ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

A Song of Ice and Fire (Book Series)

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6876
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: A Song of Ice and Fire (Book Series)   Κυρ Οκτ 22, 2017 1:24 pm

Η Φελ έχει μήνες που το λεει βασικά αλλά ειναι υποψιασμένη, κι εγώ που δεν δινω ιδιαίτερα βάση στις λεπτομέρειες δεν θα το είχα πιάσει. Τα περνάει τόσο 'ύπουλα ο άτιμος Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33947
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: A Song of Ice and Fire (Book Series)   Κυρ Οκτ 22, 2017 3:22 pm

Εγώ πάντα είμαι υποψιασμενη μην το κάνουμε θέμα χαχαχα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 43020
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: A Song of Ice and Fire (Book Series)   Παρ Ιουν 08, 2018 8:53 pm

Εκπληκτικα τα βιβλια. Δεν εχω λογια. Ξερω τι θα γινει, και παρολα αυτα σε ορισμενες σκηνες μου ανεβαινουν οι παλμοι. Εξαιρετικο το γραψιμο του Μαρτιν, πολυ καλη η ιδεα να χωριζει τα κεφαλαια σε POV βασικων χαρακτηρων. Κριμα που βαριεται τη ζωη του και πιθανοτατα δε θα γραψει αλλα  Laughing

Επισης εμεινα μαλακας στο "οραμα" της Ντενερυς στον Οικο των Αθανατων (book 2). Εχει δει ξεκαθαρα το Red Wedding. Αλλα και το οτι υπαρχει κι αλλος Aegon Targaryen, το σκηνικο Λυαννα-Ρειγκαρ κτλ. Επισης κατι μου λεει οτι εχει δει και το φιναλε της σειρας, απλα ειναι λιγο ασυναρτητα αυτα που γραφονται μεσα, οποτε δεν παει το μυαλο σου. Στη σειρα βεβαια εδειξαν αλλο οραμα (βλεπει τον Ντρογκο νομιζω; ). Λογικο ισως μιας και ειδικα το Red Wedding θα το πιαναμε.
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33947
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: A Song of Ice and Fire (Book Series)   Παρ Ιουν 08, 2018 10:50 pm

Eleni7 έγραψε:
Εκπληκτικα τα βιβλια. Δεν εχω λογια. Ξερω τι θα γινει, και παρολα αυτα σε ορισμενες σκηνες μου ανεβαινουν οι παλμοι. Εξαιρετικο το γραψιμο του Μαρτιν, πολυ καλη η ιδεα να χωριζει τα κεφαλαια σε POV βασικων χαρακτηρων. Κριμα που βαριεται τη ζωη του και πιθανοτατα δε θα γραψει αλλα  Laughing

Και οχι μονο αυτο. Εχει δωσει εντολη αν πεθανει πριν ολοκληρωσει τα βιβλια να καταστρεψουν τις σημειωσεις του dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.

A Song of Ice and Fire (Book Series)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: