ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

4x08: The Mountain and the Viper

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7101
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 5:39 pm

Ναι ναι, το αβαταρ της Φιλ μας πείραξε... Το αβαταρ της Φέλιας, που πλέον κάθε φορά μου θυμίζει το ύφος της σιχαμερής μετά την έκβαση της μονομαχίας του επεισοδίου, μόνο εμένα ενοχλεί;;;;  angry 

My dear, find what you love and let it kill you…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5138
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 6:30 pm

Laughing Βλεπεις ρε παιδι μου κατι πραγματα?
Να σου πω Σιλβ εμενα η Σερσει γενικα μ'αρεσει,την κατανοω για καποια πραγματα. Αλλα οτι μπορει να γινει πααρα πολυ σκυλα μπορει.Σ'αυτο το επεισοδιο θα με συγχυσει και μενα λογικα. Για αυτο εξαλλου καθυστερω να το δω,πιστευω οτι θα εχει πολλες πηγες συγχυσης μεσα. Εγω οπως ειπα τα εχω ακομα πιο μαζεμενα στον μπαμπα Λανιστερ.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33057
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 7:27 pm

filareti έγραψε:
Παντως για μενα το μεγαλο επεισοδιο της σεζον ειναι το 8ο αντι για το παραδοσιακο 9ο. Εδω γινανε αυτα που και με ενδιαφερουν και με πονανε και τα περιμενα πιο πολυ. Στο 9ο νομιζω θα δειξουν σχεδον αποκλειστικα περιοχες που δε με ενδιαφερουν και τοσο.

++++++++++++++++++++++++++++

Eκτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος

Αν
Σπόιλερ:

Ολα τα αλλα δεν με ενδιαφερουν ιδιαιτερα  Laughing

filareti έγραψε:

Αν και ολοι σ'αυτο το επεισοδιο συμφωνουσαν οτι το μεγαλυτερο τρολ του φαντομ ειναι η Lena Headey μετα τη φωτογραφια με τον Ομπεριν που μπηκε και στην αρχη

Ειναι ρε φιλε...μεγα τρολ  Laughing

Silv έγραψε:
Ναι ναι, το αβαταρ της Φιλ μας πείραξε... Το αβαταρ της Φέλιας, που πλέον κάθε φορά μου θυμίζει το ύφος της σιχαμερής μετά την έκβαση της μονομαχίας του επεισοδίου, μόνο εμένα ενοχλεί;;;;  angry 

Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα  Καλόπιασμα 

filareti έγραψε:
Laughing Βλεπεις ρε παιδι μου κατι πραγματα?
Να σου πω Σιλβ εμενα η Σερσει γενικα μ'αρεσει,την κατανοω για καποια πραγματα. Αλλα οτι μπορει να γινει πααρα πολυ σκυλα μπορει.Σ'αυτο το επεισοδιο θα με συγχυσει και μενα λογικα. Για αυτο εξαλλου καθυστερω να το δω,πιστευω οτι θα εχει πολλες πηγες συγχυσης μεσα. Εγω οπως ειπα τα εχω ακομα πιο μαζεμενα στον μπαμπα Λανιστερ.

Εμενα η Σερσει σαν χαρακτηρας δεν με τραβαει για να την δικαιολογησω γιατι απο μικρο κ#$%^$#λοπαιδι ηταν απλα μετα με τις "καταλληλες" εμπειριες εξελιξε το ταλεντο της  Laughing  (αλλα δεν μπορω να συνταχτω μαζι της γιατι ΟΛΟΣ ο κοσμος εκει μεσα τραβαει τα πανδεινα και χειροτερα (GMMR λεμε  Laughing )...δεν καταληγει ετσι ομως)

ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......Οταν ειναι σκυλα και πεταει ατακες ειναι απαιχτη η ατιμη  to kapelo tou gianni

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 8:45 pm

Μπορεί να έχει ένα elegance κι ωραίο τύπο - ακόμη κι όταν εκτοξεύει τις κακίες της - αλλά είναι άπειρα καρι@λα και φθονερή και μαυρόψυχη και ικανή για τα χειρότερα εγκλήματα (κατά τη γνώμη μου). Δεν την κατανοώ, δεν την δικαιολογώ, την απεχθάνομαι. Δε με ενδιαφέρει να τη σκοτώσουν, με ενδιαφέρει να την εξευτελίσουν και να την ταπεινώσουν όσο δεν πάει. Αυτό. Laughing 

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 8:52 pm

Silv έγραψε:
Μπορεί να έχει ένα elegance κι ωραίο τύπο - ακόμη κι όταν εκτοξεύει τις κακίες της - αλλά είναι άπειρα καρι@λα και φθονερή και μαυρόψυχη και ικανή για τα χειρότερα εγκλήματα (κατά τη γνώμη μου). Δεν την κατανοώ, δεν την δικαιολογώ, την απεχθάνομαι. Δε με ενδιαφέρει να τη σκοτώσουν, με ενδιαφέρει να την εξευτελίσουν και να την ταπεινώσουν όσο δεν πάει. Αυτό. Laughing 

dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Δωσε πονο Σιλβ  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 8:58 pm

Ε μα  Laughing 

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5138
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 9:00 pm

Laughing Να δωσω σποιλερ? sfirizi  sfirizi  sfirizi

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 10:03 pm

Ναι, κανόνισε. gelio Φέτος έφαγα για τα πάντα σπόιλερ από εκεί που δεν το περίμενα. Κι από εκεί που δεν με πολυπείραζε, έχει αρχίσει να μου τη δίνει όλο αυτό. Μου φαίνεται θα γίνω Ελένη nο2 σε λίγο. gelio 

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 10:17 pm

Silv έγραψε:
Ναι, κανόνισε. gelio Φέτος έφαγα για τα πάντα σπόιλερ από εκεί που δεν το περίμενα. Κι από εκεί που δεν με πολυπείραζε, έχει αρχίσει να μου τη δίνει όλο αυτό. Μου φαίνεται θα γίνω Ελένη nο2 σε λίγο. gelio 

Ερχεται το τελος!!!  Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Σαβ Ιουν 07, 2014 10:56 pm

Silv έγραψε:

Κανε σελιδοδεικτη την εκρηξουλα να την εχεις προχειρη.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

4x08: The Mountain and the Viper
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Johnny Depp vs Brad Pitt

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: