις στην πορεία να τα σκατώνει αρκετές φορές και να τρώει και τα μούτρα της και να απολογείται, κι αυτό είναι που με έκανε να της έχω τόση αδυναμία (ενώ ξεκινώντας την σειρά δεν την χώνευα καν λολ)

Τι να σου πω δεν ξερω. Για τη ηθοποιο ασε με να διατηρω τις επιφυλαξεις μου. Αν δω προοδο θα σου προωθησω την κληση Ρια dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ειναι γλυκια κοπελα δεν λεω. Δεν με εκνευριζει. Γελαω με την περιπτωση της αλλα ...βασικα αυτο...γελαω Laughing

Τωρα για τον ρολο. Δεν ξερω. Μου εχουν αναψει προειδοποιητικα φωτακια.

Απο την μια που ερωτευτηκε στο δευτερολεπτο. Και μιλαμε για επικο ερωτα ετσι; Δες πως κοιταει  Laughing Απο την αλλη που παιρνει πρωτοβουλια χωρις να ξερει που της πατανε τα τεσσερα. Απο την αλλη που δεν δειχνει καμια εκπληξη αλλα αμεση εμπιστοσυνη και ολα της φαινονται φυσιολογικα. Ασε που ανοιγουν εκει μεσα τα εσωψυχα τους ο ενας στον αλλον στο χαλαρο.
Ολοι ασχολουνται και μαζι της και ειναι "γεννημενη" γι αυτο. Κεντρο της προσοχης. Κορη του Valentine. Mπορει να οδηγησει στο πιο σημαντικο αντικειμενο που ολοι ψαχνουν. Κτλ κτλ.
Δηλαδη οταν λεω Mary Sue δεν το λεω ειρωνικα η απλα επειδη με εκνευριζει ο ρολος. Τηρει τις προδιαγραφες στην πραξη και στο πως την παρουσιαζουν μεχρι στιγμης στην σειρα.

Παράθεση :

Ο Ματ είναι...ιδιάζουσα περίπτωση. Δεν μπορώ να αποφασίσω αν τον πάω σαν ηθοποιό η όχι. Έχει ορισμένα καλά και ορισμένα κακά.

Εγω παλι μπορω να αποφασισω Laughing Laughing Laughing

Παράθεση :

Τα καλά είναι πως παίζει πολύ καλά στην λεπτομέρεια. Στα βλέμματα, τα χαμόγελα (οοοοταν χαμογελάει, και αργει ακόμα, λολ) και τις κινήσεις του σώματος. Παίζει πολύ καλά με τους συνεργάτες του (Ειδικά με Μαγκνους, Τζεις και Ιζαμπελ) σε σημείο που κάνει πιστευτή την σχέση. Επίσης είναι πολύ καλός στο deadpan.
ΑΛΛΑ. Και είναι ΜΕΓΑ το αλλά. Ο χαρακτήρας του Αλεκ πρέπει να είναι σαρκαστικός, στωικός κλπ κλπ, ΟΚ. Αλλά ο Ματ τον παρακάνει ξύλινο και άνευρο ώρες ώρες. Σε σημείο που θέλω να τον ταρακουνήσω
Bέβαια οι προηγούμενοι σκηνοθέτες του έλεγαν πχ να μη χαμογελάει μέχρι να συναντήσει τον Μαγκνους γιατι ήθελαν τότε να είναι η πρώτη φορά.  Rolling Eyes  Μαλακίες δηλαδη. Καταλαβαίνεις δηλαδή πως και με την Κατ και με αυτόν εφταιγαν σε τεράστιο βαθμό. Γι αυτό έχω ελπίδα με τους καινούριους, οτι θα βγάλουν τον καλύτερο εαυτό όλου του καστ γιατί ΟΛΟΙ σχολιαζαμε χθες πως απ΄τα τρειλερ δεν είδαμε ουτε μια σκηνη που να μη μας άρεσε υποκριτικά.

Τι να σου πω. Μεχρι στιγμης δεν εχω δει ιδιαιτερη χημεια με τους συμπρωταγωνιστες τους και ειναι τελειως awkward και ξυλινος. Βεβαια απο κουτσουρακια ειμαι συνηθισμενη...βλεπω Arrow Ρια dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Αλλα δεν ξερω. Εδω ειναι ατσαλος και απλα φαινεται να διαβαζει απο autocue που του κρατανε διπλα στην καμερα και φωναζουν ληψη και αυτος ξεχασε τους φακους μυωπιας στο καμαρινι ενα πραγμα Laughing Laughing Laughing

Παράθεση :

Λολ.....κι εγώ κάποτε τα ίδια έλεγα.  Laughing  Laughing  Laughing
Τυπικός emo χαρακτήρας με προβλήματα, father issues κλπ κλπ. Δεν τον γούσταρα στο ελάχιστο.
Αλλά σιγά σιγά άρχισε να μου αρέσει γιατί άρχισε να λέει την ιστορία του. Άρχιζε να υποστηρίζει την Κλαιρη και φάνηκε το πόσο νοιάζεται για τους Λαιτγουντ. Και ο Ντομινικ εβγαλε ΤΟΣΗ τρυφερότητα με όλους...δεν ξέρω αν είναι απλά επειδή η σειρά με έχει πιάσει στα δίχτυα της η επειδή αντικειμενικά έγινε τόσο γλυκός και ζεστός αλλά....απλά....έλιωνα με μερικές σκηνές  enamor  enamor  enamor  enamor Και του έχω αδυναμία απο το καστ οπότε σίγουρα μετράει κι αυτό.
Kαι μετά ήρθε το επεισόδιο 10 και με αποτελείωσε απλά. Δεν μιλάω καν για 11/13, εκεί απλά πέθανα λολ.  Neutral  Neutral  Neutral
Και ο Ντομ, και τεχνικά μιλώντας, έχει βγάλει πολύ δύσκολες σκηνές σε αρκετά καλό επίπεδο. Τον θεωρώ απ'τους καλύτερους εκεί μαζί με Χαρρυ (Μαγκνους) και Αλμπέρτο (Σαιμον)

Τι να σου πω. Κοιτα απο τους ηθοποιους που παιζουν τους Κυνηγους Σκιων σιγουρα υποκριτικα ειναι ο καλυτερος αλλα εμενα με εκνευριζει. Με εκνευριζει καταρχας το μαλλι του! Και η μουρη του! Και η σταση σωματος του! Και ο τροπος που μιλαει. Και ο ρολος!
Και αυτο το ξενερωτο epic ship που εχει με την Clary. Γενικα δεν δηλαδη Laughing

Παράθεση :
Αναμενόμενο baby Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Τον Μαγκς μέχρι και η μάνα μου τον πάει dunato gelio dunato gelio
Ενώ ο χαρακτήρας, με όλο το γκλίτερ και το μακιγιάζ και τις φανφάρες θα μπορούσε να βγει καρικατούρα, έχει κάτι που σου τραβάει το ενδιαφέρον και σε μαγνητίζει.
Αλλά όσο θυμάμαι την σκηνή με την Ντοτ στο κλαμπ και εκείνη την απαίσια πύλη εδνηθεδφφεββξκφκβξεφ

Απο την πρωτη στιγμη που ειδα τον Μαγκνους ειπα εδω ειμαστε. Απο το πρωτο πλανο στο κλαμπ του.
Και δεν το περιμενα γιατι απο τα gifs που εβλεπα στο tumblr δεν μπορω να πω πως με τραβαγε ιδιαιτερα αλλα ΜΠΟΥΜ!

Παράθεση :
Ο Σαιμον προσωπικά είναι ίσως ο λιγότερο αγαπημένος μου. Aξιολάτρευτος και πολύ καλοπαιγμένος (Τον Αλμπερτο τον παρομοιάζω ώρες ώρες με τον Ντυλαν Ο'Μπραιαν υποκριτικά, δεν ξέρω γιατί) αλλά πιο κάτω απ'ολους στην λίστα lol! lol! lol!
Αλλά στο επεισόδιο 8 ο Σαιμον έχει μια σκηνή που δίνει ρέστα. Και πολλές σκηνές που απλά δεν μπορώ να ΜΗ σκάσω χαμόγελο.

Τι να σου πω. Δεν τρελαινομαι ιδιαιτερα. Απλα απο ολους οσους εχω δει και μεσα ηταν απο τους ελαχιστους νορμαλ Laughing

Α! μου αρεσε επισης και αυτος που ειχε κανει ενα τατουαζ στον λαιμο για να ποναει οταν αποκαλυπτει πραγματα για τον Circle. Παιζει αυτος ξανα; Cool

Παράθεση :

Τώρα για τον Λουκ....ένα θα σου πω. Η σκηνή που με έκανε να πω ''ΟΚ, εδώ είμαστε'' ήταν η σκηνή που έκανε τον σκύλο να κλαψουρίζει Cool Cool Cool Cool
Ο Μουστάφα φυσικά είναι...εχμ...ναι. Είναι. Λολ

Πολύ γοητευτικός άντρας και ο Λουκ είναι τόσο...μπαμπας χαχαχαχαχα
Έχει μια πολύ γλυκιά σχέση με την Κλαιρη και τον Σαιμον καθώς και με την Τζοσελυν (μια σκηνή στο φινάλε με έκανε και...ναι...το μάντεψες...ΕΛΙΩΣΑ, λολ)

Την λατρεύω πραγματικά.

Και το Μαλεκ αρχίζει με την συνάντηση στο επεισόδιο 4. Οπότε έχεις μέλλον..αν αντέξεις dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
.

.

.

Και ελεγα απο που θυμομουν τον ηθοποιο που παιζει τον Λουκ dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Αλλα νομιζω πως υποκριτικα ειναι ισως και ο καλυτερος ηθοποιος εκει μεσα. Και ο ρολος του μου αρεσει πολυ. Αυθεντικο αρσενικο ρε παιδι μου και οχι παιδαρελι και μαναρι to kapelo tou gianni

Παράθεση :

Η Λύντια εμφανίζεται αργότερα...στο επεισόδιο....7 νομιζω? Η 8, κάπου εκεί. Και είμαι ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ που θα επιστρέψει για την 2η σεζόν klaps

Μεχρι στιγμης δεν μου αρεσει κανενας απο τους γυναικειους ρολους. Ουτε η αδερφη του Αλεκ. Το καταλαβαμε πως παιζει την σεξι και την γυναικα με αυτοπεποιθηση και ατακες αλλα δεν μου κανει αισθηση.

Ελπιζω η Λυδια να μην μου αρεσει. Ελπιζω να μην μου αρεσει γιατι αν μου αρεσει θα αρχισω να κανω σεναρια στο μυαλο μου για κανενα crackship με κανεναν villain καταλαβες dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Και με ξερεις Ρια σε τετοια θεματα ετσι; Laughing

Παράθεση :

Και το Μαλεκ αρχίζει με την συνάντηση στο επεισόδιο 4. Οπότε έχεις μέλλον..αν αντέξεις

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 6:28 am

Παντως καταλαβα γιατι συγκριναν την Μακναμαρα με την Τονκιν σε εκεινο το αρθρο.

Η κοπελα ειναι κακη ηθοποιος και μακαρι να κανει καποια προοδο αλλα υπαρχουν θεματα. Οποτε σκεφτηκε ο αρθρογραφος! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Βρηκα με ποιαν θα μπορεσω να συγκρινω την Τονκιν για να μην με παρουν με τις τοματες! Γιατι ομολογουμενως ειναι δυσκολο να βρεις καποιον αλλο σε επιπεδο αταλαντοσυνης για να μπορεσεις να κανεις κομπλιμεντο στην Τονκι Laughing

Αλλα ακομα και ετσι δεν υπαρχει συγκριση! Δηλαδη φαντασου!!! Laughing

Οχι καμια σχεση. Καταρχας η κοπελα που παιζει την Clary γραφει ωραια στον φακο. Και βγαζει κατι θετικο ανεξαρτητα απο την υποκριτικη της δεινοτητα. Επισης μιλαει σαν ανθρωπος και ξερει να αναπνεει και απο την μυτη. Επισης δεν το παιζει sex symbol συνεχεια. Λιγο στην κινηση μας τα χαλαει αλλα εχετε δει την Τονκιν να κινειται μπροστα σε καμερα;  What a Face OMITZI στο τετραγωνο σε γεωμετρικη προοδο δηλαδη επ απειρο!!!!

Και ξερεις Ρια και ποια αλλη ηθοποιος δεν επαιζε καθολου καλα αλλα εκεινη μου εβγαζε και ξινιλα. Αυτη που επαιζε την πρωταγωνιστρια στο Revolution. Kαι κριμα γιατι ειναι και Ελληνιδα Laughing 
Αλλα μαυρο χαλι. Και νομιζω φετος παιζει σε καινουργια σειρα αυτη. Στο νεο Μαγκαιβερ γιατι τι μας ελειπε απο τα reboot; Laughing Laughing Laughing

MariaS
Κουρούνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 2:25 pm

Παράθεση :
Απο την μια που ερωτευτηκε στο δευτερολεπτο. Και μιλαμε για επικο ερωτα ετσι; Δες πως κοιταει   Laughing Απο την αλλη που παιρνει πρωτοβουλια χωρις να ξερει που της πατανε τα τεσσερα. Απο την αλλη που δεν δειχνει καμια εκπληξη αλλα αμεση εμπιστοσυνη και ολα της φαινονται φυσιολογικα. Ασε που ανοιγουν εκει μεσα τα εσωψυχα τους ο ενας στον αλλον στο χαλαρο.
Ολοι ασχολουνται και μαζι της και ειναι "γεννημενη" γι αυτο. Κεντρο της προσοχης. Κορη του Valentine. Mπορει να οδηγησει στο πιο σημαντικο αντικειμενο που ολοι ψαχνουν. Κτλ κτλ.
Δηλαδη οταν λεω Mary Sue δεν το λεω ειρωνικα η απλα επειδη με εκνευριζει ο ρολος. Τηρει τις προδιαγραφες στην πραξη και στο πως την παρουσιαζουν μεχρι στιγμης στην σειρα.
Βασικά dunato gelio dunato gelio dunato gelio Θυμάμαι που ξύπνησε και βρήκε τον ρούνο στον λαιμό της και κάνει μια στο χαλαρό ''You do not tattoo my neck. That's just creepy'' ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Γι αυτό σου λέω αν μπορείς να προχωρήσεις. Τα πρώτα επεισόδια κι εγώ τα κοροιδεύω, που βλέπεις πως πια δεν είμαι καμένη με την σειρά, αποτεφρωμένη είμαι.
Κοίτα ναι, όπως σου είπα, βασισμένο σε ΥΑ βιβλία είναι. Και μάλιστα στα συγκεκριμένα βιβλία. Αναμενόμενο είναι. Εκεί δεν έχεις ιδέα πόσο Mary Sue είναι dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Αλλά για μένα Μαιρη Σου είναι ένας χαρακτήρας που είναι πάντα τέλειος, δεν κάνει λάθη κλπ, και εδώ αυτό δεν ισχύει, πολλές φορές τα σκάτωσε η μικρή (Ειδικά όσον αφορά τον Σαιμον).
Τωωωρα όσον αφορά την Κατ, αντικειμενικά τα λέει καλυτερα πιο μετά, καμία σχέση με τον πιλότο πχ.
Και δεν το λες και epic ship το Clace χαχαχαχα, θεωρώ πως το πάνε σε σχετικά νορμάλ ρυθμο. Βεβαια δεν ξέρω αν θυμάσαι και το τέλος της ταινίας???  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Εχουμε μεν φλερτ και φιλιά, αλλά δεν έχουν τόσο μελόδραμα όσο φαίνεται, είναι πιο ήπια κατάσταση.
Και νομίζω πως Ντομ και Κατ έχουν αρκετά καλή χημεία για να το υποστηρίξουν. Ασε που εδώ απο κάποι σημείο και μετά το Μαλεκ προβάλλεται ως το κύριο ζευγάρι της σειράς...
Παράθεση :
Τι να σου πω. Μεχρι στιγμης δεν εχω δει ιδιαιτερη χημεια με τους συμπρωταγωνιστες τους και ειναι τελειως awkward και ξυλινος. Βεβαια απο κουτσουρακια ειμαι συνηθισμενη...βλεπω Arrow Ρια dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Αλλα δεν ξερω. Εδω ειναι ατσαλος και απλα φαινεται να διαβαζει απο autocue που του κρατανε διπλα στην καμερα και φωναζουν ληψη και αυτος ξεχασε τους φακους μυωπιας στο καμαρινι ενα πραγμα
Χαχαχαχαχαχαααα αυτό το έβγαζε στην αρχή πολύ.
Απο κάποιο σημείο και μετά αποκτάει πολύ ωραία χημεία ειδικά με την Ιζαμπελ, έχουν πολύ ωραίες σκηνούλες. Ειδικά στο επεισόδιο 10 bgfrkjbrjb
Kαι στο επεισόδιο 10 έπαιξε πολύ ωραία και τον AU Alec (Γιατί είναι AU επεισόδιο και πολύ ωραίο. Ενα θα σου πω, η Ιζζυ που βλέπεις φοράει κοτσίδα και μπλουζάκι Star Wars)

Και είναι όπως σου είπα, δεν είναι ηθοποιάρα αλλά κάνει αξιοπρεπή δουλειά.  
ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΙΖΖΥ πιαξεφ;νβξθ;επι'ξ πίστεψε με είναι ΠΟΛΥ περισσότερα απο τις κοντές φούστες και το μαστίγιο.
Βάζει την ίδια της την ζωή σε κίνδυνο για να σώσει αυτούς που αγαπάει, καθοδηγεί την Κλαίρη, και στο 6 επεισόδιο βλέπεις την σχέση της με τους γονείς και ειδικά με την μητέρα της, που έχει ΠΟΛΥ ζουμί. Oχι μόνο αυτό, αλλά την βλέπεις να αρχίσει να αποκτά δικό της ηθικό κώδικα, να εναντιώνεται σε όλη την οικογένεια της και να δικάζεται γι αυτό. Και δεν εγκαταλείπει ποτέ τις αρχές και τις πεποιθήσεις της. Γενικά την υπεραγαπώ την Ιζαμπελ, την θεωρώ το πιο έξυπνο και ισορροπημένο άτομο εκει μέσα και ανυπομονώ να δω πως θα αντιδράσει όταν γίνει κάτι.
Παράθεση :
Τι να σου πω. Κοιτα απο τους ηθοποιους που παιζουν τους Κυνηγους Σκιων σιγουρα υποκριτικα ειναι ο καλυτερος αλλα εμενα με εκνευριζει. Με εκνευριζει καταρχας το μαλλι του! Και η μουρη του! Και η σταση σωματος του! Και ο τροπος που μιλαει. Και ο ρολος!
Και αυτο το ξενερωτο epic ship που εχει με την Clary. Γενικα δεν δηλαδη Laughing
Μαλάκα σου λέω τα ίδια έλεγα κι εγώ χαχαχαχα
Eιδικά αυτό το μαλλί δεν το άντεχα.
Με εκνεύριζε ο τουπές του μέχρι αηδίας, και με το ζόρι έβλεπα τις σκηνές του, αλλά...
klaps  klaps  klaps
Είπαμε. Επεισόδιο 6. Χαχαχαχα
Η προφορά του κατάλαβες πως δεν είναι αληθινή? Ο Ντομ είναι Βρετανός. Προσωπικά ψιλοέμεινα οταν το έμαθα xαχαχαχαχα
Αυτό είναι το μόνο παράπονο που έχω απο την Εμε/Ιζαμπελ, Η κοπέλα είναι Μεξικάνα και τα Αγγλικά δεν είναι η πρώτη της γλώσσα, και απο την προφορά φαίνεται. Ενώ όλη η οικογένεια έχει Αμερικάνικη προφορά εκείνης της ξεφεύγει το Ισπανόφωνο αρκετά ώρες ώρες, χαχαχαχα

Ο Isaiah είναι πραγματικά ΠΟΛΥ ωραίος άντρας. Εμφάνιση? Κορμί? Φωνή? Τι να πρωτοπιάσεις. Και παίζει τον Λουκ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ καλά.

Παράθεση :
Ελπιζω η Λυδια να μην μου αρεσει. Ελπιζω να μην μου αρεσει γιατι αν μου αρεσει θα αρχισω να κανω σεναρια στο μυαλο μου για κανενα crackship με κανεναν villain καταλαβες
Προσωπικά την θεωρώ απο τους καλύτερους δευτερεύοντες, και φαντάσου πως είναι series original. Το θεωρώ αδύνατο να μην την συμπαθήσεις. Τώρα αν θα σου αρέσει σε σημείο να την σιπάρεις με τον Κλαους πχ, δεν ξέρω, αλλά ακριβώς επειδή σε ξέρω δεν το θεωρώ κι απίθανο  gelio  gelio  gelio

Παράθεση :
Απο την πρωτη στιγμη που ειδα τον Μαγκνους ειπα εδω ειμαστε. Απο το πρωτο πλανο στο κλαμπ του. Και δεν το περιμενα γιατι απο τα gifs που εβλεπα στο tumblr δεν μπορω να πω πως με τραβαγε ιδιαιτερα αλλα ΜΠΟΥΜ!
Η πρώτη σκηνή του με τα μέλη του Κύκλου απλά σε τραβάει. Ο Χαρρυ βγάζει...κάτι, δεν ξέρω τι, που δεν μπορείς να πάρεις τα μάτια σου απο πάνω του. Και ο Μαγκνους έχει πολύ ενδιαφέρον backstory που δεν το έχουν εξερευνήσει ακόμα.
Είσαι στο 2ο επεισόδιο έτσι? Το 3ο είναι το χειρότερο της σεζόν, χαχαχα, αλλά τουλάχιστον θα γνωρίσεις την Καμίλ. Σκύλα αλλά ωραία σκύλα.
Συγκεκριμένα για μένα η σειρά είναι απο το χειρότερο προς το καλύτερο
3
1
2
5
4
6
8
7
9
13
11
10
12

MariaS
Κουρούνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 2:55 pm

Εν τω μεταξύ, είδες την τελευταία σκηνή που κάποιος κρατάει τον Σαιμον ανάποδα, ε?
............
Αυτοί οι 2 είναι ίσως το πιο δημοφιλές ship της σειράς μετά το Μαλεκ. dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Και όντως έχουν καλή χημεία και είναι ΤΡΕΛΑ ωραίο δίδυμο. Θα το δείς κι εσύ.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 9:21 pm

MariaS έγραψε:

Βασικά dunato gelio dunato gelio dunato gelio Θυμάμαι που ξύπνησε και βρήκε τον ρούνο στον λαιμό της και κάνει μια στο χαλαρό ''You do not tattoo my neck. That's just creepy'' ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Γι αυτό σου λέω αν μπορείς να προχωρήσεις. Τα πρώτα επεισόδια κι εγώ τα κοροιδεύω, που βλέπεις πως πια δεν είμαι καμένη με την σειρά, αποτεφρωμένη είμαι.
Κοίτα ναι, όπως σου είπα, βασισμένο σε ΥΑ βιβλία είναι. Και μάλιστα στα συγκεκριμένα βιβλία. Αναμενόμενο είναι. Εκεί δεν έχεις ιδέα πόσο Mary Sue είναι dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Laughing Laughing Laughing

Kαι μην ξεχναμε και την συγγραφεα Laughing

Παράθεση :

Αλλά για μένα Μαιρη Σου είναι ένας χαρακτήρας που είναι πάντα τέλειος, δεν κάνει λάθη κλπ, και εδώ αυτό δεν ισχύει, πολλές φορές τα σκάτωσε η μικρή (Ειδικά όσον αφορά τον Σαιμον).

Καταβαινω πως το βλεπεις αλλα το Mary Sue character trope δεν ειναι ακριβως αυτο η μονο αυτο. Εχει πολλες προδιαγραφες που αφορουν ακομα και την θεση της στην ιστορια και μεχρι τωρα η Clary πεφτει μεσα.

Παράθεση :

Τωωωρα όσον αφορά την Κατ, αντικειμενικά τα λέει καλυτερα πιο μετά, καμία σχέση με τον πιλότο πχ.
Και δεν το λες και epic ship το Clace χαχαχαχα, θεωρώ πως το πάνε σε σχετικά νορμάλ ρυθμο. Βεβαια δεν ξέρω αν θυμάσαι και το τέλος της ταινίας???  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Εχουμε μεν φλερτ και φιλιά, αλλά δεν έχουν τόσο μελόδραμα όσο φαίνεται, είναι πιο ήπια κατάσταση.
Και νομίζω πως Ντομ και Κατ έχουν αρκετά καλή χημεία για να το υποστηρίξουν. Ασε που εδώ απο κάποι σημείο και μετά το Μαλεκ προβάλλεται ως το κύριο ζευγάρι της σειράς...

Οχι ρε συ. Καθαρα το epic lovers on first sight ειναι η δυναμικη της ιστοριας τους. Ειναι τραγικο δηλαδη.

Παράθεση :

Χαχαχαχαχαχαααα αυτό το έβγαζε στην αρχή πολύ.
Απο κάποιο σημείο και μετά αποκτάει πολύ ωραία χημεία ειδικά με την Ιζαμπελ, έχουν πολύ ωραίες σκηνούλες. Ειδικά στο επεισόδιο 10 bgfrkjbrjb
Kαι στο επεισόδιο 10 έπαιξε πολύ ωραία και τον AU Alec (Γιατί είναι AU επεισόδιο και πολύ ωραίο. Ενα θα σου πω, η Ιζζυ που βλέπεις φοράει κοτσίδα και μπλουζάκι Star Wars)

Και είναι όπως σου είπα, δεν είναι ηθοποιάρα αλλά κάνει αξιοπρεπή δουλειά. 

Θα δειξει Laughing

Παράθεση :

ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΙΖΖΥ πιαξεφ;νβξθ;επι'ξ πίστεψε με είναι ΠΟΛΥ περισσότερα απο τις κοντές φούστες και το μαστίγιο.
Βάζει την ίδια της την ζωή σε κίνδυνο για να σώσει αυτούς που αγαπάει, καθοδηγεί την Κλαίρη, και στο 6 επεισόδιο βλέπεις την σχέση της με τους γονείς και ειδικά με την μητέρα της, που έχει ΠΟΛΥ ζουμί. Oχι μόνο αυτό, αλλά την βλέπεις να αρχίσει να αποκτά δικό της ηθικό κώδικα, να εναντιώνεται σε όλη την οικογένεια της και να δικάζεται γι αυτό. Και δεν εγκαταλείπει ποτέ τις αρχές και τις πεποιθήσεις της. Γενικά την υπεραγαπώ την Ιζαμπελ, την θεωρώ το πιο έξυπνο και ισορροπημένο άτομο εκει μέσα και ανυπομονώ να δω πως θα αντιδράσει όταν γίνει κάτι.

Κοιτα ειναι λιγο εως πολυ κραχτης ο χαρακτηρας της. Ανεξαρτητα απο το πως θα εξελιχθει μετεπειτα ειναι συγκεκριμενα δοσμενος ετσι ο χαρακτηρας ωστε να γινει fan favorite. Kαι επειδη εγω εχω κουραστει με τετοιους χαρακτηρας που τους δινουν με το καλημερα σας αναμενω προς το παρον και βλεπουμε Laughing

Παράθεση :
Μαλάκα σου λέω τα ίδια έλεγα κι εγώ χαχαχαχα
Eιδικά αυτό το μαλλί δεν το άντεχα.
Με εκνεύριζε ο τουπές του μέχρι αηδίας, και με το ζόρι έβλεπα τις σκηνές του, αλλά...
klaps  klaps  klaps
Είπαμε. Επεισόδιο 6. Χαχαχαχα
Η προφορά του κατάλαβες πως δεν είναι αληθινή? Ο Ντομ είναι Βρετανός. Προσωπικά ψιλοέμεινα οταν το έμαθα xαχαχαχαχα
Αυτό είναι το μόνο παράπονο που έχω απο την Εμε/Ιζαμπελ, Η κοπέλα είναι Μεξικάνα και τα Αγγλικά δεν είναι η πρώτη της γλώσσα, και απο την προφορά φαίνεται. Ενώ όλη η οικογένεια έχει Αμερικάνικη προφορά εκείνης της ξεφεύγει το Ισπανόφωνο αρκετά ώρες ώρες, χαχαχαχα

Nαι το εχω παρατηρησει.

Οσο για τον Jace...Θα δειξει η νεκροψια Laughing

Παράθεση :

Ο Isaiah είναι πραγματικά ΠΟΛΥ ωραίος άντρας. Εμφάνιση? Κορμί? Φωνή? Τι να πρωτοπιάσεις. Και παίζει τον Λουκ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ καλά.

++++++++++++++++++++++++++++

Παράθεση :

Παράθεση :
Ελπιζω η Λυδια να μην μου αρεσει. Ελπιζω να μην μου αρεσει γιατι αν μου αρεσει θα αρχισω να κανω σεναρια στο μυαλο μου για κανενα crackship με κανεναν villain καταλαβες
Προσωπικά την θεωρώ απο τους καλύτερους δευτερεύοντες, και φαντάσου πως είναι series original. Το θεωρώ αδύνατο να μην την συμπαθήσεις. Τώρα αν θα σου αρέσει σε σημείο να την σιπάρεις με τον Κλαους πχ, δεν ξέρω, αλλά ακριβώς επειδή σε ξέρω δεν το θεωρώ κι απίθανο  gelio  gelio  gelio

Καλα δεν εννοουσα με το Κλαους. Που πλεον δεν με τραβαει και αυτος ιδιαιτερα μετα το χαλι που ακουω συνεχεια για τον χαρακτηρα του.

Γενικα μιλουσα και κυριως επειδη δεν εχω βρει γυναικειο χαρακτηρα που να μου αρεσει μεχρι στιγμης.

Παράθεση :
Η πρώτη σκηνή του με τα μέλη του Κύκλου απλά σε τραβάει. Ο Χαρρυ βγάζει...κάτι, δεν ξέρω τι, που δεν μπορείς να πάρεις τα μάτια σου απο πάνω του. Και ο Μαγκνους έχει πολύ ενδιαφέρον backstory που δεν το έχουν εξερευνήσει ακόμα.

Νομιζω ειναι ο πιο πετυχημενος. Ακομα και οι αναφορες στο ονομα του απο αλλος οταν δεν ειναι αυτος παρων ειναι ενδιαφερουσες Laughing

Ενα ονομα μια ιστορια ενα πραγμα dunato gelio dunato gelio

Παράθεση :
Είσαι στο 2ο επεισόδιο έτσι? Το 3ο είναι το χειρότερο της σεζόν, χαχαχα, αλλά τουλάχιστον θα γνωρίσεις την Καμίλ. Σκύλα αλλά ωραία σκύλα.
Συγκεκριμένα για μένα η σειρά είναι απο το χειρότερο προς το καλύτερο
3
1
2
5
4
6
8
7
9
13
11
10
12

Για να δουμε. Τωρα το βλεπω το 3.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 9:26 pm

Kαι πανω που ελεγα για epic forced ships.

Mια φορα και ενα καιρο στον Τιτανικο απλωσε η μουρλη τα χερια της στον αερα και I am flying Jackkkkkkkkk...

Και απο τοτε...

Στο Twilight o χρυσοσκονης πηρε την αλλη την ξενερωτη και πηδαγαν τα δεντρα και πεταγε και εκεινη.

Στο FSOG το αντιγραψαν με το ελικοπτερο/αεροπλανο τι ηταν αυτο το πραγμα και πεταγε και εκεινη.

Και τωρα εδω ειχαμε την μηχανε και πεταει και η Clary με τον μοιραιο καρμικο ερωτα απο το πρωτο 24ωρο.

I am flying Jackkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

MariaS
Κουρούνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Shadowhunters (2016)   Δευ Οκτ 10, 2016 9:52 pm

Το γκιφάκι με τελείωσε χαχαχαχαχαχαχαχα

Shadowhunters (2016)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 28Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχόλια για το 'Όσο είμαστε ζωντανοί'
» Η εποχή των ασφόδελων (the season of the daffodils -by Josephine Hymes)
» On the Road (2012)
» Επερχόμενα Lego Set
» Κατάλογοι Lego

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: