ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Suits (2011)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32906
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 12:24 am

xezoulina έγραψε:
gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio  θεεεεεεεεενκς

Ρε ειλικρινα...ο τροπος που κινει το στομα του ...που μιλαει κτλ...ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΣΣΣΣΣ  Laughing Laughing Laughing 

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 12:25 am

felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:

Ρε ειλικρινα...ο τροπος που κινει το στομα του ...που μιλαει κτλ...ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΣΣΣΣΣ  Laughing Laughing Laughing 
Μην ξεχνάς και το λούγκρα. Λουγκροκάστορας!

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 12:29 am

Τέρψη έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:

dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Με με σωμα ΝΑΟ (  emetos  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio ) αυτο που το βαζεις;

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 12:31 am

felia έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
felia έγραψε:
xezoulina έγραψε:

dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Με με σωμα ΝΑΟ (  emetos  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio ) αυτο που το βαζεις;
 gelio gelio gelio Δεν ξεχνιέται το δάσος!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 1:49 am

1χ06

Μάικ την πατήσαμε? Μωρέ ο γλυκούλης να την βοηθήσει ήθελε την Ρέιτσελ γι'αυτό πήγε και στο ραντεβού, για να πει την ατάκα του και να την αποτρέψει από το να κλέψει στις εξετάσεις. Κακίστρω Ρέιτσελ στο τέλος θα ζητάς συγνώμη. Που να ήξερε εν τω μεταξύ πως ούτε αυτός έχει περάσει τυπικά το τεστ και δεν είναι καν δικηγόρος!

Κάστορας για γέλια ακόμη μία φορά. Τόσο αστείος! Θα πάει με τον Χάρβεϊ στον αγώνα dunato gelio  Μακάρι να μας το δείξουν, θα έχει επικά γέλια.

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 2:25 am

Τέρψη έγραψε:
1χ06

Μάικ την πατήσαμε? Μωρέ ο γλυκούλης να την βοηθήσει ήθελε την Ρέιτσελ γι'αυτό πήγε και στο ραντεβού, για να πει την ατάκα του και να την αποτρέψει από το να κλέψει στις εξετάσεις. Κακίστρω Ρέιτσελ στο τέλος θα ζητάς συγνώμη. Που να ήξερε εν τω μεταξύ πως ούτε αυτός έχει περάσει τυπικά το τεστ και δεν είναι καν δικηγόρος!

Την εχει πατησει αγρια το παιδι λεμε!...Και η Ρειτσελ ειναι μια ζεστο μια κρυο γενικα (ασχετα αν ειναι ξεκαθαρη τα σηματα της τα ριχνει μια χαρα στον αερα  Laughing ) και τον βλεπω τον Μαικ να κανει καμια %^&^%$#%^$# στο τελος.

Εν το μεταξυ η Ρειτσελ γατα ετσι...τα συνεδεσε με την μια τα κομματια και καταλαβε τι παιζει με τον Μαικ. Που να μαθει δηλαδη πως δεν ειναι καν δικηγορος  Laughing

Παράθεση :

Κάστορας για γέλια ακόμη μία φορά. Τόσο αστείος! Θα πάει με τον Χάρβεϊ στον αγώνα dunato gelio  Μακάρι να μας το δείξουν, θα έχει επικά γέλια.

Καλα αν δειξουν κατι τετοιο θα εχει τρελη φαση  Laughing

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 11:36 am

1x07

Όχι ρε Μάικ με την Τζένη! Σου είπα μου τη σπάει και πας μαζί της?! Και πες εμένα δεν με λογαριάζεις, τον Τρέβορ? Αν το μάθει την πούλεψες. Έλεγα πως ούτως ή άλλως ο Τρέβορ θα του την κάνει. Τώρα θα έχει και έναν άκόμα λόγο.

Μωρή Ρέιτσελ και συ! Σου τα χω μαζεμένα! Τώρα θυμήθηκες να του την πέσεις? Τώρα που φυστίκωσε την Τζένη την στραπατσαρισμένη?

Ο Μάικ πάντως την νοιάζεται πολύ την Ρέιτσελ. Την έβαλε πάνω από εγωισμούς για νίκη στην εικονική δίκη. Τι γλυκό αγόρι flower 

Χάρβεϊ και γκομενοδουλειές κλασικά. Δεν μπορεί να μείνει με μία σταθερά ο άνθρωπος, δεν είναι στην φύση του. Απορώ πως θα το πάνε με την Ντόνα το πράγμα, γτ για την ώρα είναι τελείως κουλ και στο φιλικό η σχέση. Και ομολογώ γελάω με την Ντόνα, την έχω συμπαθήσει περισσότερο τώρα, απλά για κάποιο λόγο δεν μου κολλάει ερωτικά με τον Χάρβεϊ

Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5129
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 1:30 pm

cyclops  cyclops  cyclops  Και γω λεω σημερα θα βαλω να δω το 2...για να δω πως πηγαν αυτες,το προχωρησαν..? Κι εχετε φτασει κιολας στο 7 ρε φιλε!dunato gelio  dunato gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 7:19 pm

filareti έγραψε:
cyclops  cyclops  cyclops  Και γω λεω σημερα θα βαλω να δω το 2...για να δω πως πηγαν αυτες,το προχωρησαν..? Κι εχετε φτασει κιολας στο 7 ρε φιλε!dunato gelio  dunato gelio
 dunato gelio dunato gelio dunato gelio  Εγώ γενικά όταν είμαι σπίτι δεν πολυβλέπω τιβι και βλέπω επεισόδια με το φαγητό, πριν πάω για ύπνο κλπ.

Πάντως παρ'ότι μπορεί οι αυτοτελείς ιστορίες κάθε επεισοδίου να μην είναι όλες πολύ καλές, γενικά σε τραβάει η σειρά. Δεν καταλαβαίνεις πότε τελειώνει το επεισόδιο. Τουλάχιστον για μένα αυτό ισχύει.

Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5129
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Suits (2011)   Πεμ Μαρ 27, 2014 7:43 pm

Τέρψη έγραψε:
filareti έγραψε:
 dunato gelio dunato gelio dunato gelio  Εγώ γενικά όταν είμαι σπίτι δεν πολυβλέπω τιβι και βλέπω επεισόδια με το φαγητό, πριν πάω για ύπνο κλπ.

Πάντως παρ'ότι μπορεί οι αυτοτελείς ιστορίες κάθε επεισοδίου να μην είναι όλες πολύ καλές, γενικά σε τραβάει η σειρά. Δεν καταλαβαίνεις πότε τελειώνει το επεισόδιο. Τουλάχιστον για μένα αυτό ισχύει.
Που να σας ενθουσιαζε κιολας το πρωτο δλδ! Θα ειχατε φτασει στο φιναλε της σεζον και θα ετρεχα να προλαβω! lol!
Συμφωνω παντως,εγω βλεπω το 2ο τωρα και μολις το σταματησα κι ειδα οτι εχω περασει το 20ο λεπτο,ενω νομιζα οτι εχω δει πολυ λιγο.
Ολοι τους που κανουν τον εξυπνο στο φουκαρα το Μαικ με εκνευριζουν ooxi  Αν και δεν καταλαβαινω τι σας αρεσει τοοσο πια στην εμφανιση του  Laughing
@ο καστορας στο τενις gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble

Suits (2011)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Suits (2011)
» People's Choice Awards 2011
» Διαγωνισμός φαν φικ Απρίλιος 2011- Ψηφοφορία
» The Uglies Series
» Peter Facinelli

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: