ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Bones, κανείς?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 6:56 pm

Ναι, μόνο με το Καστλ είσαι άρρωστη εσύ gelio

Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 6:56 pm

mkostas έγραψε:
Ναι, μόνο με το Καστλ είσαι άρρωστη εσύ gelio
το ιδιο σκεφτηκα κι εγω οταν το ποσταραdunato gelio dunato gelio dunato gelio

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Συνδεδεμένος
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5133
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 8:07 pm

Τέρψη έγραψε:
Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Bones εγώ βλέπω ακόμα εδώ μέσα μόνο νομίζω. Έχει χαλάσει πολύ η σειρά, αλλά δεν τη σταματάω για χάρη του πόσο καλή ήταν κάποτε.

Και εγω βλεπω Bones.Μετα την 5η σεζον ομως δεν μου αρεσει καθολου.Με χαλανε και αυτοι οι 2 παρα πολυ γιατι πραγματικα δεν μπορω να τους δω σαν ζευγαρι.Μου βγαζουν κατι αδελφικο,φιλικο.Θα τους γουσταρα πολυ σαν απλους φιλους γιατι οντως εχουν χημεια σε αυτον τον τομεα.Τρομερη χημεια εχουν.Αλλα σαν ζευγαρι;Nope.Εγω τουλαχιστον δεν το βλεπω.
Ρε συ ξέρεις τι, εγώ τους ήθελα ζευγάρι. Δλδ όλες οι σκηνές που είχαν ερωτικού περιεχομένου πριν την γκαστριά μου άρεσαν. Και οι σκηνές της πρώτης γνωριμίας τους και το φιλί κάτω από το mistletoe και το επεισόδιο της φαντασίας του Μπουθ, ακόμα και οι σκηνές που η Μπόουνς μετανιώνει που δεν έκανε προσπάθεια με τον Μπουθ.
Αυτό που με χάλασε ήταν η προχειροδουλειά μετά. Δλδ αναγκάστηκαν λόγω εγκυμοσύνης να τους τα φτιάξουν και το έκαναν κακά. Δεν έπρεπε να βάλουν την εγκυμοσύνη στη σειρά, ήταν μέγα λάθος.
Εγω παντως απο οσο ειχα δει Bones,θεωρουσα οτι οι πρωταγωνιστες κολλουσαν τελεια σαν φιλοι,αλλα και η προοπτικη να γινουν ζευγαρι ενταξει,δε με χαλουσε.Ειχα δει τις ερωτικες σκηνες που ειχαν υπαρξει και ενταξει ηταν και μ'αυτες οποτε κουλ.Δεν ειχα το κολλημα που βγαζουν  αλλα ζευγαρια αμαν και ποτε να γινει,αλλα ενταξει,αμα γινουν εγιναν. Το προβλημα ειναι στο πώς εγιναν γιατι πραγματικα με τις αναμονες που εχουν αυτα τα θεματα στην Αμερικη στις σειρες περιμενεις να δεις κατι καλο κι αυτοι το ξεπεταξαν σε 2 επεισοδια χωρις μια κανονικη σκηνη να το δικαιολογει.Εχασαν τα ενδιαμεσα σταδια αυτο ειναι το προβλημα.Τελος παντων,εγω παρ'ολα αυτα εχω σκοπο να το δω.Μια φιλη μου που το ειδε οπως η Σοφια μες στο καλοκαιρι εφαγε κολλημα,μπορει να δω τα τελευταια μαζι της.

Παράθεση :
Της έχω πει τι απόψεις έχεις εκφέρει
gelio gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
SophiaSonia21
ξαναμμένη γαλοπούλα

Αριθμός μηνυμάτων : 824
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Πεμ Σεπ 19, 2013 9:27 pm

Κατρουλίναααααααααα μουcheers cheers I missed you too! Με ενημέρωσε το Κώστα ότι θα κάνετε ολονυχτία Καστλ όταν ξεκινήσει?? Χιχι, τρελέεεες! Εγώ μόνο με το Σουπερνάτουραλ την έχω αυτή την επιθυμία αλλά πάντα με πιάνει ο ύπνος πριν ξεκινήσει το ορίτζιναλ επεισόδιο γιατί βαριέμαι να περιμένω!Razz Thnx για τις ευχέεεεεες!Very Happy 

Συμφωνώ απολύτως γι'αυτα που λένε τα κορίτσια για το Bones. Προσωπικά δεν είχα ποτέ μεγάλο κόψιμο να δω τους πρωταγωνιστές μαζί αλλά δε θα με χαλούσε κι όλας. Απλά περίμενα να γίνει πολύ πιο αργά και νορμαλ, ήταν τρομερά ξενέρωτο που δεν τους είδαμε καν να πιάνουν το παλαμάρι και στο καπάκι να γκαστρώνεται η άλλη. Απαπαπαπα. Πάντως οι υποθέσεις ακόμα με κρατούν, νομίζω ότι είναι πολύ πιο ενδιαφέρουσες από πολλά αστυνομικά και το βρίσκω τέλειο που βλέπουμε την όλη διεργασία στο εργαστήριο με τα οστά και τους διαφορετικούς sqinterns! Η αλήθεια πάντως είναι ότι έχω σκαλώσει στην 7η σαιζόν... δεν μπορώ να δω 10-10 τα επεισόδια πια...

Απ΄το Sons of Anarhy έχω χαζέψει μερικά επεισόδια αλλά δε με κρατάει

Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Πεμ Σεπ 19, 2013 9:35 pm

Παράθεση :
το Κώστα
ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΕ ΧΑΝΤΑΚΙ, ΜΑΪΜΟΥ anibal

ξαναμμένη γαλοπούλα

Αριθμός μηνυμάτων : 824
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Πεμ Σεπ 19, 2013 9:55 pm

Άσε, κ πέτυχα έναν τρελλό ταξιτζή χθες και παραβίασε ό, τι στοπ βρήκε και δε βρήκε και κοντέψαμε να πέσουμε σ'ένα χαντάκι. Τι σκατά μπάφους είχε καπνίσει δεν ξέρωNo 

Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Πεμ Σεπ 19, 2013 10:19 pm

Με είχε πάρει και μένα μια φορά ένας μεθυσμένος Neutral

Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Παρ Σεπ 20, 2013 2:25 pm

SophiaSonia21 έγραψε:
Κατρουλίναααααααααα μουcheers cheers I missed you too! Με ενημέρωσε το Κώστα ότι θα κάνετε ολονυχτία Καστλ όταν ξεκινήσει?? Χιχι, τρελέεεες! Εγώ μόνο με το Σουπερνάτουραλ την έχω αυτή την επιθυμία αλλά πάντα με πιάνει ο ύπνος πριν ξεκινήσει το ορίτζιναλ επεισόδιο γιατί βαριέμαι να περιμένω!Razz Thnx για τις ευχέεεεεες!Very Happy 

Συμφωνώ απολύτως γι'αυτα που λένε τα κορίτσια για το Bones. Προσωπικά δεν είχα ποτέ μεγάλο κόψιμο να δω τους πρωταγωνιστές μαζί αλλά δε θα με χαλούσε κι όλας. Απλά περίμενα να γίνει πολύ πιο αργά και νορμαλ, ήταν τρομερά ξενέρωτο που δεν τους είδαμε καν να πιάνουν το παλαμάρι και στο καπάκι να γκαστρώνεται η άλλη. Απαπαπαπα. Πάντως οι υποθέσεις ακόμα με κρατούν, νομίζω ότι είναι πολύ πιο ενδιαφέρουσες από πολλά αστυνομικά και το βρίσκω τέλειο που βλέπουμε την όλη διεργασία στο εργαστήριο με τα οστά και τους διαφορετικούς sqinterns! Η αλήθεια πάντως είναι ότι έχω σκαλώσει στην 7η σαιζόν... δεν μπορώ να δω 10-10 τα επεισόδια πια...

Απ΄το Sons of Anarhy έχω χαζέψει μερικά επεισόδια αλλά δε με κρατάει
το πιο ωραιο παντα σε μια πρεμιερα ειναι το τζερτζελο που γινεται πριν τη προβολη, η μιση χαρα ειναι αυτη ρεεεεεε Laughing

εγω παντως σου λεω δοκιμασε το μια φορα, οχι απαραιτητα στο καστλ, όπου ψηνεσαι, δεν υπαρχει ρε, εμεις ειχαμε κανει και ομαδικο μεθυσι τη προηγουμενη φορα, βαζαμε ο,τι παραποιοτητα υπηρχε στο music chat γινοταν τοσο της πουτανας που στο τελος εγω δεν την ειδα τη πρεμιερα με πηρε ο υπνος dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Παρ Σεπ 20, 2013 3:31 pm

Ξέρει από τέτοια ξενύχτια η Σοφία. Βλέπαμε μαζί ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ La Dama de Troya στις 4 τα χαράματα για ένα διάστημα dunato gelioΤη βλέπαμε live ενώ παίζονταν και κοίτα κάψιμο... Σχολιάζαμε στο Chatbox και έμπαιναν η Ρία, η Κορν κι 4-5 άλλα μέλη που δε ξέρανε καν τι βλέπουμε. Είχε μπει και ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΗ dunato gelioΚι όλα αυτά 4 τα χαράματα και στο ΠΑΛΙΟ το φόρουμ lmao Και το αποκορύφωμα... ισπανικά ξέραμε μόνο εγώ και η Κορν lmao

Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Παρ Σεπ 20, 2013 3:34 pm

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio 

αυτα ειναι ρε φιλεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Bones, κανείς?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 25Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Mortal Instruments: City Of Bones - The Movie
» Bones, κανείς?
» Lovely Bones/ Τα παραμυθένια οστά
» The Mortal Instruments: City Of Bones - The Movie

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: