ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

LOST SEASON 1- EPISODE 3

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:25 am

Κοίτα νομίζω ότι ούτως ή άλλως δεν θα έβαζαν τον Φοξ σε τέτοιο ρολο...Δεν βγάζει αυτό το αλήτικο που απαιτεί ο ρόλος του Σώγιερ ενώ το image του ''φλώρου'' που απαιτεί ο Τζακ το έχει...Όπότε πραγματικά δεν ξέρω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5212
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:26 am

Χαχαχα ειχε κανει οντισιον για αυτο το ρολο αν θυμαμαι καλα ενα βιντεακι που ποσταρε η Nenie παντως και μερικα κοριτσια λεγανε οτι δε θα τον αντεχαν το Σογιερ τοτε gelio

Αν επαιζε ο Τζος Χολογουει τον Τζακ εχω την υπονοια οτι θα υπηρχε μια διαφοροποιηση στις αποψεις... Laughing

Δεν ξερω,απλως εγω πιστευω οτι κι αν επαιζαν οι ηθοποιοι αντιστροφα τους ρολους,την ιδια γνωμη θα ειχα για τους χαρακτηρες. Τωρα αν θα τους εβρισκα εξισου πειστικους who knows..

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:35 am

Ααααααα ναι...μην μου το θυμίζεις να χαρείς [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ο Χόλογουει πάλι μπορεί και να ταίριαζε...Σίγουρα και παίρνω όρκο γιάυτό δεν θα είχε τόση πέραση που είχε ως Σώγιερ αλλά ας πούμε είδες(αν είδες δεν ξέρω κιόλας) ότι στον τελευταίο κύκλο..ας το βάλω σε σποιλερ μην πάθει κανα εγκεφαλικό η άλλη
Σπόιλερ:

Αλλά σίγουρα και επιμένω δεν υπήρχε μια περιπτωση στο άπειρο να είχε την ίδια επίτυχία που είχε σαν Σώγιερ κάνοντας τον Τζακ αλλά και σαν Τζακ θα μου άρεσε με την Κειτ...Γιατί ο Σώγιερ με την Κειτ μου άρεσε λόγω χήμειας πιο πολύ..εντάξει ίσως και λίγο γιατί ο ρόλος του ήταν πιο αβανταδόρικος σε σχέση με του Τζακ αλλά πάνω απ'όλα λόγω χημείας μεταξύ των ηθοποιών...

Αχχχχχχ πόσο καιρό έχω να γράψω σεντόνάκι για τον Χόλογουει??Συγκινήθηκα τώρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:42 am

dorinaki έγραψε:
Ααααααα ναι...μην μου το θυμίζεις να χαρείς [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Ο Χόλογουει πάλι μπορεί και να ταίριαζε...Σίγουρα και παίρνω όρκο γιάυτό δεν θα είχε τόση πέραση που είχε ως Σώγιερ αλλά ας πούμε είδες(αν είδες δεν ξέρω κιόλας) ότι στον τελευταίο κύκλο..ας το βάλω σε σποιλερ μην πάθει κανα εγκεφαλικό η άλλη
Σπόιλερ:

Αλλά σίγουρα και επιμένω δεν υπήρχε μια περιπτωση στο άπειρο να είχε την ίδια επίτυχία που είχε σαν Σώγιερ κάνοντας τον Τζακ αλλά και σαν Τζακ θα μου άρεσε με την Κειτ...Γιατί ο Σώγιερ με την Κειτ μου άρεσε λόγω χήμειας πιο πολύ..εντάξει ίσως και λίγο γιατί ο ρόλος του ήταν πιο αβανταδόρικος σε σχέση με του Τζακ αλλά πάνω απ'όλα λόγω χημείας μεταξύ των ηθοποιών...

Αχχχχχχ πόσο καιρό έχω να γράψω σεντόνάκι για τον Χόλογουει??Συγκινήθηκα τώρα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι το ειδα αυτο που λες στον 6ο κυκλο και νομιζω του πηγαινε afro

Απο αποψη χημειας μου αρεσαν και τα δυο ζευγαρια.Απο αποψη ιστοριας προτιμουσα Κειτ Τζακ δεν ξερω,ισως γιατι απο την αρχη μου καθισε ετσι...μετα τον συμπαθησα και τον Σογιερ-στην αρχη τον εβρισκα πολυ ψευτομαγκα-
Σπόιλερ:

αλλα ως χαρακτηρες δεν τους ηθελα μαζι με την κειτ..τους ηθελα στυλ φιλαρακια να πειραζονται και να πεφτει και κανα ερωτικο υποννοουμενο για πλακα.Αλλα ζευγαρι μου αρεσε με τον Τζακ η Κειτ.
Το περιεργο ειναι οτι αργοτερα
Σπόιλερ:

Ενταξει,ειναι λιγο υποκειμενικα ολα αυτα στην τελικη.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την filareti στις Τρι Ιουν 29, 2010 1:46 am, 1 φορά
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:45 am

Αυτήν την οχιά τί μου την θυμίζεις [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:47 am

Χαχαχα αμαν ρε,η μια π**τανιτσα η αλλη οχια. Laughing
Νομιζω οτι σου βγαινει λιγο αυθορμητα επειδη θα ηθελες να εισαι εσυ στη θεση τους gelio

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:48 am

Άλλο αυτό αλλά γιατί όλοι αυτό συμπεραινουν??Δεν το καταλαβαίνω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ο αντμιν μόλις βγάζω χολή για τις παρτενερ του Μαρτίνεζ μου λέει το ίδιο..και εσύ τώρα για τον Σώγιερ.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
filareti
Ύαινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:51 am

Τυχαιο μωρεTwisted Evil
(δε νομιζω gelio )

dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 1:52 am

Απαξιώ όντας ανώτερος άνθρωπος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: LOST SEASON 1- EPISODE 3   Τρι Ιουν 29, 2010 3:18 am

Αχχχχχχχ ο Λοκ που λάτρεψα....Ακόμα τη θυμάμαι εκείνη την σκηνή με τον σκύλο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλά ο Σώγιερ απλα ΘΕΟΣ εκεί στο αεροπλάνο με τον φακό..ούτε καν τον γνώρισα...Αυτό το μπου μου ήχησε τόσο ευχάριστα στα αυτιά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλά και πο^τάνα και άχρηστη η Κέιτ..Ούτε έναν φόνο δεν μπορουσε να κάνει και φώναξε τον Σώγιερ..Κάτι είναι κι αυτό..Αλλά και ασύ ρε αγάπη μου έπρεπε μια και καλή να τον ξεκάνεις τον κωλόμπατσο.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πολύ γλυκιά η σκηνη με τα γυαλιά που δίνει ο Μπουν στη Σάννον...Γενικώς μου άρεσε το στορι τους [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ο Χέρλι Θεός...δεν υπάρχει η σκηνή με το τρέξιμο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και τέλος κάτι έχουν με τα φρούτα σε αυτήν τη σειρά..Πρωτα ο Θεος Λοκ με το πορτοκάλι και τώρα ο Σαγιντ με τον Σώγιερ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πωωω είχα παρα πολυ καιρό να δω τον Σωγιερ με το αέρινο μαλλι..Είχα συνηθίσει το λιγδιασμένο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

LOST SEASON 1- EPISODE 3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η εποχή των ασφόδελων (the season of the daffodils -by Josephine Hymes)
» Terry και Candy videos

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Lost-
Μετάβαση σε: