ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 7 Spoilers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45974
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 2:25 am

εντελει ουτε εσυ διαβασες το αρθρο?καλα παμε dunato gelio dunato gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42543
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 2:26 am

xezoulina έγραψε:
εντελει ουτε εσυ διαβασες το αρθρο?καλα παμε dunato gelio dunato gelio

Πως να το διαβασω ρε; Δεν βλεπω καλα λεμε dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Πρεπει να παω για γυαλια μαλλον.

Ψαξε στο tumblr μηπως το διαβασε κανας αλλος. Αλλα πραγματικα δε νομιζω να λεει κατι για την σειρα. Γενικα περι συγγραφης πρεπει να μιλανε. Για τεχνικα ζητηματα δηλαδη.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 2:29 am

Να, το διαβασε ο φιλος σου και εγραψε αυτο.

Παράθεση :
This was excellent. As if we need to list all the reasons we love this show, but one of mine is definitely Miller & Marlowe. I mean, c’mon! How cute are they??

Οποτε καταλαβαινεις τι μαλακιες γραφουν μεσα. Ουτε καν βγαζω τα ματια μου γι' αυτους αχαχαχαχαχαχα

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 2:46 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :
με 6ωρο διαβασμα κιολας

Την επεσες στον καθηγητη ή ειχες σκονακι;

τπτ απ τα 2 Laughing Laughing Laughing

απλα αμα εχεις δωσει ενα μαθημα αρκετες φορες μετα δεν χρειαζεται να διαβασεις τοοοοοσο πολυ

Ε πες ετσι ρε μαλακα. Ειπα και εγω. Την Γεωμετρια τωρα με διαβασμα του Σ/Κ την περασα. Αλλα την εχω βγαλει ενα σωρο φορες. Ετσι πανε αυτα.

Μπα μην το λες. Εγω εχω περασει μαθηματα με 6 ωρο διαβασμα χωρις να εχω ανοιξει βιβλιο ποτε. Laughing

Και χωρις σκονακι. Ολα γινονται. Εξαρταται το μαθημα και οι συνθηκες.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 2:56 am

Ε ναι ρε. Αλλα περα απο την τυχη και το μαθημα, θελει να σου κοβει και λιγο. Ολα γινονται, πλακα κανουμε; Ξερω παιδι που περναει μαθηματα με βαθμο χωρις καν να διαβασει. Ειναι θεμα αντιληψης, το ποσο σου παιρνει να εμπεδωσεις κατι. Αλλοι χρειαζονται διπλασιο και τριπλασιο χρονο για να μπουν στο κλιμα. Εγω πχ αμα δεν διαβαζα τοσο πολυ στην σχολη δεν θα ειχα στον ηλιο μοιρα που λεμε. Ουτε ασσο δεν θα μπορουσα να γραψω. Σε βασικο μαθημα της σχολης παιζει να εκανα 5πλασιο χρονο απο τον κολλητο μου να καταλαβω το νοημα και να το βγαλω εν τελει. Ακουω παιδια που περνανε μαθηματα (και μαλιστα δυσκολα) με μια βδομαδα διαβασμα ενω εγω εφαγα μηνα (+εξαμηνο) και τα ζηλευω (οχι με την εννοια του δολου, ισα-ισα). Ειναι χαρισμα αυτο. Κριμα που σε αρκετα μεγαλο ποσοστο (δυστυχως) δεν εκμεταλλευονται αυτη την ικανοτητα που εχουν.
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32911
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 3:05 am

Eleni7 έγραψε:
Ε ναι ρε. Αλλα περα απο την τυχη και το μαθημα, θελει να σου κοβει και λιγο. Ολα γινονται, πλακα κανουμε; Ξερω παιδι που περναει μαθηματα με βαθμο χωρις καν να διαβασει. Ειναι θεμα αντιληψης, το ποσο σου παιρνει να εμπεδωσεις κατι. Αλλοι χρειαζονται διπλασιο και τριπλασιο χρονο για να μπουν στο κλιμα. Εγω πχ αμα δεν διαβαζα τοσο πολυ στην σχολη δεν θα ειχα στον ηλιο μοιρα που λεμε. Ουτε ασσο δεν θα μπορουσα να γραψω. Σε βασικο μαθημα της σχολης παιζει να εκανα 5πλασιο χρονο απο τον κολλητο μου να καταλαβω το νοημα και να το βγαλω εν τελει. Ακουω παιδια που περνανε μαθηματα (και μαλιστα δυσκολα) με μια βδομαδα διαβασμα ενω εγω εφαγα μηνα (+εξαμηνο) και τα ζηλευω (οχι με την εννοια του δολου, ισα-ισα). Ειναι χαρισμα αυτο. Κριμα που σε αρκετα μεγαλο ποσοστο (δυστυχως) δεν εκμεταλλευονται αυτη την ικανοτητα που εχουν.

Και εγω χρειαζομουν λιγο χρονο. Αλλα το αντικειμενο δεν με τραβαγε καθολου και επισης σαν ατομο εχω το κακο χουι του να βαριεμαι πολυ ευκολα και να αναβαλλω τις υποχρεωσεις μεχρι εκει που δεν παιρνει αλλο Laughing

Να φανταστεις και το μαθημα που σου αναφερα πριν ηταν ενα απο τα δυσκολοτερα της σχολης. Με αρνητικη βαθμολογια στο καπακι και το περασα με ενα 5-6 ωρο διαβασμα δινοντας το την ιδια μερα. Και το περασα στο χαλαρο.

Ειναι θεμα ατομου, συγκυριων κτλ κτλ.
Να σε τραβαει και το αντικειμενο, να εχεις και αντιληψη επι του αντικειμενου και πολλοι αλλοι παραγοντες.

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 10:39 am

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

αυτο το κοριτσι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ειναι τουβλο dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 11:20 am

Και τον Νειθαν γιατι τον κανει stalking; Εκει δεν μιλανε απο κοντα δηλαδη; dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 11:23 am

felia έγραψε:
Eleni7 έγραψε:

Και εγω χρειαζομουν λιγο χρονο. Αλλα το αντικειμενο δεν με τραβαγε καθολου και επισης σαν ατομο εχω το κακο χουι του να βαριεμαι πολυ ευκολα και να αναβαλλω τις υποχρεωσεις μεχρι εκει που δεν παιρνει αλλο Laughing

Να φανταστεις και το μαθημα που σου αναφερα πριν ηταν ενα απο τα δυσκολοτερα της σχολης. Με αρνητικη βαθμολογια στο καπακι και το περασα με ενα 5-6 ωρο διαβασμα δινοντας το την ιδια μερα. Και το περασα στο χαλαρο.

Ειναι θεμα ατομου, συγκυριων κτλ κτλ.
Να σε τραβαει και το αντικειμενο, να εχεις και αντιληψη επι του αντικειμενου και πολλοι αλλοι παραγοντες.

Ε ναι ρε, ετσι παει. Εχω ακουσει πολλες αναλογες περιπτωσεις και εδω. Και βασικα βλεπεις κιολλας σε ορισμενες περιπτωσεις οταν βαζουν δυσκολα θεματα να περνανε το μαθημα μονο αυτα τα λιγα ατομα. Ειναι επειδη εχουν ταχυτερη αντιληψη.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 7 Spoilers   Τρι Αυγ 26, 2014 11:56 am

Eleni7 έγραψε:
Και τον Νειθαν γιατι τον κανει stalking; Εκει δεν μιλανε απο κοντα δηλαδη; dunato gelio

αφου μαλακα ειναι ΜΠΕΤΟ το κοριτσι dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

την υποχρεωσε κανεις να απαντησει στην ερωτηση μα πραγματικα δλδ αστην να παει στην ευχη μην ανοιγεις το στοματακι σου και πετας πιπες dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Castle Season 7 Spoilers
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 96 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: