ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Season 7

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8196
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Νοε 26, 2014 8:16 pm

Έχω δει μέχρι το 7... θέε μου ανατρίχιασα με το φινάλε του επεισοδίου!

Τον συμπαθώ τον Μπόμπυ ρε γαμώτο. Αλλά πραγματικά ήδη την είχαν γλιτώσει πολύ φτηνά με τόσες μαλακίες την μία μετά την άλλη όλοι οι δικοί μας. Αλλά το μάτι του ρε φίλε? pale

Η Τζέμα απορώ πως ζει με τον εαυτό της η βρωμιάρα! Την είχε πάει αίμα όταν ο Τζαξ την ζήτησε να πάει στο σπιτάκι στο βουνό. Νόμιζε πως τα είχε ξεράσει όλα ο Τζους, ο άλλος κουράδας από κει! Αλλά εννοείται πάλι την γλίτωσε. Δεν θα την γλιτώνει για πολύ ακόμα. Ήδη υπήρξε εξελιξάρα! Την άκουσε ο Έιμπελ να λέει στο μωρό πως εκείνη σκότωσε την μαμά τους. Το ύφος του παιδιού τα είπε όλα. Και μετά που έδειχνε πως δεν κοιμόταν, αλλά έκανε πως κοιμάται.

Την αγαπούσε πολύ λέει την Τάρα! Ας γελάσω? Κλάψω? Δεν ξέρω πως να αντιδράσω στην ομολογία της στο μωρό. Ναι την λάτρευε! Τα έκανε όλα για το καλό όλων και φυσικά ήταν ατύχημα! Έτυχε η πιρούνα να καρφωθεί στο κεφάλι της Τάρα! Ψόφαααααααααααα

Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33885
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Νοε 26, 2014 9:15 pm

Τέρψη έγραψε:
Έχω δει μέχρι το 7... θέε μου ανατρίχιασα με το φινάλε του επεισοδίου!

Τον συμπαθώ τον Μπόμπυ ρε γαμώτο. Αλλά πραγματικά ήδη την είχαν γλιτώσει πολύ φτηνά με τόσες μαλακίες την μία μετά την άλλη  όλοι οι δικοί μας. Αλλά το μάτι του ρε φίλε? pale

Εχει και συνεχεια.

Παράθεση :
Η Τζέμα απορώ πως ζει με τον εαυτό της η βρωμιάρα! Την είχε πάει αίμα όταν ο Τζαξ την ζήτησε να πάει στο σπιτάκι στο βουνό. Νόμιζε πως τα είχε ξεράσει όλα ο Τζους, ο άλλος κουράδας από κει! Αλλά εννοείται πάλι την γλίτωσε. Δεν θα την γλιτώνει για πολύ ακόμα. Ήδη υπήρξε εξελιξάρα! Την άκουσε ο Έιμπελ να λέει στο μωρό πως εκείνη σκότωσε την μαμά τους. Το ύφος του παιδιού τα είπε όλα. Και μετά που έδειχνε πως δεν κοιμόταν, αλλά έκανε πως κοιμάται.

Απο δω και περα θα δεις πραγματα απο τον μικρο που δεν θα τα πιστευεις.

Παράθεση :
Την αγαπούσε πολύ λέει την Τάρα! Ας γελάσω? Κλάψω? Δεν ξέρω πως να αντιδράσω στην ομολογία της στο μωρό. Ναι την λάτρευε! Τα έκανε όλα για το καλό όλων και φυσικά ήταν ατύχημα! Έτυχε η πιρούνα να καρφωθεί στο κεφάλι της Τάρα! Ψόφαααααααααααα

Το οτι καθεται και μιλαει στο φαντασμα της Ταρα τι σου λεει δηλαδη!
Η γυναικα ειναι γεια σου τελειως.

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Νοε 26, 2014 9:19 pm

felia έγραψε:

Παράθεση :

Ναι ρε φίλε! Το έχει χάσει. Την πρώτη φορά που μας την έδειξε να μιλάει στο πουθενά σκιάχτηκα.

Πάντως η Τάρα μου λείπει πολύ από την σεζόν. Ειδικά όταν βλέπω το γλυκουλάκι τον Τόμας, με το μαλλί καρφί πάνω, έτοιμο για ζούληγμα, την σκέφτομαι και λυπάμαι πολύ No

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Νοε 26, 2014 9:58 pm

Τέρψη έγραψε:
felia έγραψε:

Παράθεση :

Ναι ρε φίλε! Το έχει χάσει. Την πρώτη φορά που μας την έδειξε να μιλάει στο πουθενά σκιάχτηκα.

Laughing Laughing Laughing

Παράθεση :
Πάντως η Τάρα μου λείπει πολύ από την σεζόν. Ειδικά όταν βλέπω το γλυκουλάκι τον Τόμας, με το μαλλί καρφί πάνω, έτοιμο για ζούληγμα, την σκέφτομαι και λυπάμαι πολύ No

Γενικοτερα λειπουν πολλα απο αυτη την σεζον. Ο χαρακτηρας της Ταρα (αν εξαιρεσουμε τα περσινα που εκαναν βλακειες για να την καθαρισουν στο τελος) ισορροπουσε την σειρα και εδινε και αλλα πραγματα να δεις.

Τωρα ειναι τα ιδια και τα ιδια. Κουραστικη επαναληψη βιας ξανα και ξανα και μπλα μπλα μπλα. Πολυ αργη και διαδικαστικη σεζον. Χωρις ιδιαιτερο συναισθημα/ανθρωπια.
Απλα δηλαδη δουλεψαν τα επεισοδια του 7 κυκλου για να οδηγησουν τα πραγματα στα 3 τελευταια.

Τωρα μενουν να προβληθουν 2 επεισοδια.

Ιδωμεν.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42994
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Νοε 26, 2014 10:32 pm

felia έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
felia έγραψε:

Παράθεση :

Παράθεση :

Γενικοτερα λειπουν πολλα απο αυτη την σεζον. Ο χαρακτηρας της Ταρα (αν εξαιρεσουμε τα περσινα που εκαναν βλακειες για να την καθαρισουν στο τελος) ισορροπουσε την σειρα και εδινε και αλλα πραγματα να δεις.

Τωρα ειναι τα ιδια και τα ιδια. Κουραστικη επαναληψη βιας ξανα και ξανα και μπλα μπλα μπλα. Πολυ αργη και διαδικαστικη σεζον. Χωρις ιδιαιτερο συναισθημα/ανθρωπια.
Απλα δηλαδη δουλεψαν τα επεισοδια του 7 κυκλου για να οδηγησουν τα πραγματα στα 3 τελευταια.

Ιδωμεν.

Να τα λες πιο ωραια. ΟΨΟΜΕΘΑ θα λες.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Νοε 26, 2014 10:34 pm

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
felia έγραψε:

Παράθεση :

Παράθεση :

Ιδωμεν.

Να τα λες πιο ωραια. ΟΨΟΜΕΘΑ θα λες.

Εις Φιλιππους; gelio gelio gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42994
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Νοε 26, 2014 10:46 pm

Σ' αυτους ναι dunato gelio dunato gelio
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Νοε 26, 2014 10:47 pm

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τρι Δεκ 02, 2014 2:47 am

Με έχει καταστρέψει αυτή η σειρά. Νεύρα, κλάμα, δεν υπάρχει η κατάστασή μου! Είδα έως και το 11 και είμαι εν αναμονή να βγει το 12. Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω!

Για όλα η πηγή του κακού ήταν πάντα η κωλοΤζέμα. Για να σώσει τη σάπια κωλάθρα της δημιούργησε ένα ψέμα που οδήγησε σε τόσα κακά για του ανθρώπους που υποτίθεται αγαπά, που δλδ αναρωτιέσαι τι θα έκανε αν τους μισούσε! Πέθανε ο Μπόμπυ ρε γαμώτο No Βασανίστηκε τόσο πρώτα και μετά τον καθάρισε κιόλας ο Μάρκς. Και όλα αυτά εξ αιτίας ποιού??? Της Τζέμα βέβαια! Και μετά κλάψα πάνω από το πτώμα και συγνώμες. Βρε άντε χέσε μας πουτάνα!
Και ο Νίρο ακόμα όταν έμαθε την αλήθεια έπαθε σοκ ο άνθρωπος.

Να σημειώσω κιόλας πως θεωρώ πως όλοι παίζουν εξαιρετικά. Η σκηνή που ο Τζους τα αποκαλύπτει όλα στον Τζαξ θεωρώ πως ήταν παιγμένη και από τους δύο άψογα. Πάει και ο Τζους, χαμένος από την αρχή της σεζόν, προδιαγεγραμμένο το μέλλον του. Πολύ λυπηρή μορφή κι αυτός. Έφτασα πραγματικά να τον λυπηθώ βαθιά.

Με συγκίνησε πολύ η σκηνή που ο Τζαξ λέει στον Έιμπελ για την Γουέντι. Αυτό κίνησε μάλιστα και την εξέλιξη της ιστορίας. Η Γουέντι είναι καλή και τα αγαπάει και τα δύο τα παιδιά. Όταν την βλέπω αγκαλιά με τον Τόμας, ή τον Έιμπελ να την αγκαλιάζει, σφίγγεται η καρδιά μου γτ σκέφτομαι την Τάρα που ποτέ δεν θα τα ξαναζήσει αυτά και πως κάποιος άλλος θα μεγαλώσει τα παιδιά της. Τι ειρωνεία αλήθεια, ο Έιμπελ που είναι βιολογικό παιδί της Γουέντι έμαθε ως μαμά την Τάρα και ο Τόμας που είναι της Τάρα θα μεγαλώσει με την Γουέντι και αυτή προφανώς θα λέει μαμά.

Να μην ξεχάσω να πω επίσης πως βρίσκω την ιστορία του Τιγκ και της Βένους τρομερή. Λίγες σκηνές, τρομερές ερμηνείες και τρομερά λόγια. Εγώ δάκρυσα ειλικρινά. Εκεί που οι δυο τους ήταν αστείο κομμάτι της σειράς σε προηγούμενους κύκλους, βρίσκω πως φέτος είναι τρομερό αυτό που περνάνε σαν μήνυμα.

Για την Τζέμα τι να πω. Τόσο δειλή! Ήθελε απλά να το σώσει, να μην μαθευτεί και όταν είδε πως πια όλα αποκαλύφθηκα έγινε μπουχός! Κοκοκοκοκο! Έλεγα πως αφου έκανε τις βόλτες της στα μέρη που μεγάλωσε και κλαιγόταν στον Νίρο, θα έπαιρνε δύναμη και θα πήγαινε στον Τζαξ, όχι να το σκάσει σαν φραγκόκοτα που είναι. Αλλά δεν είναι να περιμένεις και πολλά από την βρωμίλο. Πήγε και στον Έιμπελ τον 5χρονο να του δώσει το δαχτυλίδι του παππού, για να το φορέσει βρε όταν θα μπει κι αυτός στη λέσχη! Τι όνειρο έχει κάθε γονιός για τα παιδιά του? Φυσικά και να γίνουν μηχανόβιοι του κώλου, να σκοτώνουν βίαια όποιον τους τη χαλάσει και να εμπορεύονται και κανένα όπλο για να περάσει η ώρα. Τι σπουδές και ένα μέλλον χωρίς πιστολίδι, μπουρδέλα και ναρκωτικά λετε ρε παιδιά?! Είμαστε σοβαροί?! moutza moutza moutza moutza moutza moutza moutza

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 7   Τετ Δεκ 03, 2014 8:45 am

TΕΡΨΗ ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΣ!

ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΟ 12!

Σπόιλερ:

Kατα τα αλλα...

Σπόιλερ:

Παρολα ταυτα...

Σπόιλερ:

Τερψη δες το 12 λεμεεεεεεεεεεεεε....

Και μετα ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΙΝΑΛΕ!

Season 7
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Sons of Anarchy-
Μετάβαση σε: