ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Season 9

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33095
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Κυρ Οκτ 27, 2013 9:18 pm

MariaS έγραψε:
Εδώ είδα Μπρούσκο, εδώ λες να κωλώσω? flower 
YOU ARE MY SPIRIT ANIMAL! I love you 

mkostas έγραψε:
ΜΗ ΓΕΛΑΣ kostas kostas kostas kostas kostas 

Δε ντρέπεσαι, ρε, να κάνεις τέτοια ενώ εγώ παιδεύομαι τόση για να σου βρω λύση για το επεισόδιο; ooxi 
Οχι καθολου dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6705

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Κυρ Οκτ 27, 2013 9:21 pm

Μα δεν καταλαβαίνω προς τι η αναστάτωση...

MariaS
Κουρούνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Παρ Νοε 08, 2013 1:01 pm

Ρεεεε, τι γελοίο επεισόδιο. Και δεν μπορώ να αποφασίσω αν το λέω με την καλή η την κακή έννοια dunato gelio 
Στα συν :
Η σκηνή του Ντην με το περιστέρι. Τι γέλιο. ''ΣΚΑΣΕ ΒΡΕ ΑΡΟΥΡΑΙΕ ΜΕ ΦΤΕΡΑ!'' dunato gelio 
Ο Ντήν να κλαψουρίζει επειδή δεν μπορεί να φέρει την χαρτοπετσέτα στον Σαμ. Αξοαγάπητος gelio enamor 
Ο Σαμ να χαιδεύει την κοιλιά του σκύλου με βαριεστημένο ύφος dunato gelio 
Το τέλος. geek  Ντην να σώζει Σαμ, ο σκύλος να προσπαθεί να του πει κατι και να λύνεται το ξόρκι...Ουφ, συναισθηματικο whiplash! Απο το κλαμα στο γέλιο ooxi 
O Συνταγματάρχης. Θεούλης. Laughing 

Στα μείον...Η όλη πλοκή αστεία αλλά ελαφρώς γελοία pppppppp 
Ο Ντην να τσεκάρει την σκυλίτσα. Χρειαζόταν? Ανατρίχιασα emetos 
To τέρας της εβδομάδας με ξένισε αρκετά, πολύ κλισεδιάρικο Rolling Eyes 

Lenio

Αριθμός μηνυμάτων : 1500
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2013
Τόπος : Ροδος

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Παρ Νοε 08, 2013 8:43 pm

μόλις είδα το 5ο dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

ρε φίλε συζήτηση με όλα τα ζώα έπιασε gelio 
πραγματικά έλιωσα στο γέλιο,ειδικά εκεί που έβριζε το περιστέρι αχαχαχα και όπλο έβγαλε lmao lmao 

μ' άρεσε και ότι είχαν και διαφορετικές προφορές τα ζώα ανάλογα με τη ράτσα τους

το ότι γλυκοκοιτούσε την σκυλίτσα δεν το συζητάω

πραγματικά όμως ο Jensen έπαιξε τρομερά cheers 

πολύ χαρά έχει ψιλοπέσει φέτος(καλά εκτός τον Κας) και αρχίζω και φοβάμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaS
Κουρούνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Παρ Νοε 08, 2013 8:58 pm

Mα πραγματικά, δεν έπαιξε φοβερά? Χαχαχαχαχα, εκεί με το περιστέρι ΧΤΥΠΙΟΜΟΥΝ απο τα γέλια!
Οσο για το τελευταίο επεισόδιο...όντως...
2 επεισόδια με κωμικά στοιχεία σερί?
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα

Αριθμός μηνυμάτων : 824
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Τρι Νοε 12, 2013 2:59 am

Τα τελευταία 2 επεισόδια δεν είχα προλάβει να τα δω οπότε τα βλέπω σήμερα.

9χ04

Μου άρεσε πολύ ο κυριούλης με το μουστάκι που έπαιζε τον man of letters. Ήταν λες κι έβλεπα ταινία noir Smile Μου άρεσε πολύ και η hunter. Να μια γυναίκα που θα μπορούσα να'βλεπα στο πλευρό του Ντην Embarassed H oποία είναι η Ντόροθυ απ΄τον Μάγο του Όζ? dunato gelio Μόνο στο SPN γίνονται αυτά!

Τη στιγμή που είδα ν'ανοίγει το μπουκαλάκι στο υπόγειο και να βγαίνει αυτό το κολλώδες υγρό μου'ρθε αμέσως στο μυαλό ένα επεισόδιο των x-files με κάτι μαυροσκούληκα που ήταν σε μορφή κoλλώδη κι έμπαιναν μέσα σε ανθρώπους από τις μύτες τους και τα μάτια τους Laughing 

Yayyyyy! Charliiiiiieeeee! cheers cheers cheers
Ok, κόντεψα να πάθω ένα εγκεφαλικό μέρχι να συνέλθει η Τσάρλι pale Νόμιζα ότι στ'αλήθεια την φάγανε! Χααα, το΄ξερα ότι ο Ζηκ θα φαινόταν πολύ χρήσιμος τώρα που ο Κας δεν έχει τις δυνάμεις του. Ο δόλιος ο Σαμ εν τω μεταξύ θα νομίζει ότι είναι ναρκοληπτικός που αλλού κοιμάται κι αλλού ξυπνάει dunato gelio dunato gelio 

Οκ, η σκηνή με τον Ντην και τον Σαμ που'ναι possessed απ΄τη μάγισσα φούρκα και μιλάνε σαν τον ρόμποκοπ είναι λίγο βλακώδης Rolling Eyes 

Whoooo hooo, Charlie saved the day! Και πάει και roadtrip στη χώρα του Οζ sunny 

Τι ωραίοοοοο επεισόδιοοοο! Οκ, μέχρι στιγμής η 9η σαιζόν είναι όλα τα λεφτά! cheers 

SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Τρι Νοε 12, 2013 4:52 am

Επεισόδιο 9x05

Οκ, αυτό το επεισόδιο μ'αρέσει κι απ'το ίντρο dunato gelio Πωπω, τώρα που βλέπω σκηνές από παλιές σαιζόν ζήλεψα....

Το θέεεεεελω αυτό το σκυλί!!!!! Μόνο που δεν ξέρω πόσο θα το εκτιμούσε ο δικός μου σκύλος dunato gelio 

Κυνηγός ο κύριος που έγινε ανθρώπινο πρέτζελ? Καλά να πάθει. Θα προτιμήσω όμως τον θάνατο του πανίβλακα που συμφώνησε να δώσει γατάκια για πειράματα σε βιομηχανία αρωματώνgrrrrr grrrrr Αι σιχτήρ πια!! Και η σκηνή με τον φίδι που καταπίνει το γατάκι δε μ'άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ grrrrr 

Ααααααχαχαχαχαχαχα, η φωνή του σκύλου gelio gelio Και ο Σαμ που πέταξε το τυλιγμένο χαρτί στα σκουπίδια και ο Ντην του το ξαναδωσε πίσω dunato gelio dunato gelio Κατουρήθηκαααααααα. Οκ, με τις φατσούλες που κάνει ο Ντην θέλω ακόμα περισσότερο να τον... ζουλήξω! Πεθαίνω λέμε!

Οκ, η σκηνή που ο Ντην χαλβαδιάζει το poodle ήταν όντως λίγο σιχαμένη. Η σκηνή που κάνει ερωτήσεις στα σκυλάκια είχε πολύ γέλιο. Απλά επειδή είμαι μέσα στα πράγματα, αν μιλούσαν τα ζωάκια των δρόμων και των καταφυγίων δε θα ακούγονταν τόσο αστεία και χαρούμενα. Anyways.

Ααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, ο Σαμ που τρίβει την κοιλίτσα του τεριέ και το ύφος που έχει dunato gelio dunato gelio 

Αχ, ήταν κι αυτό πολύ ωραίο επεισόδιο. Θα συμφωνήσω ότι έχει πέσει πολύ γέλιο στα τελευταία επεισόδια. Μυρίζω καταιγίδα. Διάβασα στο τουμπλρ που έλεγαν ότι θέλουν πίσω το παλιό, σοβαρό SPN και ότι το'χουν γελοιοποιήσει αρκετά τελευταία και πρέπει να ξαναγίνει σοβαρή η υπόθεση. Και αναρωτιέμαι, γιατί ο κόσμος δεν μπορεί να σταματήσει να γκρινιάζει για όλα και ν'απολαύσει μία τόσο ωραία σειρά? Ο Κας έχασε την αγγελική του ιδιότητα και ο Σαμ έχει μέσα του έναν Άγγελο χωρίς να το ξέρει. Δεν μπορούμε να γελάσουμε για μερικά επεισόδια πριν το ξαναβαρύνουν? Ή νομίζουν ότι ο Σαμ θα μάθει τη συμφωνία που΄κανε ο Ντην με τον Ζηκ και θ'αρχίσουν να γελάνε? Έλεος πια. Το μόνο που με χαλάει είναι ότι είτε που θα βασίζουν ολόκληρα επεισόδια πάνω στον Κας είτε που δε θα εμφανίζεται καθόλου. Ελπίζω να τον δούμε στο 6ο επεισόδιο. Και θέλω να δω και τι θα γίνει με τον Κρόουλυ, όλο δεμένος στο υπόγειο θα'ναι?

SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Πεμ Δεκ 12, 2013 1:33 am

Και καλά μωρή Ρία, εγώ έχω να δω SPN απ΄το 5ο επεισόδια γιατί θέλω να τα δω μαζεμένα τώρα που'χει hiatus. ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ????? tsk tsk 

MariaS
Κουρούνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Παρ Δεκ 13, 2013 4:10 pm

Γιατί κι εγώ είδα το 5 και το 7, τα επεισόδια 6,8 και 9 δεν τα έχω δει ακόμα  Laughing 
Αχ, 7  enamor Τι ωραίο επεισόδιο  enamor enamor enamor enamor enamor

SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season 9   Παρ Δεκ 13, 2013 7:53 pm

Χαχαχαχα, πήδηξες το 6ο μαρή? Ταράζεις τη λογική σειρά των πραγμάτων! cyclops 

Season 9
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Castle Season 6 Spoilers
» Η εποχή των ασφόδελων (the season of the daffodils -by Josephine Hymes)
» Castle Season 7 Spoilers
» Season 9
» Castle Season 8 General Discussion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Supernatural-
Μετάβαση σε: