ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 8 General Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45969
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 7:41 pm

THANK YOU STANA KATIC trend happening now on Twitter. Come join us.

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

χεσμενο τον εχουν τελευταιο επεισοδιο της σειρας σημερα να ο πραγματικος νικητης  Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 8:33 pm

Ερώτηση άσχετης που έχει εγκαταλείψει τη σειρά: Κόπηκε? Κάτι πήρε το μάτι μου κάπου.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42540
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 8:55 pm

Τέρψη έγραψε:
Ερώτηση άσχετης που έχει εγκαταλείψει τη σειρά: Κόπηκε? Κάτι πήρε το μάτι μου κάπου.

Ναι. Αν θα συνεχιζε θα ηταν σιγουρα χωρις την Στανα οποτε μετα και τις αντιδρασεις το καναλι ειπε να μην του δωσει 9η.
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 9:37 pm

Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:

Ναι. Αν θα συνεχιζε θα ηταν σιγουρα χωρις την Στανα οποτε μετα και τις αντιδρασεις το καναλι ειπε να μην του δωσει 9η.
Αυτή ήθελε να αποχωρήσει? Πώς κι έτσι? Υπάρχει παρασκήνιο ή απλά κουράστηκε τόσες σεζόν?

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 9:46 pm

Τέρψη έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:

Αυτή ήθελε να αποχωρήσει? Πώς κι έτσι? Υπάρχει παρασκήνιο ή απλά κουράστηκε τόσες σεζόν?

Δεν εχει ξεκαθαριστει τι ακριβως εχει γινει και σιγουρα υπαρχει μεγαλο παρασκηνιο που δεν εχει γινει ακομη γνωστο (και δεν ξερω αν γινει και ποτε). Αρχικα η διαρροη ηταν οτι το καναλι για λογους μπατζετ δεν θα ανανεωνε το συμβολαιο της αλλα και αυτο της Ταμαλα (παιζει την Λεινι) αν η σειρα πηγαινε για 9η σεζον, αλλα κανεις δεν το πολυπιστευει αυτο (εγω προσωπικα με τιποτα, κατι αλλο παιχτηκε, ισως ηθελε να αποχωρησει και η ιδια, λενε και διαφορες φυλλαδες οτι ειχαν πολλα προβληματα με το Νειθαν). Οι υπολοιποι (και ο Νειθαν αναμεσα τους προφανως) ηθελαν να συνεχισουν τη σειρα, ξεκινησε το ξεκατινιασμα στο twitter με βρισιδια προς τους ηθοποιους που ηθελαν να συνεχισουν, ξεκινησε και campaign απο το φαντομ για να ακυρωθει η σειρα μετα απο αυτες τις εξελιξεις, και τελικα ενω ειχαν συμφωνησει ολοι ο υπολοιποι ηθοποιοι με το καναλι για να συνεχισουν χωρις τη Στανα για μια τελευταια σεζον 13 επεισοδιων, το ABC αποφασισε να το κοψει χωρις παλι να πει πως και γιατι (ενω και καλα 1 μηνα πριν ελεγε "συνεχιστε αλλα θα κοψω τη Στανα"). Ενας μηνας παρανοια με λιγα λογια. Αυτα ειναι οσα εγιναν γνωστα δημοσιως. Απο εκει και περα οτι ξερεις ξερω  Laughing

Εχει γυριστει παντως εναλλακτικο φιναλε που μονταριστηκε στη θεση του cliffhanger. Οποτε θα τελειωσει κανονικα η σειρα.

Για μενα το ABC πηρε πολυ σωστη αποφαση να το τελειωσει τωρα. Δεν αξιζε να χαλασει το επικεντρο της σειρας και μια ιστορια 8 σεζον για 13 τελευταια επεισοδια. Απλα επρεπε εξ αρχης να το αποφασισει αυτο, οχι να εχουμε αυτο το τσιρκο εδω και 1 μηνα.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 10:02 pm

αυριο τελειωνει η σειρα που καποτε περναγα ωρες των ωρων αναλυοντας την και τωρα ειμια πληρως αποσυντονισμενη...το τελευταιο καιρο διαβαζω ωρες των ωρων μην κανοντας τπτ αλλο....ειμαι τοσο εκτος κλιματος που δεν τολμαω ουτε το πιλοτο να δω...φοβαμαι οτι δεν ειμαι σε καλο timing ρε γαμωτο...εχω κατεβασμενο σχεδον ενα μηνα το alan wake και δεν εχω παιξει ουτε 5 λεπτα, περα απο το the 100 δεν βλεπω τπτ αλλο...

τωρα που ασχολουμαι με πραγματα που μου αρεσουν εχω γινει τελειως φυτο χαχαχαχαχαχα.....για οσους δεν γνωριζουν η διπλωματικη μου ειναι μια ταινια μικρου μηκους....οταν με το καλο τη τελειοποιησω θα ανεβασω τρειλερ να δειτε....οι καθηγητες ειναι πολυ ευχαριστημενοι και μου λενε να τη στειλω σε γαλλικο φεστιβαλ...

κοιτα που ξεκινησα να γραφω για το καστλ και παλι για δουλεια μιλαω, αυτο που σας ελεγα αποσυντονισμενη Laughing

Ελενη αυριο τι ωρα ραντεβου για φιναλε??

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 10:18 pm

Θα εχει και πορνο μεσα η ταινια; ή τζαμπα περιμενουμε; Laughing

Να την στειλεις οπου σου πουν. Δεν εχεις να χασεις κατι. Μονο να κερδισεις μπορεις.

Εγω εχω μπει για τα καλα σε mood. Ειδα καποια παλια επεισοδιακια, εκανα μια γενικη επαναληψη γιατι με αυτα και με εκεινα ειχα χασει λιγο το μπουσουλα με το βασικο στορυ, οποτε ειμαι πανετοιμη. Στο φαντομ παντως υπαρχει μεγαλη συγκινηση και δικαιως νομιζω. 8 χρονια ειναι αυτα.

Το επεισοδιο τελειωνει στις 6 αν θυμαμαι καλα. Απο εκει και περα να πουμε 9; 10; Θες πιο μετα; Εγω δεν εχω προβλημα.

(οτι οτι βλεπεις μονο 100 με ξεπερναει dunato gelio )

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 10:33 pm

Παράθεση :
Θα εχει και πορνο μεσα η ταινια; ή τζαμπα περιμενουμε; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οχι ειναι μικτες τεχνικες 3d animation με 2d...κουλτουροζετεμ φαση για την οικονομικη κριση θεματολογικα Laughing

Παράθεση :
Να την στειλεις οπου σου πουν. Δεν εχεις να χασεις κατι. Μονο να κερδισεις μπορεις.

μου παν να τη στειλω στο annecy ενα απ τα καλυτερα φεστιβαλ διεθνως...αν το παρουν θα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ διακριση αλλα εχω χαμηλες προσδοκιες γιατι ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος.... για να δουμε

Παράθεση :
Εγω εχω μπει για τα καλα σε mood. Ειδα καποια παλια επεισοδιακια, εκανα μια γενικη επαναληψη γιατι με αυτα και με εκεινα ειχα χασει λιγο το μπουσουλα με το βασικο στορυ, οποτε ειμαι πανετοιμη. Στο φαντομ παντως υπαρχει μεγαλη συγκινηση και δικαιως νομιζω. 8 χρονια ειναι αυτα.

καλα εκανες...θα το κανα και γω αν δεν ημουν με κολλυρια στα ματια απ τη δουλεια...

Παράθεση :
Το επεισοδιο τελειωνει στις 6 αν θυμαμαι καλα. Απο εκει και περα να πουμε 9; 10; Θες πιο μετα; Εγω δεν εχω προβλημα.

να πουμε κατα τις 11 και?? Δεν θα σε στησω PROMISE θα βαλω 2 ξυπνητηριααααα Laughing

Παράθεση :
(οτι οτι βλεπεις μονο 100 με ξεπερναει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )

τελειωνει αυτη τη βδομαδα περιμενω να δω τη Λεξα και μετα τελος κι αυτο επισημως δεν θα βλεπω τπτ dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 10:37 pm

Παράθεση :
oχι ειναι μικτες τεχνικες 3d animation με 2d...κουλτουροζετεμ φαση για την οικονομικη κριση θεματολογικα

αφου ξερεις οτι μισω την κουλτουρα!

Παράθεση :
μου παν να τη στειλω στο annecy ενα απ τα καλυτερα φεστιβαλ διεθνως...αν το παρουν θα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ διακριση αλλα εχω χαμηλες προσδοκιες γιατι ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος.... για να δουμε

Εχε μεν χαμηλες προσδοκιες εφοσον υπαρχει ανταγωνισμος, στειλ' το δε. Οπως ειπα δεν εχεις να χασεις κατι.

Παράθεση :
καλα εκανες...θα το κανα και γω αν δεν ημουν με κολλυρια στα ματια απ τη δουλεια...
Και εγω κολλυρια βαζω. Αλλα φταιει το PS4 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Κανονισε να με ρωτας καθε τρεις και λιγο τι ειναι αυτος και τι ειναι ο αλλος. Μηπως αυριο πρωι σου κανω ενα mini recap. Θα ανοιξω ξεχωριστο θρεντ για το φιναλε. Νομιζω πρεπει.

Παράθεση :
να πουμε κατα τις 11 και?? Δεν θα σε στησω PROMISE θα βαλω 2 ξυπνητηριααααα

11 οκ. Θα σε παρω τηλεφωνο αν δεν εισαι μεσα.

Παράθεση :
τελειωνει αυτη τη βδομαδα περιμενω να δω τη Λεξα και μετα τελος κι αυτο επισημως δεν θα βλεπω τπτ

Πως γινεται να μην βλεπεις τιποτα;! Laughing

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Μαϊος 16, 2016 10:47 pm

Παράθεση :
αφου ξερεις οτι μισω την κουλτουρα!

αγρααααμματη ooxi ooxi ooxi ooxi

Παράθεση :
Εχε μεν χαμηλες προσδοκιες εφοσον υπαρχει ανταγωνισμος, στειλ' το δε. Οπως ειπα δεν εχεις να χασεις κατι.

i will..και bafta παιζει να στειλω...απο Ελλαδα ειναι και το φεστιβαλ κινηματογραφου της Δραμας...οψομεθα...

τι παιζεις στο ps4?ΜΗΝ Μ ΠΕΙΣ ΦΙΦΑ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΣΩ

να στο θεσω απλα , μονο εναν Λοκσατ θυμαμαι που συνεργαστηκε με τον Μπρακεν και του δωσε λεφτα τπτ αλλο gelio gelio gelio gelio

αυριο κανε μου ενα ρεζουμε να τα χω φρεσκα gelio

Παράθεση :
11 οκ. Θα σε παρω τηλεφωνο αν δεν εισαι μεσα.

gelio gelio gelio gelio gelio gelio 

οοοοοοοοοοκ

Παράθεση :
Πως γινεται να μην βλεπεις τιποτα;! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αφου δεν εχω ζωη ρε εχω πορωθει με την εργασια μου τη βλεπω σαν διασκεδαση Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

οταν ελεγα οτι υπεφερα στη πληροφορικη το εννοουσα....αυτο ειναι το στοιχειο μου...περνανε ωρες και δεν το καταλαβαινω  drunken drunken drunken drunken

σεναριο,σκηνοθεσια, modelling, σχεδιο, compositing, timing,spacing ,μουσικη τα κανω ολα μονη μου απλα ΠΟΡΩΣΗ  felia felia felia felia felia felia felia

Castle Season 8 General Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 15 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: