ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 6 Spoilers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45968
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 1:44 am

δεν με νοιαζει να δω 3982749823748927 σκηνες το ξερω οτι δεν θα χουμε ζηταω αυτη η μια που θα δω να ναι καλη δεν ειναι τοσο ακατορθωτο αυτο ουτε μη ρεαλιστικο και δεν βασιζομαι στον Μαρλοου βασιζομαι στον Αμανν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42538
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 1:46 am

xezoulina έγραψε:
δεν με νοιαζει να δω 3982749823748927 σκηνες το ξερω οτι δεν θα χουμε ζηταω αυτη η μια που θα δω να ναι καλη δεν ειναι τοσο ακατορθωτο αυτο ουτε μη ρεαλιστικο και δεν βασιζομαι στον Μαρλοου βασιζομαι στον Αμανν

Ε θα πεσει μια αγκαλια μολις την βρουνε (αν παει κιολλας κοντα εκει που θα την βρουνε αχαχαχαχα). Μετα εχουν και μια αλλη σκηνη στο Τμημα μαζι με αλλους που κοιτανε το βιντεο για καποια ερευνα. Ελα, και πολυ σου ειναι  Laughing 
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 1:46 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
λοιπον ακου θα κανουμε μια συμφωνια, μεχρι να προβληθει το επεισοδιο δεν θα πεις τπτ και μετα που θα χεις δει το επεισοδιο ΠΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ (σε περιπτωση που μου αρεσει τουλαχιστον θα μαι ενθουσιασμενη και δεν θα πτοουμαι οπως τωρα)  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Σου ειπα, μετα το επεισοδιο μοκο. Εκτος και αν εκνευριστω πολυ (ελπιζω οχι  Laughing ). Δεν εχει νοημα να σε παω κοντρα αμα σου αρεσει. Μην στο βγαλω ξινο  Laughing 

ρε μαλακα αυτο που λες ΔΕΝ εχει νοημα αμα το δεις θα χεις λογο να κραζεις τωρα που δεν το χεις δει και δεν ξερεις ομως αστο γιατι παιζει και το επεισοδιο να σε εκπληξει οοοοοοοοσο κα να αμφιβαλεις και να χτυπιεσαι τωρα και μετα ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ Σ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΕΕΕΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΤΙΙΙΙΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ δλδ ακομα κι εγω που ειχα τοτε αμφιβολιες για το watershed δεν ημουνα ετσι ρε μαλακα εσυ εχεις περασει σε νεο level μισους και προκαταληψης  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 1:48 am

Παιζει να εχουν και καμια χαζοσκηνη στην αρχη που θα μαθουμε γιατι δεν θα παει ο Καστλ στο Τμημα εκεινη την μερα (μαλλον για να γραψει ή κατι σχετικο, μπορει να ειναι σε καποια περιοδια και να μην εχουν καν σκηνη στην αρχη αχαχαχαχα).

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 1:48 am

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:

Ε θα πεσει μια αγκαλια μολις την βρουνε (αν παει κιολλας κοντα εκει που θα την βρουνε αχαχαχαχα). Μετα εχουν και μια αλλη σκηνη στο Τμημα μαζι με αλλους που κοιτανε το βιντεο για καποια ερευνα. Ελα, και πολυ σου ειναι  Laughing 

ωραια..ολα αυτα πεστα αφου το δεις...αφου το δεις πες ο,τι θες μη το μαγαριζεις απο τωρα το καημενο ασε να χαρουμε(χαρω) λιγο την αναμονη  gelio  gelio  gelio

μετα αφου το δεις πες ο,τι θες και αν διαφωνησω μαζι σου δεν θα το παω αντιλογο για να μην φτασουμε τα 3298748923749287429 ποστς gelio

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 1:49 am

xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
λοιπον ακου θα κανουμε μια συμφωνια, μεχρι να προβληθει το επεισοδιο δεν θα πεις τπτ και μετα που θα χεις δει το επεισοδιο ΠΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ (σε περιπτωση που μου αρεσει τουλαχιστον θα μαι ενθουσιασμενη και δεν θα πτοουμαι οπως τωρα)  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Σου ειπα, μετα το επεισοδιο μοκο. Εκτος και αν εκνευριστω πολυ (ελπιζω οχι  Laughing ). Δεν εχει νοημα να σε παω κοντρα αμα σου αρεσει. Μην στο βγαλω ξινο  Laughing 

ρε μαλακα αυτο που λες ΔΕΝ εχει νοημα αμα το δεις θα χεις λογο να κραζεις τωρα που δεν το χεις δει και δεν ξερεις ομως αστο γιατι παιζει και το επεισοδιο να σε εκπληξει οοοοοοοοσο κα να αμφιβαλεις και να χτυπιεσαι τωρα και μετα ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ Σ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΕΕΕΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΤΙΙΙΙΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ δλδ ακομα κι εγω που ειχα τοτε αμφιβολιες για το watershed δεν ημουνα ετσι ρε μαλακα εσυ εχεις περασει σε νεο level μισους και προκαταληψης  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio

Το επεισοδιο ξερεις γιατι δεν θα μου αρεσει, στο εχω εξηγησει. Και δεν αμφιβαλλω αμα ειναι καλο και αμα σου αρεσει. Οκ, μοκο απο εμενα. Δεν ειχα διαθεση να σε ζαλιζω. Για Καστλ ξαναμιλαμε 17 Μαρτη λοιπον  Laughing 
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 1:55 am

δεν μπορουμε να συζητησουμε εισαι ή του υψους ή του βαθους σου αμα κατσει στη κουτρα σου κατι δεν ξεκολλαει μετα σε σημειο που παραβλεπεις και τα καλα....893278497242 καλα πραγματα να σου πω για το επεισοδιο θα τα παραβλεψεις απλα γιατι σου χει κατσει το στραβο τσ τσ τσ τι ειν αυτο το πραγμα ακομα κι εγω που εχω θεματα με την Αλεξις ποσες φορες εχω αλλαξει γνωμη για καποια θεματα ή εχω δει το θεμα αλλιως, ειδικα οταν κατεβαζει τα σεντονια η σιχαμενη που ειναι και διπλωματης , εσυ εκει, και για το dc το ιδιο και για ολα τα θεματα ιδια και απαραλλακτη η γνωμη σου...και δεν σου λεω να την αλλαξεις αλλα δεν μπαινεις κααααααν στη διαδικασια αυτο που λεω να το περασεις πρωτα μια επεξεργασια και να το αποβαλλεις μετα ρε παιδακι μου ΑΥΤΟ με τρελαινει γιατι εγω εχω παραδεχτει οτι ας πουμε στο θεμα επανενταξης της Μπεκετ θα μπορουσαν να το κανουν λιγο πιο ομαλα αλλα εσυ κατι δικο μου ποτε δεν εχεις μπει στη διαδικασια να πεις "βρε λες?" εισαι ισχυρογνωμισσαααααααααα μωρηηηηηη  Laughing  Laughing  Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 2:04 am

ΜΑ ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!Δεν ειναι θεμα γνωμης. Δεν μ'αρεσει! Πως το λενε; Η γνωμη εχει να κανει με την ποιοτητα του επεισοδιου. Και για εκει θεωρω πως θα ειναι καλο. Αλλα εμενα δεν μου αρεσει ουτε το κονσεπτ, ουτε το στορυ, ουτε τιποτα! Τι να κανουμε τωρα; Να με αρχισετε στα βασανιστηρια ομαδικως μπας και μου αρεσει δια της βιας; dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Ειναι πχ σαν να μου φερεις την καλυτερη σειρα στον κοσμο. Θα σου πω οτι ειναι ΣΕΙΡΑΡΑ αλλα αμα δεν μου αρεσει δεν θα την δω. Τοσο απλα. 1η φορα το ακους εσυ αυτο δηλαδη και σου κανει εντυπωση; Αντε πες στην Φελια πχ να δει Breaking Bad. Αφου δεν το γουσταρει!

Και το DC δεν μου αρεσε. Που εκει και η Φελια εγραψε τα χειροτερα μιας και την επικαλεισαι. Τι να αρχισω να λεω; Οτι εισαι κολλημενη που σου αρεσει;

Ωραια, το επεξεργαζομαι αυτο που μου λες. Ε το απορριπτω μετεπειτα εφοσον δεν ειναι για τα γουστα μου. Να ξερεις οτι ειδικα εγω κανω κατι παραπανω απο επεξεργασια. Βαζω κατω λογικες και μαλακιες. Δεν ξυπνησα το πρωι και ειπα "Αντε ας θαψουμε το 617". Αλλη δουλεια δεν ειχα  dunato gelio 

Παράθεση :
ας πουμε στο θεμα επανενταξης της Μπεκετ θα μπορουσαν να το κανουν λιγο πιο ομαλα

Μονο "λιγο" πιο ομαλα;  dunato gelio  dunato gelio  dunato gelio
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 2:11 am

Μα ολως περιεργως ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ανηκουν σε αυτη τη κατηγορια οταν λες τη γνωμη σου, ΣΕ ΟΛΑ , ποτε δεν δινεις μια δευτερη ευκαιρια να αναθεωρησεις ενω εγω το κανω ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ 

δλδ για το 6χ17 δεν αλλαζει η γνωμη σου

για το dc δεν αλλαζει η γνωμη σου

για την 6η σεζον δεν αλλαζει η γνωμη σου

για τον Καστλ δεν αλλαζει η γνωμη σου

για την Μπεκετ δεν αλλαζει η γνωμη σου

για τον μαρλοου δεν αλλαζει η γνωμη σου

ε που στο διαολο υπαρχει κατι που μπορουμε να συζητησουμε με ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΤΙΛΟΓΟ και να καταληξουμε μια φορα σε μια χρυση τομη?? Laughing 

@να σου υπενθυμησω πως η Φελια μαζι με μενα στηριζε το ολο θεμα της δουλειας της Μπεκετ, οτι ηταν υπερ και οτι υπερ ηταν και ολοι οι αλλοι εδω μεσα που γραφανε?ΕΓΩ ειμαι η κολλημενη? Laughing  Laughing

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Τρι Φεβ 25, 2014 2:20 am

Μα τι ειναι η γνωμη να αλλαξει; Διακοπτης; Εγω ακομη μεσα στην 6η σεζον δεν εχω δει τα πραγματα που θα μου εκαναν κλικ. Δεν τα εχω δει ρε φιλε, πως να το κανουμε; Τι να πω δηλαδη; Ψεματα; Στην DC χαλια μαυρα παλι. Θες να τα αναλυσουμε; Θες να πουμε τι εγινε στο 602 και πως εγραψαν τους χαρακτηρες; Θες να πουμε για την προταση; Περα απο τις μεταξυ τους σκηνες στο 601 που παραδεχτηκα οτι ηταν καλες, ολα τα αλλα ηταν φαρσοκωμωδια με σοβαρα λαθη σε καιρια ζητηματα. Πως να αλλαξω γνωμη πανω σε αυτο;

Παράθεση :
@να σου υπενθυμησω πως η Φελια μαζι με μενα στηριζε το ολο θεμα της δουλειας της Μπεκετ, οτι ηταν υπερ και οτι υπερ ηταν και ολοι οι αλλοι εδω μεσα που γραφανε?ΕΓΩ ειμαι η κολλημενη?

Δεν λεω για την δουλεια κτλ. Λεω εκ των υστερων. Οταν προβληθηκε το επεισοδιο. Νομιζω δεν της αρεσε καθολου αλλα μπορει να κανω και λαθος.

Και στην τελικη ρε συ τι σε νοιαζει τι πιστευω εγω και με πιεζεις τοσο πολυ; Σου ειπα οτι δεν εχω κανεναν σκοπο να σου σπασω τα νευρα. Δες εσυ το επεισοδιο σου και απολαυσε το. Απο εμενα δεν θα εχεις ουτε ειρωνιες, ουτε κραξιμο, ουτε τιποτα. Σε ΟΟΟΟΤΙ και να γραψεις. Στην γωνιτσα μου θα κατσω ησυχα και καλα  Laughing 

Παράθεση :
για τον μαρλοου δεν αλλαζει η γνωμη σου

Εδω κανεις λαθος ομως. Θυμησου τι εγραφα για τον Μαρλοου προ Watershed και κυριως προ deleted κοροιδιας.

Castle Season 6 Spoilers
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: