ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 56 ... 107  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42540
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 1:23 pm

xezoulina έγραψε:
παλι στη σχολη εισαι και στελνεις?Μην παρακολουθεις τοσο  gelio  gelio  gelio  gelio

Πως με ξερεις αχαχαχαχαχαχα

Δεν μπορω να γραψω ελληνικα απο το κινητο οταν μπαινω σε αυτο το φορουμ γιατι ο κερσορας πηγαινει κατευθειαν πανω που πληκτρολογω τις σελιδες. Δεν ξερω τι παιζει. Με το πληκτρολογιο γυρισμενο στα αγγλικα γραφει κανονικα. Γι΄αυτο καρφωνομαι  dunato gelio 

Μαλακα την πατησα. Εσυ δεν μου ελεγες να μην παρω κατευθυνση; Ειναι πολυ μπροστα η σοφια σου. Ξερεις ποια ειναι η εργασια γι' αυτη την βδομαδα (1 μια απο τις 3, γιατι ναι, εχω 3); Να κανω μαθημα στην ταξη. Εγω. Πρεπει να διαβασω 1 ολοκληρο κεφαλαιο με αλγοριθμους και μετα να τους διδαξω. Τι κανουν, πως λειτουργουν, πως γινεται η εφαρμογη τους. Ετσι για να τους καταλαβουν οι αλλοι. Θα τα κανω αυτα εγω αχαχαχαχαχα
Καταρχας δεν παιζει να μην κομπλαρω με κοσμο απο κατω  dunato gelio 

Παράθεση :
δεν ξερω θα ναι μαλακια να ναι ονειρο..οχι τπτ αλλα ο Αντρεας την ελεγε στο bones που εκανε το ιδιο και τωρα θα το εφαρμοσει κι αυτος?

Εχει γινει τετοιο σεναριο στο Bones; Το μονο που θυμαμαι ηταν που ειχε ο Μπουν ογκο στο κεφαλι στην 4ή ή 5η σεζον και εβλεπε παραισθησεις ενω μετα που του εκαναν επεμβαση οντως ειδε ονειρο οτι ηταν ζευγαρι μαζι με την Μπρεναν κτλ. Μαλλον γι' αυτο το επεισοδιο λες. Αλλα ηταν αλλη φαση. Τωρα ονειρο για ποιον λογο; Οντως ειναι χαζο να φανε το επεισοδιο ετσι.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Παρ Μαϊος 09, 2014 1:29 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45969
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 1:28 pm

αχχαχαχαχαχα απο που κι ως που ρε μαλακα δεν κανεις Διδακτικη γιατι σας βαζουν να κανετε παρουσιαση στη ταξη? Laughing  Laughing 

@ναι αυτο εννοω για το bones...ασχετο το δευτερο σνικ το χεις δει με τον Εντι?Εγω το ειδα σημερα....λες να διαλεξουν το σεναριο οτι ο Εντι χακαρε το συστημα και τους την ειχε στημμενη?Γιατι οταν λεει στη Μπεκετ "πρεπει να κανεις πρωτα κατι για μενα" φαινεται ξεκαθαρα οτι το χε προσχεδιασμενο απο πριν...το θεμα ειναι αν το κοπλο ειναι δικο του ή του Καστλ..οπως και να χει τωρα σιγουρευομαι παραπανω οτι κατι τετοιο δεν παιζει να ναι αληθινο

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 1:34 pm

Παράθεση :
αχχαχαχαχαχα απο που κι ως που ρε μαλακα δεν κανεις Διδακτικη γιατι σας βαζουν να κανετε παρουσιαση στη ταξη?

Γιατι ο συγκεκριμενος καθηγητης 1. δεν ξερει (ειναι εκεινος με τα αιτιοκρατικα αμα θυμασαι που κολλαει με τις λεξεις αχαχαχα) 2. βαριεται να διδαξει ο ιδιος. Εδω ρε μου εχει κανει προταση σε εμενα και σε αλλα 2 παιδια που μας περασε στο προηγουμενο μαθημα με 10 να ειμαστε του χρονου στο γραφειο του για Πρακτικη Ασκηση και να κανουμε εμεις την δουλεια του (περα απο την βασικη παραδοση που κανει στους πρωτοετεις). Απο την μια το ψηνω γιατι πρακτικη σε γραφειο καθηγητη πανεπιστημιου βοηθαει τρελα για το βιογραφικο μετα, απο την αλλη πρεπει να περιμενω μεχρι το καλοκαιρινο εξαμηνο του χρονου για να το κανω ενω λογικα εχω την δυνατοτητα να παρω πτυχιο νωριτερα. Κοινως μπερδεμα. Εσυ τι θα εκανες;

Παράθεση :
@ναι αυτο εννοω για το bones...ασχετο το δευτερο σνικ το χεις δει με τον Εντι?Εγω το ειδα σημερα....λες να διαλεξουν το σεναριο οτι ο Εντι χακαρε το συστημα και τους την ειχε στημμενη?Γιατι οταν λεει στη Μπεκετ "πρεπει να κανεις πρωτα κατι για μενα" φαινεται ξεκαθαρα οτι το χε προσχεδιασμενο απο πριν...το θεμα ειναι αν το κοπλο ειναι δικο του ή του Καστλ..οπως και να χει τωρα σιγουρευομαι παραπανω οτι κατι τετοιο δεν παιζει να ναι αληθινο

Μπορει ρε να ειναι κολπο του Καστλ για να την κρατησει για αρκετη ωρα μακρια. Αλλιως θα τον εβρισκε, θα υπεγραφε και τελος. Ο Καστλ το εκανε αυτο (αν το εκανε) για να της την φερει αλλα με την προυποθεση οτι θα την κρατησει καπως μακρια μεχρι να ετοιμαστουν ολα. Οποτε το ενα (οτι δηλαδη αυτος της ζητησε να κανει κατι) δεν αναιρει το αλλο.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 1:40 pm

εγω αν κανω πρακτικη θα κανω το καλοκαιρι αλλα γενικα δεν το κοβω να κανω....

@δεν ειπα οτι αναιρει το ενα το αλλο, ειπα οτι αν δεν ειναι κολπο του καστλ ο Ρογκαν αλλαξε τα χαρτια επιτηδες γιατι θα ταν ο μονος τροπος που θα δεχοταν να τον βοηθησει....

υπαρχει και το ενδεχομενο τα πραγματα να γινουν σαν τη πρεμιερα της 3ης σεζον...να ναι κολπο του Καστλ αλλα η Μπεκετ να το χει καταλαβει και απλα να υποκρινεται για να μην του χαλασει τη παρασταση  Laughing  Laughing  βασικα θα στεκει κιολας γιατι ο χαρακτηρας της ειναι διαφορετικος απο του Καστλ και το νορμαλ θα ταν ενα control freak σαν κι αυτη να εκνευριζοταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ που της εκανε φαρσα 3 μερες πριν το γαμο Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 1:48 pm

Παράθεση :
εγω αν κανω πρακτικη θα κανω το καλοκαιρι αλλα γενικα δεν το κοβω να κανω....

Γιατι; Δεν θα σε δεχτουν λες ή δεν εχει βρει που να την κανεις;

Θα πηγαινες πισω αλλο 1 εξαμηνο (ισως και 2) για πρακτικη; Αυτο σε ρωτησα κυριως.

Παράθεση :
@δεν ειπα οτι αναιρει το ενα το αλλο, ειπα οτι αν δεν ειναι κολπο του καστλ ο Ρογκαν αλλαξε τα χαρτια επιτηδες γιατι θα ταν ο μονος τροπος που θα δεχοταν να τον βοηθησει....

Και αυτο σωστο. Αλλα η σταση του Καστλ δεν θα επρεπε να ηταν αυτη που ειδαμε. Θα επρεπε να παει κοντα και να κανει σαν τρελος για να βρεθει λυση. Το πως αντιδραει ειναι περιεργο.

Παράθεση :
υπαρχει και το ενδεχομενο τα πραγματα να γινουν σαν τη πρεμιερα της 3ης σεζον...να ναι κολπο του Καστλ αλλα η Μπεκετ να το χει καταλαβει και απλα να υποκρινεται για να μην του χαλασει τη παρασταση  Laughing  Laughing  βασικα θα στεκει κιολας γιατι ο χαρακτηρας της ειναι διαφορετικος απο του Καστλ και το νορμαλ θα ταν ενα control freak σαν κι αυτη να εκνευριζοταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ που της εκανε φαρσα 3 μερες πριν το γαμο Laughing

Οχι μονο πρεμιερα 3ης. Και φετος το εκανε με τα κουστουμια. Και στο τελος του την εφερε. Παιζει να κανει και εδω το ιδιο. Να το παιξει και καλα στο τελος οτι τελικα δεν θα γινει γαμος γιατι τα χαρτια δεν αλλαζουν με τιποτα και ο αλλος απο εκει που εκανε πλακα να τρελαθει. Δηλαδη φαρσα πανω στην φαρσα. Γιατι με τον Καστλ πως τα κανει πως τα φερνει ΠΑΝΤΑ βγαινει απο πανω. Ειδικα σε εκεινο το επεισοδιο με τους ελεφαντες φετος οτι και να της ελεγε ο αλλος για να την πεισει επεφτε το ενα "χαστουκι" πισω απο το αλλο αααχαχαχαχαχαχα

Και στο τελος θα του πεταξει και για κανα μπεμπε και εκει που πηγε για μαλλι θα βγει και κουρεμενος  dunato gelio
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 1:55 pm

εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα...αν και η πρακτικη ειναι σημαντικη για το βιογραφικο....να τη κανεις..εγω δεν ξερω αν θα τη κανω γιατι πρεπει να κανεις τα χαρτια σου τωρα νομιζω κι εγω χρωσταω 4 μαθηματα οποτε δεν ξερω καν αν θα με δεχτουν για το καλοκαιρι...και ενα 6μηνο παραπανω για να κανω το χειμωνα δεν μενω..θα παρω πτυχιο το '14, οχι το '15, δεν αντεχω αλλο...

Παράθεση :
Και αυτο σωστο. Αλλα η σταση του Καστλ δεν θα επρεπε να ηταν αυτη που ειδαμε. Θα επρεπε να παει κοντα και να κανει σαν τρελος για να βρεθει λυση. Το πως αντιδραει ειναι περιεργο.
+++++++

Παράθεση :
Οχι μονο πρεμιερα 3ης. Και φετος το εκανε με τα κουστουμια. Και στο τελος του την εφερε. Παιζει να κανει και εδω το ιδιο. Να το παιξει και καλα στο τελος οτι τελικα δεν θα γινει γαμος γιατι τα χαρτια δεν αλλαζουν με τιποτα και ο αλλος απο εκει που εκανε πλακα να τρελαθει. Δηλαδη φαρσα πανω στην φαρσα. Γιατι με τον Καστλ πως τα κανει πως τα φερνει ΠΑΝΤΑ βγαινει απο πανω. Ειδικα σε εκεινο το επεισοδιο με τους ελεφαντες φετος οτι και να της ελεγε ο αλλος για να την πεισει επεφτε το ενα "χαστουκι" πισω απο το αλλο αααχαχαχαχαχαχα

Και στο τελος θα του πεταξει και για κανα μπεμπε και εκει που πηγε για μαλλι θα βγει και κουρεμενος  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio 

++++++++

μακαρι να το κανουν ετσι θα ναι ΚΑΙ ΓΑΜΩ!!

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 2:01 pm

Παράθεση :
εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα...αν και η πρακτικη ειναι σημαντικη για το βιογραφικο....να τη κανεις..εγω δεν ξερω αν θα τη κανω γιατι πρεπει να κανεις τα χαρτια σου τωρα νομιζω κι εγω χρωσταω 4 μαθηματα οποτε δεν ξερω καν αν θα με δεχτουν για το καλοκαιρι...και ενα 6μηνο παραπανω για να κανω το χειμωνα δεν μενω..θα παρω πτυχιο το '14, οχι το '15, δεν αντεχω αλλο...

Και εγω το πτυχιο σκεφτομαι ρε συ, δεν ξερω. Πφφφφ. Απο την αλλη αμα το μετανιωσω μετα τι γινεται; Εχω φαει βασανιστηρια 7 χρονια. Δεν μπορω να αντεξω λιγο ακομη γι΄αυτον τον σκοπο; Πολυ μπερδεμα.

Α, εσυ λες οτι αμα κανεις αιτηση τωρα μπορει να μην σε δεχτουν γιατι θα πουν οτι μπορεις να τελειωσεις τον Ιουνη και να μην εχει νοημα. Καταλαβα.

Παράθεση :
μακαρι να το κανουν ετσι θα ναι ΚΑΙ ΓΑΜΩ!!

Τι εννοεις και γαμω; Το διαβασεις ολο το ποστ; Το διαβασες και αυτο;

Παράθεση :

Και στο τελος θα του πεταξει και για κανα μπεμπε και εκει που πηγε για μαλλι θα βγει και κουρεμενος

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 2:08 pm

Παράθεση :
Α, εσυ λες οτι αμα κανεις αιτηση τωρα μπορει να μην σε δεχτουν γιατι θα πουν οτι μπορεις να τελειωσεις τον Ιουνη και να μην εχει νοημα. Καταλαβα.

oχι το αντιθετο...μπορει να μην περασω και τα 4 μαθηματα...δεν πρεπει να χρωστας κανενα υποχρεωτικο για να κανεις πρακτικη ...

χαχαχαχαχα αυτη τη στιγμη δεν ξερω γιατι αλλα δεν με απασχολει καθολου το σεναριο της εγκυμοσινης  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 2:17 pm

Παράθεση :
oχι το αντιθετο...μπορει να μην περασω και τα 4 μαθηματα...δεν πρεπει να χρωστας κανενα υποχρεωτικο για να κανεις πρακτικη ...

Α εχετε αλλους κανονες εσεις εκει. Μαλιστα.

Παράθεση :
χαχαχαχαχα αυτη τη στιγμη δεν ξερω γιατι αλλα δεν με απασχολει καθολου το σεναριο της εγκυμοσινης

Αυτα τα λες τωρα. Στον ιντερνετικο μου ωμο θα κλαις ομως την Τριτη.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"    Παρ Μαϊος 09, 2014 8:21 pm

AXAXAXAXAXAX μαλακα θυμασαι που σου λεγα για ενα ζευγαρι στο tumblr που μοιαζει παρα πολυ με c/b απο αποψη συμβαντων?Νομιζω γνωριζονταν 4 χρονια ηταν best friends και τα φταξανε μετα παντρευτηκαν και πρεπει να της ειχε κανιε προταση ο δικος της σε κουνιες ή κατι τετοιο....ε τωρα η κοπελα μολις μας ειπε οτι ειναι ΕΓΚΥΟΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ παει τελειωσε θα γκαστρωθει και η Μπεκετ τωρα  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio

Castle's Season 6 Finale - "For Better Or Worse"
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 107Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 56 ... 107  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle's Season 4 Finale - "Always"
» Castle's Season 5 Premiere - "After The Storm"
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: