ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

4x08: The Mountain and the Viper

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33352
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Δευ Ιουν 02, 2014 11:42 pm

xezoulina έγραψε:
filareti έγραψε:
xezoulina έγραψε:
αχαχαχαχαχα παιδια δεν ειχα διαβασει τι λεγατε πιο πριν ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ    gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio 

Φιλ συγγνωμηηηηηηηη ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

σε εκοψαν σε προφορικα???????????????????????ΜΠΑ ΠΟΥ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ
Νταξει δε χαθηκε ο κοσμος μωρε.

Ναι ρε μαν.Κι ηταν ζορικο μαθημα κι εξεταστης κι εριξα τοσο διαβασμα και βρηκε να βγαλει τα κομπλεξικα του ο μαλακας.Και νομιζω οτι ειμαι αντικειμενικη οταν λεω οτι ηταν περιπτωση με εκοψε κι οχι κοπηκα.Οποτε...καλα τα λες Twisted Evil   Αν και...το ψοφος εν προκειμενω ας το πει η Φελια...εσυ ευχησου του υγεια και μακροημερευσηgelio

ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΤΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Να ζησεις Φιλ να τον θυμασαι  Laughing

Υ.γ _ ΨΟΦΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Δευ Ιουν 02, 2014 11:46 pm

MariaS έγραψε:
ΜΙΑ φορά να τον άκουγε τον καημένο κάποιος, ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
ΜΙΑ. ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
Ναι ρε συ No 

Πάντως γενικά το κάνουν στην σειρά αυτό. Πετάνε ατάκες σε άκυρες φάσεις που έχουν κάποια προοικονομία μέσα. Όταν τελείωσε το επεισόδιο ακριβώς αυτή την ατάκα μου σχολίασε ο αδελφός μου και μόλις μπήκα tumblr την είδα!

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5182
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Δευ Ιουν 02, 2014 11:47 pm

xezoulina έγραψε:
filareti έγραψε:
xezoulina έγραψε:
αχαχαχαχαχα παιδια δεν ειχα διαβασει τι λεγατε πιο πριν ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ    gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio 

Φιλ συγγνωμηηηηηηηη ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

σε εκοψαν σε προφορικα???????????????????????ΜΠΑ ΠΟΥ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ
Νταξει δε χαθηκε ο κοσμος μωρε.

Ναι ρε μαν.Κι ηταν ζορικο μαθημα κι εξεταστης κι εριξα τοσο διαβασμα και βρηκε να βγαλει τα κομπλεξικα του ο μαλακας.Και νομιζω οτι ειμαι αντικειμενικη οταν λεω οτι ηταν περιπτωση με εκοψε κι οχι κοπηκα.Οποτε...καλα τα λες Twisted Evil   Αν και...το ψοφος εν προκειμενω ας το πει η Φελια...εσυ ευχησου του υγεια και μακροημερευσηgelio

ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΤΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 cheers  cheers  cheers

(Kριμα που δε μου περισσευουν λεφτα να βαλω καποιον να τον παρακολουθει να απολαυσω τις καταστροφες που ελπιζω να 'ρχονται gelio )

Παράθεση :
Να ζησεις Φιλ να τον θυμασαι  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Υ.γ _ ΨΟΦΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

dunato gelio
Σας αγαπω!! Με κανατε και γελασα και το χρειαζομουν σημερα Very Happy

@δεν ανοιξα το σποιλερ αλλα ειμαι σιγουρη οτι καταλαβα τι εχει Laughing

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Τρι Ιουν 03, 2014 11:51 pm

"Don’t leave me alone in this world. Never"

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

klaps 

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Τετ Ιουν 04, 2014 12:46 am

Πω ρεε... No  και ολοι τους ειναι,βασικα ηταν, χαρακτηρες συμπαθεις φυσικα Laughing
Τουλαχιστον η Ελαρια ζει...γιατι οι αλλες... livan

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Τετ Ιουν 04, 2014 1:00 am

Παντως εχω παραπονο.

Τον ειχαν τον χαρακτηρα του Ομπεριν για 7 επεισοδια ουσιαστικα. Δεν τον εκμεταλλευτηκαν οπως επρεπε. Δηλαδη τελειως με το σταγονομετρο τον εδωσαν στα περισσοτερα επεισοδια. Θα μπορουσαν να του ειχαν δωσει περισσοτερο χρονο.

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Τετ Ιουν 04, 2014 1:06 am

felia έγραψε:
Παντως εχω παραπονο.

Τον ειχαν τον χαρακτηρα του Ομπεριν για 7 επεισοδια ουσιαστικα. Δεν τον εκμεταλλευτηκαν οπως επρεπε. Δηλαδη τελειως με το σταγονομετρο τον εδωσαν στα περισσοτερα επεισοδια. Θα μπορουσαν να του ειχαν δωσει περισσοτερο χρονο.
++++
Πραγματικα και γω το λεω. 2-3 οργια κι αλλες 3 σκηνες ουσιας. Ηταν γαματος χαρακτηρας που μπορουσε κατεξοχην να αξιοποιηθει στη σειρα. Ειχε πολλα στοιχεια για να τραβηξει το κοινο πραγμα που εγινε σε μεγαλο βαθμο ακομα και με τοσο περιορισμενο χρονο

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Τετ Ιουν 04, 2014 1:18 am

filareti έγραψε:
felia έγραψε:
Παντως εχω παραπονο.

++++
Πραγματικα και γω το λεω. 2-3 οργια κι αλλες 3 σκηνες ουσιας. Ηταν γαματος χαρακτηρας που μπορουσε κατεξοχην να αξιοποιηθει στη σειρα. Ειχε πολλα στοιχεια για να τραβηξει το κοινο πραγμα που εγινε σε μεγαλο βαθμο ακομα και με τοσο περιορισμενο χρονο

+++++++++++++++++++++++

ΑΚΡΙΒΩΣ.

Κριμα μεγαλο. Ο χαρακτηρας ειχε πολλα περισσοτερα να δωσει απο μερικα οργια και σεξουαλικες σκηνη πασης φυσης  Laughing (με εχουν κουρασει αυτα στην σειρα η αληθεια ειναι...και να δεις που σιγα σιγα θα ετοιμασουν και την Σανσα για αναλογες σκηνες τωρα που ενηλικιωθηκε η ηθοποιος)

Το θεμα ειναι πως οι σκηνες ουσιας ηταν αυτες που τον εκαναν και ξεχωρισε και θα μπορουσαν να ειχαν εκμεταλλευτει και τον ρολο αλλα και τον ηθοποιο με καλυτερο τροπο και πολυ περισσοτερο.

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Τετ Ιουν 04, 2014 3:43 am

Ναι θα μπορούσαν, αλλά ίσως να ήταν και πιο οδυνηρό αν το έκαναν. Ήταν πολύ καλός ο ηθοποιός και αν και αλβανόφατσα, τον πήγαινα πολύ. Γενικώς ο κόσμος τον είχε συμπαθήσει, γι'αυτό και όλοι θρήνησαν τον θάνατό του.

Πάντως ο θάνατός του ήταν από τους πιο βάναυσους. Και όλο το υπόβαθρο του ήρωα είχε έναν πόνο, οπότε το να βλέπεις να πεθαίνει από τα χέρια αυτού που τόσο μισούσε σε κάνει να νευριάζεις ακόμη παραπάνω με την αδικία.
Πολλοί γκρινιάζουν ότι μαλακίστηκε και δεν τον σκότωσε όσο μπορούσε, αλλά ο Όμπερυν δεν ήθελε απλά να τον σκοτώσει, ήθελε την ομολογία του, ήθελε η ομολογία να καταδεικνύει τον Τάιγουιν. Έφτασε κοντά, αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερε, τελείως, αν μην τι άλλο.

Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7130
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x08: The Mountain and the Viper   Τετ Ιουν 04, 2014 9:54 pm

Το 4x08 με βίασε. Παραπλάνησε το μυαλό μου, κακοποίησε βάναυσα την τρυφερή, αγνή, γεμάτη ελπίδες ψυχή μου, ανατίναξε το στομάχι μου, τεμάχισε σε χίλια κομμάτια το κορμί μου, το έβαλε σε σακούλες σκουπιδιών και το σκόρπισε στους κάδους της Αττικής.

υ.γ. Θέλω να κάνω εμετό απ'την αηδία και τη λύπη. Μήπως να κόψω τη σειρά;  pale 

Today is a good day to have a good day.

4x08: The Mountain and the Viper
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Johnny Depp vs Brad Pitt

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: