ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 8 General Discussion

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 43010
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Δευ Σεπ 21, 2015 8:09 pm

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Φυσικα και ψηνομαι αλλα δυστυχως δε γινεται. Βγαινει μεν νωρις στον Καναδα αλλα λογω της νεας νομοθεσιας εχουν σταματησει να ανεβαζουν πειρατικα απο το CTV του Halifax που παιζει 2 ωρα Ελλαδας. Το επεισοδιο θα ειναι διαθεσιμο στις 6 το πρωι ειτε απο το Abc ειτε απο το CTV Toronto-Oταβα κτλ.

Αυτο τουλαχιστον ισχυε περυσι απο τα χριστουγεννα και μετα. Δε ξερω τωρα αν καποιος θα ρισκαρει να ανεβασει.

μαλακιααααααααααα...ελα ρε φιλεεεεεεεε.....αμα απογορευτηκαν και τα πειρατικα παμε καταδιαβολουυ bang head

Στο συγκεκριμενο μερος του Καναδα θα ειναι πολυ αυστηρα τα πραγματα για να γινει κατι τετοιο. Δεν ανεβαζουν σειρες ουτε για πλακα πλεον. Τους εχουν πελεκησει ρε επειδη τα επεισοδια παιζουν και 2-3 ωρες νωριτερα απο την Αμερικη και νομιζουν οτι θα τους κανουν ζημια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 2:03 pm

Wow, παρα πολυ καλο το επεισοδιο. Δε καταλαβα ποτε περασαν 42 λεπτα. Plot twist στο τελος με το ποιος και γιατι ειναι πισω απο ολα.

Σπόιλερ:

Μου αρεσε πολυ η Αλεξις. Επιτελους την εγραψαν σαν ενηλικο ατομο και πολυ υποστηρικτικη στην Μπεκετ. Θα ηταν πολυ πιο αρεστη σε μεγαλο κομματι του φαντομ που δεν τη συμπαθει αν το γραψιμο ηταν ετσι.

Η καινουργια μεχρι μεχρι τωρα μου φανηκε συμπαθης απλα εγω προσωπικα δεν την ειδα να κολλαει καλα απο αποψη χημειας με το υπολοιπο καστ. Η πορεια θα δειξει.

Πολυ καλο το επεισοδιο παντως. Για μενα μετα το Rise και το After The Storm ειναι στις καλυτερες πρεμιερες της σειρας απο αποψη υποθεσης, ρυθμου, σκηνοθεσιας, μουσικης (τρομερα τα νεα score του Duncan). Μονο μειον οτι δεν ειδαμε πολυ τη Μπεκετ σε σχεση με τα αλλα 2 επεισοδια που ανεφερα.  Αλλα ετσι ηταν το concept. Απο βδομαδα ομως θα λυθει αυτο. Εχω πολυ περιεργεια να δω τι θα γινει. Και κυριως αμα λυθει τωρα αυτο που γινεται.

ΥΓ. Οσοι εχετε θεμα με αραχνες να σκιπαρετε απο το 38 περιπου και μετα αχαχαχαχα. Εδω εγω που δεν εχω θεμα σχεδον ανατριχιασα.
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33916
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 2:12 pm

Eleni7 έγραψε:
ΥΓ. Οσοι εχετε θεμα με αραχνες να σκιπαρετε απο το 38 περιπου και μετα αχαχαχαχα. Εδω εγω που δεν εχω θεμα σχεδον ανατριχιασα.

What a Face What a Face What a Face What a Face

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46270
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 2:28 pm

πουτανακι το ειδες τελικα??

κι εγω πηγα για υπνο το ζωο gelio gelio gelio gelio gelio gelio

παω τωρα να το δωωωωωωωωωω

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8206
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 2:48 pm

Ξεκίνησε? Ας μου θυμίσει κάποιος πως είχε τελειώσει περυσι dunato gelio

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33916
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 2:48 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 3:02 pm

xezoulina έγραψε:
πουτανακι το ειδες τελικα??

κι εγω πηγα για υπνο το ζωο gelio gelio gelio gelio gelio gelio

παω τωρα να το δωωωωωωωωωω

Το πρωι το ειδα ρε. Δε βγαινει νωρις πια lol!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Τρι Σεπ 22, 2015 3:03 pm, 1 φορά
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 3:03 pm

Τέρψη έγραψε:

Ηταν τυπου series finale. Δεν τελειωσε με κατι συγκεκριμενο.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46270
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 3:03 pm

Τέρψη έγραψε:

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

και μενα μου πηρε πολυ ωρα να θυμηθω χωρις πλακα dunato gelio dunato gelio

εμενα η Αλεξις (περιεργο) δεν μου αρεσει καθολου στο νεο ποστο...μου φαινεται ακομα πιο εκνευριστικη απο ο,τι ηταν .... ιου δηλαδη emetos

ας παω κι εγω να γινω PI με το ιδιο σκεπτικο αν ειναι το ιδιο ευκολο, να κλεισω 5-6 υποθεσεις λες και ειανι δευτεροβαθμια εξισωση...

τουλαχιστον ο Καστλ ηταν 7 χρονια με την αστυνομια , η αλλη η ΚΟΥΡΑΔΑ ποτε προλαβε και τα μαθε ολα αυτα?

απλα ιου μπλιαξ

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 8 General Discussion   Τρι Σεπ 22, 2015 3:04 pm

Προκατειλλημενη

Castle Season 8 General Discussion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: