ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 7 Spoilers pt2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45974
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Πεμ Αυγ 28, 2014 11:49 pm

α δεν γερναει κιολας?Κι αμα παει για 5-6 σεζον αυτο πως θα τον κανουν να μην γερναει? dunato gelio dunato gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42544
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Πεμ Αυγ 28, 2014 11:52 pm

xezoulina έγραψε:
α δεν γερναει κιολας?Κι αμα παει για 5-6 σεζον αυτο πως θα τον κανουν να μην γερναει? dunato gelio dunato gelio

Αυτο δεν το ειχα σκεφτει αχαχαχαχαχαχα

Οχι δεν γερναει. Μενει παντα ο ιδος. Εξου και ο γιος του θα ειναι 70 ενω αυτος ειναι ακομη κανα 40αρι. Ειναι οσο τοτε που εφαγε την καταρα, στην φορμολη dunato gelio
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Πεμ Αυγ 28, 2014 11:58 pm

ελεοςςς τωρα ειδα τη σκηνη που τη διαβαζει...ελεοςςς...εντωμεταξυ ειναι και τραγικα creepy να στα λεει αυτα καποιος με το που τον πρωτοσυναντας dunato gelio dunato gelio

παντως ρε παιδι μου μεσα στις κλισεδιες ολες οι νεες σειρες...δεν υπαρχει κατι το οριτζιναλ να δεις που δεν εχεις ξαναδει..

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Παρ Αυγ 29, 2014 12:03 am

xezoulina έγραψε:
ελεοςςς τωρα ειδα τη σκηνη που τη διαβαζει...ελεοςςς...εντωμεταξυ ειναι και τραγικα creepy να στα λεει αυτα καποιος με το που τον πρωτοσυναντας dunato gelio dunato gelio

παντως ρε παιδι μου μεσα στις κλισεδιες ολες οι νεες σειρες...δεν υπαρχει κατι το οριτζιναλ να δεις που δεν εχεις ξαναδει..

Ειναι τρομερα fail σκηνη. Και εμενα μου φαινοταν αρκετα creepy. Δηλαδη αμα μου το εκανε αυτο αντρας θα καλουσα την αστυνομια. Ας ημουν η αστυνομια αχαχαχαχαχαχα

Ενταξει, ειναι δυσκολη η πρωτοτυπια στις μερες μας. Το πρωτοτυπο πλεον ειναι ακριβο και παει προς καλωδιακα.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Παρ Αυγ 29, 2014 12:04 am

hang me once shame on you hang me twice...

βαλε αντι για hang, cuff dunato gelio dunato gelio

ΕΛΕΟΣ κλεβουνε που κλεβουνε ας μν κλεβουνε τουλαχιστον και απ το πιλοτο του καστλ ας διαλεξουν αλλο επεισοδιο να κανουν τη διαφορα dunato gelio dunato gelio

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Παρ Αυγ 29, 2014 12:05 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:

Οχι δεν γερναει. Μενει παντα ο ιδος. Εξου και ο γιος του θα ειναι 70 ενω αυτος ειναι ακομη κανα 40αρι. Ειναι οσο τοτε που εφαγε την καταρα, στην φορμολη dunato gelio

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Η ιδια φαση με βαμπιροσειρες. Σε ξεκινανε και καλα με τον 17χρονο και φτανει ο αλλος στα 30 του και ακομα υποτιθεται πως ειναι 17 στην σειρα dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Αλλα εδω ενταξει. Αν αυτος ειναι 40 στην σειρα και αν η σειρα παιξει πανω απο χρονο τοτε αν δεν "σπασει" πολυ η μουρη του θα μπορει να το υποστηριξει γενικα dunato gelio

Δεν ηξερα οτι ειχε βγει ο πιλοτος. Εγω κατεβασα και το Κονσταντιν να δω. Γαμωτο στο Κονσταντιν παιζει η ηθοποιος που παω πολυ και στο Forever ο ηθοποιος που παω πολυ. Και δεν με τραβανε ομως οι σειρες απο τα τρειλερ. Χαθηκε να ειχαν κανει αλλαγη και να ηταν και οι δυο τους στην ιδια σειρα να μην παιδευομαι; Laughing

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Παρ Αυγ 29, 2014 12:07 am

xezoulina έγραψε:
hang me once shame on you hang me twice...

βαλε αντι για hang, cuff dunato gelio dunato gelio

ΕΛΕΟΣ κλεβουνε που κλεβουνε ας μν κλεβουνε τουλαχιστον και απ το πιλοτο του καστλ ας διαλεξουν αλλο επεισοδιο να κανουν τη διαφορα dunato gelio dunato gelio

αχαχαχαχαχα ρε ειναι γεματο απο κοινες ατακες. Βαρεθηκα να γραψω ολες τις ομοιοτητες. Επρεπε δηλαδη στον πιλοτο να βαλουν να τον κανει και ανακριση; dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Παρ Αυγ 29, 2014 12:10 am

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Η ιδια φαση με βαμπιροσειρες. Σε ξεκινανε και καλα με τον 17χρονο και φτανει ο αλλος στα 30 του και ακομα υποτιθεται πως ειναι 17 στην σειρα dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Αλλα εδω ενταξει. Αν αυτος ειναι 40 στην σειρα και αν η σειρα παιξει πανω απο χρονο τοτε αν δεν "σπασει" πολυ η μουρη του θα μπορει να το υποστηριξει γενικα dunato gelio

Δεν ηξερα οτι ειχε βγει ο πιλοτος. Εγω κατεβασα και το Κονσταντιν να δω. Γαμωτο στο Κονσταντιν παιζει η ηθοποιος που παω πολυ και στο Forever ο ηθοποιος που παω πολυ. Και δεν με τραβανε ομως οι σειρες απο τα τρειλερ. Χαθηκε να ειχαν κανει αλλαγη και να ηταν και οι δυο τους στην ιδια σειρα να μην παιδευομαι; Laughing

Μου αρεσε το Constantine σαν concept αλλα θυμαμαι οτι για καποιον λογο του ειχα ριξει μαυρο μολις ειδα τρειλερ. Νομιζω δεν γουσταρα την ηθοποιο ή τον ηθοποιο που επαιζε.

Καλα και στο TVD εχω λιωσει με αυτο που λες. Οι αλλοι ειναι 30αρηδες και υποτιθεται οτι πανε σχολειο αχαχαχαχαχαχα

Τσεκαρε και το Forever αν θες. Εμενα βεβαια δεν με εντυπωσιασε ιδιαιτερα. Καλο ρυθμο ειχε, καλος ο Ioan, αλλα δεν μου αρεσει η συμπρωταγωνιστρια και η υποθεση. Εχει ενα μυστηριο αλλα υποτιθεται οτι θα δω αστυνομικο. Αν θελω sci-fi θα βρω κατι καλυτερο.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Παρ Αυγ 29, 2014 12:11 am

Eleni7 έγραψε:
Αλλα η κοπελια ειναι λιγο καπως. Ελαφρως παγοκολωνα; Μου την σπαει η μουρη της; Δεν καταλαβα. Δεν μου καθεται καλα παντως. Μου φαινεται ξινη. Και δεν φταιει ο ρολος.

Ετσι μου φαινοταν εμενα η Στανα στις αρχες της σειρας dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio
Ειδικα η μουρη της Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers pt2   Παρ Αυγ 29, 2014 12:13 am

Κατεβηκε και σε μενα.

Φιλε οντως η εναρξη με το κοντινο της πολης μου θυμισε Καστλ χωρις να εχουν δειξει τιποτα αλλο καν Laughing

Castle Season 7 Spoilers pt2
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: