ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

3χ09

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:52 pm

Σιγά, ρε. Λες και θα το δει ποτέ Laughing

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33746
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:53 pm

filareti έγραψε:
Παράθεση :
Simple...I like pushing your buttons babyyy

Ναι,αλλα κανονισε,λιγο προχτες,λιγο σημερα,καμια ωρα θα τα παρω και τοτε θα δειτε τον κακο εαυτο μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Νομιζω παντως οτι αν πεις σε καποιον φαν οτι βαζεις στην ιδια κατηγορια το got me to supernatural,θα σε παρει με τις ντοματες.Αλλα για μενα βολικο,μπας και σταματησει το πρηξιμο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Οταν λεω supernatural εννοω το ειδος οχι το SPN [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

# Τον κακο σου εαυτο; afro

ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΛΕΜΕΕΕΕ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.].................[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46211
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:54 pm

Τέρψη έγραψε:
mitsotakina έγραψε:
εμαθα τι εγινε αααααααααααααααααααααχ θα σκαγα αν δεν μαθαινα...τελικα καλο πραγμα το σποιλερ ξελαφρωνεις Laughing
Πραγματικά απορώ που κάνεις σπόιλερ στον εαυτό σου και χαίρεσαι!

Laughing Laughing Laughing Laughing

ρε εγω δεν εχω δεθει τοσο με τη σειρα οσο εσεις οποτε δεν νιωθω ρε παιδι μου "οχι ρε γαμωτο μαλακια" οπως θα νιωθα με το Καστλ που στα σημαντικα επεισοδια εμενα spoiler free....

δλδ αυτο που εγινε τωρα με εψησε να ξαναξεκινησω τη σειρα, μου αναψε το ενδιαφερον οποτε ειναι καλο...

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:54 pm

Δεν μπορώ να το καταλάβω, αλλά δεκτό.

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:55 pm

Τέρψη έγραψε:
mitsotakina έγραψε:
εμαθα τι εγινε αααααααααααααααααααααχ θα σκαγα αν δεν μαθαινα...τελικα καλο πραγμα το σποιλερ ξελαφρωνεις Laughing

Χαχαχαχα ειμαστε πολλοι τελικα,σας εχουμε περικυκλωσει dunato gelio

Παράθεση :
ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΛΕΜΕΕΕΕ

Θα δωσω,αλλα καποια αλλη στιγμη,γιατι τωρα βαριεμαι dunato gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:56 pm

filareti έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
mitsotakina έγραψε:

Χαχαχαχα ειμαστε πολλοι τελικα,σας εχουμε περικυκλωσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Παράθεση :
ΔΩΣΕ ΠΟΝΟ ΛΕΜΕΕΕΕ

Θα δωσω,αλλα καποια αλλη στιγμη,γιατι τωρα βαριεμαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46211
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:56 pm

Τέρψη έγραψε:
Δεν μπορώ να το καταλάβω, αλλά δεκτό.

θα σε πειραζε να τρωγες σποιλερ για μια σειρα που ειχες δει πριν 1.5 χρονο ?

γιατι εγω εχω 1,5 χρονο να παρακολουθησω... Laughing

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:57 pm

mitsotakina έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
mitsotakina έγραψε:

Laughing Laughing Laughing Laughing

ρε εγω δεν εχω δεθει τοσο με τη σειρα οσο εσεις οποτε δεν νιωθω ρε παιδι μου "οχι ρε γαμωτο μαλακια" οπως θα νιωθα με το Καστλ που στα σημαντικα επεισοδια εμενα spoiler free....

δλδ αυτο που εγινε τωρα με εψησε να ξαναξεκινησω τη σειρα, μου αναψε το ενδιαφερον οποτε ειναι καλο...

Εγω αλλο αναρωτιεμαι...λες πως αν δεν μαθαινες τα σποιλερ θα εσκαγες...και γιατι δεν μας ειπες απλα να σου πουμε εμεις τι εγινε; [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εισαι πολυ drama diva ρε παιδι μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:57 pm

Πάντως σίγουρα παίζει ρόλο και το πόσο δεν έχεις δεθεί με του χαρακτήρες όπως είπες και συ.
Εγώ παιδιά αλήθεια δεν μπορώ να συνέλθω. Και συναντάω και κάτι σπαρακτικές εικόνες στο tumblr No
Σπόιλερ:

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Δευ Ιουν 03, 2013 11:58 pm

Παράθεση :
πλεον βλεπεις και αυτο το ειδος

Ε αυτο ειπα και γω,στο ιδιο ειδος.

Τεσπα,
Παράθεση :
τη βλεπω εγω τη δουλεια,θα ειναι καλοκαιρι,θα λιωνουμε στον ηλιο και τοτε ξαφνικα απο το πουθενα θα γινει εκρηξη ποστς στο θρεντ απο την Κατ οπως περσι gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble

3χ09
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: