ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

pca

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45, 46  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42584
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 1:40 pm

Εκτος φυσικα αν ηξεραν απο πριν οτι η απονομη για την σειρα θα γινει μονο μεσω twitter.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46008
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 1:42 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Μπραβο στην Στανα! Δεν ειναι απλη νικη. Κερδισε πολυ μεγαλα ονοματα. Μπραβο κυριως σε οσους ψηφισαν ανεπηρεαστοι με αυτα που διαβαζαμε παλι. Αλλα ακομη και ετσι τι ξεπετα απονομη ηταν αυτη; Την βαλανε να παρουσιασει και με αφορμη πηρε και το βραβειο; Τι ειναι αυτα ρε; Και το λεει και η ιδια "μου λενε να τα πω γρηγορα". Ρε δεν γαμιεστε λεω εγω. Την βαλανε και καθοταν 5 σειρες πισω να πουμε. Και για την σειρα δεν ειπαν τιποτα;

Κατερινα οι Κασκετ δεν κερδισαν για αλλους λογους, ας μην το αναλυσουμε για 354646 φορα  Laughing 
Στους Glee δεν παιζει να το εδιναν. θα βραβευαν οι Αμερικανοι gay ζευγαρι; Λιγο κοντα να ειμασταν εκει κατι θα γινοταν. Τεσπα.

Εχω περιεργια αν του χρονου τωρα που κερδισε η Στανα θα υπαρχει "επαναπαυση"  sfirizi Laughing

μαλακιες ειναι αυτα για τους gay ισα ισα που η τηλεοραση τους στηριζει και ειναι και καλα "της μοδας"...αμα ηταν στημενα τα pca θα ηταν σε ολες τις κατηγοριες οχι μονο σποραδικα

επισης επειδη ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΜΕ ΤΗ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΡΙΣΤΕ

“I am accepting this on his behalf but as someone who gets to work with him everyday and has known him for ten years as a dear friend I am grateful to all of you for choosing such a beautiful actor that I am lucky enough to have as my leading man”
— Julianna Margulies talking about Josh Charles and accepting the PCA for Best Drama (x)

ΠΗΓΕ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΤΗΣ κατι που δεν θα γινει ποτε σε μας...ποτε των ποτων ω ποτε... Laughing

Οχι, δεν καταλαβες. Το βραβειο για το καλυτερο δραμα πηρε η σειρα της και με την ευκαιρια εδωσαν και αυτο του καλυτερου ηθοποιου. Απλα ηταν τοσο δυσκολο να υπαρξει και μια νορμαλ απονομη για το βραβειο των γυναικων; Εμενα μου φανηκε τρομερη αγενεια αυτο που εκαναν με την Στανα. Τεσπα.

Κατερινα το ζευγαρι του Glee ειχε διπλασιους ψηφους ακομη και απο το TVD. Ειναι ανεξηγητο το γεγονος οτι εχασε, μην το ψαχνεις. Μιλαμε για διαφορες που προσεγγιζαν το 1.000.000 ψηφους μονο στο twitter. Ποιο λογικη ηταν περυσι η βραβευση της Πομπεο παρα αυτο φετος με τα ζευγαρια.

εννοειται πως απονομη γυναικων ηταν απαραδεκτη εγω αναφερομαι στις θεσεις που μου λεγες "καθεται μπροστα και καθεται μπροστα και αυτη θα νικησει" και σου λεγα περιμενε και θα δεις  Laughing Laughing 

ρε στο τουιτερ ειναι συγκεκριμενοι οι τροποι που ψηφιζεις αν κανεις ας πουμε retweet χωρις κενα κλπ ακυρωνεται η ψηφος οποτε μπορει μεν να ψηφιζανε πολλοι αλλα να βγαινε ακυρο

εγω πιστευω οτι απλα η Πομπεο ειχε περισσοτερες ψηφους περσι...αμα το παμε ετσι τοτε θα ταν ολα στημενα εξαρχης και εφοσον τα βραβεια ηταν του cbs θα τανε μαγειρεμενα και θα περναγανε και στην επομενη φαση ηθοποιοι του καναλιου αυτου και θα βγαινε αυτο...επισης το delena κοινο ειναι καρακαμμενο δεν θα μου κανε εντυπωση να ψηφιζε λυσασμενα μονο και μονο ενω το κοινο του glee να επαναπαυτηκε...ναι δεν λεω γινονται συνηθως σε τετοια βραβεια και μαγειρεματα αλλα να μην συνωμοσιολογουμε και χωρις λογο ρε Laughing 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 1:49 pm

Eleni7 έγραψε:
xezoulina έγραψε:
για να καταλαβω μου λες οτι οι κασκετ δεν κερδισαν επειδη ηταν μεσα ο Νειθαν?????Μαλακαα πιο πειστικο ειναι να μου πεις οτι φευγω αυριο για Θεσσαλονικη με τα ποδια παρα αυτο...ειπαμε το φαντομ στο καστλ εχει iq πατατας αλλα δοξα το θεω ακομα κι αν δεν χωνευουν τον Νειθαν οι οποιοι ξερουν να ξεχωριζουν τον ηθοποιο απο το χαρακτηρα

Οχι ρε, προφανως και δεν λεω αυτο. Απλα οπως και στις υπολοιπες κατηγοριες πλην Στανα δεν υπηρχε πανστρατια. Αυτο λεω. Με την σειρα δεν το χρειαστηκαμε. Αλλα κοντρα σε Glee και TVD επρεπε να γινει μεγαλυτερος χαμος. Δυστυχως δεν εγινε και τον ηπιαμε. Μακαρι του χρονου τωρα που ξεχαρμανιασανε που το πηρε η Στανα, οσοι ασχοληθουν να την στηριξουν λιγο καλυτερα την σειρα σε γενικοτερο πλαισιο.

Επισης περα απο την απονομη μου φανηκε παρα πολυ ασχημο που πηγε τελειως μονη η Στανα εκει. Δουλευαν ολοι; Ακομη και απο την παραγωγη; Ή απλα δεν πηγαν για διαφορους λογους (ο Νειθαν προφανως τα εχει παρει τελευταια, οι αλλοι γιατι δεν πατησαν; ).Εμενα και αυτο μου χτυπησε παρα πολυ ασχημα σε συνδυασμο με την απονομη παντα.

εγω πιστευω οτι μια χαρα στηριξαμε και c/b, να μην σου πω οτι αμα δεις τις ψηφους ψηφισαμε κατα ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ c/b απ οτι για δραματικη σειρα (μιλαμε για πολες χιλιαδες ψηφους διαφορα)...νταξει απλα το κοινο μας δεν εχει ΤΟΣΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ οσο το glee και το delena , ουτε σνομπαρια επαιξε ουτε τπτ...υπηρχαν βεβαια και ορισμενα ατομα που φετος δεν ασχοληθηκαν καθολου με τα pca και αυτο γιατι περσι ειχε γινει της πουτανας και ξενερωσαν αλλα αυτοι δεν ψηφισαν σε καμια κατηγορια ή ψηφισαν κανα δυο φορες και δεν ασχοληθηκαν παραπανω..

του χρονου πιστευω δεν θα παρουμε τπτ...ακριβως επειδη πλεον εχουν παρει ολοι βραβειο κανεις δεν θ ασχοληθει..

οσον αφορα το ποιος πηγε στην απονομη νομιζω το παρασκεφτεστε..απλα τα πραγματα ή θα δουλευανε ή δεν γουσταρανε...και η Στανα περσι δεν πηγε γιατι μπορει να ξενερωσε/να μην ειχε ορεξη που εχασε...σιγουρα ειχε και δουλεια αλλα αυτο ηταν και δικιολογια λιγακι αμα ηθελε θα πηγαινε...πετσι τ αγορια πηγανε για τον χαβαλε δεν ηταν προτινομενα..φετος ητανε και χασανε τι να πανε να κανουν?Ο Νειθαν γιατι να παει οταν εχει παει 2 χρονιες?Σιγα ρε παιδια αμα ηξερα και γω οτι θα πηγαινε ο συναδελφος μου να με αντιπροσωπευσει δεν θα πηγαινα, κλαιν.Ας μην κανουμε τη τριχα τριχια.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 1:50 pm

Τελικα οι θεσεις παιξανε τεραστιο ρολο για την απονομη. Η Στανα που καθοταν πισω ειδες τι αντιμετωπιση της ειχαν. Του πεταματου.

Μιας και ανεφερες CBS.Τους αντρες ολοι πλην Dempsey ηταν οντως απο το CBS.

Κοιτα, ξερω οτι στο TVD ειναι παλαβοι, αλλα επειδη παρακολουθω αρκετα Glee να ξερεις οτι ισως μιλαμε για εξισου τρελο φαντομ. Δεν θα συνωμοσιολογησω, απλα βαζω ενα ερωτιματικο στο αποτελεσμα. Μου φαινετα περιεργο.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Πεμ Ιαν 09, 2014 1:59 pm, 1 φορά
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 1:57 pm

Παράθεση :
του χρονου πιστευω δεν θα παρουμε τπτ...ακριβως επειδη πλεον εχουν παρει ολοι βραβειο κανεις δεν θ ασχοληθει..

Εμενα δεν με νοιαζει πραγματικα αν θα παρουμε κατι. Αλλωστε δεν μιλησα για νικη. Μιλησα για στηριξη. Θελω απλα να νιωσω οτι στηριζονται ολοι και να μην γραφονται αυτα που γραφονται για τους ηθοποιους. Ας νικησει οποιος θελει.

Ο Νειθαν νο1 λογος που δεν πηγε ειναι 100% επειδη πηγε η Στανα, και μετα το γεγονος οτι δεν ηταν υποψηφιος σε βασικη κατηγορια. Και προφανως οχι γιατι εχει προβλημα μαζι της. Ισα-ισα ειμαι σιγουρη οτι χαρηκε παρα πολυ για την νικη της. Απλα η κατασταση που επικρατει ειναι αρρωστημενη και μας στερει μερικες ομορφες στιγμες μεταξυ τους σαν συμπρωταγωνιστες σε μια πετυχημενη σειρα.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 1:58 pm

Eleni7 έγραψε:
Τελικα οι θεσεις παιξανε τεραστιο ρολο για την απονομη. Η Στανα που καθοταν πισω ειδες τι αντιμετωπιση της ειχαν. Του πεταματου.

Μιας και ανεφερες CBS.Τους αντρες ολοι πλην Dempsey ηταν οντως απο το CBS.

Κοιτα, ξερω οτι στο TVD ειναι παλαβοι, αλλα επειδη παρακολουθω αρκετα Glee να ξερεις οτι ισως μιλαμε για εξισου τρελο φαντομ. Δεν θα συνωμοιολογησω, απλα βαζω ενα ερωτιματικο στο αποτελεσμα. Μου φαινετα περιεργο.

ρε τη βαλανε εκει επειδη δεν θα πηγαινε να παραλαβει βραβειο στη σκηνη αλλο αυτο και αλλο το αν κερδισε εντελει ή οχι.. Laughing 

εγω στο πα οι ηθοποιοι ενημερωνονται εκ των προτερων για τ αποτελεσματα και ο Νειθαν ηξερε, σιγα μην πηγαινε η Στανα χωρις λογο..

και γω δεν το περιμενα αλλα σου λεω το να μην τους βγαλανε λογο ομοφιλοφιλιας ειναι παρα πολυ τραβηγμενο ακριβως επειδη αυτο το θεμα ειναι παντα hot στη tv\

επισης ολοι οσοι χανουν αυτοι που θελουνε να κερδισουν μιλανε για μαγειρεματα πρεπει να δεις το fandom του mentalist τι λεει για μας μς ΚΡΑΖΟΥΝ απο πανω μεχρι κατω και λενε οτι ειναι στημενα ολα και οτι "ποιος βλεπει καστλ" και απο που και ως πουβγαινει καθε χρονο  dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 2:01 pm

Μαγειρεματα παντα παιζουν. Σε ολες τις βραβευσεις τετοιου ειδους. Απλα εννοειται οτι δεν γινεται για ολες τις κατηγοριες. Γινεται επιλεκτικα και αναλογα την περισταση. Παιζουν και θεματα προμοσιον μιας σειρας κτλ. Μην σου πω οτι μαγειρευουν μερικες φορες τις υποψηφιοτητες ακομη και για Emmy, Χρυσες Σφαιρες.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 2:02 pm

Eleni7 έγραψε:
Παράθεση :

Εμενα δεν με νοιαζει πραγματικα αν θα παρουμε κατι. Αλλωστε δεν μιλησα για νικη. Μιλησα για στηριξη. Θελω απλα να νιωσω οτι στηριζονται ολοι και να μην γραφονται αυτα που γραφονται για τους ηθοποιους. Ας νικησει οποιος θελει.

Ο Νειθαν νο1 λογος που δεν πηγε ειναι 100% επειδη πηγε η Στανα, και μετα το γεγονος οτι δεν ηταν υποψηφιος σε βασικη κατηγορια. Και προφανως οχι γιατι εχει προβλημα μαζι της. Ισα-ισα ειμαι σιγουρη οτι χαρηκε παρα πολυ για την νικη της. Απλα η κατασταση που επικρατει ειναι αρρωστημενη και μας στερει μερικες ομορφες στιγμες μεταξυ τους σαν συμπρωταγωνιστες σε μια πετυχημενη σειρα.

οχι, εγω πιστευω αν ηταν υποψηφιος θα πηγαινε οπως πηγε και προπερσι που ητανε και η Στανα και καθισανε 389274892742 θεσεις μακρια Laughing Laughing 

βασικα δεν συναντηθηκαν καν στο red carpet τοτε νομιζω  Laughing Laughing 

του χρονου βασικα ή που θα χει τελειως νεκρα και κανεις δεν θα ψηφιζει/στηριζει ή που θα φωναζουν οι του Φιλλιον ψηφιστε τον κλπ Laughing 

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 2:03 pm

Eleni7 έγραψε:
Μαγειρεματα παντα παιζουν. Σε ολες τις βραβευσεις τετοιου ειδους. Απλα εννοειται οτι δεν γινεται για ολες τις κατηγοριες. Γινεται επιλεκτικα και αναλογα την περισταση. Παιζουν και θεματα προμοσιον μιας σειρας κτλ. Μην σου πω οτι μαγειρευουν μερικες φορες τις υποψηφιοτητες ακομη και για Emmy, Χρυσες Σφαιρες.

καλα αυτα ειναι και βραβεια μεγαλυτερης βαρυτητας ρε τα pca ειναι γτπ γιατι να κατσεις ν ασχοληθεις? Laughing 

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pca   Πεμ Ιαν 09, 2014 2:06 pm

Παράθεση :
οχι, εγω πιστευω αν ηταν υποψηφιος θα πηγαινε οπως πηγε και προπερσι που ητανε και η Στανα και καθισανε 389274892742 θεσεις μακρια

Μπα, μονο αμα ηξερε οτι θα κερδισει. Αλλιως με αυτα που εγιναν τον τελευταιο μηνα σιγα μην πηγαινε.

Πανε και μια βολτα απο το twitter της Στανα. Ουτε μιλια απο 17 Δεκεμβρη η κοπελα. Κερδισε χθες και δεν εργαψε τιποτα. Εγω σου λεω, πρεπει να ειναι παρα πολυ ενοχλημενοι οι ηθοποιοι με αυτο που εγινε. Ειδες μουτρα χθες ο Νειθαν μολις καταλαβε οτι τους τραβουσαν φωτο. Και δεν πηγε κοντα να χαιρετησει.

Παράθεση :
του χρονου βασικα ή που θα χει τελειως νεκρα και κανεις δεν θα ψηφιζει/στηριζει ή που θα φωναζουν οι του Φιλλιον ψηφιστε τον κλπ

Μπα, την Στανα θα την στηριξουν παλι. Αλλα κραταω μια επιφυλλαξη για το αν την βαλουν εξ αρχης υποψηφια. Μηπως την πεταξουν εξω απο την αρχη επειδη εχει πεσει πολυ Καστλ τα τελευταια χρονια στα PCA. Πρεπει να γινει μια ανανεωση.

pca
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 43 από 46Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45, 46  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: