ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Alias

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42543
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Κυρ Μαρ 02, 2014 1:35 am

Τέρψη έγραψε:
Εμένα είναι ίσως και το αγαπημένο μου. Θα στενοχωρηθώ αν μάθω πως χώρισαν. Μου βγάζουν και οι δύο πως έχουν πρώτη την οικογένεια και δεύτερα όλα τα άλλα. Πάντα τους βλέπεις με τα παιδιά τους, χαλαρούς και φυσιολογικούς. Δεν έχω δει ποτέ την Τζένιφερ να κυκλοφορεί με γόβα, βαμμένη και με μαλλί κομμωτηρίου. Τους πάω άπειρα.

Ναι, αυτο θα σου ελεγα και εγω. Τους βλεπεις σε φωτο απο παπαρατσι και ειναι πραγματικα απλοι ανθρωποι. Καμια υπερβολη, κανενα δειγμα σταριλικιου και νεοπλουτισμου. Και κυριως παντα θα τους δεις ή μαζι, ή τουλαχιστον θα δεις τον 1 εκ των 2 αλλα μαζι με τα πιτσιρικια.

Και βλεπεις μερικους αλλους που βγαινουν βολτα και ειναι ντυμενοι στην τριχα, και απο πισω τους τρεχουν και 2 ντανταδες να κρατανε τα μικρα λες και ειναι τιποτα αξεσουαρ. Λες και παιζουν γκολφ και οι πισω τους κρατανε την τσαντα με τα μπαστουνια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Κυρ Μαρ 02, 2014 1:42 am

Ναι ρε συ! Και έχουν δηλώσει πως ποτέ δεν δουλεύουν παράλληλα από τότε που έκανα το πρώτο τους παιδί. Το κανονίζουν έτσι ώστε όταν δουλεύει ο ένας, ο άλλος να είναι σπίτι με τα παιδιά. Και η Τζενιφερ γενικώς έχει παραμερίσει πολύ την καριέρα της από τότε που έκανε οικογένεια, αλλά το έχει κάνει με την καρδιά της αυτό και φαίνεται. Ο Μπεν έχει πει -και αυτό τον τιμά πολύ- πως αν δεν ήταν αυτή, δεν θα είχε καταφέρει ουτε να σκηνοθετήσει την ταινία που του έδωσε χρυσή σφαίρα και όσκαρ, ούτε να ανέλθει ως ηθοποιός.

Γενικά ο Μπεν θεωρώ βρήκε την υγειά του μαζί της. Την περίοδο που ήταν με την Λόπεζ είχε γίνει περίγελος και η καριέρα του ήταν απλά χάλια.

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Κυρ Μαρ 02, 2014 1:47 am

Καλα τοτε με την Λοπεζ ηταν εφιαλτικη η κατασταση. Και απο οτι θυμαμαι γι' αυτο χωρισαν. Επειδη τους ειχε κανει την ζωη πατινι ο τυπος. Αλλα γινοταν και αλλιως; Το "ταλεντο" της Λοπεζ απαιτουσε την προσοχη απο τα ΜΜΕ με οποιονδηποτε τροπο. Αμα ηταν να βασιστει μονο στην υποκριτικη και στην φωνη της τοτε αστο. Απο τα tabloids εκανε καριερα. Ο Αφλεκ ειναι εντελως αλλη παστα οποτε ηταν αναμενομενος ο χωρισμος.

Οντως η Τζενιφερ εχει περιορισει τις ταινιες της. Εχει γινει και παραγωγος τωρα οποτε δουλευει περισσοτερο πανω σε αυτο. Μακαρι να επιστρεψει καποια στιγμη δυναμικα.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Κυρ Μαρ 02, 2014 1:51 am

Παράθεση :
Καλα τοτε με την Λοπεζ ηταν εφιαλτικη η κατασταση. Και απο οτι θυμαμαι γι' αυτο χωρισαν. Επειδη τους ειχε κανει την ζωη πατινι ο τυπος. Αλλα γινοταν και αλλιως; Το "ταλεντο" της Λοπεζ απαιτουσε την προσοχη απο τα ΜΜΕ με οποιονδηποτε τροπο. Αμα ηταν να βασιστει μονο στην υποκριτικη και στην φωνη της τοτε αστο. Απο τα tabloids εκανε καριερα. Ο Αφλεκ ειναι εντελως αλλη παστα οποτε ηταν αναμενομενος ο χωρισμος.
Ναι η Λόπεζ ήταν τελείως όχι ο τύπος ζωής που φαίνεται ο ίδιος ήθελε να έχει. Δεν ξέρω καν πως κόλλησαν και αρραβωνιάστηκαν. Η γυναίκα δεν είναι σοβαρή. Στάνταρ αν είχαν παντρευτεί θα ήταν χωρισμένοι τώρα. Και όπως γράφουν και πολλοί γενικά, διάλεξε την σωστή Τζένιφερ.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Δευ Μαρ 03, 2014 10:58 pm

Ψήνεται κανείς να δούμε το επόμενο?

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Δευ Μαρ 03, 2014 11:04 pm

Τέρψη έγραψε:
Ψήνεται κανείς να δούμε το επόμενο?

Αυριο βραδυ θα μπορεσω, τωρα εχω κοσμο  Laughing 
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45974
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Δευ Μαρ 03, 2014 11:07 pm

εγω θα πρεπει να τα ξανακατεβασω γιατι η ποιοτητα που ειχα κατεβασει δεν κανει για τη δικια μου οθονηηηηηηη

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Τρι Μαρ 04, 2014 8:26 pm

Τι λέει σήμερα? Θα δούμε?

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Τρι Μαρ 04, 2014 8:44 pm

Εισαι πολυ πιεστικια. Μου θυμιζεις παλιο μελος.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alias   Τρι Μαρ 04, 2014 8:52 pm

gelio gelio gelio gelio 

Η ιδέας σας για "ξεκινάω μια σειρά" είναι να βλέπουμε ένα το μήνα?! pppppppp 

Alias
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: