ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 6 Spoilers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45969
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 2:28 am

εννοειται πως η γνωμη μεταβαλλεται και δεν ειναι κατι σταθερο, παει αναλογα με τις συνθηκες καθε φορα και τα δεδομενα που εχεις...δλδ απλο παραδειγμα, τα τελευταια επεισοδια της 6ης σεζον ειναι το ενα καλυτερο απ το αλλο, αλλα εσυ εξακολουθεις και εχεις αυτη την αρνητικη εικονα που ειχες 5-6 επεισοδια πιο πισω, δλδ εχεις παγιωσει την εικονα που εχεις για πολλα πραγματα χωρις να την αλλαζεις....εντελει πιστευω οτι μπορει εγω να βροντοφωναζω οτι επιρρεαζομαι ευκολα αλλα ισως εσυ να χεις περισσοτερη προκαταληψη πανω σε καποια πραγματα...βλεπε Μπεκετ...επειδη στο 6χ02 την ειχαν τρισαθλια θα εινια και τωρα τα ιδια σκατα...επειδη ο Μαρλοου εγραψε χαλια το watershed ο,τι και να γραψει απο τωρα και στο εξης θα ναι ΓΤΠ δλδ οταν γινεται κατι κακο ειναι σαν να το διαγραφεις παντελως μετα....

δεν θα ελεγα τπτ αν  ηταν απλα  ενα μεμονομενο θεμα αλλα γινεται παντου αυτο δλδ τρεμω στην ιδεα να διαφωνισουμε ποτε πανω σε πολιτικη αποψη θα με μπουγελωσεις με βενζινη και θα με κανεις φλογοβολο λουκανικο  Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42540
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 2:38 am

Παράθεση :
δλδ απλο παραδειγμα, τα τελευταια επεισοδια της 6ης σεζον ειναι το ενα καλυτερο απ το αλλο, αλλα εσυ εξακολουθεις και εχεις αυτη την αρνητικη εικονα που ειχες 5-6 επεισοδια πιο πισω

Η σεζον γενικα για να κριθει πρεπει να παει μεχρι το τελος. Αλλοι κρινανε περυσι απο το το 10ο επεισοδιο. Τωρα γαργαρα  Laughing 
Απλα εχουμε πολλα επεισοδια βαρετα με πολυ υποθεση, με τους δευτερευοντες να εχουν χρονο, και η σειρα 2 επεισοδια τωρα ηταν δυνατη. Αυτο. Που διαφωνεις; Τι απο αυτα δεν εχουμε ξανασυζητησει;2 επεισοδια θα σωσουν την σεζον αν δουμε μαλακιες στο τελος; Αμα κανουν γαματο φιναλε μπραβο και θα βγω να το πω.

Η Μπεκετ δεν σου ειπα οτι ειναι τρισαθλια. Ποτε δεν το εχω πει αυτο. Απλα εμενα με εχει κουρασει ο χαρακτηρας της (ειδες τι σου ποσταρα τις προαλλες απο παλιο ποστ, αλλαξε ή μηπως οχι ξανα η γνωμη μου; ). Και η αληθεια ειναι οτι 2 σεζον τωρα την εχουν κανει πολυ επιφανειακη. Δεν δενεται με υποθεσεις, δεν ειναι τοσο συναισθηματικη, την εχουν κανει πιο Ρομποκοπ.

Παράθεση :
δεν θα ελεγα τπτ αν  ηταν απλα  ενα μεμονομενο θεμα αλλα γινεται παντου αυτο δλδ τρεμω στην ιδεα να διαφωνισουμε ποτε πανω σε πολιτικη αποψη θα με μπουγελωσεις με βενζινη και θα με κανεις φλογοβολο λουκανικο

Για πολιτικη αποψη δεν προκειται ποτε να διαφωνησουμε και να σχολιασω παραπανω απο 2 γραμμες σε ενδεχομενη διαφωνια. Ουτε καν βασικα. Εκτος και αν εισαι ΧΑ και πας να μου το πεις με τροπο  Laughing
Εκει ναι, εισαι για μπουρλωτο, δεν διαφωνω με το σκεπτικο σου  Laughing

Και γενικα γνωμη μου, γνωμη σου. Τοσο απλα. Δεν καταλαβαινω αυτο το point. Εχω τραμπουκισει ποτε κανεναν που ειχε αντιθετη αποψη απο εμενα; Ασχετο οταν ποσταρετε για Lion King και Lost  Laughing
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 2:47 am

Παράθεση :
Η σεζον γενικα για να κριθει πρεπει να παει μεχρι το τελος. Αλλοι κρινανε περυσι απο το το 10ο επεισοδιο. Τωρα γαργαρα  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 
Απλα εχουμε πολλα επεισοδια βαρετα με πολυ υποθεση, με τους δευτερευοντες να εχουν χρονο, και η σειρα 2 επεισοδια τωρα ηταν δυνατη. Αυτο. Που διαφωνεις; Τι απο αυτα δεν εχουμε ξανασυζητησει;2 επεισοδια θα σωσουν την σεζον αν δουμε μαλακιες στο τελος; Αμα κανουν γαματο φιναλε μπραβο και θα βγω να το πω.

υπαρχουν βαρετα επεισοδια αλλα τα καλα επεισοδια υπερνικανε για μενα μακραν...εμενα μου αρεσε πολυ το opening των 4 επεισοδιων ,χαιρομαι αφανταστα που εχουμε καλυτερες κασκετοσκηνες και αν με εβαζες να διαλεξω θα σου ελεγα "ναι δωστε μου καλυτερες σκηνες και μειωστε μου το χρονο"...μπορω να σου βρω 3-4 επεισοδια ΤΟ ΠΟΛΥ που να πω δεν μου αρεσαν τα βρηκα αδιαφορα...τα  υπολοιπα μου αρεσαν πολυ/ή εστω αρκετα...και γενικα να στο θεσω και αλλιως κατ εμε η 6η σεζον εναι πολυυυυυυυυ καλυτερη απο τη 5η και με διαφορα...

Παράθεση :
Και η αληθεια ειναι οτι 2 σεζον τωρα την εχουν κανει πολυ επιφανειακη. Δεν δενεται με υποθεσεις, δεν ειναι τοσο συναισθηματικη, την εχουν κανει πιο Ρομποκοπ.

ουτε σε αυτο συμφωνω...απλα βγαζει τη συναισθηματικη της μερια πιο πολυ προς τον Καστλ...παλαιοτερα που δεν υπηρχε αυτο το στηριγμα το εβγαζε στις υποθεσεις...

Παράθεση :
Και γενικα γνωμη μου, γνωμη σου. Τοσο απλα. Δεν καταλαβαινω το αυτο το point. Εχω τραμπουκισει ποτε κανεναν που ειχε αντιθετη αποψη απο εμενα; Ασχετο οταν ποσταρετε για Lion King και Lost [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν ειναι θεμα τραμπουκισμου ειναι θεμα οτι χανεται η ομορφια της συζητησης οταν ο αλλος εχει τοσο παγιωμενη αποψη πανω σε ολα...δλδ πια ειναι η χαρα του να συζητησεις κατι μετα ρε Ελενη οταν οτιδηποτε κι αν πεις δεν βρισκει ανταποκριση?Ας τα λεω σ ενα τοιχο καλυτερα...μεσα απο μια συζητηση παντα θα πρεπει και οι 2 να κερδιζουν κατι, αλλιως ειναι χαμενος χρονος...ειτε αυτο ειναι σοβαρο θεμα ειτε τι αγορασε η θεια μου απ το σουπερμαρκετ χτες

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 2:56 am

Παράθεση :
υπαρχουν βαρετα επεισοδια αλλα τα καλα επεισοδια υπερνικανε για μενα μακραν...εμενα μου αρεσε πολυ το opening των 4 επεισοδιων ,χαιρομαι αφανταστα που εχουμε καλυτερες κασκετοσκηνες και αν με εβαζες να διαλεξω θα σου ελεγα "ναι δωστε μου καλυτερες σκηνες και μειωστε μου το χρονο"...μπορω να σου βρω 3-4 επεισοδια ΤΟ ΠΟΛΥ που να πω δεν μου αρεσαν τα βρηκα αδιαφορα...τα υπολοιπα μου αρεσαν πολυ/ή εστω αρκετα...και γενικα να στο θεσω και αλλιως κατ εμε η 6η σεζον εναι πολυυυυυυυυ καλυτερη απο τη 5η και με διαφορα...

Ε, εμενα δεν μου αρεσαν τα πρωτα επεισοδια (μεχρι το 4) γι' αυτο και η διαφορα μας. Σε αντιθεση με τα πρωτα της 5ης. Περιμενω το arc του φιναλε για να κρινω στο συνολο τους τις σεζον.

Παράθεση :
ουτε σε αυτο συμφωνω...απλα βγαζει τη συναισθηματικη της μερια πιο πολυ προς τον Καστλ...παλαιοτερα που δεν υπηρχε αυτο το στηριγμα το εβγαζε στις υποθεσεις...

Προφανως δεν μιλαω για τις σκηνες με τον Καστλ (ας μην πιασουμε ομως αυτη την μια στο 602).

Παράθεση :
δεν ειναι θεμα τραμπουκισμου ειναι θεμα οτι χανεται η ομορφια της συζητησης οταν ο αλλος εχει τοσο παγιωμενη αποψη πανω σε ολα...δλδ πια ειναι η χαρα του να συζητησεις κατι μετα ρε Ελενη οταν οτιδηποτε κι αν πεις δεν βρισκει ανταποκριση?Ας τα λεω σ ενα τοιχο καλυτερα...μεσα απο μια συζητηση παντα θα πρεπει και οι 2 να κερδιζουν κατι, αλλιως ειναι χαμενος χρονος...ειτε αυτο ειναι σοβαρο θεμα ειτε τι αγορασε η θεια μου απ το σουπερμαρκετ χτες

Καλα, σορυ κιολλας αλλα λες βλακειες. Δηλαδη δεν συζηταμε ωραια; 40000 ποστ μονο εδω μεσα δηλαδη τι ειναι; Μαλακιες; Ή χανουμε απλα την ωρα μας μιλωντας σε "τοιχο"; Τοτε ειμαστε ηλιθιες. Και ηλιθια δεν νομιζω οτι εισαι.

Εχω μια αποψη για το 617. Δεν καταλαβαινω αυτο που γινεται τωρα. Δεν ξερω, κανω κατι λαθος; Δεν γινεται να μου αρεσει με το ζορι κατι. Αυριο πχ εχει Ολυμπιακος-Μαντζεστερ. Ειναι ματσαρα. Θες να το δεις; Οχι. Τοσο απλο σαν λογικη μου φανταζει εμενα. Αυτο που εχει σημασια σε αυτες τι περιπτωσεις ειναι να σεβεται ο ενας την γνωμη και τα γουστα του αλλου. Να μην του το βγαζει απο την μυτη.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 3:09 am

δεν μιλαω για τις συζητησεις οταν κανουμε κους κους ή πλακα ή οταν συμφωνουμε χαιρω πολυ, μιλαω ακριβως για τις συζητησεις οταν διαφωνουμε χαζη  Laughing  Laughing  Laughing 

τοτε ναι ειναι μαλακια να γραφουμε 983473298472398 ποστς αμα ο καθενας ακολουθει το χαβα του τι λεω τοση ωρααααααα...θελω να πω δες και τη δικια μου οπτικη που ΠΑΣΧΙΖΩΩΩΩΩ η ριμαδα, ποσες φορες δεν εχω αλλαξει γνωμη ή εχω σκεφτει το θεμα διαφορετικα  μονο και μονο επειδη με επιρρεασες εσυ θετικα (ή και αρνητικα)...μονο στο θεμα N/S εχω αλλαξει 834972893478293472893 αποψεις

Παράθεση :
Εχω μια αποψη για το 617. Δεν καταλαβαινω αυτο που γινεται τωρα. Δεν ξερω, κανω κατι λαθος; Δεν γινεται να μου αρεσει με το ζορι κατι. Αυριο πχ εχει Ολυμπιακος-Μαντζεστερ. Ειναι ματσαρα. Θες να το δεις; Οχι. Τοσο απλο σαν λογικη μου φανταζει εμενα. Αυτο που εχει σημασια σε αυτες τι περιπτωσεις ειναι να σεβεται ο ενας την γνωμη και τα γουστα του αλλου. Να μην του το βγαζει απο την μυτη.

αμα θες να γινεται αυτο βρε κουκλα μου μην μου ποσταρεις ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΚΑΝΩ για το επεισοδιο κατι αρνητικο γιατι ναι με ξενερωνεις...δες το και αλλιως...το να σε κανει ο αλλος να δεις κατι πιο αισιοδοξα δεν συγκρινεται με το αντιστροφο...δλδ εγω καλοπροαιρετα το κανω  και το μονο που φωναζω ειναι να μην κρινεις πριν το δεις ενω εσυ ΛΥΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ δλδ πραγματικα αυριο δεν προκειται να ποσταρω το προμο του abc εδω μεσα δεν υπαρχει λογος  Laughing 

δες τα σχολια σου εδω μεσα χωρις πλακα

ποσταρω α πραγμα

-χαλια θα ναι

-μην περιμενεις

- θα κανω ff

Sleep  Sleep  Sleep 

-η Μπεκετ θα ναι χαλια

-μην περιμενεις σκηνες

-Μην περιμενεις εξελιξη

-μην περιμενεις το να μην περιμενεις τ αλλο

για κατσε ν αρχισω και γω να σε πριζω επι 2 βδομαδες για τη ματσαρα Ολυμπιακος-Ματζεστερ και να σου λεω ποσο γτπ ειναι 24/7  Laughing  Laughing  Laughing 

γι αυτο λεω πες οτι θες ΑΦΟΥ το δεις τουλαχιστον

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 3:14 am

Παράθεση :
τοτε ναι ειναι μαλακια να γραφουμε 983473298472398 ποστς αμα ο καθενας ακολουθει το χαβα του τι λεω τοση ωρααααααα...θελω να πω δες και τη δικια μου οπτικη που ΠΑΣΧΙΖΩΩΩΩΩ η ριμαδα, ποσες φορες δεν εχω αλλαξει γνωμη ή εχω σκεφτει το θεμα διαφορετικα μονο και μονο επειδη με επιρρεασες εσυ θετικα (ή και αρνητικα)...μονο στο θεμα N/S εχω αλλαξει 834972893478293472893 αποψεις

Ποτε μωρη εχεις αλλαξει εσυ γνωμη σε μια διαφωνια μας; dunato gelio 
Αντε για οτι ολο για εμενα λες.

Παράθεση :
αμα θες να γινεται αυτο βρε κουκλα μου μην μου ποσταρεις ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΚΑΝΩ για το επεισοδιο κατι αρνητικο γιατι ναι με ξενερωνεις...δες το και αλλιως...το να σε κανει ο αλλος να δεις κατι πιο αισιοδοξα δεν συγκρινεται με το αντιστροφο...δλδ εγω καλοπροεραιτα το κανω και το μονο που φωναζω ειναι να μην κρινεις πριν το δεις ενω εσυ ΛΥΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ δλδ πραγματικα αυριο δεν προκειται να ποσταρω το προμο του abc εδω μεσα δεν υπαρχει λογος

Μα σου ειπα οτι σαν ενδειξη σεβασμου το σταματαω και σορι αν σε ζαλισα. Που κολλας παλι; Γιατι την κουβεντα την ξεκινησαμε οταν σου ειπα οτι σταματαω. Που να μην σταματαγα κιολλας αχχαχαχαχαχα

Παράθεση :
για κατσε ν αρχισω και γω να σε πριζω επι 2 βδομαδες για τη ματσαρα Ολυμπιακος-Ματζεστερ και να σου λεω ποσο γτπ ειναι 24/7

Δεν προλαβαινεις, ειναι αυριο.

Και ποτε ειπα εγω οτι η Μπεκετ θα ειναι χαλια και το σπαμαρεις; dunato gelio 

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 3:22 am

@εχω αλλαξει για την Αλεξις που ημουν στις αρχες τελειως αρνητικη αλλα τωρα δεν ειμαι τοσο

@εχω παραδεχτει οτι το θεμα της dc θα μπουρουσε να κλεισει καλυτερα αν και μου αρεσε εμενα

@επισης συμφωνισα οτι η Λιζα θα μπορουσε να χε γραφτει σαν πιο ενδιαφερον χαρακτηρας

@για τον NF ας μην πιασουμε συζητηση γιατι ειναι ολοκληρο κεφαλαιο..

μπορω να σου βρω κι αλλα αν μ αφησεις  Laughing  Laughing  Laughing 

για πες μου εσυ τωρα? Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

που να ξερω ποτε σταματας και τι σταματας εσυ μου λεγες οτι θα περιμενες να δεις το επεισοδιο πρωτα και μετα δλδ αλλη μια μαρτυρικη βδομαδα ετσιιιιιιιιιιιι  gelio  gelio  gelio  gelio 

και σου ξαναλεω δεν θελω να μην λες τη γνωμη σου απλα εχω θεμα οταν ο αλλος κρινει πριν δει οπως εχω θεμα οταν καποιος δεν γουσταρει τη κοκα κολα οταν δεν την εχει δοκιμασει ποτε απλα εχω θεμα..ΠΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΑ ΟΜΩΣ,ΤΕΛΟΣ Laughing 

Παράθεση :
Και ποτε ειπα εγω οτι η Μπεκετ θα ειναι χαλια και το σπαμαρεις; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ΚΑΛΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΩΡΑ???????????

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 3:39 am

Παράθεση :
@εχω αλλαξει για την Αλεξις που ημουν στις αρχες τελειως αρνητικη αλλα τωρα δεν ειμαι τοσο

@εχω παραδεχτει οτι το θεμα της dc θα μπουρουσε να κλεισει καλυτερα αν και μου αρεσε εμενα

@επισης συμφωνισα οτι η Λιζα θα μπορουσε να χε γραφτει σαν πιο ενδιαφερον χαρακτηρας

@για τον NF ας μην πιασουμε συζητηση γιατι ειναι ολοκληρο κεφαλαιο..

μπορω να σου βρω κι αλλα αν μ αφησεις  

Τι λες ρε παιδι μου. Ολα αυτα εγω στα αλλαξα; Ή εναλασσομενη ταση στο κεφαλι σου;  dunato gelio  Ειδικα για τον NF και τι δεν εχεις γραψει κοντρα στις αποψεις μου και την αλλη μερα εχεις κανει στροφη 180 μοιρες για κατι που διαβασες στο tumblr. Εσυ περισσοτερο απο το tumblr επιρρεαζεσαι παρα απο οτι θα σου πω εγω. Εμεις μπορει να γραφουμε σεντονια με τις ωρες αλλα μια χαρα αλυγιστη εισαι και εσυ  Laughing 

Πιο πιθανο ειναι να σου αλλαξει γνωμη η Φελια και το tumblr παρα εγω.

Παράθεση :
που να ξερω ποτε σταματας και τι σταματας εσυ μου λεγες οτι θα περιμενες να δεις το επεισοδιο πρωτα και μετα δλδ αλλη μια μαρτυρικη βδομαδα ετσιιιιιιιιιιιι

Θες να σου βρω το quote; Σου ειπα και πριν. Για επεισοδιο Καστλ τα ξαναλεμε 17 Μαρτη. Ουτε πριν θα σχολιασω, ουτε μετα γιατι λογικα θα εισαι σε κατασταση fangirl. Ουτε αυτο θελω να στο χαλασω.

Παράθεση :
και σου ξαναλεω δεν θελω να μην λες τη γνωμη σου απλα εχω θεμα οταν ο αλλος κρινει πριν δει

Αντε παλι απο την αρχη. Στο λεω πριν το δω. Θα ειναι παρα πολυ καλο επεισοδιο. Οκ; Απλα εμενα δεν με τραβαει. Αυτο. Στο λεω απο την αρχη των κατεβατων μας.

Παράθεση :
ΚΑΛΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΩΡΑ???????????

Οχι, σοβαρα. Πες.

Παράθεση :
για πες μου εσυ τωρα?

1)Θες την μεγαλυτερη κωλοτουμπα απο ολες; Σεξοσκηνες. Θυμησου τι ελεγα περυσι μεχρι τα μισα (ημουν σε ιδια φαση με αυτους που μαλωνες στο tumblr) και τι λεω τωρα.

2)Μαρλοου γενικοτερα.

3)Θεμα πατερα Καστλ που ενω στο διπλο δεν ειχα θεμα, εγραψα ακομη και στο tumblr οτι το θεμα spy ειναι εκτος σειρας.

4)Βρηκα το 602 πολυ καλο περα απο την γνωστη ατελεια στην γνωστη σκηνη. Ψαχνω να σου βρω και το review απο εδω μεσα αν θες.

5)Τι επιπτωση ειχε σε αυτα που βλεπω ο χαρακτηρας της Μπεκετ μεχρι περυσι και τι απο το Watershed και μετα.

6)Προταση γαμου περυσι που η αποψη πηγε ασανσερ για το αν ηταν καλη για την σειρα ή οχι (μετα ηρθε η σκηνη στο 601 και με κατασταλλαξε).

7)Επεισοδια σαν τον ντοκιμαντερ περυσι πχ. Το ειχα βρει καλο. Οταν το ξαναειδα το βρηκα fail. Για πολλα επεισοδια εχει γινει αυτο και δεν ισχυει μονο το ευθυ. Παει και αντιστροφα.

8 )Πιασιμο στο 501 στο ασανσερ. Το βρηκα γαματο, το συζητησα προσφατα (με την Φελια; δεν θυμαμαι) και οντως το βρηκα κινηση εκτος κλιματος για το συγκεκριμενο επεισοδιο. Και το συμπερανα αφου μου το ειπε πρωτα αυτη.

κτλ. Ζητας δυσκολα σε αμνησιακη. Και γενικα την οποια διαφωνια ειχαμε για την σειρα ξεκιναει απο περυσι στα μισα. Δεν θυμαμαι να ειχαμε αλλου θεμα.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 3:47 am

με χεις πριξει που θα εινια σαν ρομποτ ,που ειναι badass ,που δεν τη δειχνουν με συναισθημα, τη λες τσακ νορις ,που την εχουν κανει τα ιδια σκατα με αλλους badass χαρακτηρες, που ειναι 2διαστατη,που δεν εχει να προσφερει τπτ αλλο ο χαρακτηρας της,που τη βαρεθηκες ΑΝΑΘΕΜΑ κι αν ακουω ενα καλο  Laughing \

και τωρα μην μου πεις οτι το χαλια ειναι βαρια λεξη δεν θα παζουμε και με τις λεξεις τωρα ρε μαλακα χεσε μεεεεεεεεεεε

Παράθεση :
1)Θες την μεγαλυτερη κωλοτουμπα απο ολες; Σεξοσκηνες. Θυμησου τι ελεγα περυσι μεχρι τα μισα (ημουν σε ιδια φαση με αυτους που μαλωνες στο tumblr) και τι λεω τωρα.

2)Μαρλοου γενικοτερα.

3)Θεμα πατερα Καστλ που ενω στο διπλο δεν ειχα θεμα, εγραψα ακομη και στο tumblr οτι το θεμα spy ειναι εκτος σειρας.

4)Βρηκα το 602 πολυ καλο περα απο την γνωστη ατελεια στην γνωστη σκηνη. Ψαχνω να σου βρω και το review απο εδω μεσα αν θες.

5)Τι επιπτωση ειχε σε αυτα που βλεπω ο χαρακτηρας της Μπεκετ μεχρι περυσι και τι απο το Watershed και μετα.

6)Προταση γαμου περυσι που η αποψη πηγε ασανσερ για το αν ηταν καλη για την σειρα ή οχι (μετα ηρθε η σκηνη στο 601 και με κατασταλλαξε).

7)Επεισοδια σαν τον ντοκιμαντερ περυσι πχ. Το ειχα βρει καλο. Οταν το ξαναειδα το βρηκα fail. Για πολλα επεισοδια εχει γινει αυτο και δεν ισχυει μονο το ευθυ. Παει και αντιστροφα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Πιασιμο στο 501 στο ασανσερ. Το βρηκα γαματο, το συζητησα προσφατα (με την Φελια; δεν θυμαμαι) και οντως το βρηκα κινηση εκτος κλιματος για το συγκεκριμενο επεισοδιο. Και το συμπερανα αφου μου το ειπε πρωτα αυτη.

σε τι απ οοοοοολα αυτα βοηθησα εγω?Γιατι γενικα μονοι μας ουυυυυυυ μια χαρα αλλαζουμε γνωμες...πραγματικα τπτ απ ολα αυτα που μου ειπες δεν τα χουμε συζητησει μαζι περα απ τη σεξοσκηνη.

ενω εγω για την Αλεξις συζητουσα ΚΑΙ με τη σιχαμενη ΚΑΙ με εσενα..

το ιδιο και για το dc..

και για τον Νειθαν επιρρεαζομουνα και απο δω και απο το tumblr.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 3:57 am

Παράθεση :
με χεις πριξει που θα εινια σαν ρομποτ ,που ειναι badass ,που δεν τη δειχνουν με συναισθημα, τη λες τσακ νορις ,που την εχουν κανει τα ιδια σκατα με αλλους badass χαρακτηρες, που ειναι 2διαστατη,που δεν εχει να προσφερει τπτ αλλο ο χαρακτηρας της,που τη βαρεθηκες ΑΝΑΘΕΜΑ κι αν ακουω ενα καλο

Καταρχας το δισδιαστατη δεν ειναι κακο. Δεν την ειπα ετσι, αλλα κακο δεν ειναι. Μονοδιαστατη θα ελεγα, αν το ελεγα  Laughing 

Μα την λεω οτι ειναι. Σε εσενα αρεσει αυτο, σε εμενα δεν αρεσει.

Επισης. Ημουν σαφεστατη. Ο χαρακτηρας και η βαρεμαρα εχουν να πανε στο mythology της. Και βγες στο φαντομ και ρωτα ποσοι εχουν την ιδια αποψη με εμενα. Αμα δεν την εβρισκα γενικα ενδιαφερουσα σαν χαρακτηρα τοτε γιατι να την δω την σειρα; Ή τουλαχιστον γιατι να με απασχολει τοσο ετσι ωστε να σηκωνομαι πρωι Δευτερας να δω επεισοδια; Ουτε τρελος δεν τα κανει αυτα.

Και αλλο ρομποτ, αλλο Ρομποκοτ. Διαβαζε καλυτερα. Το ρομποτ υποδηλωνει και κακο παιξιμο της Στανα πραγμα που δεν ισχυει.

Παράθεση :
και τωρα μην μου πεις οτι το χαλια ειναι βαρια λεξη δεν θα παζουμε και με τις λεξεις τωρα ρε μαλακα χεσε μεεεεεεεεεεε

Ειναι βαρια λεξη. Εγω να σε χεσω αλλα μαθε ελληνικα  dunato gelio 

Παράθεση :
σε τι απ οοοοοολα αυτα βοηθησα εγω?Γιατι γενικα μονοι μας ουυυυυυυ μια χαρα αλλαζουμε γνωμες...πραγματικα τπτ απ ολα αυτα που μου ειπες δεν τα χουμε συζητησει μαζι περα απ τη σεξοσκηνη.

ενω εγω για την Αλεξις συζητουσα ΚΑΙ με τη σιχαμενη ΚΑΙ με εσενα..

το ιδιο και για το dc..

και για τον Νειθαν επιρρεαζομουνα και απο δω και απο το tumblr.
Στο πιο σημαντικο, καιριο, καυτο θεμα της σειρας νομιζω. Καμια Αλεξις δεν μπαινει εκει διπλα. Που για να τα λεμε και ολα σκατα αποψη αλλαξες. Αν δεν γραφανε τωρα μια καλη σκηνη με την Μπεκετ παλι τα ιδια θα ελεγες αχαχχαχαχαχαχαχα
Καμια γνωμη δεν σου αλλαξα εγω στο θεμα Αλεξις.

Για τον Νειθαν η μονη επιρροη που ειχες απο εδω ειναι να γραφεις ακομη χειροτερα οταν εκανα αντιλογο. Ξεχνας το "ωραιοπαθης";αχαχαχαχαχαχα

Castle Season 6 Spoilers
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: