ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 6 Spoilers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45958
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 8:33 pm

εμενα δεν μου βγαινει απ το μυαλο το 3χΚ arc...δεν ξερω τι και πως αλλα θα χουμε κιντερ εκπληξη ετσι πιστευω...

ρε αμα ηταν 70s θα σου εξηγουσε πως προεκυψε κλπ οπως ας πουμε ο Καστλ με το ημερολογιο στο bb

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42532
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 8:43 pm

xezoulina έγραψε:
εμενα δεν μου βγαινει απ το μυαλο το 3χΚ arc...δεν ξερω τι και πως αλλα θα χουμε κιντερ εκπληξη ετσι πιστευω...

ρε αμα ηταν 70s θα σου εξηγουσε πως προεκυψε κλπ οπως ας πουμε ο Καστλ με το ημερολογιο στο bb

Κιντερ εκπληξη θα εχουμε, το πιστευω και εγω.
Σπόιλερ:

Τι να σου πω; Θα μου ειναι εκπληξη 1ου βαθμου να ασχοληθουν σε φιναλε με εναν villain του Καστλ. Και να ερθει να κανει τι ο 3XK; Πριν το 17 θα σου ελεγα ανετοτατα "Οκ, θα απαγαγει την Μπεκετ πριν τον γαμο". Τωρα; Θα απαχθει για 2η φορα; Ουτε η Βιρνα στην Λαμψη τοσες απαγωγες μεσα σε μια σεζον  dunato gelio

Πιστολιδια το αποκλειω γιατι κατι παρομοιο ειδαμε στην 3η σεζον. Νοσοκομεια και τετοια δεν παιζει, τα ειδαμε στο 602. Πραγματικα βαλτα κατω. Μενει κατι που δεν το βλεπω εγω; Και ξερεις ποια ειναι η αλλη υπερτατη μαλακια με το 617; Τι τον θελουν τον Μπρακεν μεσα; Ας κρατουσαν το undercover μονο να τελειωναμε. Να σου πω τι θα εκανα εγω; Θα τον εγραφα για φιναλε τον Μπρακεν. Αλλα για φιναλε που θα περιλαμβανει το ζευγαρι, οχι την Μπεκετ μονη της. Και θα εβαζα ουσιαστικη εξελιξη με το mythology (πιθανως τελειωτικη εξελιξη). Ετσι να για να γινει της πουτανας. Αλλα τωρα πανε να βαλουν τον Μπρακεν στο 617. Μονο μαλλι της γριας και αρκουδα με ντεφι δεν θα εχει το επεισοδιο. Και οντως χαραμιζει πολλα στορυ περα απο συντελεστες κτλ. Εγω σου ξαναλεω, ας κρατησουμε επιφυλλαξεις επειδη για το φιναλε παιζει να γραψει και η Τερι. Δεν νομιζω οτι η Τερι θα εμπαινε σε επεισοδιο 3XK πχ. Θυμασαι τι γραφει συνηθως. Πολυ φοβαμαι οτι θα εχουμε κανα χαζοdrama με το ζευγαρι. Και αν ειναι να δουμε αυτο, τοτε να γινει με γερες βασεις. Πχ επειδη δεν του ειπε του Καστλ οτι θα παει undercover (αν και δεν παιζει να το κραταει μανιατικο απο το 617 μεχρι το φιναλε). Μην δουμε παλι καμια μαλακια τυπου Βον και μας πεσουν τα μαλλια.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 8:59 pm

καλα ας μην το παμε τι θα γραφε ο καθενας γιατι εγω θα σου γραψω υπερπαραγωγη  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio 

ο 3χΚ μπορει απλουστατα να απειλησει και τους 2 και οχι μονο εναν οπως λεγαμε για τη Μπεκετ..δλδ μπορει να γινει κατι που να αφορα και τους 2 και να περιμενει ας πουμε ο υπολοιπος κοσμος στην εκκλησια και οχι ο Καστλ οπως λεγαμε  Laughing  Laughing  Laughing 

δεν ξερω πιστευω οτι εχουν δωσει ηδη παρα πολλα hints οτι ο γαμος δεν θα γινει και κατα προσωπικη μου εκτιμηση δεν ειναι ενα γεγονος που θα το χαραμησουν σε αλλο επεισοδιο περαν του φιναλε..

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 9:01 pm

εχω μια πολυ γαματη ιδεα που αν ειναι εξυπνοι θα την κανουν....εφοσον αποφασισαν να φερουν τη γιατρινα στο 6χ09 και να τη παρουσιασουν σαν γκομενα του Τζερι να την εκμεταλλευτουν...

ζευγαρι εναντιον ζευγαριου....η γιατρινα θα αναλαβει τη Μπεκετ και ο Τζερι θα αναλαβει τον Καστλ...ας τους κανουνε mind games να γινει της πουτανας

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 9:08 pm

xezoulina έγραψε:
καλα ας μην το παμε τι θα γραφε ο καθενας γιατι εγω θα σου γραψω υπερπαραγωγη  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio 

ο 3χΚ μπορει απλουστατα να απειλησει και τους 2 και οχι μονο εναν οπως λεγαμε για τη Μπεκετ..δλδ μπορει να γινει κατι που να αφορα και τους 2 και να περιμενει ας πουμε ο υπολοιπος κοσμος στην εκκλησια και οχι ο Καστλ οπως λεγαμε  Laughing  Laughing  Laughing 

δεν ξερω πιστευω οτι εχουν δωσει ηδη παρα πολλα hints οτι ο γαμος δεν θα γινει και κατα προσωπικη μου εκτιμηση δεν ειναι ενα γεγονος που θα το χαραμησουν σε αλλο επεισοδιο περαν του φιναλε..

Εγω σου ειπα τι πιστευω για τον γαμο. Δεν υπαρχει περιπτωση να δουμε εκκλησιες και διακοπη μυστηριου. Θα πανε κατευθειαν να κανουν αυτο που τους ειπε η Μαρθα. Ισως το 617 θα ειναι μοχλος πιεσης. Και πιστευω οτι το arc του φιναλε θα ειναι ζευγαρι drama οπως περυσι (ελπιζω οχι για τους ιδιους χαζους λογους). Μπορει δηλαδη να διαφωνησουν στην πορεια και να πανε στο φιναλε στο δημαρχειο (οπως σου ειπα δεν αποκλειω fluff φιναλε εν τελει αμα γραφει και η Τερι).

Το μονο παραθυρακι που δινω για 3ΧΚ ειναι σε κατι που το εκανε περυσι το Bones στο φιναλε του οποτε δεν νομιζω να το κανει το Καστλ φετος. Τι κανανε; Ο villain της σειρας (Pellant) εκβιασε τον Μπουθ να παρει πισω τον αρραβωνα αλλιως θα πηγαινε για την Μπρεναν και την μικρη. Και αυτος απλα πηρε πισω την προταση χωρις να της πει τιποτα. Υπηρχε παγωμαρα αλλα στην πρεμιερα τα ξαναβρηκαν και παντρευτηκαν τον Νοεμβρη. Ισως μονο αυτο μενει να γινει. Απαγωγες, πιστολιδια, αιματα τα αποκλειω. Και εδω που τα λεμε θες ετσι εσυ τον 3XK; Ή να γινει χαμος ή ας τις αφησουν τετοιες φλωριες τυπου Bones.

Παντως τα περιθωρια ειναι τρομερα στενα μετα το 617. Νομιζω συμφωνουμε σε αυτο.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 9:12 pm

xezoulina έγραψε:
εχω μια πολυ γαματη ιδεα που αν ειναι εξυπνοι θα την κανουν....εφοσον αποφασισαν να φερουν τη γιατρινα στο 6χ09 και να τη παρουσιασουν σαν γκομενα του Τζερι να την εκμεταλλευτουν...

ζευγαρι εναντιον ζευγαριου....η γιατρινα θα αναλαβει τη Μπεκετ και ο Τζερι θα αναλαβει τον Καστλ...ας τους κανουνε mind games να γινει της πουτανας

Το θεμα ειναι οτι λογικα η γιατρινα θα προηγηθει του Τζερι σε arc. Και αυτη θα παει για την Μπεκετ, σιγουρα. Οχι οτι θα μου κανει εντυπωση να ασχοληθουν παλι με την Μπεκετ σε φιναλε arc, αλλα τι mindgames; Τι μπορει να παιξει εκει; Γιατι μιλαμε για τρελους τωρα. Ξερεις τι κολλημα εχω με τις απαγωγες. Αλλα το γιατρινα-Μπεκετ ισως ηταν το μοναδικο που θα το επετρεπα για στορυ απαγωγης. Και βασικα το λεγαμε και απο το 609. Τωρα αστο, εκανε φτερα. Η επομενη απαγωγη που ισως παιξει στην σειρα ειναι οταν θα κανουν κανα μικρο και θα του βουτηξει ο τρελος. Σε τετοια φαση.
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 9:19 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:

Το θεμα ειναι οτι λογικα η γιατρινα θα προηγηθει του Τζερι σε arc. Και αυτη θα παει για την Μπεκετ, σιγουρα. Οχι οτι θα μου κανει εντυπωση να ασχοληθουν παλι με την Μπεκετ σε φιναλε arc, αλλα τι mindgames; Τι μπορει να παιξει εκει; Γιατι μιλαμε για τρελους τωρα. Ξερεις τι κολλημα εχω με τις απαγωγες. Αλλα το γιατρινα-Μπεκετ ισως ηταν το μοναδικο που θα το επετρεπα για στορυ απαγωγης. Και βασικα το λεγαμε και απο το 609. Τωρα αστο, εκανε φτερα. Η επομενη απαγωγη που ισως παιξει στην σειρα ειναι οταν θα κανουν κανα μικρο και θα του βουτηξει ο τρελος. Σε τετοια φαση.

γαματα games θα μπορουσαν να κανουν...γιατι να πρεπει να προηγηθει καποιος η γιατρινα δεν θα χει και ολοκληρο στορι δικο της  ανετα μπορουν να την εμφανισουν μαζι με τον Τζερι...ο καθενας θα λεει πραγματα για τον αλλο...δλδ η γιατρινα θα λεει στη Μπεκετ για τον Καστλ και ο Τζερι το ιδιο στον Καστλ για τη Μπεκετ και θα τους κανουν ο,τι θελουν...και στο τελος βλεπω τη γιατρινα να σκοτωνεται και να μενει μονο ο Τζερι..

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 9:22 pm

παντως το να γινει κατι στο 17 και γι αυτο να παντρευτουν στο δημαρχιο το αποκλειω..δεν μπορεις να πας με τετοιο φιναλε...ο Μαρλοου παντα δινει cliffs...ο γαμος και το δημαρχιο θα ολοκληρωθουν στη πρεμιερα ειμαι 99,99999% σιγουρη γι αυτο

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 9:24 pm

Παράθεση :
γαματα games θα μπορουσαν να κανουν...γιατι να πρεπει να προηγηθει καποιος η γιατρινα δεν θα χει και ολοκληρο στορι δικο της ανετα μπορουν να την εμφανισουν μαζι με τον Τζερι...ο καθενας θα λεει πραγματα για τον αλλο...δλδ η γιατρινα θα λεει στη Μπεκετ για τον Καστλ και ο Τζερι το ιδιο στον Καστλ για τη Μπεκετ και θα τους κανουν ο,τι θελουν...και στο τελος βλεπω τη γιατρινα να σκοτωνεται και να μενει μονο ο Τζερι..

Σοβαρα τωρα; Laughing 
Καταρχας αμα παιξουν και οι 2 μαζι θα ειναι σαν τον Κλουβιο με την Σουβλιτσα.

Ο σκοπος για τον οποιο μπηκε η γιατρινα ηταν να τραβηξει (και αυτο) το στορυ. Και κυριως να βαλουν την Μπεκετ στην εξισωση του 3XK γιατι με τον Τζερι θα ασχοληθει ο Καστλ. Επρεπε να βρεθει και κατι για την Μπεκετ. Δεν παιζει να τους βαλουν μαζι σε επεισοδιο. Θα τους δουμε ξεχωριστα, τον καθενα σαν villain του πρωταγωνιστη στο καθε επεισοδιο.

Ασε που θεωρω οτι οταν ξαναδουμε τον Τζερι θα ειναι για τελευταια φορα.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 Spoilers   Δευ Φεβ 24, 2014 9:28 pm

γτ οχι φαση θα χει i'm innnnnnnn  gelio  gelio  gelio 

μπορει επισης να πεσει βομβα στην εκκλησια ή να γινει μακελειο αλα kill bill  gelio  gelio  gelio  gelio  gelio

Castle Season 6 Spoilers
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 98 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 5 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: