ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

4x02: The Lion and the Rose

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33705
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 6:42 pm

Παράθεση :
Joffrey,
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ned Stark sends his regards.

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 6:45 pm

Παράθεση :
Το παρελθον των οικων ομως ειδικα Τυρελ/Μαρτελ δεν εχει αναφερθει ιδιαιτερα στην σειρα οποτε εδω εχουν περιθωρια να τα κανουν αυτα
Οχι? Δεν ειμαι σιγουρη,αλλα ακομα κι ετσι δε νομιζω οτι ταιριαζει να το αφησουν απεξω. Οπως και να 'χει παντως δε μου κολλαει καθολου.

Παράθεση :
Αναφερομουν στον ρυθμο

Εχεις ενα κολληματακι-η μαλλον να πω μια κολληματαρα- με το ρυθμο gelio  Ε δε θα ειχε μια ηρεμια πριν την καταιγιδα? Νομιζω οτι το μεγαλο γεγονος του επεισοδιου ειναι αρκετο για να επισκιασει ολο το επεισοδιο.

Ενταξει βλεπω σκηνη Ομπεριν Σερσι Ταιγουιν Ελαρια. Αχαχαχαχαχα. Ομπεριν αγορι μου εισαι τιτανοτεραστιος. Αχαχαχα πρωτα της λεει δεν εισαι πια βασιλισσα,μετα λεει στον αλλον 'τι να πεις,διαφορές... σε μερικα μερη το να βιαζεις και να δολοφονεις γυναικες και παιδια θεωρειται κακογουστο'  Twisted Evil hint hint devil smiley

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 6:52 pm

filareti έγραψε:
Παράθεση :
Το παρελθον των οικων ομως ειδικα Τυρελ/Μαρτελ δεν εχει αναφερθει ιδιαιτερα στην σειρα οποτε εδω εχουν περιθωρια να τα κανουν αυτα
Οχι? Δεν ειμαι σιγουρη,αλλα ακομα κι ετσι δε νομιζω οτι ταιριαζει να το αφησουν απεξω. Οπως και να 'χει παντως δε μου κολλαει καθολου.

Νομιζω πως κανουν οτι μπορουν για να δειξουν ποσο απελευθερωμενος ειναι ο Ομπεριν και πως ειναι bi. Απο κει και περα μην ξεχναμε πως μιλαμε για το GoT  Laughing 

Παράθεση :
Παράθεση :
Αναφερομουν στον ρυθμο

Εχεις ενα κολληματακι-η μαλλον να πω μια κολληματαρα- με το ρυθμο gelio 

Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα Καλόπιασμα 

Για μενα αυτο ειναι το μεγαλυτερο μου προβλημα με την σειρα. Αν ειχε καλυτερο ρυθμο και δεν μας αφηνε να περιμενουμε το 9 καθε φορα θα ηταν σιγουρα μια απο τις αγαπημενες μου σειρες. Ως εχει ομως σιγουρα δεν ειναι  Laughing 

Και δηλαδη αν δεν με ειχε κολλησει η Ελενη με το DW θα εβλεπα τα επεισοδια απο εκει και θα περιμενα ως συνηθως να μαζευτουν εδω το επεισοδια για να τα δω  Laughing 

Παράθεση :

Ενταξει βλεπω σκηνη Ομπεριν Σερσι Ταιγουιν Ελαρια. Αχαχαχαχαχα. Ομπεριν αγορι μου εισαι τιτανοτεραστιος. Αχαχαχα πρωτα της λεει δεν εισαι πια βασιλισσα,μετα λεει στον αλλον 'τι να πεις,διαφορές... σε μερικα μερη το να βιαζεις και να δολοφονεις γυναικες και παιδια θεωρειται κακογουστο'  Twisted Evil hint hint devil smiley

ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ!

Και ποσο μαλλον που οι Μαρτελ εχουν την κορη της Σερσει ετσι;  Laughing 
Και σιγουρα δεν της φερονται οπως οι Λανιστερ φερονται στην Σανσα.

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 6:59 pm

Παράθεση :
Νομιζω πως κανουν οτι μπορουν για να δειξουν ποσο απελευθερωμενος ειναι ο Ομπεριν και πως ειναι bi.

Nαι,κυριως γιατι οπως λες και συ προκειται για got kai hbo. Αλλα για ακομα μια φορα το παρακανουν. 

Παράθεση :
Αν ειχε καλυτερο ρυθμο και δεν μας αφηνε να περιμενουν το 9 καθε φορα θα ηταν σιγουρα μια απο τις αγαπημενες μου σειρες. Ως εχει ομως σιγουρα δεν ειναι

Και δηλαδη αν δεν με ειχε κολλησει η Ελενη με το DW θα εβλεπα τα επεισοδια απο εκει
Ε δε μας αφησε να περιμενουμε το 9 αυτη τη φορα devil smiley  mpoxoxo  
Κατα τα αλλα,δε βλεπω γιατι δεν μπορεις να δεις 2 σειρες μαζι,αλλα αμα προτιμας να δεις το doctor who σου χρυσο μου ωρα καλη στην πρυμνη σου    pppppppp   gualofouska

filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 7:17 pm

ΨΟΦΗΣΕ! ΨΗΦΗΣΕ! ΨΟΦΗΣΕ! ΤΟ ΣΑΜΙΑΜΙΔΙ ΨΟΦΗΣΕΕΕΕΕ!!!!! cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  afro  afro  afro  afro  king  gualofouska 
Ε μααα,ειπα να μη χαρω τοοσο πολυ γιατι ανηλικο ειναι ακομα,ειπα να λυπηθω τη μανα του,ειπα καιρο εχει να μας εκνευρισει πολυ,ειπα και τωρα τι θα γινουμε χωρις βαρβαρους,ειπα ειπα,αλλα ως εδω και μη παρεκει..! Το ποτηρι ξεχειλισε τα τελευταια λεπτα (κυριολεκτικα devil smiley )  Αρπα την για να μαθεις σιχαμααα..!!!! mpoxoxo  cheers

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 7:37 pm

filareti έγραψε:

Κατα τα αλλα,δε βλεπω γιατι δεν μπορεις να δεις 2 σειρες μαζι,αλλα αμα προτιμας να δεις το doctor who σου χρυσο μου ωρα καλη στην πρυμνη σου    pppppppp   gualofouska

Μπορω να βλεπω και 2 και 3 σειρες μαζι δεν εχω θεμα απλα προτιμω να μην βλεπω το GoT επεισοδιο επεισοδιο αλλα να τα βλεπω μαζεμενα. Και θελω σε αυτη την περιπτωση να εχω κατι αλλο να δω. Εν την προκειμενη δεν εχω  Laughing 

Και αυτο επειδη περιμενω την Ελενη να φιλοτιμηθει να δει τα επεισοδια που χρωσταει απο το DW για να τα δουμε παραλληλα. Αλλα δεν το βλεπω να γινεται  Razz 

filareti έγραψε:
ΨΟΦΗΣΕ! ΨΗΦΗΣΕ! ΨΟΦΗΣΕ! ΤΟ ΣΑΜΙΑΜΙΔΙ ΨΟΦΗΣΕΕΕΕΕ!!!!! cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  afro  afro  afro  afro  king  gualofouska 
Ε μααα,ειπα να μη χαρω τοοσο πολυ γιατι ανηλικο ειναι ακομα,ειπα να λυπηθω τη μανα του,ειπα καιρο εχει να μας εκνευρισει πολυ,ειπα και τωρα τι θα γινουμε χωρις βαρβαρους,ειπα ειπα,αλλα ως εδω και μη παρεκει..! Το ποτηρι ξεχειλισε τα τελευταια λεπτα (κυριολεκτικα devil smiley )  Αρπα την για να μαθεις σιχαμααα..!!!! mpoxoxo  cheers

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

_
Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2615

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 7:37 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Δεν ξέρω που ταιριάζει αυτό, οπότε το βάζω εδώ γιατί μ'άρεσε. gelio 

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 7:40 pm

Maria έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Δεν ξέρω που ταιριάζει αυτό, οπότε το βάζω εδώ γιατί μ'άρεσε. gelio 

Οντως  Laughing 

Απο τα καλυτερα σχολια στο tumblr ηταν επισης...

Another wedding sponsored by The Game of Thrones  Laughing 

Και ενα που ρωταγαν αν ο Μαρτιν ειχε στο παρελθον καποια τραυματικη εμπειρια σε κανεναν γαμο  Laughing 

lmao lmao lmao lmao lmao 

_
Maria
Slasher

Αριθμός μηνυμάτων : 2615

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 7:44 pm

Δεν το βλέπω αυτό και ούτε σκοπεύω να το δω, το φοβάμαι. Αλλά επειδή μ'άρεσε η Dormer στο Tudors, τώρα που πέθανε αυτός τι θα γίνει αυτή;

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 4x02: The Lion and the Rose   Δευ Απρ 14, 2014 7:45 pm

Θα συνεχισει κανονικα ο ρολος της.

# Αν εβλεπες Tudors γιατι να φοβασαι να δεις GoT;  Laughing 

_

4x02: The Lion and the Rose
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Lion King 1.2.3
» VENOM (Secrets of the Eternal Rose)_Fiona Paul
» Love potion gone crazy?!
» Rose/Scorpius
» Χρόνια πολλά Harryworld

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: