ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Season Τhree _ Episode Discussion

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 31 ... 59, 60, 61, 62  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33776
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 3:59 am

Τέρψη έγραψε:
felia έγραψε:
Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi 

Ισως το καλυτερο φιναλε της σειρας μεχρι τωρα!

Απλα ΡΙΣΠΕΚΤ!
Συγνώμη που δεν έχω σχολιάσει αλλά με συνεπήρε ρε συ. Πραγματικά το καλύτερο. Επικό!

Απο την στιγμη που τους συνελαβαν και μετα ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ! Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi 

Εχω να σχολιασω καποια πραγματα αλλα οχι αποψε.

Πραγματικα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΦΙΝΑΛΕ!

Η τριτη σεζον ειχε τα θεματακια της σε αρκετα σημεια αλλα το φιναλε πραγματικα ΕΣΩΣΕ ολη την σεζον!

Ηταν απο τα καλυτερα επεισοδια του SoA. Ειδικα στο τελος μιλαμε για μεγαλο φορτσαρισμα!

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8178
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 4:05 am

felia έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
felia έγραψε:
Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi 

Ισως το καλυτερο φιναλε της σειρας μεχρι τωρα!

Απλα ΡΙΣΠΕΚΤ!
Συγνώμη που δεν έχω σχολιάσει αλλά με συνεπήρε ρε συ. Πραγματικά το καλύτερο. Επικό!
Απο την στιγμη που τους συνελαβαν και μετα ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ! Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi 

Εχω να σχολιασω καποια πραγματα αλλα οχι αποψε.

Πραγματικα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΦΙΝΑΛΕ!

Η τριτη σεζον ειχε τα θεματακια της σε αρκετα σημεια αλλα το φιναλε πραγματικα ΕΣΩΣΕ ολη την σεζον!

Ηταν απο τα καλυτερα επεισοδια του SoA. Ειδικα στο τελος μιλαμε για μεγαλο φορτσαρισμα!
Μην το συζητάς. Όση κοιλιά έκανε με την αναζήτηση του παιδιού, άλλο τόσο και περισσότερο μας αποζημίωσε το φινάλε. Το καλύτερο μακράν. Πανέξυπνο, ερμηνείες φοβερές, μουσικάρα

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 4:07 am

Καλα μιλαμε εκαναν απιστευτη δουλεια...σεναριο, σκηνοθεσια, ερμηνειες, ανατροπες για την επομενη σεζον, μουσικη, χαρακτηρες...

ΟΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 4:11 am

Όλα! Μας έδωσαν και το θέμα της νέας σεζόν με την Τάρα να βρίσκει και να διαβάζει τα γράμματα. Πω δύσκολα θα υπάρξει καλύτερο φινάλε.

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 4:17 am

Πραγματικα ομως!

Και οχι μονο. Τα πραγματα θα αλλαξουν αρδην. Μπορει ο χρονος να μην ειναι πολυς αλλα ολοι τους και ο Τζαξ θα περασουν χρονο στην φυλακη. 14 μηνες δεν ειναι και λιγο.
Και η Ταρα θα αναλαβει ουσιαστικα τον Αβελ μαζι με την Τζεμα και θα γεννησει και μονη της. Και εχει και τα γραμματα. Γινονται και αλλαγες στο τμημα αφου ο Γουειν εφυγε.

Της τρελης και της αλλοπαρμενης θα γινει στην επομενη σεζον και νομιζω πως ο Σατερ καταλαβε πολυ καλα οτι εκανε λαθος κινησεις με το arc της Ιρλανδιας και παει καθαρα να εστιασει στην πολη και στους SoA και Κλει/Τζαξ/Τζεμα ξανα.

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 4:19 am

felia έγραψε:
Πραγματικα ομως!

Και οχι μονο. Τα πραγματα θα αλλαξουν αρδην. Μπορει ο χρονος να μην ειναι πολυς αλλα ολοι τους και ο Τζαξ θα περασουν χρονο στην φυλακη. 14 μηνες δεν ειναι και λιγο.
Και η Ταρα θα αναλαβει ουσιαστικα τον Αβελ μαζι με την Τζεμα και θα γεννησει και μονη της. Και εχει και τα γραμματα. Γινονται και αλλαγες στο τμημα αφου ο Γουειν εφυγε.
Αυτό που το πας?! Ήρωας αυτή η κοπέλα. Θέλω να ξέρω τι θα κάνει με τα γράμματα.

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 4:34 am

Τέρψη έγραψε:
felia έγραψε:
Πραγματικα ομως!

Αυτό που το πας?! Ήρωας αυτή η κοπέλα. Θέλω να ξέρω τι θα κάνει με τα γράμματα.

Πραγματικα απιστευτη. Και τον συγχωρει (τωρα ηρωας εδω ειναι; Ηλιθια ερωτευμενη ειναι; Θα δειξει...) και τον στηριζει απολυτα.
Ποια γυναικα θα φροντιζε το παιδι ενος αντρα απο αλλη γυναικα ενω ο ιδιος της ειχε συμπεριφερθει οπως ο Τζαξ και τωρα μπηκε φυλακη αφηνοντας την μονη της να περασει την εγκυμοσυνη και την γεννα και να μεινει με ενα μωρο και ενα νεογεννητο να τον περιμενει;

Μην τρελαθουμε...ΜΝΗΜΕΙΟ πρεπει να της στησει!

Και η φαση με τα γραμματα εχει τρελο ζουμι!

# Τερψη στις 8 πρεπει να φυγω και δεν εχω κοιμηθει καθολου. Παω να ξαπλωσω σιγα σιγα!

Θα σχολιασω καποια πραγματα πιο αναλυτικα μαλλον αυριο Smile 

Καλη ξεκουραση...

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 4:36 am

Μνημίο δεν λες τίποτα! Εικόνισμα η αγία Τάρα!

Και γω πάω για να μην το ξημερώσω. Καλή ξεκούραση θα τα πούμε αύριο.

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 10:44 pm

Ακομα δεν εχω συνελθει απο το χθεσινο φιναλε!

Τέρψη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Season Τhree _ Episode Discussion    Πεμ Σεπ 05, 2013 11:08 pm

Και γω. Σε κάποια φάση ήθελα να έρθω να σχολιάσω, αλλά ειλικρινά δεν ξέρω τι να πρωτοπώ!

Season Τhree _ Episode Discussion
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 60 από 62Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 31 ... 59, 60, 61, 62  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Castle Season 8 General Discussion
» Castle Season 3 General Discussion
» Castle Season 6 Spoilers

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές :: Sons of Anarchy-
Μετάβαση σε: