ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

photos, gifs etc part:3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42532
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 6:54 pm

Στη ερωτηση που δεν καταλαβες.

Ο Νειθαν υπογραφει και λεει "μενω μονο αμα δε παιζω με την αλλη". Προφανως (συμφωνα με το φαντομ) το καναλι συμφωνει. Και μετα παει στη Στανα. Εσυ αμα εισαι Στανα υπογραφεις; Οταν ο αλλος σε εχει για σκουπιδι; Οταν η σειρα παει να βγει εξω απο το dna της; Πως εξασφαλιζεται ετσι η ποιοτητα. Περα αποψτο γεγονος οτι ο συναδελφος σου σε αδειαζει και σε κανει ρομπα στο abc;

Το κομματι που ισχυριζεται οτι δε θα βλεπει πλεον (το εχω διαβασει αυτο πλεον), γραφει πιο πολλα ποστ απο αυτους που ασχολουνται. Αυτο τα λεει ολα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τετ Σεπ 02, 2015 6:55 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45958
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 6:55 pm

Παράθεση :
Γιατι η Στανα υπεγραψε ενω ο αλλος εθεσε βετο για λιγοτερες σκηνες επειδη τη μισει; Για την ποιοτητα; Πως ειναι δυνατον αυτο εφοσον η συγκεκριμενη "παραταξη" λεει οτι θα γυριζουν ελαχιστες σκηνες μαζι και θα χαλαει ο πυρηνας της σειρας;

αα τωρα καταλαβα...γιατι που ξερεις οτι μαθευτηκε παραεξω?

αυτο σου λεω οτι υπαρχουν συμφωνητικα κλπ που δεν επιτρεπεται να μαθευτει τπτ παραεξω

ακομα κι αν μαθευτηκε στα @@ της...λες και δεν ξερει οτι δεν τη παει ή οτι ειναι αμοιβαια τα αισθηματα..τι ακριβως να της κανει εντυπωση?

γενικα ο,τι κι αν συμβαινει παρασκηνιακα δεν θα μου κανει τπτ εντυπωση πλεον Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 6:58 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
Γιατι η Στανα υπεγραψε ενω ο αλλος εθεσε βετο για λιγοτερες σκηνες επειδη τη μισει; Για την ποιοτητα; Πως ειναι δυνατον αυτο εφοσον η συγκεκριμενη "παραταξη" λεει οτι θα γυριζουν ελαχιστες σκηνες μαζι και θα χαλαει ο πυρηνας της σειρας;

αυτο σου λεω οτι υπαρχουν συμφωνητικα κλπ που δεν επιτρεπεται να μαθευτει τπτ παραεξω

ακομα κι αν μαθευτηκε στα @@ της...λες και δεν ξερει οτι δεν τη παει ή οτι ειναι αμοιβαια τα αισθηματα..τι ακριβως να της κανει εντυπωση?

γενικα ο,τι κι αν συμβαινει παρασκηνιακα δεν θα μου κανει τπτ εντυπωση πλεον Laughing

Πως δε θα μαθευτηκε ρε φιλε; Εδω το ξερει το μισο φαντομ, ετσι δεν ειναι; αχαχαααχαχαχααχα

Φιλε στα @@ της, συμφωνω. Στα @@ και φευγει ομως αμα ειναι τοσο μεγαλο το προβλημα. Αλλωστε εχει πει οτι εχει αλλα ονειρα με indy movies, δικια της εταιρια. Ριχνεις μια μουντζα και φευγεις. Γιατι μενεις σε μια σειρα που ο αλλος σε εχει για σκουπιδι και σου κοβει σκηνες;

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 7:05 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Παράθεση :

Πως δε θα μαθευτηκε ρε φιλε; Εδω το ξερει το μισο φαντομ, ετσι δεν ειναι; αχαχαααχαχαχααχα

Φιλε στα @@ της, συμφωνω. Στα @@ και φευγει ομως αμα ειναι τοσο μεγαλο το προβλημα. Αλλωστε εχει πει οτι εχει αλλα ονειρα με indy movies, δικια της εταιρια. Ριχνεις μια μουντζα και φευγεις. Γιατι μενεις σε μια σειρα που ο αλλος σε εχει για σκουπιδι και σου κοβει σκηνες;

χαχαχαχα καλα εικασιες ειν αυτα...αλλα επειδη μιλαω και μ εναν φιλο μου πληροφορικαριο που του ρθε προταση να φτιαξει μια εφαρμογη μεγαλου βελινεκους κανεις κατευθειαν συμφωνητικο και δεν επιτρεπεται  να πεις ΤΠΤ εδω δεν ειπε σε μας που ειμαστε φιλοι του 15 χρονια και βαλε....φαντασου τωρα σε συμβολαια τυπου ABC τι γινεται...

Παράθεση :
Γιατι μενεις σε μια σειρα που ο αλλος σε εχει για σκουπιδι και σου κοβει σκηνες;

θα απαντησω για μενα

1.πρωτα πρωτα δεν θα του κανα τη χαρη...δεν γουσταρει τη μουρη μου?Δεν πειραζει συνεχιζω με αξιοπρεπεια για τους ανθρωπους που με πανε και με υπολογιζουν..

2.δεν της κοβουν σκηνες ΓΕΝΙΚΑ ρε χαζο...απλα δεν θα χουν πολλες μεταξυ τους σκηνες οχι να της φαει τηλεοπτικη ωρα...δλδ θα βλεπουμε την ιδια ωρα c/b αλλα οχι τοσο μαζι (ΑΝ ολα αυτα ισχυουν εννοειται)

3.διοτι αγαπας τη σειρα.... οσο κακες κι αν ειναι οι σχεσεις σου με τους συνεργατες, οφειλεις τα παντα σε αυτη τη δουλεια...σε εκανε διασημη, σου εδωσε λεφτα και κυριως σου εδωσε ευκαιρια για μελλοντικες δουλειες....μην ξεχνας οτι το castle  για τη Στανα ειναι ο,τι ειναι το firefly για Νειθαν...

αυτααααα Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 7:13 pm

Θα σου απαντησω μετα επειδη ηρθε το μαθημα Laughing

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32906
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 7:22 pm

Απλά μια παρατήρηση. Το ότι με κάποιον δεν είστε κολλητοί κ έχετε περισσότερο επαγγελματική σχέση δεν σημαίνει πως παίζει κ αντιπαθεια. Από κ και έπειτα μην πιστεύετε κ όλα όσα λένε δυσαρεστημενα μέρη ενός φαντομ. Ειδικά αν δεν υπάρχουν στοιχεία μετά από οχτώ χρόνια που να υποστηρίζουν τέτοιες φήμες. Απλά γίνεται σουργελο κ ντομινο. Οι ηθοποιοί οφείλουν να είναι επαγγελματίες και πολλές φορές αργούν να υπογράφουν για να πετύχουν καλύτερες συμφωνίες. Άλλο επαγγελματίες και άλλο ξεκατινιασμα. Κ δεν γίνεται όλοι να δένουν κ να γίνονται κολληταρια με όλους. Και είναι λογικό με αλλαγή σεναριογραφων να γίνεται αλλαγή σε διάφορα θέματα στην σειρά. Αυτό συμβαίνει πάντα κ πάντα θεωρίες συνωμοσίας ακολουθούν σε όλα τα φαντομ ειδικά αν είναι φανατισμενα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 7:43 pm

felia έγραψε:
Απλά μια παρατήρηση. Το ότι με κάποιον δεν είστε κολλητοί κ έχετε περισσότερο επαγγελματική σχέση δεν σημαίνει πως παίζει κ αντιπαθεια. Από κ και έπειτα μην πιστεύετε κ όλα όσα λένε δυσαρεστημενα μέρη ενός φαντομ. Ειδικά αν δεν υπάρχουν στοιχεία μετά από οχτώ χρόνια που να υποστηρίζουν τέτοιες φήμες. Απλά γίνεται σουργελο κ ντομινο. Οι ηθοποιοί οφείλουν να είναι επαγγελματίες και πολλές φορές αργούν να υπογράφουν για να πετύχουν καλύτερες συμφωνίες. Άλλο επαγγελματίες και άλλο ξεκατινιασμα. Κ δεν γίνεται όλοι να δένουν κ να γίνονται κολληταρια με όλους. Και είναι λογικό με αλλαγή σεναριογραφων να γίνεται αλλαγή σε διάφορα θέματα στην σειρά. Αυτό συμβαίνει πάντα κ πάντα θεωρίες συνωμοσίας ακολουθούν σε όλα τα φαντομ ειδικά αν είναι φανατισμενα.

ενταξει οταν δεν εχεις μια φωτο μαζι, ή δεν εχεις παει στα 23894729387423 παρτι που κανει ο αλλος καθε χρονο οταν ΟΛΟ το καστ ειναι εκει (γτ νταξει η δικιολογια πως ηταν η Στανα με την οικογενεια της οταν αυτοι κατσανε ενα 3μηνο ηταν λιγο fail), οταν δεν υποστηριζεις τον αλλο σε δικα του προτζεκτ (πιο πολυ για επαγγελματικη ανοδο), οταν δεν κανεις ποτε συνεντευξη ομαδικη, οταν ακομα και στα bloopers ειναι καπως awkward τα πραγματα -τουλαχιστον προσωπικη μου αποψη ,ξερω οτι η Ελενη δεν την ασπαζεται- δεν θελει και πολυ σκεψη...

παιδια δειτε το λιγο πιο καθημερινα...θα επιδιωκατε εσεις φωτογραφιες κλπ με ενα ατομο οχι απαραιτητα που σιχαινεστε, αλλα που σας εκνευριζει ή δεν ειναι και η καλυτερη σας?Εγω προσωπικα οχι.....και η Στανα σε δηλωσεις για τη σειρα ειναι φουλ επισημη,τον προσφωνει ολη την ωρα "mr fillion" οταν σιμους και τζον τους φωναζει "boys" και χαριτολογει...ουτε μ αυτους εντωμεταξυ ειναι κολλητη για να πω οτι δεν ειναι δικαιη η συγκριση.....δεν βγαινει γενικα με ατομα απο τη σειρα αλλα δειχνει μια αλφα φιλικοτητα μαζι τους οταν περνανε χρονο μαζι....δεν ξερω παντα το πιστευα οτι s/n δεν τα πολυπηγαινουν και ηταν το μονιμο θεμα συζητησης με την Ελενη,αλλα τωρα που απομακρυνθηκα κιολας και δεν εχω συναισθηματικο δεσμο με τη σειρα οσο παλια, μου φαινεται ακομα πιο εντονη η παγωμαρα μεταξυ τους Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 9:32 pm

Παράθεση :
θα απαντησω για μενα

1.πρωτα πρωτα δεν θα του κανα τη χαρη...δεν γουσταρει τη μουρη μου?Δεν πειραζει συνεχιζω με αξιοπρεπεια για τους ανθρωπους που με πανε και με υπολογιζουν..

2.δεν της κοβουν σκηνες ΓΕΝΙΚΑ ρε χαζο...απλα δεν θα χουν πολλες μεταξυ τους σκηνες οχι να της φαει τηλεοπτικη ωρα...δλδ θα βλεπουμε την ιδια ωρα c/b αλλα οχι τοσο μαζι (ΑΝ ολα αυτα ισχυουν εννοειται)

3.διοτι αγαπας τη σειρα.... οσο κακες κι αν ειναι οι σχεσεις σου με τους συνεργατες, οφειλεις τα παντα σε αυτη τη δουλεια...σε εκανε διασημη, σου εδωσε λεφτα και κυριως σου εδωσε ευκαιρια για μελλοντικες δουλειες....μην ξεχνας οτι το castle  για τη Στανα ειναι ο,τι ειναι το firefly για Νειθαν...

1. Ισα-ισα, αμα μεινεις του κανεις τη χαρη. Εφοσον αυτος το εχει τοσο ευκολο να χτυπαει το ντεφι και να χορευει ακομη και το ABC.

2. Αν ισχυουν οι εικασιες, τα λεπτα δε βγαινουν. Εκτος αν παιζει ο καθενας απο 15 λεπτα ανα το επεισοδιο.

3. Φιλε αλλο αυτο και αλλο τα επαγγελματικα. Δε το βλεπουν τοσο συναισθηματικα. Ναι, την αγαπαει τη σειρα η Στανα αλλα πλεον δε ξερω αν το εχεις προσεξει, αλλα εχει και αυτη 2 χρονια να παει σε εκπομπη για προωθηση finale/πρεμιερας. Live blogging βαζουν μονιμα τον Νειθαν να κανει, οπως και συνεντευξεις. Τα fangirling τα εχει κοψει στο twitter. Δεν ειναι δηλαδη ιδια περιπτωση του Firefly (και εδω που τα λεμε αν δε γινοταν οτι εγινε δε θα ηταν και απωθυμενο για το Νειθαν).

Παράθεση :
 ενταξει οταν δεν εχεις μια φωτο μαζι, ή δεν εχεις παει στα 23894729387423 παρτι που κανει ο αλλος καθε χρονο οταν ΟΛΟ το καστ ειναι εκει (γτ νταξει η δικιολογια πως ηταν η Στανα με την οικογενεια της οταν αυτοι κατσανε ενα 3μηνο ηταν λιγο fail), οταν δεν υποστηριζεις τον αλλο σε δικα του προτζεκτ (πιο πολυ για επαγγελματικη ανοδο), οταν δεν κανεις ποτε συνεντευξη ομαδικη, οταν ακομα και στα bloopers ειναι καπως awkward τα πραγματα -τουλαχιστον προσωπικη μου αποψη ,ξερω οτι η Ελενη δεν την ασπαζεται- δεν θελει και πολυ σκεψη...
Ελα ρε, υπερβολες, τι 2427648236872; Ενα παρτι γενεθλιων εγινε προ διετιας και δε πηγε. Τιποτε αλλο που να πηγε ολο το καστ και οχι αυτη. 

Επισης, προτζεκτ εχει κανει και ο Σιμους και ο Τζον και η Ταμαλα και η Σουζαν κτλ. Ε δεν εχω δει καποιον να γραφει κατι πλην μονο του διδυμου Σιμους/Τζον που εχουν κουμπαροσχεση. 

Ειναι επαγγελματιες ρε, οχι κολληταρια να γραφουν τι δουλεια θα κανει ο αλλος, πως θα παει κτλ. Να τωρα πχ με το conman που ο Νειθαν εκανε και ερανο, ειδες καποιος αλλος απο το καστ να πει κατι; Δε τους νοιαζε στη τελικη.

Awkward δεν εχω εισπραξει σε blooper. Και γενικα ολο το κλιμα φαινεται ευχαριστο (αν υπηρχε μαλλιοτραβηγμα ολο το καστ θα ηταν επηρεασμενο, οπως εχει γινει σε αλλες περιπτωσεις). Αλλα μπορει καποιος να τους βλεπει καπως περιεργα, δε διαφωνω. Υπαρχουν πολυ λογοι γι αυτο. Ακομη και οτι κατι πηγε να παιξει μεταξυ τους και δεν εκατσε. Συμβαινει.

Παράθεση :
παιδια δειτε το λιγο πιο καθημερινα...θα επιδιωκατε εσεις φωτογραφιες κλπ με ενα ατομο οχι απαραιτητα που σιχαινεστε, αλλα που σας εκνευριζει ή δεν ειναι και η καλυτερη σας?Εγω προσωπικα οχι.....και η Στανα σε δηλωσεις για τη σειρα ειναι φουλ επισημη,τον προσφωνει ολη την ωρα "mr fillion" οταν σιμους και τζον τους φωναζει "boys" και χαριτολογει...ουτε μ αυτους εντωμεταξυ ειναι κολλητη για να πω οτι δεν ειναι δικαιη η συγκριση.....δεν βγαινει γενικα με ατομα απο τη σειρα αλλα δειχνει μια αλφα φιλικοτητα μαζι τους οταν περνανε χρονο μαζι....δεν ξερω παντα το πιστευα οτι s/n δεν τα πολυπηγαινουν και ηταν το μονιμο θεμα συζητησης με την Ελενη,αλλα τωρα που απομακρυνθηκα κιολας και δεν εχω συναισθηματικο δεσμο με τη σειρα οσο παλια, μου φαινεται ακομα πιο εντονη η παγωμαρα μεταξυ τους

Ελα ρε, παλι υπερβολη. Που τον εχει πει Mr. Fillion; 

Εγω απλα πιστευω οτι δεν ειναι κολλητοι. Απλα συναδελφοι. Μεχρι εκει. Και με τα αγορια εχει κοψει τα πολλα-πολλα. Γενικα εκτος σειρας δεν εχει ιδιαιτερη σχεση με τους αλλους. Και αυτο δεν εχει να λεει. Ισα-ισα ειναι το πιο λογικο απο ολα.

Τωρα για φωτο κτλ που δε βγαινουν, ε τι να σου πω. Ουτε στο Smallville εβγαινε η Ερικα με τον Τομ. Ποτε δεν ειχαν βγει σε 7 χρονια συνεργασιας. Και ειχαν και αυτοι παρα πολλες σκηνες απο ενα σημειο και μετα. Αφου και εκει ειχαν φτασει στο σημειο να κανουν manip. Εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να μπαινει και καποιο οριο σε αυτα γιατι δεν ειναι ολοι σαν εμενα ή εσενα. Υπαρχουν και παρανοικοι που σιπαρουν on real life (αηδιαστικο το λιγοτερο). Μπορει να μη γουσταρουν ρε φιλε τετοιες καταστασεις και να εχουν θεμα και οι ανθρωποι τους. Αλλα σου λεω οτι εχει τυχει στο SV. Ηταν και εκει σκοτωμενοι; Και στο ζευγαρι που σιπαρε η Φελ απο το TVD θυμαμαι οτι ελεγε πως δε βγαινουν μαζι φωτο.

Εγω το μονο που κοιταω ειναι το πως παιζουν. Ε τι να σου πω, ή ειναι οσκαρικου επιπεδου ηθοποιοι ή αυτα που λεγονται ειναι μπαρουφες. Εδω ρε περυσι στο 703 υπηρχε σκηνη "theory building" και οι 2 τους αποφασισαν να το γυρισουν σε τετοιο στυλ, δεν ηταν ετσι το σεναριο 

Ε τι να πω, αν ισχουν ολα αυτα περι μισους κτλ, τοτε μαλλον αδικουνται απο τη σειρα. Επρεπε να παιζουν στο Breaking Bad ξερω γω.

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32906
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 10:11 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:

παιδια δειτε το λιγο πιο καθημερινα...θα επιδιωκατε εσεις φωτογραφιες κλπ με ενα ατομο οχι απαραιτητα που σιχαινεστε, αλλα που σας εκνευριζει ή δεν ειναι και η καλυτερη σας?Εγω προσωπικα οχι.....και η Στανα σε δηλωσεις για τη σειρα ειναι φουλ επισημη,τον προσφωνει ολη την ωρα "mr fillion" οταν σιμους και τζον τους φωναζει "boys" και χαριτολογει...ουτε μ αυτους εντωμεταξυ ειναι κολλητη για να πω οτι δεν ειναι δικαιη η συγκριση.....δεν βγαινει γενικα με ατομα απο τη σειρα αλλα δειχνει μια αλφα φιλικοτητα μαζι τους οταν περνανε χρονο μαζι....δεν ξερω παντα το πιστευα οτι s/n δεν τα πολυπηγαινουν και ηταν το μονιμο θεμα συζητησης με την Ελενη,αλλα τωρα που απομακρυνθηκα κιολας και δεν εχω συναισθηματικο δεσμο με τη σειρα οσο παλια, μου φαινεται ακομα πιο εντονη η παγωμαρα μεταξυ τους Laughing

Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα.
Κανενας δεν υποστηριζει πως ειναι κολληταρια. Και ισα ισα που εγω εξαρχης ειπα πως κατα πασα πιθανοτητα το βλεπουν πιο επαγγελματικα το θεμα.
Αλλα δες το και πιο προσωπικα και εσυ.
Θα εργαστεις με πολλους ανθρωπους στην ζωη σου. Δεν θα κολλησεις με ολους και θα προσπαθεις στην δουλεια σου να εχεις μια επαγγελματικη συμπεριφορα. Το οτι μπορει να μην γινεις φιλος με εναν συνεργατη δεν σημαινει πως θα τον αντιπαθεις κιολας. Απλα θα εχετε μια επαγγελματικη σχεση.

Το θεμα εδω ειναι πως δεν μπορουμε να ξερουμε. Η Στανα εφτασε σε σημειο να τρομαξει τοσο απο το φαντομ που σταματησε να δεχεται και να ανοιγει δωρα αν θυμαμαι καλα.
Αυτο δειχνει μια αγρια κατασταση και στο πως αντιδραει το φαντομ αλλα και στο πως το αντιλαμβανονται οι ηθοποιοι πραγμα που μπορει οντως να τους εχει κανει να κρατανε μια ακομα πιο αυστηρη επαγγελματικη σταση και να μην δειχνουν τιποτα προς τα εξω απο τις μεταξυ τους σχεσεις. Οποιες και αν ειναι αυτες.

Το ζητημα ειναι να διαχωρισουμε τις φημες απο την πραγματικοτητα.
Οι περισσοτεροι κολλημενοι στα φαντομ παντα τα λενε αυτα. Ομως στην πραγματικοτητα μπορεις να δεις σε ποιες σειρες παιζουν τετοια θεματα και σε ποιες οχι.
Το Καστλ δεν μου βγαζει τετοια εικονα προς τα εξω. Αν επαιζαν τετοιες φασεις θα εβγαινε στανταρακι βρωμα προς τα εξω με τα bts χρονια τωρα. Αυτα δεν μενουν κρυφα ειδικα οταν ειναι μια σειρα φουλ και τιγκα στα γκεστς.

Μεχρι στιγμης ομως το μονο που παιζει ειναι υποθεσεις και φημες μεσα στο φαντομ και συζητησεις και το πως το βλεπουν καποιοι κολλημενοι (ειτε υπερ ειτε κατα των ηθοποιων) και αυτο τα λεει ολα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: photos, gifs etc part:3   Τετ Σεπ 02, 2015 10:18 pm

Παράθεση :
Το θεμα εδω ειναι πως δεν μπορουμε να ξερουμε. Η Στανα εφτασε σε σημειο να τρομαξει τοσο απο το φαντομ που σταματησε να δεχεται και να ανοιγει δωρα αν θυμαμαι καλα.

Γενικα κομματι του φαντομ της Στανα (ο πυρηνας του εννοω, οχι οι ανθρωποι που ειναι απλα fan της και μεχρι εκει) ειναι προβληματικα ατομα. Μη πω τιποτα χειροτερο. Ειναι υπαρκτο το γεγονος που λες. Οπως επισης προσφατα στο instagram κατεβασε φωτο με τον αδερφο της (την ξανανεβασε μετα απο 1 βδομαδα) επειδη οι φανς νομιζαν οτι ηταν ο αντρας της και αρχισαν weird σχολια. Γενικα δε πανε καλα τα ατομα. Γι αυτο και η Στανα δεν ανεβαζει φωτο μαζι με τον αντρα της (εκτος αν ειναι και αυτοι μαλωμενοι ξερω γω αχαχαχαχαχ)

photos, gifs etc part:3
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» photos, gifs etc part:3
» photos, gifs etc

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: