ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

3χ09

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33057
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 4:10 pm

Τέρψη έγραψε:
filareti έγραψε:
Τέρψη έγραψε:
Η αλήθεια να λέγεται, η σειρά δεν είναι για ζευγάρι. Όσες φορές άρχισε να μ αρέσει ζευγάρι το έφαγαν μπαμπέσικα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Δικιο εχεις βρε Τερψη.Για Ντανι Ντρογκο και Ρομπ Ταλισα λες να φανταστω?Η ειναι κι αλλο?

Βασικα αν θυμαμαι καλα καπως απανωτα δεν ειχαν ερθει τα σοκ απο δω κι απο downton abbey?Δε μου βγαινουν ρε γαμωτο τα ζευγαρια σε αγγλοφωνες παραγωγες τωρα που το σκεφτομαι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΚΑτι ξερει ο χανος που το εχει γυρισει σε ισπανοφωνα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τα ζευγάρια και εγώ είμαστε μια πονεμένη ιστρορία. Ποτέ μα ποτέ δεν μου κάθονται.

Ναι γι αυτούς έλεγα. Με Ντρόγκο και Ντάνι είχα φάει κόλλημα στον πρώτο κύκλο και στο τελευταίο επεισόδιο έκλαιγα με μαύριο δάκρυ. Τώρα με Ταλίσα και Ρόμπ εκεί που πάει να γίνει το καλό τους αποτελείωσαν και τους δύο, χειρότερα δεν γινόταν!

Πω πωωωωωω...παρολο που δεν με ενδιεφερε παρα πολυ ο χαρακτηρας του Ρομπ λιγο προς το τελος πηγε να γινει κατι καλο με την Ταλισα οντως και εκει παει κι αυτο να το θυμομαστε Laughing

Αστο Τερψη...απο δω και περα οταν αρεσει κατι και στις 2 μας να ξερουμε εξαρχης πως δεν θα βγει σε καλο Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7101
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 4:36 pm

Εμένα ευτυχώς δε μου άρεσε/αρέσει κανένα μα κανένα ζευγάρι.. Laughing (Όχι, δεν είμαι μίζερος άνθρωπος gelio )

My dear, find what you love and let it kill you…
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 5:28 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

“I left the set and went straight to the airport and got on a plane because I didn’t want to be there anymore. I was the crazy man on the flight crying the whole way to London.”

—Richard Madden

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 5:31 pm

Τον γλυκούλη. I love you

(Πολλές καρδούλες εκτοξεύω σήμερα, να το κοιτάξω. gelio )

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5137
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 5:35 pm

Silv έγραψε:
Εμένα ευτυχώς δε μου άρεσε/αρέσει κανένα μα κανένα ζευγάρι.. Laughing (Όχι, δεν είμαι μίζερος άνθρωπος gelio )

Ρεαλιστης ανθρωπος εισαι.Και προνοητικος gelio
Με τα ζευγαρια σε αλλες σειρες πως τα πας,σου βγαινουν? Laughing

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46032
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 5:40 pm

felia έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

“I left the set and went straight to the airport and got on a plane because I didn’t want to be there anymore. I was the crazy man on the flight crying the whole way to London.”

—Richard Madden
\
Eλευθεριος Βενιζελος θα φοραω μπλε, ελα να σε παρηγορησω

You've got to lose to know how to win.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 5:45 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 5:46 pm

dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

@ Φιλ, κοίτα...ΟΤΑΝ Laughing αξιωθώ να παρακολουθήσω σειρά, συνήθως έχω την τάση να δένομαι κυρίως με χαρακτήρες μεμονωμένα, όχι τόσο με ζευγάρια.. Χωρίς αυτό να αποτελεί τον κανόνα όμως.
Και περνώντας στο ζουμί Laughing της ερώτησης σου, έχουν υπάρξει ζευγάρια που μου άρεσαν και όλα πήγαν καλά ενώ άλλα όχι. Ούτε εκεί υπάρχει κανόνας και γενικά γκαντεμοσύνη σαν μερικές άλλες δεν έχω παρατηρήσει να έχω στο συγκεκριμένο θέμα. Laughing

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5137
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 5:51 pm

Κατ πώς θα τον παρηγορησεις ρε,για πες? Laughing Θα του μιλησεις για ολες τις ευκαιριες που ανοιγονται μπροστα του στο μελλον-επαγγελματικα να φανταστω dunato gelio

Silv έγραψε:
dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

@ Φιλ, κοίτα...ΟΤΑΝ Laughing αξιωθώ να παρακολουθήσω σειρά, συνήθως έχω την τάση να δένομαι κυρίως με χαρακτήρες μεμονωμένα, όχι τόσο με ζευγάρια.. Χωρίς αυτό να αποτελεί τον κανόνα όμως.
Και περνώντας στο ζουμί Laughing της ερώτησης σου, έχουν υπάρξει ζευγάρια που μου άρεσαν και όλα πήγαν καλά ενώ άλλα όχι. Ούτε εκεί υπάρχει κανόνας και γενικά γκαντεμοσύνη σαν μερικές άλλες δεν έχω παρατηρήσει να έχω στο συγκεκριμένο θέμα. Laughing

Ενταξει,το ζουμι ειναι οτι πρωτον εισαι οπως ειπα προνοητικος ανθρωπος και δευτερον την επομενη φορα που θα δω σειρα που να μ'αρεσει ζευγαρι θα σε βαλω να δεις και να μου πεις τη γνωμη σου,να ξερω που βαδιζει το πραγμα dunato gelio dunato gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 3χ09   Κυρ Ιουν 09, 2013 5:55 pm

Ξέρω τουλάχιστον ένα ζευγάρι της που το έμασε ο ψόφος και ένα άλλο που το έμασε η αταλαντοαγγουροσύνη και άρεσε και στις 2 σας dunato gelio

3χ09
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 27 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: