ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 48 ... 92, 93, 94, 95, 96  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46070
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Παρ Φεβ 10, 2017 11:26 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
ναι αυτος ειναι, εγω τον ηξερα απο τις ωρες που επαιζε κι εκανε τον συζυγο της Βιρτζινια..και πρταγωνιστρια ειναι αυτη που εκανε την Ντελακουρ στο Χαρι Ποτερ...

Αμυδρα την θυμαμαι αυτη. Δεν ειχε παιξει πολυ στην 7η ταινια. Οποτε οτι θυμαμαι ειναι απο την 4η που ειναι μικρη σε ηλικια.

δεν θυμαμαι καν οτι ειχε παιξει και στη τεταρτη χαχαχαχαχα

Ρε εισαι σοβαρη; Και εχεις διαβασει τα βιβλια υποτιθεται χαχαχα

xaxaxaxa οχι μαλακια εγραψα στην 7η ηθελα να πω στη τεταρτη τη θυμομουν dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42677
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Σαβ Φεβ 11, 2017 1:26 am

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
ναι αυτος ειναι, εγω τον ηξερα απο τις ωρες που επαιζε κι εκανε τον συζυγο της Βιρτζινια..και πρταγωνιστρια ειναι αυτη που εκανε την Ντελακουρ στο Χαρι Ποτερ...

Αμυδρα την θυμαμαι αυτη. Δεν ειχε παιξει πολυ στην 7η ταινια. Οποτε οτι θυμαμαι ειναι απο την 4η που ειναι μικρη σε ηλικια.

xaxaxaxa οχι μαλακια εγραψα στην 7η ηθελα να πω στη τεταρτη τη θυμομουν dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Ειπα και εγω dunato gelio

Παιζει ελαχιστα. Το πολυ να εχει 2-3 σκηνες. Ειναι στο part1 στην σκηνη με τους 7 Potters, ειναι στο Shell Cottage στο τελος της ταινιας
Σπόιλερ:

αλλα εκει νομιζω απλα την δειχνει, δεν εχει διαλογο. Και στο part2 ειναι στη μαχη του Χογκουαρτς αλλα και παλι χωρις διαλογο νομιζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Σαβ Φεβ 11, 2017 3:28 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:

Ειπα και εγω dunato gelio

Παιζει ελαχιστα. Το πολυ να εχει 2-3 σκηνες. Ειναι στο part1 στην σκηνη με τους 7 Potters, ειναι στο Shell Cottage στο τελος της ταινιας
Σπόιλερ:

αλλα εκει νομιζω απλα την δειχνει, δεν εχει διαλογο. Και στο part2 ειναι στη μαχη του Χογκουαρτς αλλα και παλι χωρις διαλογο νομιζω.

ναι ισχυει οντως τη δειχνει...μαλακα εκατσα κι εκανα οτι εκανε το σιχαμα και ειδα σε ff ολες τις σημαντικες σκηνες απο τα επεισοδια και i can confirm μαλακα η clemence παιζει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ επαθα ΠΛΑΚΑ...δεν της το χα ΚΑΘΟΛΟΥ γιατι ο αλλος ηταν υποψηφιος για χρυση σφαιρα και οχι εκεινη....πολυ καλη σειρα αναφορικα με τους χαρακτηρες...δεν εχω δει καθολου πλοκη κλπ περα απο ελαχιστα αλλα δεν μπορω να πω οτι λεει κατι το ιδιαιτερο απο πλοκη..οι 2 πρωταγωνιστες ομως ειναι γαματοι..ειδικα η Ελιζζζζζζζζζζζ enamor

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Σαβ Φεβ 11, 2017 5:14 pm

To 100 δεν θα το συνεχισεις; Ξεκινησε αυτη τη βδομαδα.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Σαβ Φεβ 11, 2017 6:23 pm

Eleni7 έγραψε:
To 100 δεν θα το συνεχισεις; Ξεκινησε αυτη τη βδομαδα.

ουτε καν ρε το χω κοψει αυτο Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Σαβ Φεβ 11, 2017 7:15 pm

Αντε ρε. Καπου διαβασα οτι ηταν πολυ καλα και τα 2 πρωτα επεισοδια της σεζον.
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6717

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Σαβ Φεβ 11, 2017 7:24 pm

Σοβαρά? Εγώ γιατί ακούω τα χειρότερα?
Ούτε εγώ δεν θα το συνεχίσω, πόσο μαλλον η Κατ που το έβλεπε για το Κλαρκ/Λεξα Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Σαβ Φεβ 11, 2017 11:36 pm

MariaS έγραψε:
Σοβαρά? Εγώ γιατί ακούω τα χειρότερα?
Ούτε εγώ δεν θα το συνεχίσω, πόσο μαλλον η Κατ που το έβλεπε για το Κλαρκ/Λεξα Laughing

Απο οτι εχω καταλαβει, μπαινουν σε διαφορα poll της συγκεκριμενης σειρας και απλα θαβουν μαλλον επειδη ειναι φαν καποιου συγκεκριμενου ζευγαριου δεν γουσταραν την εξελιξη του. Δεν ξερω αν ειναι το ιδιο ζευγαρι με αυτο που λες καθως δεν εχω ασχοληθει παραπανω.

Στο spoiler tv πχ ειχαν ψηφησει 60/70% Awesome, δεν υπηρχαν πολλοι ψηφοι σε great, good, OK κτλ (στο ενδιαμεσο δηλαδη), και στο Awful ειχαν ποσοστο καμια 30αρια % χαχαχαχα. Rage
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6717

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Σαβ Φεβ 11, 2017 11:55 pm

Κι εμένα που μου άρεσε το αντίπαλο ζευγάρι η σειρά με χάλασε και την παράτησα χαχαχα
Ισως να είμαι και λίγο υποκειμενικη τι να πω?? pppppppp

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές   Κυρ Φεβ 12, 2017 12:10 am

MariaS έγραψε:
Κι εμένα που μου άρεσε το αντίπαλο ζευγάρι η σειρά με χάλασε και την παράτησα χαχαχα
Ισως να είμαι και λίγο υποκειμενικη τι να πω?? pppppppp

Λογικο ειναι ρε συ. Για σειρα του CW μιλαμε. Συνηθως οι πιο πολλοι βλεπουν αυτο το καναλι για συγκεκριμενα πραγματα. Δεν περιμενεις να δεις Breaking Bad ξερω γω.

Γενικό τόπικ για αγγλόφωνες σειρές
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 93 από 96Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 48 ... 92, 93, 94, 95, 96  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: