ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Bones, κανείς?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 1:33 am

Έλα, ρε, αφού εσένα τέτοιου είδους σειρές σ'αρέσουν...

H Pola είναι για σένα, παρόλο που οι άλλες σειρές μου που σου πρότεινα είναι καλύτερες. Θα καλύψει και τη ποιοτική σου και τη χαζορομαντική σου πλευρά gelio

ξαναμμένη γαλοπούλα

Αριθμός μηνυμάτων : 824
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Εδώ, εκεί, παρά πέρα...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 3:04 pm

Έτσι, έτσι, τέτοια θέλω εγώ, είμαι πολυεπίπεδος άνθρωπος Razz 

Αριθμός μηνυμάτων : 8163
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 3:40 pm

Bones εγώ βλέπω ακόμα εδώ μέσα μόνο νομίζω. Έχει χαλάσει πολύ η σειρά, αλλά δεν τη σταματάω για χάρη του πόσο καλή ήταν κάποτε.

Το Sons of Anarchy το έχεις παρεξηγήσει πάντως. Το έχεις δει κανονικά και δεν σ αρέσει ή απλά πετυχαίνεις σκηνές όταν το βλέπει ο φίλος σου?

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42549
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 4:05 pm

Τέρψη έγραψε:
Bones εγώ βλέπω ακόμα εδώ μέσα μόνο νομίζω. Έχει χαλάσει πολύ η σειρά, αλλά δεν τη σταματάω για χάρη του πόσο καλή ήταν κάποτε.

Και εγω βλεπω Bones.Μετα την 5η σεζον ομως δεν μου αρεσει καθολου.Με χαλανε και αυτοι οι 2 παρα πολυ γιατι πραγματικα δεν μπορω να τους δω σαν ζευγαρι.Μου βγαζουν κατι αδελφικο,φιλικο.Θα τους γουσταρα πολυ σαν απλους φιλους γιατι οντως εχουν χημεια σε αυτον τον τομεα.Τρομερη χημεια εχουν.Αλλα σαν ζευγαρι;Nope.Εγω τουλαχιστον δεν το βλεπω.

Την σειρα την βλεπω διαδικαστικα παντως.Εντελως διαδικαστικα.Btw ειχε πρεμιερα χθες και το επεισοδιο ειναι διαθεσιμο (ειναι και 2ωρο μαλιστα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 4:40 pm

Eleni7 έγραψε:
Τέρψη έγραψε:

Και εγω βλεπω Bones.Μετα την 5η σεζον ομως δεν μου αρεσει καθολου.Με χαλανε και αυτοι οι 2 παρα πολυ γιατι πραγματικα δεν μπορω να τους δω σαν ζευγαρι.Μου βγαζουν κατι αδελφικο,φιλικο.Θα τους γουσταρα πολυ σαν απλους φιλους γιατι οντως εχουν χημεια σε αυτον τον τομεα.Τρομερη χημεια εχουν.Αλλα σαν ζευγαρι;Nope.Εγω τουλαχιστον δεν το βλεπω.

Την σειρα την βλεπω διαδικαστικα παντως.Εντελως διαδικαστικα.Btw ειχε πρεμιερα χθες και το επεισοδιο ειναι διαθεσιμο (ειναι και 2ωρο μαλιστα).
Ρε συ ξέρεις τι, εγώ τους ήθελα ζευγάρι. Δλδ όλες οι σκηνές που είχαν ερωτικού περιεχομένου πριν την γκαστριά μου άρεσαν. Και οι σκηνές της πρώτης γνωριμίας τους και το φιλί κάτω από το mistletoe και το επεισόδιο της φαντασίας του Μπουθ, ακόμα και οι σκηνές που η Μπόουνς μετανιώνει που δεν έκανε προσπάθεια με τον Μπουθ.
Αυτό που με χάλασε ήταν η προχειροδουλειά μετά. Δλδ αναγκάστηκαν λόγω εγκυμοσύνης να τους τα φτιάξουν και το έκαναν κακά. Δεν έπρεπε να βάλουν την εγκυμοσύνη στη σειρά, ήταν μέγα λάθος.

Και γω πάντως διαδικαστικά βλέπω. Την τελευταία σεζόν ας πούμε την κατέβασα αφου τελείωσε και έβλεπα ένα ένα επεισόδιο όταν πχ ήθελα να κάνω ποδήλατο ή διάδρομο για να έχω κάτι να περνάει η ώρα.

Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42549
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 5:18 pm

Δεν ξερω.Εμενα δεν μου εκαναν καθολου κλικ παντως.Μονο σαν φιλοι θα μου αρεσαν.Εγω την σειρα την εβλεπα καθαρα και μονο λογω των υποθεσεων που τις πρωτες σεζον ηταν γαματες.Εχουν βαλει κατι γαματους villain κατα καιρους (αν και τωρα ο Pelant δεν μου αρεσει και ιδιαιτερα).Μολις τους εκαναν ζευγαρι και βαλανε μεσα συγκατοικηση+μπεμπε με εχασαν.Και αυτα οπως λες και εσυ ηταν τρομερα προχειρογραμμενα.Φαντασου να μην τους γουσταρεις και σαν ζευγαρι δηλαδη και να αναγκαζεσαι να υπομενεις αυτο το πραγμα.

Παντως ακομη και τωρα δεν εχω καταλαβει για ποιον λογο εγραψαν την εγκυμοσυνη της Ντεσανελ στην σειρα.Αυτο εχει γινει πολυ σπανια σε αλλες σειρες στο παρελθον.Συνηθως στις περισσοτερες περιπτωσεις την "κρυβουν" την εγκυμοσυνη της ηθοποιου (και σεναριακα και σκηνοθετικα).Υποτιθεται οτι στις σειρες υπαρχει πλανο και προγραμματισμος.Δεν γινεται λοιπον να βαζεις μεσα στο σεναριο πραγματα που δεν τα εχεις προγραμματισει και "χτισει" επι 6 σεζον καθως το αποτελεσμα θα ειναι αχταρμας.Δεν γινεται το επομενο σταδιο ενας φιλιου μετα απο 6 χρονια αναμονης να ειναι εγκυμοσυνη.Σεναριο ειναι αυτο;Σα να μου βαζανε μπεμπε στο Καστλ μετα το 3x13.Με μια κινηση προσπερασανε 20 σταδια εξελιξης του ζευγαριου.
Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 6:40 pm

Συμφωνώ μαζί σου. Εδώ εμένα που τους ήθελα μαζί με ξενέρωσαν, πόσο μάλλον εσένα που δεν τους ήθελες ποτέ μαζί!

Σε πάρα πολλές σειρές συμβαίνει μια εγκυμοσύνη και πάντα την κρύβουν αριστοτεχνικά. Και στο GA είχαμε 3 τουλάχιστον εγκυμοσύνες ανα τα χρόνια και ποτέ δεν μπήκε ούτε μια στη σειρά. Τεράστιο λάθος η εκυμοσύνη αυτή.

Σου λέω και για μένα η χημεία που θεωρώ ότι υπήρχε χάθηκε στα επιτηδευμένα λόγια και στις ερωτικές σκηνές που πλέον είναι λες και γίνονται με το ζόρι. Καμία χημεία πια. Είναι λες και τους βάζουν καταναγκαστικά τις ερωτικές σκηνές και δεν μπορούν να πείσουν κανέναν.

Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 6:47 pm

ΣΟΦΑΑΑΑΑΑΑΑΚΙ ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Καταρχην χρονια πολλα ρε συυυυυυυυυυυυυυυυυυ welcome baaaaaack μετα απο 213987392187391287 χρονια cheers cheers cheers cheers cheers cheers 

καταδευτερον δεν εχω δει ποτε bones οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη Laughing 

(ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΝ ΕΣΦΑΞΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑgelio gelio gelio )

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 6:47 pm

Της έχω πει τι απόψεις έχεις εκφέρει mpoxoxo

Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 45978
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bones, κανείς?   Τρι Σεπ 17, 2013 6:49 pm

gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio gelio

βασικα δεν εχω αποψεις (ΣΟΒΑΡΕΣ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩdunato gelio ) για το θεμα μιας που δεν εχω δει τη σειρα αλλα εγω δεν πιανομαι γιατι ειμαι ΑΡΡΩΣΤΗ με το Καστλ οποτεLaughing Laughing Laughing

Bones, κανείς?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 25Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Mortal Instruments: City Of Bones - The Movie
» Bones, κανείς?
» Lovely Bones/ Τα παραμυθένια οστά
» The Mortal Instruments: City Of Bones - The Movie

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: