ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 8 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 43010
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:06 am

για να ευθυμισουμε λιγο και να φυγει η μαυριλα μιας και τωρα θυμηθηκες να μας γεμισεις κι αλλη καταθλιψη, ας πουμε και το "αισιοδοξο" σεναριο που κυκλοφορει στο φαντομ και μαλλον εχει να κανει με καποιο time jump στο τελος (σε περιπτωση που η σειρα τελειωσει εδω φανταζομαι).

Στο επεισοδιο συμφωνα με το imdb (στο press release δεν το εχουν γραψει το ονομα) θα παιξει το συγκεκριμενο κοριτσακι στο ρολο καποιας Lily (γραφω το ονομα καθως πολλοι στην αρχη σκεφτηκαν μηπως εχουμε να κανουμε με φλας μπακ και "μικρη Μπεκετ"):
Σπόιλερ:

δεν ξερω αν οντως ειναι αυτο που φανταζονται αρκετοι ή αν το παιδακι ειναι μερος καποιας υποθεσης, αλλα η μικρη μου φερνει τρομερα σε Μπεκετ 1ης σεζον αν βαλουμε και το μαλλι. υπομονη 2 βδομαδες και θα τα δουμε ολα. Τα 2 ακρα του φαντομ παντως ειναι κασονι ή time jump με την μικρη. Μεση κατασταση δεν υπαρχει αχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:08 am

xezoulina έγραψε:
ετσι θα τη θυμαμαι παντα lloradera lloradera lloradera lloradera lloradera lloradera lloradera 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

(ΜΑΛΑΚΑ ΤΗ ΚΛΑΙΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ) gelio gelio gelio gelio gelio gelio

ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ; ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΑ ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΣΕ

ΥΓ.χρονια πολλα για τον μπαμπα σου btw Laughing
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46270
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:13 am

Eleni7 έγραψε:
για να ευθυμισουμε λιγο και να φυγει η μαυριλα μιας και τωρα θυμηθηκες να μας γεμισεις κι αλλη καταθλιψη, ας πουμε και το "αισιοδοξο" σεναριο που κυκλοφορει στο φαντομ και μαλλον εχει να κανει με καποιο time jump στο τελος (σε περιπτωση που η σειρα τελειωσει εδω φανταζομαι).

Στο επεισοδιο συμφωνα με το imdb (στο press release δεν το εχουν γραψει το ονομα) θα παιξει το συγκεκριμενο κοριτσακι στο ρολο καποιας Lily (γραφω το ονομα καθως πολλοι στην αρχη σκεφτηκαν μηπως εχουμε να κανουμε με φλας μπακ και "μικρη Μπεκετ"):
Σπόιλερ:

δεν ξερω αν οντως ειναι αυτο που φανταζονται αρκετοι ή αν το παιδακι ειναι μερος καποιας υποθεσης, αλλα η μικρη μου φερνει τρομερα σε Μπεκετ 1ης σεζον αν βαλουμε και το μαλλι. υπομονη 2 βδομαδες και θα τα δουμε ολα. Τα 2 ακρα του φαντομ παντως ειναι κασονι ή time jump με την μικρη. Μεση κατασταση δεν υπαρχει αχαχαχα

πωπω η μικρη ειναι απιστευτa oμορφη μπραβο τους τρομερο casting ...

τι διαολο καταλαβαινεις εσυ απ τη συνοψη αν εμπλεκεται παιδι στην υποθεση??

και flash back γιατι να δειξει?

ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΕΙΤ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ IM GONNA LOSE IT ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΞΟΥΝ ΑΥΤΟ

αν και θαταν τρομερο τελος να εδειχναν τη Μπεκετ να βρισκει τη μανα της σε περιπτωση θανατου ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ LASDJHFLSAKJFHASKJLH

απο την αλλη τι, να πεταξουν ξεμπαρκα σκηνη στο μελλον και η 9η σεζον να ειναι ενδιαμεσο κλπ?

πραγματικα δεν εχω ιδεα πως θα γραψουν αξιοπρεπες τελος δλδ πραγματικα drunken drunken drunken drunken drunken drunken

@φχαριστωωωω και συ αν εχεις γιωργο γεωργια να τους χαιρεσαιιιιιιιιιι cheers cheers cheers cheers cheers cheers κοιτα ρε το γλυκουλι θυμοσουν οτι το μπαμπα μου τον λενε γιωργο  klaps klaps klaps

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:25 am

η μικρη ειναι ιδια η Στανα. ακομη και ιδιο αυτι εχει. δες εδω:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

σιγουρα δεν εχει παιδι η δικια μας;χαχαχαχα

η συνοψη λεει αυτο και τιποτε αλλο:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν ξερω πως μπορει να χωρεσει η μικρη σε μια τοσο σοβαρη υποθεση.

φλας-μπακ με Μπεκετ δεν ειναι. Την μικρη την λενε Lily και οχι Kate.

Παράθεση :
ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΕΙΤ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ IM GONNA LOSE IT ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΞΟΥΝ ΑΥΤΟ

αν και θαταν τρομερο τελος να εδειχναν τη Μπεκετ να βρισκει τη μανα της σε περιπτωση θανατου ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ LASDJHFLSAKJFHASKJLH

μπορεις να σκασεις

Παράθεση :

απο την αλλη τι, να πεταξουν ξεμπαρκα σκηνη στο μελλον και η 9η σεζον να ειναι ενδιαμεσο κλπ?

μηπως ειναι η σκηνη που θα την βαλουν για SERIES finale; ή μπορει οντως να γινει time jump και η Μπεκετ να παει στη DC σαν senator ενω ο Καστλ θα πηγαινοερχεται στην ΝΥ μιας και εχει το γραφειο; Τι να σου πω. η μικρη παντως ειναι 3 βδομαδες listed στο imdb. το ειχα δει αλλα δεν εδωσα σημασια. οταν το πηρε χαμπαρι ο πολυς κοσμος τις κατεβασαν τις φωτογραφιες της για καποιον λογο. δεν ξερω τι παιζει. ισως να μην εχει καμια σχεση και να εναι συμπτωση το οτι μοιαζει με τη Στανα.

Παράθεση :
κοιτα ρε το γλυκουλι θυμοσουν οτι το μπαμπα μου τον λενε γιωργο

μα ναι μωρε. δεν ειμαι πολυ γουτσου-γουτσου; Laughing
δεν ξεχναω τετοια, στο εχω ξαναπει Laughing

(η Τερψη εχει γενεθλια στις 18 και δεν το γραφει το φορουμ, μην το ξεχασετε lol! )
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:31 am

xaxaxaxaxaxaxa το αυτι ολα τα λεφταααααα gelio gelio gelio gelio

απο τη μια δεν θελω να πεθανει η Μπεκετ απο την αλλη ετσι και δουμε στο ξεκαρφωτο time jump με κουτσουβελο ενδεχεται να ναι awkward to telos...οπως και να το πιασεις δικοπο μαχαιρι...

@ΕΓΩ ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΦΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΝ ΣΤΗΡΙΖΕΣΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΕ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:34 am

xezoulina έγραψε:
xaxaxaxaxaxaxa το αυτι ολα τα λεφταααααα gelio gelio gelio gelio

απο τη μια δεν θελω να πεθανει η Μπεκετ απο την αλλη ετσι και δουμε στο ξεκαρφωτο time jump με κουτσουβελο ενδεχεται να ναι awkward to telos...οπως και να το πιασεις δικοπο μαχαιρι...

@ΕΓΩ ΜΑΡΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΦΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΝ ΣΤΗΡΙΖΕΣΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΕ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ετσι οπως γιναμε ψηφιζω awkward κουτσουβελο με χερια και ποδια χαχαχαχαχαχαχα

Βασικα οχι κασονι. 2ο Μουφασα δεν αντεχω να περασω, τελος χαχαχαχα. ας βρουν οτι αλλη μαλακια θελουν. ας την στειλουν στο βορειο πολο, δε με νοιαζει.

@ ε τι να εφαγες; κατι με πολλες θερμιδες. Τιποτα γλυκα κτλ lol!
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:36 am

Παράθεση :
ας την στειλουν στο βορειο πολο, δε με νοιαζει.

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

απαγωγη απο αλιεν κροσοβερ με x files χαχαχαχαχα

Παράθεση :
ε τι να εφαγες; κατι με πολλες θερμιδες. Τιποτα γλυκα κ

προφανως dunato gelio dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:39 am

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

το δεχομαι και αυτο.

Μωρη ελα Γιαννενα να το δουμε. θα σου παρω και 2 κιλα παγωτο.

παντως σοβαρα το ψηνω να προσπαθησω πρωτα να μαθω τι τελος θα εχει οσον αφορα τους πρωταγωνιστες (εννοω για τα 2-3 τελευταια λεπτα του επεισοδιου) και μετα να το δω. για να μην παθω τετοιο τραυμα τρωω και σποιλερ αμα λαχει. τοση απελπισια.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:45 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Παράθεση :

το δεχομαι και αυτο.

Μωρη ελα Γιαννενα να το δουμε. θα σου παρω και 2 κιλα παγωτο.

παντως σοβαρα το ψηνω να προσπαθησω πρωτα να μαθω τι τελος θα εχει οσον αφορα τους πρωταγωνιστες (εννοω για τα 2-3 τελευταια λεπτα του επεισοδιου) και μετα να το δω. για να μην παθω τετοιο τραυμα τρωω και σποιλερ αμα λαχει. τοση απελπισια.

χαχαχαχα μακαρι να μπορουσα ρε μαλακα χωρις πλακα αλλα εχω τη γαμωδιπλωματικη και εχω deadline μεχρι τελη μαιου να την εχω βγαλει για να περασω στη συνθεση με το καθηγητη μου...

ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΣΠΟΙΛΕΡΣ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Μαϊος 03, 2016 2:50 am

Ολο με πουλας ομως. Αμα φυγω απο Γιαννενα μετα θα θες να ερθεις χαχαχαχα

Παράθεση :
ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΣΠΟΙΛΕΡΣ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

μαλακα ενταξει, για τα βαλιουμ εχω το Leftovers. μαυριλα και αυτοκτονικες τασεις ακομη και απο τη μουσικη και τη σκηνοθεσια. το βλεπεις και σου αρεσει να νιωθεις βαρος. Αλλα μου αρκει με αυτη η σειρα. Δε θα με ριξει στα αντικαταθλιπτικα και το Castle που ειναι τρολοσειρα. Enough is enough που λενε και στο χωριο μου. Με βλεπω να ξεκιναω μαραθωνιο Μπρουσκο.

Castle Season 8 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 97 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: