ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Castle Season 6 General Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lenio

Αριθμός μηνυμάτων : 1500
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2013
Τόπος : Ροδος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:01 pm

Μαλάκα όλα θα τα ξεσκίσουμε στην ψήφο ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΡΙΣΜΟΣ dunato gelio 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Lenio

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:03 pm

Άμα βγούνε Best On Screen Chemistry ΔΕΝ την γλιτώνουν την φωτογράφηση Laughing 
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33202
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:03 pm

Σορυ κιολας αλλα η Στανα δεν μου κανει για Best ...dramatic...actress

Αλλα δεν τιθεται θεμα κατηγοριας σε αυτες τις περιπτωσεις αλλα φαντομ αχαχαχαχαχαχα...αν ενωθει το φαντομ σας πιστευω πως φετος υπαρχουν ευκαιριες για να το παρει η Στανα.

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Lenio

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:05 pm

felia έγραψε:

Αλλα δεν τιθεται θεμα κατηγοριας σε αυτες τις περιπτωσεις αλλα φαντομ αχαχαχαχαχαχα...αν ενωθει το φαντομ σας πιστευω πως φετος υπαρχουν ευκαιριες για να το παρει η Στανα.
ρε με κοροιδεύεις;εδω πέρυσι το πήρε το ατάλαντο πλάσμα η Έλεν dunato gelio 
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:07 pm

Lenio έγραψε:
felia έγραψε:

ρε με κοροιδεύεις;εδω πέρυσι το πήρε το ατάλαντο πλάσμα η Έλεν dunato gelio 

Μα γι αυτο λεω πως ειναι θεμα φαντομ Laughing 

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46085
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:09 pm

felia έγραψε:

ειναι award του κοινου αυτη και οχι κριτικης επιτροπης οποτε Laughing Laughing Laughing

επισης της αξιζει της καημενης μια αναγνωριση, αν εξαιρεσεις το tumblr ουτε η μανα της δεν τη ξερει απο αποψη βραβευσεων κλπ και δεν νομιζω οτι το αξιζει λιγοτερο απο κατι αλλα φροκαλα που εχουν βραβευτει, τουλαχιστον μονο και μονο για την απιστευτη βελτιωση που ειχε σε σχεση με τις αρχες...

και επισης προσωπικα εμενα μ αρεσει παρα πολυ, μπορει να κανει παπαδες αμα θελει (χωρις αυτο να σημαινει πως δεν θελει αρκετη δουλεια ακομα οπως ΚΑΙ ο Φιλλιον στις δραματικες)

Lenio

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:10 pm

καλά πέρυσι ήταν στημένο στο φούλ...και κάτι ποσοστά που είχαν βγάλει απο τους ψήφους(απο facebook,twitter...) μα την παναγία δεν την περίμενε κανείς,απο το πουθενά μας ήρθε grrrrr 
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46085
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:12 pm

Lenio έγραψε:
καλά πέρυσι ήταν στημένο στο φούλ...και κάτι ποσοστά που είχαν βγάλει απο τους ψήφους(απο facebook,twitter...) μα την παναγία δεν την περίμενε κανείς,απο το πουθενά μας ήρθε grrrrr 
χαχαχαχαχα προσοχη και φετος στα αντισος gelio gelio gelio

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 8:13 pm

xezoulina έγραψε:
felia έγραψε:

ειναι award του κοινου αυτη και οχι κριτικης επιτροπης οποτε Laughing Laughing Laughing

επισης της αξιζει της καημενης μια αναγνωριση, αν εξαιρεσεις το tumblr ουτε η μανα της δεν τη ξερει απο αποψη βραβευσεων κλπ και δεν νομιζω οτι το αξιζει λιγοτερο απο κατι αλλα φροκαλα που εχουν βραβευτει, τουλαχιστον μονο και μονο για την απιστευτη βελτιωση που ειχε σε σχεση με τις αρχες...

και επισης προσωπικα εμενα μ αρεσει παρα πολυ, μπορει να κανει παπαδες αμα θελει (χωρις αυτο να σημαινει πως δεν θελει αρκετη δουλεια ακομα οπως ΚΑΙ ο Φιλλιον στις δραματικες)
Οπως ειπα εξαρχης τα συγκεκριμενα βραβεια ειναι θεμα φαντομ.

Οσο αφορα την Στανα και τις δυνατοτητες της δεν διαφωνω. Εχει ταλεντο αλλα το dramatic δεν ειναι ακριβως το στοιχειο της. Θελει πολυ δουλεια και καθολου επαναπαυση...πιστευω πως αν το καλλιεργησει σε μερικα χρονακια θα μπορει να μπει σε αυτη την κατηγορια ανετοτατα. Ενω τωρα ειναι λιγο αμφιρροπο.

Καμια σχεση με τον Φιλλιον στο θεμα δραματικου. Ο Φιλλιον μπαινει ανετα σε αυτη την κατηγορια τωρα. Οχι τοσο για τις ερμηνειες του στο Καστλ βεβαια.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42707
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Castle Season 6 General Discussion    Δευ Οκτ 21, 2013 9:22 pm

Θυμηστε μου λιγο γιατι ειμαι παραζαλισμενη μετα απο τοσες ωρες μαθηματων.Οντως το ειδα το πρωι το επεισοδιο ή ηταν ενας εφιαλτης;αχαχαχαχαχαχαχα

Θα το ξαναδω παντως σε λιγακι γιατι θεωρω οτι ισως να μην ειδα κατι καλα εγω.Ηδη εχω δει μερικους που ειναι υπερενθουσιασμενοι.Κατι τρεχει με την παρτη μου μαλλον και γκρινιαζω χωρις λογους εν τελει.

Γυναικα καριερας η Μπεκετ;Παρτε στην μουρη το Senator τωρα!Μια χαρα canon ειναι.Οταν τα ελεγε η Ελενη ειχαμε "μα" και "μου".Παρτα τωρα αχχαχαχαχαχαχαααχαχαχαχαχαχαχα

Για τα 3 παιδια τι σκας ρε Κατερινα;Κανε headcanon οτι τα κανανε 3δυμα.Τι να κανανε σε αυτη την περιπτωση;Να κρατουσαν το ενα και να δινανε για υιοθεσια τα αλλα 2 και μετα να βγαζανε spin-off για το πως θα ανταμωθουν;Θελουν 3,ας παρουν 3.Και εμεις να παρουμε τα 3 μας.

Castle Season 6 General Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 100Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Castle Season 7 Spoilers
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 General Discussion part 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: