ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Valkyrie

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 33 ... 62, 63, 64, 65, 66  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 6:30 pm

Παράθεση :
Αλλα ακομα και ετσι και παλι απαραδεκτος που αφησε την σκηνη αυτη να περασει. Το να μην το γραψεις ειναι ενα θεμα αλλα το να δεις αυτο το αποτελεσμα και να το αφησεις να περασει και να γινει canon ειναι αλλο.
Συμφωνω.Αυτο το κοβεις απο το μονταζ.Δεν ξερω γιατι δεν πηρε καποια πρωτοβουλια.Παντως δεν θελω να πιστεψω οτι ειδικα αυτος ειδε το επεισοδιο και του αρεσε η πρωτη σκηνη.Το γιατι δεν εκανε κατι ειναι αλλη κουβεντα.Ετσι θελω να πιστευω δηλαδη.

Τεσπα.Η σειρα δεν αχρηστευεται απο 2 κακες βραδιες.Μας εχει δωσει πολλα δικαιωματα ετσι ωστε να μην απογοητευτουμε απο μερικες στραβες.Τουλαχιστον σε θεματα ζευγαριου εγω ειδα αλλαγες το γραψιμο.Το κραταμε ως θετικο και ελπιζουμε να συνεχισει ετσι.Παμε για το 602 τωρα.Μακαρι να εχει γρηγοροτερο ρυθμο το επεισοδιο,καλυτερη αξιοποιηση της Λιζα και καλο closure σαν στορυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33057
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:09 pm

Συμφωνω.

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:12 pm

Με ποιο απο ολα;Laughing 
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:18 pm

Με ολα οσα γραφεις στο τελευταιο ποστ Laughing 

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:23 pm

Και γιατι δεν εισαι πιο σαφια;
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:33 pm

Μα για να σε βοηθησω φυσικα. Ασκησουλες για το μνημονικο σου βρε!

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:34 pm

Κρυαδες!Ειμαι σε αριστη κατασταση!
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46032
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:50 pm

mkostas έγραψε:
Stalker και στα μούτρα σου, σκνίπα ooxi

Μη περιμένετε πάντως να καταλάβει η Χεζούλω πως το βλέπετε. 2-3 σειρές έχει δει στη ζωή της κι αυτές μέτριες... Δεν έχει ούτε τις απαιτήσεις, ούτε τα στάνταρ, ούτε και τα μέτρα σύγκρισης που έχετε εσείς. Λογικό να είναι πολύ πιο επιεικής με κάποιες καταστάσεις και να μη δίνει σημασία σε άλλες.
τι λες βρε χαζοοοοοο μπορει να μην εχω δει παρα πολλες σειρες αλλα εχω δει παρα πολλες ταινιες και πιστεψε με ξερω να ξεχωριζω κατι ποιοτικο απο κατι αλλο..Laughing

δεν ειπα ποτε οτι το Καστλ ειναι αριστουργημα, δεν ζω σε αλλους κοσμους, ξερω πολυ καλα τα στανταρ της σειρας ειπαμε Laughing

απλα εχω καταλαβει πανω κατω τι μπορει να μου δωσει αυτη η σειρα και εχω αποφασισει να παιρνω ο,τι καλο ειναι ικανη να μου δωσει και να μην ζηταω τα πραγματα που ζητουσα παλιοτερα και ηταν ανεφικτα..

προς θεου δεν εννοω πως αυτο που θελουν/ζητανε τα κοριτσια ειναι παραλογο γενικα μιλαω..

σιχαμενη εχεις ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ για τη προταση...απαραδεκτη,cheesy κλπ κλπ

και γενικα δεν διαφωνω  μαζι σας, απλα η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν τα βρηκα ολα αυτα τοσο τραγικα ακριβως γιατι μη ρεαλιστικα σεναρια εχω ξαναδει στη σειρα..πιο πολυ ειναι αυτο που λες σιχαμενη..παραηταν ηρεμη η Στανα στη τελευταια σκηνη και δεν επεισε..το ειπε κι αλλος κοσμος αυτο οτι επρεπε να ναι πιο ταραγμενη η Μπεκετ και εχουν point αλλα νταξει, πες πως το παιζει εγκρατης μπροστα στον Καστλ για να μην τη δει φοβισμενος και φλιπαρει κι αυτος...στο κατω κατω στο 6χ02 δεν ξερουμε τι μπορει να επιφυλασσει..

εγω λεω παντως να δουμε και το δευτερο μερος και να πουμε στο τελος πια συνολικη αποψη...ειδικα τωρα που θα παιζουν πολυ παραπανω ολοι οι δευτερευοντες χαρακτηρες και θα χουμε καλυτερη εικονα

You've got to lose to know how to win.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:56 pm

Παράθεση :
παραηταν ηρεμη η Στανα στη τελευταια σκηνη και δεν επεισε..το ειπε κι αλλος κοσμος αυτο οτι επρεπε να ναι πιο ταραγμενη η Μπεκετ και εχουν point αλλα νταξει, πες πως το παιζει εγκρατης μπροστα στον Καστλ για να μην τη δει φοβισμενος και φλιπαρει κι αυτος...στο κατω κατω στο 6χ02 δεν ξερουμε τι μπορει να επιφυλασσει..
Ωπα,τι θελατε να κανει;Ο αλλος μολις ακουει το νεο χανει την Γη κατω απο τα ποδια του.Αυτη οφειλει να αφησει την ταραχη της εξω απο το δωματιο.Οπως το εκανε και στο διπλο της 5ης.Οπως το εκανε και στο Probable Cause που οτι αντιδραση ειχε την ειδαμε οταν δεν ηταν μπροστα στον Καστλ.Εχει 24 ωρες.Μενει ψυχραιμη,τους γαμαει,τον σωζει.Κυριως τα οποια σημαδια πανικου απαγορευεται να τα δει ο Καστλ που δεν πρεπει να επιβαρυνθει και ψυχικα περα απο σωματικα.

Αλλωστε την αντιδραση της οταν εμαθε το νεο δεν την ειδαμε.Αλλα στην σκηνη της ανακρισης αυτη ηταν η πιο σωστη συμπεριφορα.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Valkyrie   Σαβ Σεπ 28, 2013 7:58 pm

Ας κρατησουμε και παλι την ουσια...

xezoulina έγραψε:

σιχαμενη εχεις ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

Παντα! dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio 

Valkyrie
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 63 από 66Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 33 ... 62, 63, 64, 65, 66  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Castle-
Μετάβαση σε: